Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


1811. marcsi0510 (válaszként erre: 1810. - 9949bca4eb)
2011. máj. 26. 12:32
Valamit a lánya festő tanárával össze fog jönni, ezt Nadide kideríti, lebukik, és haza kell költöznie Kajszeribe. Én a török részeknél még ott tartok, hogy Kajszeriben van, de szerintem hamarosan visszamegy, mert az Ali Kemal kisfiát az öregek hazavitték magukhoz,hogy ők nevelik, hiszen Dzsanszel meghalt, és a férje nevelte egy darabig a csecsemőt, aki ugye nem a gyerek vér szerinti apja, ő Onur sofőrje.
2011. máj. 26. 12:07

Írtátok korábban, h. Füszun meg fog változni, de nagy ára lesz. Ez a műtét változtatja meg?

Mert tegnap a második rész utolsó pár percére hazaértem és akkor mutatták, h. Füszun ül az ágyban a 3 kislányával és mindenkivel tök kedves. Innentől vehető a változás?

1809. 9949bca4eb (válaszként erre: 1808. - Marcsi0510)
2011. máj. 26. 12:05

Szia!


Köszi a részletes ismertetőt! :))

Nem, nem tudtam még megnézni, mert a főnököm nem lebuktatott?? Épp nagyban nézem, erre becsörtet, igaz, h. nem szólt semmit, csak a hasát fogta a röhögéstől, h. már megint ezzel kínlódok, aztán mikor átengedtem neki a helyet, rögtön ki is kapcsolta a netet, úgyhogy most indítottam újra a filmet. És képzeld, h. a lejátszó ott folytatja, ahol abbahagytam. Mi a manó?! Azt hittem újra be kell töltenie a filmet.

Most épp ott tartok, mikor Onur szóvá teszi Keremnek, h. elbukták az üzletet, mert fél éve nem adott választ. Ez asszem a 48-as rész. Ez még az esküvő előtt van, de teljesen ismeretlen ez a rész. Akkor bizonyára jócskán le vagyok maradva...

1808. marcsi0510 (válaszként erre: 1806. - 9949bca4eb)
2011. máj. 26. 11:40

Szia!

Én is csak késő este néztem meg. Az elmaradt esküvő miatt Onur folyamatosan szomorkodik, nem érti, hogy a legjobb barátja Kerem még csak fel sem hívja. Bezzeg Yasmin rögtön ott terem mellette több alkalommal. Lemondott az elnökségről Onur, de erről a drága virágocska (Yasmin)le akarja beszélni. Seh. visszaküldi a képet is, Peride banya (hú megijedtem tőle, amikor kibontott hajjal zöld pöttyös gúnyában ült az ágy szélén, igazi boszi volt)elmegy Seh-hez, és látszólag mellette áll, becsüli, hogy ő meg merte tenni, hogy lemondott Onurról, ő nem tudta ezt megtenni, amikor a férje megcsalta, bár örül,hogy "megszabadult" a fia választottjától. Bennu és Kerem szakítottak, erre Benu elkezdett inni, gyertyák égtek a lakásban, Benu elaludt, az egyik gyertya felborült és leégett a lakás, ő pedig füstmérgezéssel a kórházba került. Kerem azt mondta, amikor meglátogatta Bennut a kórházban, azt mondta neki, hogy most jött rá, hogy elveszítheti, és, hogy szereti. (ha,ha, ha)

Közben még Füszunt megműtötték, mert a méhében daganatot találtak. Ali Kemal egyenlőre hazaköltözött. Kerem nem hisz Onurnak, ő a tv-beli híreket hisz el, hiszen korábban beszélt már neki Onur arról, hogy fizetett a nőnek. Melek és Zafír pedig kínlódnak, hogy szeretik egymást, de mégsem lehet Melek szerint.

Szóval ennyi nagy vonalakban, bár lehet,hogy nem sorrendben írtam le.

Lehet, azóta már meg is nézted?

2011. máj. 26. 11:00

Szép napot lányok!

Most hallottam a hírekben, ezért gyorsan felléptem és leírom, hogy Isztambul európai részén valahol egy bevásárló központ közelében robbanás történt. Közelben egy rendőriskola is van. A hatóságok valami szándékos robbantásról, terrorakcióról beszélnek.

Allah, Allah, nem semmi.

2011. máj. 26. 10:11

Sziasztok Lányok!


Jó sokat írtatok, nem győztem behozni a lemaradást...

De mivel nem írtátok meg (ejnye-bejnye), h. mi történt tegnap, így "kénytelen" vagyok munkaidőben azzal foglalkozni, h. megnézzem a neten. :))


Húúú, milyen rossz lehet nekem, h. ez is belefér a munkaidőmbe, igaz??

1805. Eszter606
2011. máj. 26. 10:05
Tegnap úgy meg simogattam volna a buksiját,mikor ott szomorkodott a teraszon.
1804. Nyulacska88 (válaszként erre: 1788. - Csicsöri53)
2011. máj. 26. 07:10

Szép napot mindenkinek Allah kísérje ma is utatokat.


Zafer számomra nem csak szimpatikus, hanem több annál, igaz barátja Onur-nak. Ő az egyetlen, aki pontosan tudja, mi történt, ennek ellenére soha senkinek nem beszél róla, csak egyetlen embernek és csak egyszer...


Ami pedig az Zafer-Melek "kapcsolatot" illeti és azt, Zafer nős, nos hiába nős valaki az érzést, melyet érez senki sem tudja eltitkolni, márpedig Zafer szerelmes lett Melekbe. Nem hiszem, hogy egy nős ember számára legyen akár Nő, akár férfi egyszerű dolog lenne bevallani Önmagának azt, valakibe beleszeretett. Kínlódás lehet a dolog, még akkor is, ha kívülről másként látszik is.


Becsülöm Melek döntését, mert nagyon nagy lelkierőre volt részéről szükség ahhoz, hogy ne lépjen félre a szeretett férfi, így akadályozva meg azt, hogy a plátói érzelmeken túlmutató legyen a dolog. De nem azért mondott nemet, mert nem szeretné Zafert szerelemmel, hanem azért, mert sok döntése, melyről előzőleg is tudta a lány, hogy helytelen, végül rosszra is fordult. Maga előtt is be akarta bizonyítani, hogy tud jól is dönteni.


Igen, sokan vagyunk kapcsolatban, és közülünk sokan szerelemben, ugyanakkor minden ember vágyik a szerelem érzésére, ezért értjük meg és drukkolunk Zafernek és Meleknek, holott tudjuk Zafer nős.

2011. máj. 25. 23:56

Neked is!!


Akkor én is megyek, csak eddig nem bírtam...

2011. máj. 25. 23:52
Én is megyek aludni! Onurral telt álmokat mindenkinek! :)
1801. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 1798. - 36a26f5226)
2011. máj. 25. 23:50
Én úgy tudom, hogy eddig csak a telefonálás erejéig szerepelt. Akkor is csak Zafert mutatták. Meg egyszer kérdezte Seval Zafertől, hogy hogy van Gülisztán. De talán majd most láthatjuk, ha Onurék elmennek hozzá a baleset után.
2011. máj. 25. 23:49

ó,most néztem még egy kicsit előre és most van az,mikor Onuré a másik cég is,amibe Seh dolgozik és leesett az álla a csajnak,mikor megjelenik Onur,na ezt jól adta elő:)

Az se semmi,hogy mikor befejezik,mennek le a lépcsőn,Onur megelőzi Seh-t direkt és nem szól hozzá,Seh követi és kinn az udvaron nem bírja ki,utána szól Onurnak...de édes Onur,ahogy tartja magát,persze,mert tudja,hogy menni fog a helyreigazítás majd a tévében és Seh is megtudja majd ,hogy mekkora hazugság volt.

Na megyek én is aludni,jó éjt!

1799. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 1793. - Csicsöri53)
2011. máj. 25. 23:48
Teljesen igazad van! Egyébként ha megfigyelted, amikor Füszunról kiderült, hogy a lányok pénzét "ellopta" és befektette, Nadid azt mondta az ajtó előtt, hogy biztos csak egy félre értés. Erre Ali Kemál azt válaszolta, hogy nincs itt semmi félre értés, ti ezt a lányt akartátok nekem! Tehát a filmben nem csak Zafer idejében volt "kijelölés", hanem a fiatalabb generációnál is. Azért arra kíváncsi lennék, hogy ez a XXI. században is van-e még Törökországban?! Nyilván vannak modern gondolkodásúak ott is, de lehet még ilyen? Nehezen viselném! :)
2011. máj. 25. 23:47
Na,kíváncsi leszek, ha majd mutatják, őt valahogy nem jegyeztem meg, biztos eddig jelentéktelen jelenete volt csak...
2011. máj. 25. 23:46
Ja!!
1796. Csicsöri53 (válaszként erre: 1794. - 36a26f5226)
2011. máj. 25. 23:32
Zafer felesége
2011. máj. 25. 23:16
Nem volt szép az íróktól, hogy Zafert kiírták...
1794. 36a26f5226 (válaszként erre: 1791. - 0f6f53a4a7)
2011. máj. 25. 23:14
Kinek a kije is Gülisztán??
1793. Csicsöri53 (válaszként erre: 1791. - 0f6f53a4a7)
2011. máj. 25. 23:04
Nekem az szimpatikus Zaferban,hogy megmondta őszintén,hogy ő még nem volt szerelmes,nem tudta,hogy mi az,valószínű,mivel idősebb,neki még kijelölték anno a menyasszonyt,gondolom már a törököknél nem nagyon van ez,főleg az európai részen nincs,,,,szóval nem akarja elveszteni, ezt az érzést át akarja élni,és milyen jó,hogy átéli,nem úgy hal meg,hogy nem tudja...nem érdekes? Persze egyikünk sem örülne nyilván,de én megértem.
1792. Csicsöri53 (válaszként erre: 1789. - 0f6f53a4a7)
2011. máj. 25. 23:00
Persze ,hogy Onurral haragba vannak és Kerem végleg le akarja szakítani róla Sehet,meg akarja szerezni,a vadászösztön müködik benne,még a barátság sem számít.Sehet meg nem is értem,hogy miért ad lovat alá,ha Onurt szereti még ,mert azt szereti ,legalábbis ez jön ki majd.
2011. máj. 25. 23:00
Milyen érdekesek vagyunk Lányok! Ahogy észreveszem itt nagyjából mindenki párkapcsolatban él és mi mégis drukkolunk (drukkolnánk) Meleknek és Zafernek annak ellenére, hogy tudjuk Zafer nős. Egyelőre egyikünket sem érdekli Gülisztán. Pedig nyilván mi sem szeretnénk olyan helyzetben lenni. Ennek ellenére én is sajnálom, hogy nem jönnek össze! :)
2011. máj. 25. 22:58
Jó éjt !
1789. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 1786. - Csicsöri53)
2011. máj. 25. 22:57
Pedig tudja, hogy Kerem szerelmes belé. Gondolom Kerem meg bátorításnak veszi. :(
1788. Csicsöri53 (válaszként erre: 1782. - 36a26f5226)
2011. máj. 25. 22:57
Éppen én is erre gondoltam,hogy Zafer nagyon szimpatikus,tényleg megérdemelte volna Meleket és Melek is végre boldog lett volna,egyébként nem is olyan rossz pasi Zafer sem,csak idősebb kiadásban.
1787. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 1783. - Marcsi0510)
2011. máj. 25. 22:56
Neked is jó éjszakát! :)
2011. máj. 25. 22:54
Még egy kicsit előrébb néztem és most eregeti a sárkányt Kerem Kánnal,Seh meg aszisztál,hát ez a nő se tudja,hogy mit akar,mint általában a legtöbb n és ahhoz képest elég vidám,hogy Keremmel van..és nem Onurral.:(
2011. máj. 25. 22:49
neked is Marcsi!!
2011. máj. 25. 22:49
Jaj, de olyan nagy kár, hogy az öreg meghal... Tényleg elnéztem volna, ahogy udvarolgat Meleknek...
1783. marcsi0510 (válaszként erre: 1779. - 0f6f53a4a7)
2011. máj. 25. 22:48

Szerintem ezért nem unalmas, és "nézeti magát" minden egyes rész, és ezért vagyunk kíváncsiak, hogy mi következik utána.

És én ezért megyek most már megnézni a mai elmaradt részeimet.

jó éjszakát mindenkinek, Allah áldásával!!!

2011. máj. 25. 22:48
Jó lett volna azt is nézni, hogy az öreg hogy hordozza a tenyerén...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook