Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsünk Hajnianyunak, nagy szüksége van rá! fórum

Segítsünk Hajnianyunak, nagy szüksége van rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
422. B.Mária (válaszként erre: 421. - 6779f282bf)
2009. márc. 18. 06:09
Én is figyelemmel kísérem a fórumot, igaz még csak most írok. Jó egészséget és kitartást kívánok Hajniéknak és a segítségemet remélem megkapták!
421. 6779f282bf (válaszként erre: 420. - Rozália)
2009. márc. 18. 05:30
Csatlakozom Rozália véleményéhez. Én is figyelemmel kísérem a fejleményeket, amit tudtam megtettem és nagyon szorítok, hogy Hajnianyu dolgai pozitívan alakuljanak, minél előbb megoldódjon a problémájuk. Ehhez kívánok én is minden jót, természetesen,ha szükséges, számíthatnak rám.
420. Rozália (válaszként erre: 419. - Katinkaboszi)
2009. márc. 18. 05:10

Na, de gondolod, hogy ez azt jelenti, hogy aki itt nem szólal, vagy szólalt meg, az nem is segít?

Nem kell azt nagy dobra verni... szerintem.

Azon kívül - én ugyanis mindig idenézek, mi történt, történt-e valami - aki itt maradt beszélgetni, az ismeri is a többieket. Hasonló korúak, hasonló korú gyermekük van.

Akkor mibe szóljak bele? Csak írjak valamit és - előfordult - nem is válaszolt rá senki?

Abban azért reménykedem, amit az első mondatomban írtam, hogy a hallgatás nem jelenti remélhetőleg a segítségnyújtás lelinkelését.


Hajniéknak pedig kitartás, jó egészség, remény és hatalmas ölelésem...♥

419. Katinkaboszi (válaszként erre: 418. - Anuszika@freemail.hu)
2009. márc. 17. 21:45
ez az a bizonyos, minden csoda ......., sajnos.
2009. márc. 17. 21:43
Szomorú vagyok, hogy ilyen nagy a csend ezen a fórumon......:-((
2009. márc. 17. 10:36

Kérlek Benneteket, hogy olvassátok el Hajnianyunk naplójának utolsó bejegyzését, szörnyű dolog történt Velük, gázrobbanás következtében a házuk alsó szintje leégett, valahogy segíteni kellene Nekik, még nem tudom hogy, de keressünk rá megoldást, közösen, hiszen bármkivel, bármikor előfordulhat hasonló eset és azért vagyunk itt a Hoxa oldalán, hogy segítsünk egymáson, most nem szóval, tettel is kellene.

Minden ötlet jól jön és bármilyen segítség,

Előre is köszönjük!



hajnianyu



így megtaláljátok a naplóját!

2009. márc. 17. 09:24
Szia Hajnikám! Ismét itt vagyok, mi újság nálatok, A kis Drága Bazsika hogy van, és Ti is? Van valami fejlemény?
415. termyne (válaszként erre: 414. - 6e144430cb)
2009. márc. 14. 18:55

Szia!


Sajnálom, ne haragudj elfelejtettem, hogy írtad a géped is elégett!


Melinek felolvastam, hogy mit írtán, nagyon boldog volt!Sok puszit küld nektek,mert a ouszidat is átadtam!


Sajnos megint 38.8 a láza, de a leveled egy kis mosolyt csalt az arcára és nagyon boldog!


Majd csak túl leszünk rajta és megint ugyanaz a roszcsont lesz mint volt!

Már hiányzik, hogy rossz legyen!



További szép estét nektek és kitartást!


Puszilunk mindenkit!

414. 6e144430cb (válaszként erre: 413. - Termyne)
2009. márc. 14. 17:47

Szia!


Beszkenellném én,de az sajnos a házunkban van:(((


Melinek mielőbbi gyógyulást kívánunk!

Az jó ha iszik,majd az étvágya is megjön biztosan!

Holnap még csak vasárnap,hátha a sok pihenés hoz neki egy kis javulást!

Adj egy puszit a nevemben neki!

413. termyne (válaszként erre: 412. - 6e144430cb)
2009. márc. 14. 17:22

Szia Hajni!


A párom úgy szokta, hogy beszkeneli a gépbe és onnan rakja át a kívánt mappába!De ennek is az a hátránya, hogy nagyításkor húzza szét a betűket és nem teljesen olvasható, homályos.

Amikor nagyítom a tiedet akkor is ez a bajom.De nem baj megkeresem a nagyítót és elolvasom azzal!


Amit ki tudtam matekozni az se semmi, még a lépéseiket is felszámolják!



Remélem Bazsika nem lesz beteg!

Meli sajnos elég beteg, szerda óta folyamatosan lázas!Nagyon sajnálom.Tegnap ahogy köhögöt nekikezdett hányni.Egy kis vér volt a hányásában, nagyon megilyedtem.De szerencsére csak egy halyszálér pattant el az erőlködéstől.

Ma mér egy kicsit jobb a kedve és csak most délután ment fel a láza.

Délelőtt sétáltunk a boltba és végig bírt jönni nem fáradt el.Ebéd előtt kimentünk az udvarra, mert szépen sütött a nap és reménykedtem benne, hogy majd egy kicsit eszik, de nem evett.Inni legalább iszik!


Szorítok nektek, hogy egészségesek maradjatok és, hogy jó sok erőtök legyen a sok munkához!

412. 6e144430cb (válaszként erre: 411. - Termyne)
2009. márc. 14. 16:13

Szia Tünde!


Benaplóztam a tételes árajánlatot.De csak ugyan azzal a módszerrel sikerült,mint a fő oldalt.

Remélem ki tudjátok olvasni.

Esetleg ha valaki megmondja,hogy tudom olvasható állapotban benaplózni,megköszönném!

411. termyne (válaszként erre: 410. - 6e144430cb)
2009. márc. 14. 12:44

Szia!


Megnéztem z árajánlatot a naplódban/ kinagyítottam a gépemen egy kicsit homályos, de olvasható!/

Nem semmi az összeg!Még jó, hogy a születési évüket nem adták hozzá! Vagy még is?

Útálom mikor más bajából húznak hasznot ráadásul nem is keveset!

Kíváncsi leszek a tételes árajánlatra!

Ha tudnánk mi Hoxások összefognánk és megycsinálnánk nektek!


A tavasz itt van remélem, hogy Bazsika és persze ti is tudjátok egy kicsit élvezni a napsütést!

2009. márc. 14. 09:51

Sziasztok!



De jó is lenne,ha egy hét alatt készen lenne.....de ez csak álom,hiszen már két hete itt lakunk,és még hozzá sem fogtak semmihez:(

Azért bízunk benne,hogy a héten már elkezdődik valami.

Megpróbálom az árajánlatot bemásolni a naplómba.Remélem sikerül,mert a net az katasztrófa,és mindig bontja a kapcsolatot,mert szinte semmi térerő,vagy ha marad a kapcsolat,akkor viszont iszonyat lassú.

De azért megpróbálom,hátha.Ha esetleg nem sikerül,akkor jövő héten mindenféleképpen meglesz,majd ha megyek Szegedre.Ott simán pillanatok alatt megvan.

409. Katinkaboszi (válaszként erre: 408. - Erikpipi)
2009. márc. 13. 21:20
menjünk kalákában, mind az összes hoxa-tag, és akkor kész lesz egy hét alatt :)))
408. erikpipi (válaszként erre: 404. - 6e144430cb)
2009. márc. 13. 21:01
Itt az a reklám ami a portálon van. Lásd, életmód, fogyókúrás szerek, fizetett reklámok, és ami neki konkurencia. Nem hiszem, hogy a közeljövőben építőipari vállalkozást nyit:)) Ha meg jobb árat tud adni, az csak öröm:DDDDDD
407. Katinkaboszi (válaszként erre: 406. - 6e144430cb)
2009. márc. 13. 20:54
akkor félreolvastam, bocsi, rossz szokásom :((
406. 6e144430cb (válaszként erre: 405. - Katinkaboszi)
2009. márc. 13. 18:49

Már írtam Hoxának ez ügyben,várom a válaszát.


Az utolsó mondatodat nem értem....

Ha a cégre gondolsz,akkor ők írtak áfát az ajánlatban.Én az áfa nélküliséget arra írtam,ha mi csinálnánk meg akkor nem lenne áfa.

405. Katinkaboszi (válaszként erre: 404. - 6e144430cb)
2009. márc. 13. 18:39

Másold be úgy,hogy a cég nevét takard le és máris rendben minden.

Eszük van, áfát nem ír, majd akkor, ha elvégezte a munkát :(((

404. 6e144430cb (válaszként erre: 403. - Erikpipi)
2009. márc. 13. 18:34

Szia!



Tény,érdekes a tételes árajánlat.

Ebben mindent felsorol,gondolok itt a munkások szállásköltségétől a gépek kihelyezéséig,a tényleges munkáig mindent.

Az biztos,ilyenkor vastagon fog a cégek ceruzája,és ha mi csinálnánk meg,nem kerülne ennyibe.

Kapásból nincs áfa,munkások szállásköltsége,és más egyéb sem.

Viszont ha mi csináljuk,az akár fél évig is eltarthat,mert a barátok(akik felajánlották a segítségüket)is dolgoznak,és csak délután illetve hétvégén tudnánk a házat csinálni.

Nem tudom Hoxa engedné-e,hogy bemásoljam ide az árajánlatot,vajon reklámnak minősül-e,hiszen a cég minden adata szerepel rajta...?!

Amennyiben engedi,szívesen bemásolom,hiszen nem titok!

403. erikpipi (válaszként erre: 398. - 6e144430cb)
2009. márc. 13. 08:51
Kérdés, hogy valóban mekkora a kár forintban, és ti mennyit tudtok ebből magatok megcsinálni. Kíváncsi vagyok a tételes árajánlatra.
402. Katinkaboszi (válaszként erre: 398. - 6e144430cb)
2009. márc. 12. 19:25

Azta, akkor én már csak abban reménykedem, hogy ettől sokkal többet kaptok, vagy amennyiben éppen elég erre, szerintem nézzetek körbe, hátha más mégis olcsóbban tudná elvégezni ezeket a dolgokat.

Szorítok :)

401. 6e144430cb (válaszként erre: 399. - 11a91585fe)
2009. márc. 12. 19:11

Ezt mondtuk mi is:(((csak kicsit cifrábban.

És ez az összeg tényleg csak a ház rendbetételét fedezi,ja és persze az ár csak tájékoztató jellegű,mert menet közben ez még emelkedhet:((((

Ebben nincs benne az elégett holmink,a tönkrement dolgaink,semmi.

Hát nem tudom,nem vagyok valami bizakodó:(((

400. termyne (válaszként erre: 398. - 6e144430cb)
2009. márc. 12. 16:17

Sziasztok!


Nem semmi! Jó sok pénzt kérnek!

Szurkolok, hogy a biztosító rendesen fizessen!


Puszi mindenkinek!

399. 11a91585fe (válaszként erre: 398. - 6e144430cb)
2009. márc. 12. 16:11
:( basszus..:(((
2009. márc. 12. 16:09

Sziasztok!


Megvan az árajánlat.

3.779.340.-

Ennyi pénzért teszik rendbe a házat.

Döbbenet,csak állunk értetlenül,és reménykedünk,hogy a biztosító fizet!

2009. márc. 11. 19:09

Sziasztok!


Ma nem érkezett meg a várt email:(Felhívtam az illetékest,és rákérdeztem.Azt mondta,1-2 tétel hiányzik még,holnapra készen lesz.

Persze nem csak ez nem lett meg.Sajnos a tűzoltósági papír sincs még meg,ha minden igaz,az is holnapra készül el.

Még nagyon az elején vagyunk,de már nem mennek jól a dolgok.Remélem ez változni fog,és ha elkezdődnek a munkálatok,simán fog menni minden.

Még elég jól elvagyunk,de vágyunk nagyon haza.Bazsi szerencsére jól bírja!

396. Rozália (válaszként erre: 395. - 6e144430cb)
2009. márc. 11. 08:38

Értem, drága Hajni, így fogom továbbítani az érdeklődőknek.

Kitartás és jó egészség Nektek.

2009. márc. 10. 18:47

Sziasztok!


Ma hívtak a cégtől,hogy holnap készen lesz az árajánlat,és küldik a biztosítónak.Kértem,hogy küldjék el nekem is,tehát holnap már meg lesz nevezve az az összeg,amennyibe kerül a helyreállítás.Ebben az összegben csak a gázszerelő munkája nincs benne,mert jelenleg nincs nekik gázszerelőjük,kérték,hogy azt intézzem én.

Kedves Rozália!

Nem állt szándékomban megkerülni egyetlen kérdést sem,csak nem igazán látjuk még át a dolgokat.

Egyet tudunk biztosan,az pedig az,hogy a fürdő,és a konyha készlete egyenlő a nullával.Még a bontatlan csomag rizs is megégett a szekrényben,és a tisztítószeres flakonok egyszerűen leolvadtak a polcról:((

Még nem pakoltunk semmit,ez a cég ebben is a segítségünkre lesz,és hát áram sincs,este pedig már nem látunk semmit.

394. Katinkaboszi (válaszként erre: 391. - 6e144430cb)
2009. márc. 10. 18:36

Szia,

értem már, akkor nem figyeltem eléggé, bár akkor is reménykedem abban, mégis összejön annyi, hogy ki tudjátok fizetni az egyik céget. Mindegy melyiket, amit a biztosító ajánl, vagy esetleg ismerős.


Szorítok és jó egészséget kívánok a családodnak.

393. Kiss Ildikó (válaszként erre: 391. - 6e144430cb)
2009. márc. 10. 15:30
Elolvastam a naplódban az utolsó bejegyzést. Akkor megint rengeteg munkátok lesz!
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook