Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy értéktelen buta lány vagyok, akit senki sem szeret. fórum

Egy értéktelen buta lány vagyok, akit senki sem szeret. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

23. libikóka (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 11:36

Amíg nincs mód dokihoz fordulni,,kicsit tégy magadért,,és ne csak megállapítsd a negatívumot.

Mindennap valami jó dolgot tegyél magadért, még ha csak kicsi akkor is.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - L’Engel)
dec. 19. 11:32
így van, hálásan köszönöm. Tudom mi a dolgom csak most nincs elég pénzem, nem tudok jó pszichológust találni, sőt még elég fiatalnak is érzem magam, nincs senki akibe őszintén megtudnék bízni.
dec. 19. 09:15
Te szegény. Ne legyél buta. Tanulj, láss, hallj, okosodj.
20. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 09:12

De...én szeretlek...

Csak nem tudom ki vagy..-)

19. L’Engel (válaszként erre: 13. - K-né Zsóka)
dec. 18. 16:14

Ez így aranyosan hangzik, hogy változtasson a véleményén és az önbecsülésén, de nem mindig és mindenkinek olyan egyszerű az. Lehet, hogy trauma érte ezzel kapcsolatban vagy sok kicsi rossz élmény.

Tény, hogy a saját érdekében nem lenne rossz tenni valamit azért, hogy más képet kapjon magáról, de lehet most pont egy buksi veregetésre van szüksége.

dec. 18. 15:42
Értem köszönöm.
dec. 18. 14:01
Semmi se tartson vissza. Különben semmi sem fog változni.
dec. 18. 13:59
Én is gondoltam erre viszont valami visszahúz, hogy hülyeség és csak álltatom magam ezekkel a gondolatokkal. Sőt elég sok problémát okoz. Más a véleményem a látás módom és ez az én körömben nem igazán hasonló.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - K-né Zsóka)
dec. 18. 13:57
Nem tudom miért rajtam töltöd ki a rossz dolgaidat. Igazán nem rajtam kellene. A másik hogy én ezt nem élvezem. De kajakra nincs kivel még megbeszélnem sem. Vagy inkább húzzak kötelet a nyakamba? Mert elkell egyedül viselnem és nem is beszélhetek róla? Azért gondold át szerintem mit beszélsz.
dec. 18. 12:15
Onnan tudom, hogy egy gyerek sosem gondol ilyet magáról. Ellenben azt a külső hangot, ami ezt mondogatja neki, belső hanggá teszi. Bővebben? Legcélravezetőbb egy pszichológus lenne. De legalább egy pszichodráma csoport. Ha olvasgatni szeretnél a témában, akkor is rengeteg lehetőség van: Pál Feri, Almási Kitti, F. Várkonyi Zsuzsa, Orvos-Tóth Noémi, stb.
13. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 12:15
Hagyjuk már, lassan folyót lehet rekeszteni ezekkel a vallomásokkal. Ilyenkor mégis mit remélsz? Megsimogatjuk virtuálisan a buksidat és biztosítunk róla, hogy ugyan már, te egy igazán elragadó és okos lány vagy? Ezren írhatjuk ezt, ha te élvezettel dagonyázol az önsajnálatban, akkor úgysem fog érdekelni. Az vagy, akinek tartod magad. Sajnálom, hogy ilyen lebecsülő véleménnyel vagy magadról, de azt ugye tudod, hogy a butaságon lehet segíteni ?
dec. 18. 11:59
Honnan tudod? :( Igazán érdekelne bővebben a téma.
11. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 08:53
Pont ilyen kéne nekem! Csak sajnos kiöregedtem már a csajozásból!
dec. 18. 08:33
Ugye tudod, hogy az a belső hang, aki ezt mondja, nem a tiéd, hanem valakié a múltadból, aki ok nélkül és igazságtalanul sokszor bántott téged ezzel?
9. Myra
dec. 18. 08:00
Ma mindenkinek.ilyen negatív a hozzáàllása az élethez?
8. Józsibirka (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 01:47
Bróbáljuk ki ! 😁
7. Józsibirka (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 01:46
🤘😉
dec. 18. 01:35
ilyen nincs hisz mindenki jar iskolaba,ne legy kishitu,hogy rosszat gondolsz magadrol!
5. vigyefene (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 00:22
Meg őszinte is.
dec. 17. 21:40
Ne már, ilyen nincs
dec. 17. 21:38
Ahogy érzed...
dec. 17. 21:15
és gonosz is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook