Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sok-sok évet pocsékoltam el, értéktelen dolgokkal,... fórum

Sok-sok évet pocsékoltam el, értéktelen dolgokkal,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. ápr. 23. 12:02
Most egy új élet nyílt meg neked, új tudással. Hogy ehez mit kezdez, az a te döntésed. Használd bölcsen.
8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 23. 11:24

Azzal, hogy látod, érzékeled, értékeled az akkori és jelenlegi életed közötti jelentős különbséget, egy hatalmas tanulási folyamaton vagy túl, és éppen ezért semmi sem ment pocsékba.

Előtted a biztonságos buborék mintája. Most már tudod, milyennek kell lennie annak a buboréknak, amelyben saját kis családodat akarod tudni.

Hatalmas érték, hatalmas kincs van a kezedben. Tekints azokra az évekre úgy, mint egy cél, amelyet te is fel akarsz építeni.

7. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 23. 01:20
És amíg "pocsékoltad" az éveket, többségében jól érezted magad abban az életben, amit éltél? Mert ha igen, akkor nem kell bánnod. Ha meg nem volt jó, akkor fogd fel úgy, hogy az élet a zuhanással kilépésre kényszerített, de ez nem feltétlenül rossz, még ha nehéz is az új kezdete. Célokat mindig lehet találni az életben, az nem kor függő. Van, aki 60 vagy 80 évesen kezd valami újba.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 15:55
Ezért születünk meg, hogy tanuljunk. Minden ember élete egy tanulási folyamat. Hozunk rossz döntéseket. De azzal, hogy felvállaljuk és tanulunk belőle egyre érettebbek leszünk.
2022. ápr. 22. 15:46
Vagyunk így páran. Igen!
2022. ápr. 22. 15:46
Minden jó valamire.
2022. ápr. 22. 15:43

"Bárcsak fiatalon láttam volna így, mint ma."


Nahát ezzel vagyunk így páran. :)

2022. ápr. 22. 12:39
Nem pocsékoltad el. Az volt az életed. Most változott, de ez is az életed, és ha jól csinálod, fejlődhetsz, tanulatsz belőle. Kihozhatsz az egészből valami sokkal jobbat. Sok sikert kívánok neked!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook