Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség! Nem csak engem csal a férjem! fórum

Segítség! Nem csak engem csal a férjem! (beszélgetős fórum)


1 2 3
40. 4c35511f0b (válaszként erre: 36. - Kmét)
2007. máj. 15. 17:34
Nők is csalnak meg pasit...
39. iz_eniko (válaszként erre: 37. - Kmét)
2007. máj. 15. 15:53

Sajnálom nagyon,ami veled tőrténik,azért is,mert ott az az ártatlan gyerek,és bizony ő is megérzi,hogy te mennyire szenvedsz.

Én azt mondom,át kell beszélni a helyzetet,de nagyon komolyan,ha ő békülni akar-de csak azért mert nagyon szereted.Ha újra megcsal,én akkor mondanám,hogy szakits vele.Kár érterd-mert fiatal vagy,hogy tönkre menj egy olyan kapcsolatban,amelyben nincs már meg a bizalom.

Az is lehet,hogyha nem mutatnád,mennyire szereted,

jobb lenne.Szerintem túlságosan elhiszi magát,azt gondolja,te úgyis megmaradsz neki,bármit művel.

Nagyon megértem milyen borzasztó helyzetben vagy,de bizzál magadban,és ha látod hogy nem megy,lépj,mert kár lenne érted..

2007. máj. 15. 10:48
Tapasztalatom, hogy átbeszélés nélkül túllépni a problémákon nem szabad, mert ugyanúgy elő fog jönni legközelebb is, csak hatványozottan.
37. kmét
2007. máj. 15. 10:26
mit tegyen aZ ember miután kibékülnek?beszéljék át a dolgokat mi miért történt vagy probáljanaj meg tullépni rajta és visszazökkenni a mindennapokba?
36. kmét
2007. máj. 12. 10:56
az igazság az az hogy a férfi ha meg akarja csalni a feleségét akkor igyis-ugyis talál rá kifogást,okot.persze általában a nő hajszolja bele őket.szoval ez a legtött férfiban ösztönösen benne van és ahhoz fantasztikusnak kell lennie egy nönek hogy ne csalják meg,de nem hallottam még olyan házasságrol amibe soha nem jelent meg (lehet hogy csak egy kis idöre,de mégis) egy harmadik cak mindenki máshogy éli meg.
35. Asra (válaszként erre: 17. - Fde954d8c0)
2007. máj. 11. 12:33

kedves Carsac! ez nem ffi megközelítés, hanem a TE megközelítésed. mondhatnám, h dicséretre méltó. de hidd el: sokan, sokfélék vagyunk... ez igaz a ffiakra is.

pl. ismerek olyan férfit, aki elkötelezett kapcsolatban is szeretőket tart, ezekről a párját is "értesíti", sőt, azt tartja ideálisnak, ha a hölgyek ismerik egymást, közös programokat szerveznek...

és vannak olyanok is, akik mindig jók akarnak lenni. jók a régi társ szemében és jók az új társ szemében. és ha mondjuk szexuálisan elhanyagolt a régi - hát ott is segítenek (segítenének).

ezen kívül is van még sokféle helyzet.

jó, hogy Te érett személyiség vagy (ezt a leírásaid alapján komolyan mondom) és nincsenek ilyen lelki indíttatású kilengéseid, de hidd el: sok-sok féle ffi van... nem csak olyan mint Te.

2007. máj. 11. 11:22
Ne haragudj,itt már azt a kérdést kell feltenned magadban ,hogy akarom e ezt így tovább,de szerintem már tudod a választ.
33. kmét
2007. máj. 11. 11:13

fura,nagyon fura.tényleg csak az anyát látja bennem,igy két év után kezdi belátni a közös programok lényegét.sajnos hiába mert csak kapálozunk azokba a dolgokba ami régen szép volt.egyre jobban tisztába vagyok vele hogy nem vagyok hibás csak tehetetlen mert akármikor bánt meg még ő van megsértődve és a halvány jelét sem látom annak hogy probálná jovátenni a hibáit.most amikor kiderült hogy a volt élettársával is találkozgatott azt mondta hogy én vagyok a hibás.ok nélkül ugye senkinek nem mondják hogy akkor inkább külön folytassuk.

rengeteget van a barátaival és sajnos mind azzal a felfogással van hogy egy nönek otthon a helye a gyerek mellett.szoval ahova ő megy oda nem visz magával,nem minthogyha mindig ráakaszkodnék de sokszor jo lenne együtt szorakozni egy kicsit.pedig nem bizonygatni akarom de se öreg nem vagyok se csunya...mégis azt érezteti mindig hogy ő tökéletes és akárkinek csak csettintenie kellene szoval egy egoista ember mellett nem könnyü főleg hogy elvárja hogy sehova ne menjek föleg gyerek nélkül.

32. 9d604f83b4 (válaszként erre: 30. - Kmét)
2007. máj. 11. 08:44
Sajnos,szülés után,a férfiak már nem a nőt látják(azért ez nem mindegyikükre igaz)bennünk,hanem az anyát is.Amig csak az ővék voltunk,minden másképp volt.De nehéz nekik is talán beszélned kellene vele,hogy ez másokkal is előfordul és nem Ő van egyedül ezzel a problémával,lehet nem tudja megfogalmazni még magának sem mi a baj.(persze lehet nem bír erről beszélni,de ha igazán szeret, rendbe jönnek a dolgok)
31. zolko96 (válaszként erre: 30. - Kmét)
2007. máj. 11. 08:20
Fura egy férjed van mármegbocsáss,szeret téged a férjed?Ez a hozzáállás a részéről olyan ridegnek tűnik,valami kis szeretett csak van benne?!De miért nem tud ugyanúgy odabújni hozzád,mint szűlés előtt?biztosan nem hanyagolod el magad.Jobban kellene hogy szeressen szültél neki egy kisbabát.Hidd el nem benned van a baj. Volt félrelépése?
30. kmét
2007. máj. 10. 20:44
tényleg szerencsés vagy.sokáig ugy gonsdotam hogy örökké fog tartani nálunk is de egy idö után (miután megszületett a kisbabánk) kezdtek elmaradni a napi ölelések pedig én is hiszek a fontosságában.ugy érzem hogy ő az a tipis aki nem tud ugy nézni a párjára szülés elött mint után.pedig tényleg megprobáltam ugy anugy odabujni hozzá,de azt vettem észre hogy valami kifogása mindig volt és ezt az ölelésre is értem.nagyon rossz volt rrengeteget sirtam miatta és megbeszélni nem lehetett vele mert azt mondta hogy ezek a problémák nem léteznek...aztán a sok fájdalom után meg hogy az elsö évben egyedül voltunk a babámmal ez eltávolitott minket.mindenki mástol is ZSeretnék tanácsot kérni hogy szülés után mi változott és hogy lehet megtartani a szerelmet...!!!
29. zolko96 (válaszként erre: 27. - Kmét)
2007. máj. 10. 19:56
Szia, nekem azt hiszem nagyon nagy szerencsém van a férjemmel,nagyon tud szeretni, nekem ő egy igazi szerető.Próbálok teljesíteni ami csak tőlem telik,a szeretetett mindíg tudni kell éreztetni vele nincs egy olyan nap ,hogy ne ölelnénk meg jószorosan egymást és kimondani a bűvös szót.Persze mindenkinek vannak rossz tulajdonságai de én akkor is szeretem.Ő azt mondja én nagyon jó tulajdonságú lény vagyok.Bátran kérdezz amit szeretnél,hátha tudok segíteni.
28. fde954d8c0 (válaszként erre: 26. - Zolko96)
2007. máj. 10. 11:07
legyél is rá büszke ha tényleg így van, mert ez nagy dolog!
27. kmét
2007. máj. 9. 19:25
Zolko légyszives oszd meg velem is a titkotokat!igyekszem mindenben helytállni és miután megszületett a kisfiunk utánna is igyekeztem ugyanannyit figyelni rá mint azelött és persze magamat sem elhanyagolni.a gond inkább az volt hogy onnantol kezdve már nem a szerető párjaként kezelt hanem a nőként akinek a gyerekét kell felnevelni.tényleg mindent megprobáltam ugyanugy csinálni mint amikor ketten voltunk.aztán persze egy idő után megjelentek a titkok amik amugy nevetséges dolgok voltak.most pedig ott tartunk hogy probálunk békülni és megbeszélni a dolgokat de félek attol hogy nem tudok majd megbizni benne!
26. zolko96 (válaszként erre: 25. - Fde954d8c0)
2007. máj. 9. 14:56
Azt hiszem minden nő tudja,hogyan kell viselkedni a párjával,hogy az ne csalja meg.Én próbálok 13 év házasság után is 100%-an teljesíteni minden téren és ez idáig nagyon bevált.Boldog vagyok!!!!
25. fde954d8c0 (válaszként erre: 24. - Zolko96)
2007. máj. 8. 19:26

a gond az hogy tipikus férfit írsz, de közben adott esetben sírsz hogy megcsalnak.

lehet hogy némelyik nőnek illő volna magába szállni???

24. zolko96 (válaszként erre: 21. - Fde954d8c0)
2007. máj. 8. 18:32
Látjátok lányok ez egy tipikus férfira vall,úgyhogy tudjuk mihez tartsuk magunkat.
2007. máj. 8. 15:56
Miért élsz vele?
22. fde954d8c0 (válaszként erre: 21. - Fde954d8c0)
2007. máj. 8. 15:28
bocs a sok hibáért, kocsiban írtam
21. fde954d8c0 (válaszként erre: 18. - Zolko96)
2007. máj. 8. 15:27

ez hosszú és bonyolult.

amit elsősorban , az za, hogy tudjon disztingválni.

nem kell minden zokniért üvöltözni, és ha teszem azt a férfi mivek nem birja hangzavart, még ki is viszi a zoknit, akkor tudni kell befejezni!!!!

a reklamáslást.

az ágyban, a kurva dolog szimmel.

itt kicsit a férfi is kell, mert az a nő tud kurva lenni az ágyban, akire odafigyelnek. tehát itt zserintem összeadódik a férfi és a nő.

a szakácsnő dolog sem létszükséglet.

a lényeg a lelkiekben van, és szexben.

20. zolko96 (válaszként erre: 19. - 4423e63349)
2007. máj. 8. 14:29
Igen ezt mi nők így gondoljuk ,de lehet,hogy 1 férfimásképp gondolja,azért kérdezném a hapsiktól?
19. 4423e63349 (válaszként erre: 18. - Zolko96)
2007. máj. 8. 13:53
Szerinted mit?A konyhaban legyen egy mesterszakacs,a hazimunkaban egy profi takaritonö,a haloszobaban szinten profi/ hmm,hogy is mondjam/,hat AZ!Ezenkivül ha netalan beteg a draga,szüksegünk van apolonöi tudasunkra,lesni,varni minden kivansagat.Mi nem lehetünk betegek,vagy apolasra nem szorulhatunk mert azt nehezen viselik a teremtes koronai.Körülbelül ez az amit a ferfiak elvarnak a felesegektöl,az en meglatasom szerint.
18. zolko96 (válaszként erre: 17. - Fde954d8c0)
2007. máj. 8. 11:34
légyszi bővebben , ti férfiak mit vártok el a feleségtől?
2007. máj. 8. 08:43

férfimegközelítésből,::::::::::

az a férfi akire otthon figyelnek, és mindent megkap, nemcak szexuálissan!!! az sosem fogja megcsalni a feleségét!

16. kmét
2007. máj. 7. 20:37
bárcsak igy lenne,illetve biztos egyszer lesz ilyen csak addig mennyi idönek kell eltellnie és mivel tudnám addig kihuzni?vagyis milyen dolgokkal töltsem ki az idömet hogy könnyebb legyen felejteni?
15. 7130b15964 (válaszként erre: 14. - Kmét)
2007. máj. 7. 20:23
Biztosan nagyon szar lehet, remélem, hogy kapsz az élettől valaki olyat, aki sokkal méltóbb a szeretetedre!
14. kmét
2007. máj. 7. 20:09

azokban a pillanatokban amikor át tudom gondolni rendesen a dolgainkat akkor én is igy látom de a szivem...rengeteg élmány történet amit nem szivesen ad fel senki sem és a reményt sem hogy lehetnek még ilyenek.

tegnap elött mielött kiderült hogy mik történnek a hátam mögött akkor reggel sirva szoritottam magamhoz azzal az érzéssel hogy ez lesz az utolso...nem fájt még ennyire semmi mint az az ölelés,az utolso ölelése.

13. 7130b15964 (válaszként erre: 11. - Kmét)
2007. máj. 7. 19:50
Tudod, kívülről "könnyebb" okosnak lenni, mert mindket nem köt semmi érzés, nem zavar össze...
12. 7130b15964 (válaszként erre: 9. - Kmét)
2007. máj. 7. 19:49

Elhiszem, hogy nem bízol benne és azt is, hogy ennek oka van. Azért is mondom, hogy ha ezen nem tudsz szemet hunyni, ha ez neked zavaró és fájdalma, akkor legjobb, ha véget vetsz a kapcsolatnak és keresel valaki mást, akivel boldogan élhettek, ahogy Daroki is javasolta.


Semmi értelme, hogy újra és újra belemenj a játszmába, mert úgyis azzal leszel elfoglalva, hogy már megint biztosan hazudik, meg nyomozni fogsz utána és hasonlók. Ebből normális kapcsolat már nem lesz.

11. kmét
2007. máj. 7. 19:48
nagyon jolesik hogy vannak emberek akik probálnak segitséget nyujtani más ismeretlen emberek gondjain.KÖSZÖNÖM mindenkinek!rengeteg segitséget nyujt és bár nem ismeritek minden részletét ennek a kapcsolatnak de mint kivülállok jobban látjátok!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook