Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség a férjem válni akar! fórum

Segítség a férjem válni akar! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
681. Boléna
2011. jan. 31. 15:37

az ultimátum valóban jó ötlet.. sztem adj neki 2 hetet. és tényleg semmilyen kapcsolatfelvétel addig. és ne egymásra várjatok hanem próbáljatok ez alatt magatokba szállni h valóban mit szeretnétek.


én tényleg nagyon sajnálom h így álltok mert ez csak akkor lenne jó megoldás ha te is jól éreznéd így magad,élveznéd az életet és mondjuk heti 3x taliznátok de nem lenne kötöttség.


persze ebben is meg lehet állapodni,és majd rájöttök,de ezt max csak a férjed akarja ahogy látom neked ez nagyon rossz.


és főleg h bizonytalanság van.


ne hagyd magad!!4

680. 4b138bec0c (válaszként erre: 679. - Rika)
2011. jan. 30. 10:43

Szia Rika!

Meddig bírod/fogod ezt csinálni?!

Sajnos, igaza volt Editnek, (ha jól emlékszem a nevére)-ez hosszú távon csak a párodnak jó!!

Te ki fogsz készülni, mert állandóan "készenlétben" kell hogy állj Neki!!

Tudom, könnyű ezt kívülállóként mondani, de tönkre fogod magad tenni így. Valóban, az a legjobb megoldás, ha ultimátumot adsz neki: teszem azt, gondolkodjon arról el, mit is akar tőled valójában, erre van mondjuk 2 hónapja- tudom/gondolom, hogy nehéz, de nem kellene magadat még rosszabb helyzetbe hozni...

679. rika (válaszként erre: 678. - Ead80295ac)
2011. jan. 30. 10:34

Köszönöm a véleményedet. Tudom és teljesen igazad van. Én is ezt tanácsolnám. Voltam már hasonló helyzetben és akkor meg is tettem, de most valahogy képtelen vagyok rá. Tudom, hogy ezt kellene tennem, de amikor itt van akkor a szívem nem engedi.

Minden egyes nap eldöntöm, hogy ezt fogom neki mondani, de soha nem mondom.

2011. jan. 30. 09:46

szaiasztok.... bevallom rika ez most csak neked szól és lehetr, hogy sokan támadni fognak, de én most éleírom a véleményemet...

elég régóta olvasom a fórumot és az elejétől kezdve érdekel, hogy hogyan is alakul ez a kapcsolat a férjeddel..

szerintem hülye vagy..

bocsánat, ha szókimondó vagyok, de én ilyen vagyok és nem kertelek..

én adnék neki egy intervallumot, ami alatt eldöntheti, hogy mit akar ettől a kapcsolattól....

nem ám hónapokat hanem csak egy rövid időt..

no telefon no találkozás...

és ha azt mondja, hogy nem akar téged, akkor meg menjen..

tovább kell lépned, nem lehet minden úgy ahogyan ő akarja..

és te sem várhatsz ráá egy életen át..

ha szeret akkor szeressen, ha meg nem, akkor meg menjen és hagyja, hogy elkezd az új és annál vidámabb életedet...

szerintem nagyon rosszul csinálod, hogy hagyod neki, hogy azt csináljon, amit ő akar..

nem nem vagy a játék szere..

és senkié..

ha hibázott tanuljon meg bocsánatot kérni, ha te hibáztál te kérj bocsánatot, ha meg kihűlt a dolog, akkor lépjetek tovább....hát csak ennyi ha megbántottalak valamivel nem akartam cssak az igazat íírtam..akkor bocsánat nem ez volt a szándékom..

677. rika (válaszként erre: 676. - 4b138bec0c)
2011. jan. 25. 15:44
Hát a testvéremék meg minden eléggé lefárasztanak. Ma is lesz angolom 5kor és én még nem csináltam meg a házimat. De nem is nagyon megy, úgyhogy szerintem együtt fogjuk ezt összerakni.
2011. jan. 25. 07:39

Szia Rika!!

Na, mi újság, hogy vagy, valami fejlemény?

Angol megy? Nagyon szorítok ám!!!

675. rika (válaszként erre: 674. - Boléna)
2011. jan. 20. 15:52
szerintem nem akar elválni. Vagy nem tudom. Hát most biztos nem fog visszaköltözni amíg a testvéremék itt laknak. Nem is ők a gond, hanem (sosem hittem, hogy ezt kimondom) a kutya. Nagyon aranyos meg minden, de egy kicsit sok még nekem is. Ő meg még allergiás is a kutyaszőrre.
674. Boléna
2011. jan. 20. 10:44
nekem picit fura h együtt élni nem akar házat venni meg igen?? valójában mit akar? komolyan a férfiakhoz kéne írni egyhasználati utasítást.. vagy valahogy beprogramozni őket h BESZÉLJENEK!! :)))
673. rika
2011. jan. 19. 17:01

Most jöttem meg a dokitól. Azt mondta, hogy valami 2 napig tartó vírust szedtem össze. Amiatt vagyok gyenge. És hogy holnapra már jobb lesz.

De más is történt: van egy hitel amit esetleg felvennék, hogy megszabaduljak a 40ezres autohiteltől. Megemlítettem a férjemnek ő meg mondta, hogy ha ő is felvenné ugyanezt a hitelt megvehetnénk a házat.

672. rika (válaszként erre: 671. - 4b138bec0c)
2011. jan. 19. 11:16

Attól félek, hogy elgyengülök. Nagyon szeretem a krumplit ilyesmit. És most azzal tömnek mint egy kacsát:(

Nem is vagyok éhes. Na mind1. Ma már sokkal jobban vagyok. Holnaptól lehet újra diétázni. Bár a gyomrom még mindig fáj. Nem is értem.

671. 4b138bec0c (válaszként erre: 670. - Rika)
2011. jan. 19. 10:28

Örülök, hogy jobban vagy:)

Az egészség most fontosabb, mint a diéta. Majd ha jobban leszel, folytathatod ezerrel!!

670. rika (válaszként erre: 669. - 4b138bec0c)
2011. jan. 19. 10:19
Igen köszi. Ma már megmarad bennem az étel. De ezért nagy árat fizettem. Meg kellett szegnem a diétámat. Normális kajcsit ettem tegnap is és ma is azt fogok. A jó hír viszont, hogy "csak" 20dkg-t szedtem fel.
669. 4b138bec0c (válaszként erre: 668. - Rika)
2011. jan. 19. 10:00

Szia!!

A pasiknak az ilyen dolgok nem egyértelműek...

Mondani kellett volna neki, hogy maradjon ott veled, biztosan megtette volna:)

Tudok, ők nem tudnak a gondolatainkban olvasni-ez néha jó:) de legtöbbször rossz.

Jobban vagy kicsit?

668. rika
2011. jan. 19. 07:12
Bocs, hogy nem írtam. Nem vagyok valami jól. Nagyon fáj a gyomrom és nem marad meg bennem az étel. Tegnap írtam sms-t a férjemnek, hogy tegyük át az angolt, mert nem tudok gondolkodni sem. Azonnal felhívott, hogy hogy vagyok. Meg hogy hozzon-e valamit nekem. Mondtam neki, hogy nem kell. Este még egyszer felhívott, hogy jobban vagyok-e. Ez jól esett. De azért örültem volna, ha eljön és itt marad velem este, mert tök egyedül vagyok itthon.
2011. jan. 18. 07:30

Szép napot!

Én régebben az ELO-val próbálkoztam, de nem voltam elég kitartó, és drágának is találtam.

Megint van pár könyvem, munkafüzet, cd. már csak neki kellene veselkedni:)

666. rika (válaszként erre: 665. - Secret!)
2011. jan. 17. 21:36
Hát remélem ez jó lesz. Ha másra nem is, de legalább a szavak össze vannak szedve benne témakörök szerint és vannak tesztek.
665. secret! (válaszként erre: 664. - Rika)
2011. jan. 17. 21:00
Örülök, hogy más mint az. Az nem vált be, nálam.
664. rika
2011. jan. 17. 20:18
Speak English ez a neve. Cd van benne, témánként anyagok, szavak, cd, feladatok, tesztek. Egész jónak tűnik.
663. rika (válaszként erre: 662. - Secret!)
2011. jan. 17. 20:02
nem.
662. secret! (válaszként erre: 661. - Rika)
2011. jan. 17. 19:46
elo?
661. rika (válaszként erre: 660. - 4b138bec0c)
2011. jan. 17. 19:08
Rendeltem egy jónak tűnő anyagot. Témánként van összeállítva és folyamatosan fogják postázni. Az első anyag 990 Ft. És ha jónak ítéljük akkor a többit is megrendelem. Nagyon be vagyok sózva:)
660. 4b138bec0c (válaszként erre: 659. - Rika)
2011. jan. 17. 18:21

Segít, de ez nem az igazi. Először is ausztrál angol, másodszor, csak a "konyhanyelvet" beszéli:(

Megértik persze, meg ő is, kivéve a szakszavakat, de egy nyelvvizsgára ettől többet kell tudnom.

A beszédben talán segítségemre lehet:)

Igenis, értettem:)

659. rika (válaszként erre: 657. - 4b138bec0c)
2011. jan. 17. 18:11
32 év???? Nem semmi. Akkor neked is nagy segítséged van. Akkor tessék nem lustának lenni, hanem tanulni és irány a nyelvvizsga:)
2011. jan. 17. 15:37
Ő, bocsika
657. 4b138bec0c (válaszként erre: 656. - Rika)
2011. jan. 17. 15:37

Szia!!

Nekem is a középfok van megcélozva!

Azon leszek, hogy idén letegyem!

Mamám 32 évig kint élt Ausztráliában, ős szokott segíteni:)

656. rika (válaszként erre: 655. - 4b138bec0c)
2011. jan. 17. 15:35
középfokút szeretnék tenni, de a diplomámhoz az alap is elég. Sokszor kezdtem már el a tanulást, de mindig elakadok. Ezért nem igán fontos, hogy mióta tanulom.
655. 4b138bec0c (válaszként erre: 654. - Rika)
2011. jan. 17. 06:41

Szia!

Ügyes vagy! Nem válaszoltál: milyen nyelvvizsgát akarsz letenni, felsőfokot?

Hány éve tanulsz?

654. rika (válaszként erre: 653. - 4b138bec0c)
2011. jan. 17. 06:34

Szia!

Kedden lesz angolom, de megcsináltam tegnapra a házimat és meg is mutattam a férjemnek. És jó volt:) Nagyon pici hülyeséget írtam, de azt is véletlenül. Nagyon büszke voltam magamra. Úgyhogy ma is fogok angolozni, plusz rendeltem ilyen angol tanulást segítő kártyákat. Ha megjön átnézzük együtt, hogy érdemes-e rendelni.

2011. jan. 16. 20:25

Szia!

Hogy megy az angol?

Ezért látod irigyellek, ha másért nem is:)

Legyen szép estéd, szia.

652. rika (válaszként erre: 651. - 4b138bec0c)
2011. jan. 16. 10:06
Szia! Nem történt semmi. Ha csak azt nem vesszük, hogy eljutottam arra a szintre, hogy mindentől sírva tudok fakadni. Pedig én nem ilyen vagyok. Nagyon ritkán sírok. Tegnap itt volt (angol órám volt) és ma is jön. Úgy terveztem kettesben leszünk, de a család közbeszólt. Ki kell vinnem a testvéremet anyukámhoz, hogy megcsinálja a radiátort. Ehhez kell az auto, ami a férjemnél van. Ez nem is gond, mert elhozza nekem csak hát így nem leszünk kettesben. Kaptam tőle tegnap virágot:)Tegnap elmentünk boltba, be kellett vásárolnom és kinéztem magamnak egy cserepes virágot. Megvette nekem:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook