Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsünk Hajnianyunak, nagy szüksége van rá! fórum

Segítsünk Hajnianyunak, nagy szüksége van rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2009. márc. 24. 15:28

Sziasztok!



Annyira elegem van már,hogy el se tudom mondani!

Mint mindig,ma is értekezleten van mindenki!

Jó poén,csak nem díjazom:((((!!!!!!

Legalább is ezt mondta megint az ügyintézőnk.

Közben felhívott a kárszakértő,hogy nem nagyon tetszik neki ez az árajánlat sem.

Egyszerűen nem értem mit akar!Mindenáron számla nélkül akarja megcsináltatni velünk a házat,viszont számla nélkül meg nem dolgoznak ezek a cégek.

Nem értem,miért jó a biztosítónak,ha nincs számla???

Én vállalom,nagyon buta ember vagyok,na de ennyire???

Különben is,ha nincs számla,akkor nincs garancia se a munkára,és sorolhatnám.

Elképzelésem sincs,mikor lesz ebből valami:(Persze az ingóságról még mindíg csend van!

Csak telik az idő,és tényleg nem tudunk megegyezni:(

Pedig úgy gondolom,nem rajtunk múlik!

481. Katinkaboszi (válaszként erre: 478. - 6e144430cb)
2009. márc. 24. 15:18

Helyes Hajnikám, csak keményen, ne hagyd magad !


Egyébként ha kiszámolod, mennyit fizettek és milyen régóta, lehet még több is jön ki, mint amennyire szükségetek van éppen.

Ez lenne a disznóság, hogy fizettek, meg is lenne rá, csak éppen nem adják oda. Akkor meg ?

Mintha a fogukat húznák, én elhiszem, hogy sok csaló van, de azért lehet látni, hogy a rendesebbje, a tatarozásról meg a szomszédok is tudnak, kérdezzék őket, ha már nem hisznek :(

480. Rozália (válaszként erre: 478. - 6e144430cb)
2009. márc. 24. 08:52
Ne hagyd őket. Nyugodtan telefonáljál rájuk akár naponta. Függetlenül attól, hogy mit mondanak. És ne egedd, hogy könyörögtessenek. Te csak azt várod el, ami jár neked. Amiért fizettél.
479. Kiss Ildikó (válaszként erre: 478. - 6e144430cb)
2009. márc. 24. 07:10

Szia Hajnikám! Ügyes vagy és határozott :-)

Ezt így kell csinálni :-)))

2009. márc. 24. 06:49

Jó reggelt mindenkinek!


Bocsi,tegnap már nem tudtam jönni:(


Annyi történt,hogy elvittem az árajánlatot a biztosítóhoz.Azt mondták,délután hívnak.Aztán négy órakkor már nem bírtam tovább,és felhívtam őket.

Állítólag az egész vezetőség megbeszélésen volt(de nem a mi ügyünk kapcsán),így nem volt illetékes,aki bármit is mondjon.

Nagyon remélem,hogy ma már kinyögnek valamit.....

Tegnap egy mosodából is ki kellett kérjek egy árajánlatot....hát nem semmi árak vannak!

Lehet kellene nyitni egy mosodát???:))



Egyébként ebben az összegben minden benne van,ami a ház rendbe tételére vonatkozik,tehát a takarítás is.Csak az ingőság nincs benne,de arról meg aztán végképp semmi hír!Mélyen hallagat a biztosító:(


Tegnap,mikor az ügyintézőnkkel beszéltem,fura módon az ügyintéző elkezdett nekem arről magyarázni,hogy sokan okoznak tüzet szándékosan,ha lakás felújítást akarnak csinálni.

Ezen totál kiakadtam,mondtam is neki,ogy nem normális!

Jó hogy azt nem mondja,hogy felgyújtottuk a házat!

Nálunk nem volt esedékes a lakás felújítás egyáltalán,hiszen tavaly tettük rendbe.Meg egyébként is,hogy mondhat ilyet?????

Aztán nem győzött mentegetőzni,mondta,hogy ezt nem ránk értette,de sajnos van ilyen is.

Hát ez engem nem érdekel,azok akik ilyet csinálnak,nem normálisak,sőt,közveszélyesek szerintem!

Úgyhogy érdekes beszélgetés volt.Azt mondta egy ismerősünk,biztos azért mondta,mert mindig a nyakukra járok,és már unják.

Hát engem nem érdekel,unjanak!Érdekes,akkor nem unnak,mikor negyed évente leemelik a számlánkról a 11.000 ft biztosítási összeget!

Nagyon mérges voltam,és megmondtam a nőnek,hogy az utolsó cserepes virágig mindent ki fognak fizetni!

Mert már nem érdekel,ha ők szemétkednek,akkor mi meg behajtunk rajtuk mindent!

477. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 473. - 6e144430cb)
2009. márc. 24. 06:00
Na végre, hogy már valami történik. Meglásd most már megoldódik. Nagyon örülök!!!!!!!!!
2009. márc. 24. 05:34
Semmi hír?
475. Katinkaboszi (válaszként erre: 473. - 6e144430cb)
2009. márc. 23. 13:07

szia Hajnikám, igaz csak most válaszolok, de reménykedem a többiekkel együtt, hogy ez már megfelel a biztosítónak és végre elkezdhetik a munkát, mert most már jön a jó idő, ami pont erre való. A bútorok tisztítása is benne van ebben az árban?

Sok sikert!!!


Itt állunk mellettetek és szorítunk, még azok is, akik lehet nem mernek, vagy nem tudnak írni, mert mit, hiszen a beszédesebbje megfogalmazza az Ő gondolataikat is, ugye lányok-fiúk?

474. Kiss Ildikó (válaszként erre: 473. - 6e144430cb)
2009. márc. 23. 09:33
Szia Hajnikám! Ezek jó hírek. Nagyon várjuk a beszámolódat!
473. 6e144430cb (válaszként erre: 471. - Katinkaboszi)
2009. márc. 23. 06:58

Jó reggelt mindenkinek!



Tegnap este már nem volt alkalmam jönni....de megvan az új árajánlat!

Hát ebből is látszik,hogy a Belfor mennyire felturbózta az árakat.Mondjuk náluk elég sok költséget felemésztett volna a munkások szállásának kifizetése,mert Pestről jöttek volna,meg az hogy a bútorok tisztítása is Pesten történt volna,és oda el is kellett volna vinni....

De mindettől független,akkor is drága lett volna velük dolgoztatni.

A második árajánlat 2.000.000 Ft-ról szól,ha ezt sem fogadják el,akkor nagy baj van,mert ez fillérre pontosan van kiszámolva,ennél kevesebből nem lehet kihozni:(

Ezt csak onnan tudom,hogy egy kedves ismerősünknek van egy vállalkozása,és vele sikerült úgy egyezkedni,hogy meg tudja oldani,hogy mindenféle szakmunkát végző embert össze tud gyűjteni.....

Nagyon bízunk benne,hogy lassan elindul valami!

Megyek ma reggel a kárszakértőhöz,majd látjuk!



Kedves Katinkaboszi!

Nem csak a szomszédaim a jó emberek,igaz barátok,hanem Ti is itt a Hoxán!

Ez egy nagyon klassz társaság,akár mi történik az emberrel,ember hegyeket mozdítotok meg.....

Nagyon rendesek vagytok!



Rohanok,lassan indulok!

Most "jó" kedvem van:-DDD !


Puszi mindenkinek,és szép napot!

2009. márc. 23. 05:28
Hát, akkor reményekkel teli új hetet és kitartást Hajniéknak is, nekünk is...
471. Katinkaboszi (válaszként erre: 470. - 6e144430cb)
2009. márc. 22. 22:14

Na erre a helyzetre mondják, hogy most mutatkozik meg, hogy ki az igaz barát, a szomszédodról már tudod :)))


A helytállás mindig nehéz, különösen ilyen pillanatokban, mert erre nem készül fel senki lelkileg sem.


Kíváncsi leszek az új ajánlatra, de nagyon !

2009. márc. 22. 10:42

Aranyosak vagytok,köszönök minden jó szót!

Igyekszem helyt állni,de nagyon nehéz:(


Bazsikám jól van,picit náthás,de nem vészes.Legalább Ő jól bírja a gyűrődést,nem sokat érzékel ebből az egészből.Áldott jó természete van!


Most megyek,mert főzök.A fiúk fát vágnak....

Van mit csinálni....nagy család lettünk:)))

Igyekszem még este benézni,de délután mennem kell az árajánlatért!


Anna Drága!

Küldjed nyugodtan a lapokat,nagyon örülök neki!Bár tudom,hogy megvárnak,de hamarosan a naplómban lesznek!



Puszi mindenkinek,majd még benézek főzés közben is ha tudok:-DD

469. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 467. - Termyne)
2009. márc. 22. 10:32
Te ügyesen fogalmaztál! Ez így fog lenni, hidd el Hajnikám!!!!
468. vereskati (válaszként erre: 467. - Termyne)
2009. márc. 22. 09:14
Szívembôl szóltál:)))))))
467. termyne
2009. márc. 22. 09:01

Szia Hajni!


Tudom, hogy nagyon nehéz, de kérlrk próbálj meg pozitívan gondolkodni és hozzáállni a dolgokhoz!

Idáig is nagyon ügyes voltál és Én bízom benne, hogy a későbbiekben is helytállsz!A családot mindíg a Nő tartja össze és látya el!Ha a Nő feladja a család összeomlik!A sok rossz után mostmár jó fog történni!

Tudom, hogy nehéz kitartani Nekem is nehéz volt mikor egy hülye /bocsánat a kifejezésért/ majdnem elveszítettünk mindent amit idáig elértünk / a férjemet, a házunkat, a vagyonunkat ami nem sok, de a miénk és mi dolgoztunk meg érte!/!

De Én tudom, hogy Te kitartó vagy és meg tudod csinálni!Mi Hoxások mind melletted állunk, segítünk, támogatunk és sikerülni fog!

Hamarosan ez az egész szörnyűség csak egy rossz mult lesz és örülni fogtok a szép tiszta házatoknak ami csak a tietek!


Bazsikám hogy van?


Millió puszi mindenkinek!

További kellemes hétvégét kívánok!


Tünde

2009. márc. 22. 05:59

Drága Hajni!

Nagyon szép vasárnapot kívánok Nektek és a nagyon emberséges szomszéd családnak is, akik fedelet adtak a nehéz időkben...

Próbáljatok kicsit kikapcsolódni. Reméljük, szép idő lesz.

465. Katinkaboszi (válaszként erre: 463. - 6e144430cb)
2009. márc. 21. 21:49

Szia Hajnikám, csak mindig próbálj nyugodt maradni, az sokat ér, főleg ha ilyen majmokkal:)) kell tárgyalni, mást nem értenek úgy sem.

(azt nem is merem mmondani, hogy ha bezzeg, ...)


üdv a családnak és a kicsi Bazsinak is, vigyázz magatokra :))

464. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 463. - 6e144430cb)
2009. márc. 21. 15:00
Nem sürgős, megvárnak, de mindig eszembe vagytok, és nem tudom megállni, hogy ne küldjek.
463. 6e144430cb (válaszként erre: 461. - Anuszika@freemail.hu)
2009. márc. 21. 13:02

Anna drága!


Csak jönnek a képeslapok Tőled.....:))))....és mind gyönyörű,mint mindig!

Jövő héten igyekszem időt szánni rá,és benaplózom őket!

Ne haragudj,hogy eddig nem tettem meg....


Jó érzés közétek tartozni:-D !!!

462. 6e144430cb (válaszként erre: 460. - Kiss Ildikó)
2009. márc. 21. 12:57

Igen,elküldte priviben is az ötletét.

Megmondom őszintén,így első körben vissza utasítottam....de írtam Editnek,hogy még gondolkodunk rajta.

A szkenel a házban van,használhatatlan....tehát technikailag ez a része nem kivitelezhető.

Mert Edit kérte,szkeneljem be a képeket,és küldjem el neki.

A laptopon nagyon kevés kép van,az asztali gépemen volt rengeteg,de az is használhatatlan:(


De majd még úgyis gondolkodunk rajta,mert jelenleg tényleg érdekes gondolat.....

461. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 460. - Kiss Ildikó)
2009. márc. 21. 11:19
Igen ez nagyon jó ötlet, és meglátod Hajnikám, egy pár év múlva mosolyogva nézitek. Tudom, hogy jelen állapotban ez bizarrnak tűnik, de én hiszem, hogy így lesz. Veletek vagyunk!!!!!!Ne add fel!!!! Megoldódik, csak haladnának gyorsabban, de meg lesz!!!!Erre gondolj!!
460. Kiss Ildikó (válaszként erre: 459. - 6e144430cb)
2009. márc. 21. 11:11

Ha próbálkozol az jó!! :-))

Felajánlotta egy kedves Hoxás társunk, hogy szivesen csinálna videót fényképekből. Küldenél neki a régi házatokról képet és arról ahogy kiégett. Ha meg elkészül a felújítás arról is. Az lenne a címe: Ilyen volt, ilyen lett!


Mit szólsz? Szerintem most egy kicsit furi gondolat, de ha kész a felújítás és beköltöztetek akkor már nagyon fog tetszeni.

459. 6e144430cb (válaszként erre: 458. - Kiss Ildikó)
2009. márc. 21. 11:06

Aranyos vagy!


Tudod,annyira szeretném már feltenni a képeket az "új" házunkról....de ez még várat magára:(

De fel fogom tenni,csak idő kérdése,ami persze nem rajtam múlik!

Az optimizmusom az már a múlté:(

Márti(Anyu) már a múltkor is "megszidott" ezért,jogosan (??????,nem tudom)

Megígértem Neki,hogy megmaradok optimistának,de nem nagyon megy:(

Próbálkozom!

458. Kiss Ildikó (válaszként erre: 457. - 6e144430cb)
2009. márc. 21. 10:55
Nagyon rossz volt az időjárás eddig. Ha bejön az enyhébb idő addigra meg is oldódnak a biztosítóval a dolgok. Legyél optimista és bizakodó. Minden sikerülni fog! Felújítják a házatokat, minden szép új lesz benne. Tisztán frissen átveszitek. Higgy benne! Látsd magad előtt elkészülve a házat. Nagy nap lesz az! :-)))
457. 6e144430cb (válaszként erre: 456. - Kiss Ildikó)
2009. márc. 21. 10:50

Drága Ildikóm!


Annyira jó lenne,ha igazad lenne!

Minden nagyon lassú,bár én inkább azt mondanám,hogy áll az ügyünk:(

Mert amíg a kárszakértő nem tarja számukra elfogadhatónak az ajánlatot,addig semmi:(

Utána,már haladnánk,tudom,csak azt győzzük kivárni!

456. Kiss Ildikó (válaszként erre: 455. - 6e144430cb)
2009. márc. 21. 10:44

De jó hogy itt vagy Hajnikám! Lassan mennek a dolgok, de mennek és alakul. Ügyes legyél és kitartó. Minél többet mész a biztosítóba, annál biztosabb lesz a kifizetés. Határozott vagy és nem hagyod magad :-)

Akkor hétfőn megint beadsz nekik egy ajánlatot. Bízzunk benne, hogy ezt elfogadják!


Puszilunk benneteket :-)))

2009. márc. 21. 10:30

Sziasztok!


Ne haragudjatok,hogy eddig nem jelentkeztem....:((

A dolgok nem haladnak még mindig sehova.

Beszéltem a kárszakértővel csütörtök este.Csak azt szajkózta,hogy keressek vállalkozókat,kérjek be tőlük árajánlatot.

Tegnap este voltak nálunk megint,újból kárfelmérés(ez most másik cég),és vasárnap estére készen lesz az ajánlat.

Hétfőn viszem ennek a majomnak,remélem elfogadja!

Se energiám,se időm ...

Tudom,nem kedv kérdése,de az idő múlásán kívül semmi nem változik.

Most ismét várunk.....:((((

454. Rozália (válaszként erre: 453. - Anuszika@freemail.hu)
2009. márc. 21. 08:00
Jó, egy pár másik fórumban én is újra elhelyeztem... Hátha.
2009. márc. 21. 07:53
IGEN!!!!!!!!!!!
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook