Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


2011. máj. 18. 10:33
Most néztem meg, amikor Seh tör-zúz Onur irodájában. Hát eléggé ijesztő, meg kell mondjam. Jól elfajulnak a dolgok...
2011. máj. 18. 10:21

Sziasztok, újra itt vagyok.

Amikor a munkám engedi, folyton itt lógok. Most már muszáj megnéznem a tegnapi verekedést. :)


Amúgy a csókot én is láttam, de én se voltam megelégedve vele. Bár láttam török nyelven és értettem is, h. Seh igent mondott, mivel háromszor is mondta, h. "evet" vagy valami hasonlót, tehát nyilvánvaló, h. igent mondott, de én valahogy sokkal térdremegősebbre vártam a csókot, ő meg olyan óvatos volt.

Írta valamelyikőtök, h. épp elég visszautasításban volt része, tehát ezért nem volt rámenősebb, de ha már igent mondott Seh Onurnak, akkor egy szenvedélyesebb csók belefért volna. Se ölelés, csak szembefordultak egymással és volt egy szájra puszi. Kb. ennyi. :((

Na de majd az erdős rész kárpótol, igaz lányok? :))

2011. máj. 18. 08:56

Ma megint megnéztem a második részét a tegnapinak.

Nagyon szíven ütött ami Bennuval történt :(

Nagyon is megtudom érteni ami vele történik :(

Amikor az ember szívét rongyosra tépi az élet és néhány pasi gonoszsága már minden apró dolog mélyen érinti.

Nem úgy reagál az ingerekre mint kéne

gyanakvó, haragos

sajnálom, h ilyen


remélem az igazi életben nem kell ennyi mindenen keresztül mennie

818. antila (válaszként erre: 798. - Marcsi0510)
2011. máj. 18. 08:39
Persze, teljesen igazad van, nekem nem is Onurral volt a "problémám"( ő tökéltes:)), Seherezatot nem értem igazán, azért írtam, hogy nekem hidegnek, hűvösnek tűnik. De ahogy a többiek is írták,majd később már dúl a love olyan igaziból is,úgyhogy várom ezt,nagyon:)
817. antila
2011. máj. 18. 08:29

Ja, és az előző feleségével is, akitől Seh miatt vált el, szóval vele is egy film fogatásán jött össze,mert a nő is színész,hát érdekes:)Lehet, hogy nem kellene többet forgatnia?:)

Na lényeg, hogy szép pár, és remélem boldogan élnek, amíg meg nem halnak.És a gyerekük is nagyon édes.

816. antila (válaszként erre: 796. - Marcsi0921)
2011. máj. 18. 08:22

Ezt írja az Epizód magazin( bocs, de nem az eredeti nevüket írom le, így egyszerűbb nekem): amikor a film forgatásán összejöttek, még mind2-en párkapcsolatban éltek, ill. Onur házas volt( ezt tudtuk), és mivel Töröko.ban a megcsalást nagyon komolyan elítélik az emberek( azért itt is), ezért titkolták a kapcsolatukat, ameddig csak lehetett, még Onur válása után sem vállalták fel egyből. A válás után titokban utaztak Párizsba, de a sajtó persze megtudta. Seh vmi híres balett-táncossal járt, aki miután megtudta, hogy Seh osszejött Onurral idegösszeomlást kapott, és komoly orvosi segítségre szorult, Onur felesége sokkal könnyebben fogadta hírt.

Onur előző felesége egyébként eléggé hasonlít Seh-re. Még azt is írták, hogy Onurnak egyértelműen a fiatal nők jönnek be, az első feleségénél 17 évvel, Seh-nél 12 évvel idősebb.

2011. máj. 18. 06:35

Sziasztok, jó reggelt!

Nem győztem végigolvasni, amit írtatok. :)) Majd bentről folytatom, mert öltöznünk kell, így sose jutok el a munkahelyemre.

További szép napot, majd jelentkezek.

2011. máj. 18. 06:18

szép jó reggelt


látom sokáig fent voltatok :)

akkor most biztos alszotok :)

Allah tegye széppé álmotokat :D

2011. máj. 18. 01:12

Fú, de kíváncsi vagyok én is... De most már nekiállok egy órát tanulni, oszt megyek aludni...


Ma milyen lusta voltam a tanuláshoz... Szörnyűűű!!

2011. máj. 18. 00:59

Marcsi0921!

A 48/3. részben ki volt az a nő, aki Onurt "magánál tartotta"? Vajon kiderült, hogy volt közöttük valami? Csalódnék, ha igen. Már nem bírom tovább nézni, fáradt vagyok, de kíváncsi is....(az a rész, amikor Sehrezat megy el Peride mamát ápolni éjszaka és Onur telefonja ki van kapcsolva.)

A válaszod előre is köszönöm.

2011. máj. 17. 23:16

Ejha!!


Igen, tudom, hogy Onur nem mondta el, mert Sehnek ez volt a feltétele, hogy soha, senki nem tudhatja meg...


Meg miért árulná el a szeretett nőt...

810. Marcsi0921 (válaszként erre: 808. - 36a26f5226)
2011. máj. 17. 22:42

Kerem soha nem mond le Sehről, ezért állandóan keresi a lehetőséget, hogy hogyan tudná megszerezni a lányt.Kinyomozza, hogy Onur a cég nevére és pénzén foglalt szobát a nov. 14-i (fekete) éjszakán.Elmondja Sehnek, hogy tudja, hogy Onur nővel volt a szállodában és ki fogja nyomozni, hogy kivel, majd bizonyítékul átadja a számla másolatát Sehnek.A lányban persze meghűl a vér, és rögtön megmutatja Onurnak.Onur megígérteti Keremmel, hogy befejezi ezt a nyomozgatást.Kerem később lefizeti a (talán) rendőröket és kikéri az aznap esti felvételeket, amiket a biztonsági kamera vett fel a szállodánál.Teljesen ledöbben, amikor meglátja, hogy Seh volt az a nő, akivel Onur együtt töltötte az éjszakát.

Ezt fecsegi ki részegen Edanak, aki fel is használja ellenük az infot.

Amikor a veszekedést meghallja, akkor tudatosul benne, mekkora bajt csinált és hogy elárulta a barátját, testvérét. Nem véletlen, hogy amikor bemegy Onurhoz, el sem meri árulni, hogy mindez miatta történt, mert tudja, hogy Onur megölné ott helyben. Hisz amikor Onur rájön, hogy Kerem árulta el, rendesen beveri a képét.

Onur soha nem mondta el senkinek, hogy Seh-vel volt akkor.

809. 36a26f5226 (válaszként erre: 800. - Marcsi0510)
2011. máj. 17. 22:32
lehet, bizony... ha egy férfi igazán szerelmes, akkor tud könnycseppet ejteni...
808. 36a26f5226 (válaszként erre: 797. - Marcsi0921)
2011. máj. 17. 22:31

Hát, ahogy megnéztem a youtube-on, amikor Kerem?? a neve?? -, meghallotta, hogy miről szól a veszekedés, úgy vonult be az irodájába, mint akinek iszonyatos lelkiismeret furdalása van...


Lehet, hogy elmondta neki Onur, és ő adta tovább??

807. Marcsi0921 (válaszként erre: 806. - Marcsi0510)
2011. máj. 17. 22:30
igen,a Binyapi szülinapi ünnepségén.
2011. máj. 17. 22:26
Most látom, hogy a holnapi részben talán már megjelenik a drága Jázmin?
805. tilko (válaszként erre: 804. - Marcsi0921)
2011. máj. 17. 22:26
Köszi, nézem
804. Marcsi0921 (válaszként erre: 802. - Tilko)
2011. máj. 17. 22:22

youtube: Binbir Gece-ep. 84, part. 8

6:40-től

803. Marcsi0921 (válaszként erre: 800. - Marcsi0510)
2011. máj. 17. 22:21

Na igen... az utolsó kb. 20 epizódot én is megsirattam.

Sajnáltam Onurt, mert mindenki elárulta, csak sodródott az eseményekkel.

Nem mentem Keremet, de az sem semmi, amit Bennu mellett végig csinál, ahogy kitart mellette, és a végén mégis meginog, amikor hagyja magát elcsábítani Eda által.

Egyébként mennyire hihetetlen, hogy egy nő (Seh) miatt szétmennek barátságok, családi kapcsolatok, és majdnem rámegy a cég is...

802. tilko (válaszként erre: 800. - Marcsi0510)
2011. máj. 17. 22:18
Megírnád melyik epizódban sír Onur?
801. marcsi0510 (válaszként erre: 799. - Marcsi0921)
2011. máj. 17. 22:18
Ez így van szerintem is. Már a kórházban is nagyon gondolkodott rajta, sőt korábban is. Amikor ott közelről mutatták a "szarkalábait" Onurnak, az is nagyon tetszett, gyönyörű velük együtt.
800. marcsi0510 (válaszként erre: 797. - Marcsi0921)
2011. máj. 17. 22:16

Az a fekete éjszaka..., és Kerem részegsége, és "nőhajtása". Egy jó barát szúrja el az egészet a végére!!!

Tegnap este amikor néztem azokat az epizódokat, nagyon sajnáltam Onurt. Tetszett, hogy sírt, de beleborzongtam, és vele sírtam. Egy férfi a valóságban is lehet ennyire szerelmes, hogy így reagáljon a történtekre?

799. Marcsi0921 (válaszként erre: 798. - Marcsi0510)
2011. máj. 17. 22:15

Onur már elég sokszor hezitált, ő már rég megcsókolta volna Seht:)))

De most is gondolkodott rajta sztem:)

2011. máj. 17. 22:11

Antila és tilko!

Szerintem Onur van annyira intelligens, hogy nem akarja elriasztani a "szeretett nőt" azzal, hogy rögtön lerohanja csókjaival, hiszen már az elején "jól megkóstolták egymást", amit persze Seh. nem értékelt. De lehet, hogy csak valamiféle félelem miatt nem merte szenvedélyesebben csókolni Seh-et, félt a visszautasítástól, amit már megkapott néhányszor és még kap is később.

797. Marcsi0921 (válaszként erre: 794. - Tilko)
2011. máj. 17. 22:10

Az igaz, hogy Onurral volt, de Seh a szégyenérzetét nem tudja leküzdeni, hogy pénzért feküdt le egy férfival és ezt mindenki megtudta.

Onur is ezt próbálja magyarázni neki, hogy férjhez ment hozzá, nincs jelentősége, de Seh hajthatatlan marad. Már csak azért is, mert azt hiszi, hogy Onur mondta el a fekete éjszaka titkát.

796. Marcsi0921 (válaszként erre: 795. - Tilko)
2011. máj. 17. 22:07

Állítólag mindketten az "első" csók után estek szerelembe:)

Tehát a mai epizódban látott után :)

Ha valaki olvassa a mostani Epizód magazint, írja már meg legyen szíves, mit írtak róluk.

795. tilko (válaszként erre: 774. - Marcsi0921)
2011. máj. 17. 22:02
Ott valószínűleg már a sorozaton kívül is szeretik egymást, vagy legalábbis Halit Ber-t. Mert az tényleg csók a javából.
794. tilko (válaszként erre: 770. - Antila)
2011. máj. 17. 22:01

Hello antila! Úgy látom megint egyet értünk. Megint megállapítottam/állapítottuk, hogy ez az első csók nagyon gáz volt. Se egy átölelés, és tényleg a hűvösség.

A másik. Én is gondolkoztam azon, hogy miért fog annyira számítani később az a fekete éjszaka. Még ha mással töltöte volna Seh, dehát Onurral volt.

793. tilko (válaszként erre: 731. - Marcsi0510)
2011. máj. 17. 21:52
Én is imádom a kezeit.
792. 36a26f5226 (válaszként erre: 786. - Marcsi0921)
2011. máj. 17. 21:47
Na,akkor még utóbb lesz...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook