Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


851. antila (válaszként erre: 843. - 0f6f53a4a7)
2011. máj. 18. 15:18

Azért tök jó ez a fórum, mert itt Mindenki szabadon és bátran elmondhatja a véleményét, és jó, hogy lehet véleményt cserélni végre vkivel/vkikkel/ Veletek. Én sajna a legjobb barátnőmmel sem tudok erről beszéni, mert nem nézi a filmet. Szóval írj nyugodtan, én vevő vagyok mindenre.

Nekem a magázódás nem volt furcsa Burhan papa Nadid mama között, ismerek hasonló időseket, akik úgyanígy magázzák egymást.

850. 9949bca4eb (válaszként erre: 849. - Tavirana)
2011. máj. 18. 15:11

hát egy ilyen jelenetnél nem is tudtam igazán mit csinálni, rátapadtam a képernyőre, még szinte levegőt se mertem venni és ültem megkövülve, teljesen a jelenet hatása alatt. :))

Utána még vagy 5-szor visszatekertem és újranéztem. Na, az igazi csóóóóók...

Még most is beleborzongok.


Amúgy nem tudom, h. pontosan hol találod meg és hányas epizód alatt van, én is úgy találtam rá, h. ugráltam az epizódok között és egyszercsak azt láttam, h. Onur kirángatja Seh-t a kocsiból és viszi az erdőbe... Na persze, h. tudni akartam mi lesz belőle. :))

849. tavirana (válaszként erre: 848. - 9949bca4eb)
2011. máj. 18. 15:02

;);)

de kéééérem!!!

a kis pajzánka ;)

na mos már nagyon kíváncsi vagyok arra az erdőre én is :D

848. 9949bca4eb (válaszként erre: 842. - Tavirana)
2011. máj. 18. 14:53

Hááát, ha az elején még nem voltam szerelmes a fekete éjszakánál, de aztán megszeretem Onurt és még meg is kéri a kezemet (újra), lehet, h. lettem volna annyira rámenős, h. én kezdeményezek és kicsikarok egy csókot. :)) Vagy legalább átöleltem volna... vagy mittudomén. De olyan kis visszafogott volt az a csók.


Az erdős jelenetet már sokszor megnéztem, igaz, h. egy kukkot se értek belőle, amit Onur mond, de a csók.... vááááóóóó, hát az nem semmi.

Ott nemcsak a szereplők hormonai indultak be asszem. :)))

847. tavirana (válaszként erre: 845. - Ab4b6bc17d)
2011. máj. 18. 14:45
Szia:)
846. tavirana (válaszként erre: 843. - 0f6f53a4a7)
2011. máj. 18. 14:42

és amilyen a csavar, az majd fiú lesz ;)

na akkor fog megpukkadni a vipera felesége :)

845. ab4b6bc17d (válaszként erre: 758. - Tavirana)
2011. máj. 18. 14:08
szia :)
844. ab4b6bc17d (válaszként erre: 754. - 36a26f5226)
2011. máj. 18. 14:04
Örülök, hogy örülsz:)
843. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 840. - 9949bca4eb)
2011. máj. 18. 13:50

:))


Tudjátok néha alig merem leírni, hogy mit is gondolok, ha éppen egy negatívum jut eszembe, mert félek, hogy majd valaki jól letorkol. De úgy látom, hogy azért másnak is feltűnnek hiányosságok. Kicsit öregecskén adják. Egyébként az elején, mikor hallottam hogy Burhan és Nadid magázzák egymást féltem, hogy ott az a szokás. Elég hülyén jönne ki Seh&Onur szájából ugyanígy.


Ali Kemál meg fogja tudni, hogy Dzsanszel tőle terhes? Mit fog csinálni?

842. tavirana (válaszként erre: 840. - 9949bca4eb)
2011. máj. 18. 13:21

úgy látszik a török hormonok nem olyan vérmesek mint a magyar hormonok :)))

káááárr!!!

mert biztos nagyon szupi lett volna :D

841. tavirana (válaszként erre: 831. - Marcsi0510)
2011. máj. 18. 13:20

de megérte nézni :)

De aztmonggyaa reklám, " navizin" szemcsepp :)

hátha segít neked is

840. 9949bca4eb (válaszként erre: 833. - 0f6f53a4a7)
2011. máj. 18. 13:18

Igen, én is így látom. Nem azt vártam, h. Onur beleborítja Seh-t a tóba, mert úgy nekiesik, csak nem láttam a szenvedélyt az arcán, h. "Úristen, végre megcsókolhatom több hónap után"..., hanem csak simán szájonpuszilta, aztán - gondolom - sétáltak tovább. Ez úgy tűnt nekem, mintha már évek óta házasok lennének és egy-egy csók belefér a séta közben.

Mert ahogy néz Seh-re én is azt vártam, h. alig bír majd a hormonjaival és mindjárt magához rántja és megcsókolja... :))

839. 9949bca4eb (válaszként erre: 834. - Marcsi0510)
2011. máj. 18. 13:16
Ha a férjem nincs otthon, akkor reggel 6-kor is megnézem a fórumot, de ha otthon van, akkor csak itt bent. Napközben, ebédidőben, munka végeztével... szóval szinte mindig. Már ha a főnököm és a munka engedi. :))
2011. máj. 18. 12:46

Lányok!

Még ebédidőben sem hagyják nyugodtan netezni az embert. Szörnyű!

837. marcsi0510 (válaszként erre: 827. - Marcsi0921)
2011. máj. 18. 12:45

Nagyon szépen köszönöm.

Nem tudom, te, hogy voltál vele, de én amióta fordítom is a sorozatot, nem akarok vele haladni. Pedig csak a számomra fontosabbnak ítélt jeleneteket fordítom le, de sok időmet elveszi. Van valami fortélya, hogy gyorsítsam? Vagy hülyeséget kérdeztem?

836. marcsi0510 (válaszként erre: 820. - 9949bca4eb)
2011. máj. 18. 12:19

Így van, ahogy mondod. Nekem még csak most ebédidőben volt ma először lehetőségem belenézni a fórumba, de ez már nálam is betegség, hogy amikor tudok itt vagyok.


Nagyon jó az erdős jelenet, de sajnos addig még sok "haragszom rád" lesz.:((

2011. máj. 18. 12:15
Bocs! A mégsem egyben! :)
834. marcsi0510 (válaszként erre: 815. - 9949bca4eb)
2011. máj. 18. 12:14

Allah védje a napod-4


Úgy látom, ez nemcsak nálam betegség, hogy amint tudok rögtön a fórumot nézem, így vagyok most az ebédidőmben én is.

833. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 828. - Marcsi0921)
2011. máj. 18. 12:14
Ha a házasságban is ennyire szemérmesek akkor lehet, hogy még sem szeretnék Seh helyében lenni! :) Akkor itt a szexuális vonzalom csúcsa az, amikor Onur ÚGY néz Sehre! :) Akkor mindenki arra gondol, hogy ha már nézni így tud, akkor mit csinálhat egyébként?! Én nem szexet várok a soriban, csak a veszekedések túlfűtöttebbek, mint a romantika. Valamiért azt nem tudják olyan hitelesen adni.
2011. máj. 18. 12:11
Úgy látom, azért délelőtt termeltetek sokat. Mármint írásra gondoltam.
831. marcsi0510 (válaszként erre: 814. - Tavirana)
2011. máj. 18. 12:11

Szép Napot Mindenkinek!

Persze, hogy "sokáig" aludtam, én legalább is, 6-kor keltem, hiszen jönni kellett dolgozni, ég is a szemem időnként, mint aki egész éjszaka csak bulizott, pedig "csak" filmet néztem.

830. antila (válaszként erre: 825. - Marcsi0921)
2011. máj. 18. 12:04
Jajj, de aranyos vagy, köszönöm szépen!
829. Marcsi0921 (válaszként erre: 819. - Tavirana)
2011. máj. 18. 11:59
Én az ilyen Zeynep féléket sem értem.Hányszor kell mondani, hogy vége, ende? Visszamászik még a kulcslyukon is.Utálom az ilyen embereket.Ráadásul még bosszúálló is...
2011. máj. 18. 11:57

Sokan írtátok, hogy semmi szenvedély nem volt az első csóknál.

Szerintem a törökök ebből a szempontból eléggé szemérmesek.Majd figyeljétek meg, amikor Seh és Onur házasok, akkor is csak összeölelkeznek, max. egy puszi az arcra.

Bennu és Kerem szintén.

827. Marcsi0921 (válaszként erre: 812. - Marcsi0510)
2011. máj. 18. 11:55

A csaj neve Tugba, ő is szeretné megszerezni Onurt, de nem lesz köztük semmi.

Onur egyszer sem lép félre amíg házas Seh-vel, de az utolsó részek egyikében szinte minden este felvisz egy prostit a bérelt aapartmanjába.Bár ekkor már rég elváltak és egyértelmű, hogy Onur részéről ez egyfajta "pótcselekvés".

2011. máj. 18. 11:49
Bár szerintem amit a mai 40.részhez írtak, az tegnap már megtörtént:)
825. Marcsi0921 (válaszként erre: 823. - Antila)
2011. máj. 18. 11:48

Így egyszerűbb:

2011.05.16., Hétfő (16:25)


36. rész


Szerkán ismét megtámadja a feleségét, Sehrazaték pedig ezúttal kihívják a rendőrséget is. Kerem és Bennu Bergamába utaznak a hétvégére. Ekkor váratlanul megérkezik Onur nagynénje. Peride azt kéri Onurtól, hogy segítsen megbékíteni Sehrazatot...


37. rész


Sehrazat elfogadja Ali Kemal bocsánatkérését. Dzsanszel közben nem akar lemondani a nevére íratott lakásról. Kerem és Bennu eltévednek az erdőben, s egy család befogadja őket éjszakára. Betül néni unszolására Peride végül meghívja Sehrazatot vacsorára, ahová azonban a lány nem érkezik meg…


2011.05.17., Kedd (16:25)


38. rész


Míg Sehrazat kórházban van, Kaan az Evlijaólu-házban tölti a hetet, ahol Füszun kivételével mindenki örömmel fogadja. Füszun a gyerekei tandíjának egy részét befektetési alapba helyezte, amellyel, mint kiderül, lelépett a portfólióvezető. Burhan és Nadide nagyon megharagszanak rá...


39. rész


Onur születésnapi vacsorát szervez Sehrazatnak, Bennuék pedig eközben egy meglepetés-bulit. Kiderül, hogy Burhan az Evlijaólu-házat Kaanra akarja íratni...


2011.05.18., Szerda (16:25)


40. rész


Sehrazat a születésnapján jegygyűrűt kap Onurtól, és igent mond a férfinak. Zeynep elhiteti Bennuval, hogy együtt vannak Keremmel, ezért a lány öngyilkosságot kísérel meg. Kiderül közben, hogy Bennu iszik. Zafer pedig kirúgja a cégtől Zeynepet...


41. rész


A Binyapi az alapítás harmincötödik évét ünnepli. Az estélyen ekkor váratlan vendég érkezik Onurhoz. Nadide és Burhan kérdőre vonják Füszunt. Burhan gratulál, és sok boldogságot kíván Sehrazat közelgő házasságához. Dzsanszel pedig megtudja, hogy kisbabát vár


2011.05.19., Csütörtök (16:25)


42. rész


Zeynep nyomására Szema lejárató cikket ír Bennuról a pletykamagazinban. Válaszul pedig Kerem megfenyegeti a nőt. A holding orosz ügyfelének Mihriban tolmácsol, akit a férfi különféle ajándékokkal halmoz el. Peride eközben még mindig nem tud napirendre térni a fia választottján. Sehrazat és Kaan hétvégén kerti-partira hivatalosak az Evlijáólu-házba. Lovaglás közben ekkor lövéseket adnak le Onurra...


43. rész


Onurt életveszélyes sérülésekkel szállítják kórházba, Sehrazat pedig nem mozdul az ágya mellől. Kerem és Zafer szerint Dzselil Karabas áll a támadás hátterében. Burak közben börtönbe kerül Marokkóban. Kerem felfedezi, hogy Bennu még mindig iszik a munkahelyén. Peride felháborodik, hogy Burhan és Nadide is meglátogatják Onurt a kórházban, ám Betül próbálja jobb belátásra téríteni. Egy hónapnyi lábadozás után Onur újra munkába állhat...


2011.05.20., Péntek (16:25)


44. rész


Sehrazat továbbra is a szívén viseli Onur gyógyulását és egyáltalán nem örül annak, hogy a férfi ismét munkába állt. Közben, mivel elfogták a támadás feltételezett elkövetőjét és Kerem hatásos beszédet mondott a cég érdekében, a Binyapi részvények erősödésnek indultak. Bennu nagyon csalódott amiért Kerem továbbra sem áll vele szóba. Onur gondolatai eközben javarészt az esküvő körül forognak...


45. rész


Peride javaslatára Sehrazat házassági szerződést akar kötni Onurral, de ő nem írja alá. Füszun közben nem akar elválni Ali Kemaltól. Kiderül, hogy Gani mégsem küldte el a Burhantól kapott pénzt az édesanyjának. Kerem pedig még mindig lázas beteg, s amikor álmában beszél, felfedi a titkát az anyja előtt…

824. Marcsi0921 (válaszként erre: 816. - Antila)
2011. máj. 18. 11:46

Köszi, közben megvettem az újságot:)

A jövő hetiben az esküvőjükről és az azt megelőző problémákról lesz szó.

823. antila
2011. máj. 18. 11:24

Marcsi0921!

Leírnád nagyon röviden, hogy mi lesz a mai részekben? Mindig elolvasom a tv2 honlapján, de most úgy látszik nem frissítették, még mindig a tegnapi van fent. Csak, hogy tudjam, ma mit hagyok ki, holnap még nagyon sokára lesz:(

2011. máj. 18. 11:15

Sziasztok! Úristen csak a tegnapi nap nem tudtam netezni és nem győzöm kapkodni a fejem, annyit írtatok. Tegnapelőtt még én voltam a 667. most meg....atyám! De nem baj! :)


Szóval! Én is szenvedélyesebb csókot vártam, de én is értem, hogy miért volt olyan visszafogott. Viszont veled Tavirana nem teljesen értek egyet. Én Bennut nem tudom annyira sajnálni. Úgy viselkedik, mint egy féltékeny feleség, pedig még az sem egyértelmű, hogy ők Keremmel együtt járnak. Amikor volt a túrázós jelenetük az ölelésen kívül köztük sem volt semmi bensőséges. Vagy csak nekem hiányzik a szenvedély a kapcsolatokból? Oké tudom, hogy Bennu már egyszer megégette magát, de azért nem kellene mindjárt öngyilkosnak lenni. Egyébként attól függetlenül, hogy megszállott Seh&Onur rajongó vagyok, valahogy onnan is hiányolok valamit. Vonzódnak egymáshoz, meg szikrázik köztük a levegő, de mégis olyan hideg az egész. Nem tudom másképp megfogalmazni. Vagy a törököknél ez már a szenvedély? Másrészről viszont én Füszunt is sajnálom. Az oké, hogy megvan mindene sőt most még az is kiderült, hogy költőpénzt is kap, de az, hogy nem mehet sehova, nincs barátnője stb. azt magamról tudom, hogy beleőrülnék. Tehát azért, mert gyerekeim vannak meg férjem, attól ne szűnjön meg az életem és ne legyek alárendelve senkinek! Azért a pénz nem minden.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook