Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség! Nem csak engem csal a férjem! fórum

Segítség! Nem csak engem csal a férjem! (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. daroki
2007. máj. 7. 19:40
Tényleg mindenkinek a saját gondja,baja a legnagyobb.Én próbálom magam beleképzelni a helyzetedbe.Ha nem jó ez így neked akkor mindenképpen lépj ki véglegesen ebből a kapcsolatból,a bizalom elszállt,erőltetni meg nem érdemes ezt a dolgot.A gyerkö láthatásában,gyerektartásban megegyeztek,te pedig egy idő után biztosan találsz magadnak egy olyan vkit akiben 100%-ig megbizhatsz!Ehhez idő kell,nem is kevés,de még fiatal vagy!
2007. máj. 7. 19:40
azt hiszem ez teljesen érthetö hogy nem bizik az ember egy ilyen dolog után.még most is alig akarom elhinni hogy ez velem történik és hogy arrol az emberröl derültek ki ezek a dolgok akivel az életünket terveztem.valahol biztos nem csak ö a hibás csak még én nem jöttem rá hogy hol hibáztam.
8. 7130b15964 (válaszként erre: 6. - Kmét)
2007. máj. 7. 19:35
Szerintem te már nem bízol benne és ezen semmi nem tud változtatni, csak magadat áltatod, mert ragaszkodsz valamihez, amit elképzeltél és nem létezik. Nem bántani akarlak, de amit leírtál, abból ezt lehet kivenni. Keress valakit, aki tényleg megérdemli a ragaszkodásodat vagy tarts ki a mostani mellett, de akkor ne foglalkozz azzal, hogy mit csinál a hátad mögött, mert csak fájdalmat okozol saját magadnak!
2007. máj. 7. 19:33
köszönöm hogy utánna nézel!
2007. máj. 7. 19:32
megtartani?nem sokat kellett voltna küzdenem érte csak az ellen hogy ne csapjon be többet azzal a növel akit minden nap lát a lánya miatt.azt hiszem nem tudnék többet benne bizni és akkor mi értelme?minden nap azon gondolkodjak éppen nem-e találkozik vele?nehéz helyzet de azt hiszem mindenkinek a saját baja a legnagyobb.
2007. máj. 7. 19:22

Hogyan lehet megtartani egy férjet,ha tudod,hogy van vkije!Sztem érdemes itt körülnézned,hátha találsz megoldást te is!

Sok sikert!

2007. máj. 7. 19:17

Szia!


Utána nézek és megírom,hogy melyik fórumban olvasgass?!

2007. máj. 7. 19:08
melyik forum?nagyon érdekelne mert csak töröm a fejemet mi is lenne a helyes.ugy érzem semmi értelme nem lenne ha folytatnánk még a gyerek miatt sem,viszont tudm hogy akármikor visszaengedném ha igazán teperné magát.
2007. máj. 5. 10:08

Szia!


Van itt egy hasonló fórum,ott is hasonló dolgokról esik szó.

Érdemes lenne ott is körül nézned,talán kapsz ott tanácsot a csajoktól.

Szió!

2007. máj. 5. 10:04
jelenleg a legnagyobb problémám a 2éves kisfiam apukája akiröl kiderült hogy akit miattam elhagyott mellesleg töle egy 11éves kislánya van kiderült hogy mindkettönket becsap és amikor nem velem akkor velük,vele van.itt él nállunk 1 éve idáig ott lakott,de azt állitotta hogy rémes a kapcsolatuk.most azonban nem lehet a másik nőnek senkije engem meg bizonygat hogy mennyire szeret...szeretnék tanácsot kérni hogy mit tegyünk,nem akarjuk tovább igy fojtatni és szükségem lenne a tanácsokra.olyan ez mint egy rémálom...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook