Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség a férjem válni akar! fórum

Segítség a férjem válni akar! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
411. e552983a4b (válaszként erre: 410. - Rika)
2010. nov. 13. 17:20

Hogyan tervezed azt az időt, amit át kell vészelned úgy, hogy a férjed még otthon lakik?

Mit tervezel a közeljövőre?!

410. rika (válaszként erre: 409. - E552983a4b)
2010. nov. 13. 17:02
nagyon kellemes napom volt. filmet néztem, fürödtem egy jó, hajat mostam, stb...na persze ha eltekintek a fájdalomtól ami bennem van.
2010. nov. 13. 16:08

Sziasztok!

Milyen napod volt így egyedül?!

408. rika (válaszként erre: 407. - E552983a4b)
2010. nov. 13. 10:55

A férjem nincs itthon. És most nagyon jól esik egyedül lenni. Anyukám már rám vetette magát. Hoz nekem ebédet(?).

Most akartam tárkonyos csirkeragu levest csinálni, erre észrevettem, hogy megromlott a csirkemell. Na mindegy. Nem is lényeg. A jövő héten kapok jutalmat. Azt hiszem el fogok menni vásárolgatni úgyis lesz az a bál 20.-án:)

2010. nov. 13. 08:33

Szép napot mindenkinek!!

Rika! Ha nem melózol ma, csinálj magadnak valami jó programot, nehogy otthon keseregj!!

Ne lássa senki rajtad (főleg a férjed ne), hogy megzuhantál...

Talán, ha elfoglalod magad, nem agyalsz annyit a történteken.

Engedd el magad kicsit!


Ha közelebb laknék, "biz'Isten" elcibálnálak valahova:)

406. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 405. - Rika)
2010. nov. 12. 22:08

Annak örülj, hogy most történt meg, amíg fiatal vagy és gyereked sincs! Később még nehezebb lett volna.

Sok erőt Neked, minden megoldódik, majd meglátod.

405. rika
2010. nov. 12. 20:17
Nagyon köszönöm amiket mondtok nekem. Tényleg sokkal jobban érzem magam amikor veletek beszélgetek. Jó azt érzeni, hogy számítok.
404. e552983a4b (válaszként erre: 403. - Rika)
2010. nov. 12. 20:04

Ez a felismerésed most "kamatozik"-képzeld, el, ha még lenne egy közös gyermek is. Ő inná meg mindennek a levét...

Akkor most lényegesen jobb a helyzeted: egyedülállóként, gyermek nélkül sokkal könnyebben találod majd meg a párod...(Azt, aki majd megbecsül téged...)

403. rika (válaszként erre: 401. - Boléna)
2010. nov. 12. 20:00
Teljesen egyetértek veled. Tényleg olyan mint egy gyerek. Többek között ezért nincs még gyerekünk, mert úgy éreztem/gondoltam, hogy nem bírok el 2 gyerekkel.
402. Boléna
2010. nov. 12. 19:12
nem pisor hanem piros :)
401. Boléna
2010. nov. 12. 19:12

hát nem tudom h akkor még mit akarsz kérdezni? ne vedd bántásnak,de eddig x kérdésből x alkalommal mondta h igen válni akar..


ő már döntött. és vár h mond végre ki h menjen. sztem. mert gyáva. és siránkozik,h jaj hát neki is szar. de tenni azt nem. ha valaki tenni akar,az tesz is és nem jelenti ki h ez vagy az a megoldás nem érdekli.


bocs,csak kicsit már idegesít a férjed,a 3éves fiam jut eszembe róla: anya kérek teát..nem mégse kérek vidd el! ne anya ne vidd el hozd vissza! pisor tea? kéket kérek! nem sárgát de a kék kulacsba! nem vagyok szomjas éhes vagyok! stb


szóval picit olyan mint egy gyerek.

mert most vagy tudja h mit akar,akkor meg lépje meg,ha meg hezitál,akkor keresse a megoldást.

400. e552983a4b (válaszként erre: 399. - Rika)
2010. nov. 12. 19:12

Mihez kezdesz most, ha tényleg elmegy?!

Vannak terveid a jövődet illetően?

399. rika
2010. nov. 12. 18:52
Ezen a megkérdezem dolgon túl vagyunk.
398. Tímejka (válaszként erre: 395. - E552983a4b)
2010. nov. 12. 18:51

Ez szerintem is jó ötlet.

Le kellene ülni, és így rákérdezni. Aztán ha továbbra se mond semmi konkrétumot, akkor nem ér az egész annyit, hogy kikészülj miatta!

397. rika (válaszként erre: 394. - Tímejka)
2010. nov. 12. 18:51
Én csak reménykedem, hogy igazad van.
396. rika (válaszként erre: 393. - Boléna)
2010. nov. 12. 18:50
A nyakamat merem rá tenni, hogy nincs senkije. Érzem és tudom. Na meg megkérdeztem és átnéztem a telefonját:)
2010. nov. 12. 18:37

"mondjuk ezzel: nézd, lehet h hülyének nézel, de nem vagyok az. több mindet tudok, látok és érzek mint amit belőlem kinézel. úgyhogy légyszíves legalább annyival tisztelj meg, hogy elmondod ténylegesen mi folyik itt és miért akarsz ilyen hirtelen elválni..."

Ez mondjuk nem rossz ötlet. Én sem akarok neked fájdalmat okozni, de mi nők, sokszor nem vesszük észre még azt sem, ami az orrunk elött történik...

Nem egy ilyen történetet tudnék én is mesélni, kezdve a sajátommal:(

2010. nov. 12. 18:34

Én még mindig úgy gondolom az írásaid alapján, hogy nem akar ő igazából elválni, mert különben másnap nem írt volna ilyen e-mailt. Viszont azt sem értem, hogy akkor mit akar...

Talán olyan segítségkiáltásnak tűnik. Csak jó lenne, ha nem így hozná tudomásodra. Nem irigyellek most...

393. Boléna (válaszként erre: 392. - Rika)
2010. nov. 12. 18:32

tényleg ne várj tovább. úgy látszik ő már döntött.


azért én rákérdeznék a nő dologra..


sajna láttam ilyet,a környezetemben. pasi egyszercsak közli h na ő most elválik. épp felépült a ház,3 szép gyerek. a feleség köpni-nyelni ne tudott. felajánlotta h oldják ,emg. a pasi hezitált,de aztán becsülettel eljártak paphoz,mediátorhoz,terapeutához-1 hónapig


a feleség azt hitte haladnak a dolgok,mig egy nap arra ment haza h a férje csomagol:

ne haragudj,nem voltam őszinte,szerelmes lettem valakibe.

és azzal elment


tényleg nem a szívedet akarom fájdítani...

remélem semmi iylen nincs a háttérben,és még visszataláltok egymáshoz,de sztem kérdezz rá erre.


vagy úgy is tehetsz,mintha "tudnád" h van valakije..


mondjuk ezzel: nézd,lehet h hülyének nézel,de nem vagyok az. több mindet tudok,látok és érzek mint amit belőlem kinézel. úgyhogy légyszíves legalább annyival tisztelj meg,hogy elmondod ténylegesen mi folyik itt és miért akarsz ilyen hirtelen elválni..

392. rika (válaszként erre: 389. - E552983a4b)
2010. nov. 12. 17:38

Nem hiszem, hogy ezt akarná elérni. Inkább azt hiszem, hogy ő sem tudja, mit akar.

Ja azt kifelejtettem, hogy írtam neki, hogy rajta áll a döntés, hogy hogyan tovább...még.

Ebből a mondatból remélem rájött, hogy ezt sokáig már nem viselem el.

Igazából úgy gondoltam, hogy holnap ha hazajön utoljára megkérdezem, hogy most hogy lesz tovább, és kirakom a lakásból.

391. rika
2010. nov. 12. 17:36
Azért borzasztóan fáj a lelkem és a szívem. Tegnap sírtam. Nagyon sokat. Mikor megnyugodtam és ki akartam menni a szobából 2szer estem vissza az ágyra annyira megszédültem. A másodikat ő is látta és megkérdezte, hogy hozzon-e nekem egy pohár vizet. Én meg közöltem, hogy nélküle is megoldom a dolgaimat. Még reggel is látszottak a szemeimen, hogy sírtam.
390. rika (válaszként erre: 388. - Boléna)
2010. nov. 12. 17:34

Biztos, hogy nincs senkije. Fő a saját levében, mert nincs kivel beszélnie a melohelyén. 4 hétig egyedül van.

Annyit válaszoltam neki az e-mailre, hogy ő az aki megnehezíti magának a dolgokat, és ő az aki bánt engem, nem én őt. Most épp mosok, de csak a saját cuccomat.

Mit fogtok holnap főzni? Semmi ötletem nincs.

Különben tényleg fogyok (amúgy is fogyókúrázom), már feljön rám az a nadrág amit most nem rég vettem. Direkt 1 számmal kisebb nadrágot vettem:)

2010. nov. 12. 16:55

Sziasztok!!

Rika, hol vagy?

Azon kivül, amit leírtál történt még valami?

Egyet kell értenem az előttem szólókkal, ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon, és elérje azt, hogy teljesen alárendeld magad neki:(

Tudom, ez most nagyon nehéz, de hosszú távon, jobb lesz neked, hidd el!!

388. Boléna
2010. nov. 12. 14:24

nem bántani akarlak de nem lehet h van valakije? olyan hirtelen felrúgott mindent..


mond meg neki h ne szórakozzon veled. már többször elmondta h válni akar,menjen adja be. de ezt a dróton rángatást fejezze be.

387. Zsu_123 (válaszként erre: 386. - 16b5d6ae34)
2010. nov. 12. 13:54

Egyetértek az előttem szólókkal. Mindennek van pozitív oldala is. pl. fogyás :-)

És komolyan! Meg ne sajnáld! Ne is válaszolj neki! Csak játszik veled, meg próbálgatja a határait! Ha bedőlsz neki, akkor kicsikarja belőled, hogy azon az áron is fenn akard tartani a házasságot vele, hogy elfogadosz mindent úgy, ahogy ő szeretné. Szerintem ez erről szól.

386. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 384. - Rika)
2010. nov. 12. 13:36
Nehogy megsajnáld!
385. Etke75 (válaszként erre: 384. - Rika)
2010. nov. 12. 13:33
Nézd a jó oldalát. Ha így haladtok pillanatok alatt ledobsz magadról jó pár kilót.
384. rika
2010. nov. 12. 13:27

tehát a történet röviden: hazajött és közölte, hogy mondjam el neki, hogy lehet elválni. Lezajlott ez a beszélgetés én meg elvonultam sírni. Nem akartam de ez van.

Aztán reggel már nagyon ridegen bántam vele. Nem ébresztettem, csak elköszöntem mikor eljöttem. Erre nap közben ezt az e-mailt kaptam:

Szia,


Nagyon-nagyon szarul vagyok…nem tudok semmire koncentrálni…ez így sem jó…sehogy sem jó…


Nem válaszoltam, mert nem tudom, hogy mit válaszoljak.

Nem tudok enni, nagyon remegek, de dolgozom mint egy őrült. Mindig a meloba menekülök ha bajom van.

383. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 376. - Rika)
2010. nov. 12. 13:01
Sajnállak nagyon...Veled érzek.
382. Etke75
2010. nov. 12. 12:36
Tudod mikor Én is hasonló helyzetben voltam találtam egy igen jó mondást és kiragasztottam a hűtőre. Nekem sokat segített. Így hangzik: "Ha szivárványt akarsz látni el kell viselned az esőt!"
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook