Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rubi, az elbűvölő szörnyeteg fórum

Rubi, az elbűvölő szörnyeteg (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
386. 94786a70d9 (válaszként erre: 385. - Daroki)
2010. aug. 12. 13:27
Köszönöm,hogy megérted az álláspontomat :)
385. daroki (válaszként erre: 384. - 94786a70d9)
2010. aug. 12. 13:14

Én a ti szóváltásotok után jöttem,azóta nem volt fent.

Én nem tartalak bunkónak téged,ami a szíveden,az a szádon!Én más vagyok.Tény,hogy nincs még bizonyíték arról amit Kiki írt és amit Maribel is állít,de azért én adok még esélyt ennek a dolognak,hátha...ha nem muszáj nem szeretek bocsánatot kérni:)

384. 94786a70d9 (válaszként erre: 383. - Daroki)
2010. aug. 12. 13:10
Nem néztem meg, hogy be van e jelentkezve, sőt nem is tudom,hogy lehet e látni. Mint látod nekem is válaszolgatott még az előbb.Bár valószínű ha igaz is amit mond nekem privátba úgy sem fogja elárulni, de a hozzá szólásokból fogok tudni következtetni és akkor is hajlandó vagyok bocsánatot kérni.Akár ki akár mit mond, aki nem mond igazat,az hazudik.Tisztában vagyok azzal is ,hogy bunkónak tartanak ezért, de legalább őszinte vagyok és sajnálom ha valakit tévesen ítélek meg,de amíg nincs tisztázva addig marad a felállás. Ha emiatt sértődés van ,akkor sajnálom, de biztos fájhat is az igazság.
383. daroki (válaszként erre: 382. - 94786a70d9)
2010. aug. 12. 13:03
Én később jöttem mint ő,így ma még nem.De várok,mást nem tehetek:)
2010. aug. 12. 12:39
Még mindig nem küldte el senkinek?
2010. aug. 12. 12:15
Maribel nekem is küld el privibe
380. daroki (válaszként erre: 376. - Maribel)
2010. aug. 12. 12:11
Nekem küldheted privibe,én nem neveztelek hazugnak:)
379. 94786a70d9 (válaszként erre: 378. - Maribel)
2010. aug. 12. 11:35
Még mindig arra várok,hogy bocsánatot tudjak kérni!És ehhez most neked kell bizonyítani.
378. Maribel
2010. aug. 12. 11:29
"Ha meg is sértettelek azzal, hogy lekamuztalak egyenlőre jogosnak tartom"- azért mert nem Te bukkantál rá, attól még lehet igaz! NEM kell azonnal lekamuzgépezni a másikat!
2010. aug. 12. 10:54
:)Én nem veszekedni akartam. És írhatnám rólatok azt is, hogy ti vagytok ezen a portálon azok,akik nem őszinték.Írd meg nekem is ide, hogy mit tudtál meg, és akkor majd bocsánatot kérek,ha jogtalanul sértettem meg bárkit is, de így ne haragudj erre szebb szót nem tudok mondani.Nem mond igazat=hazudik= kamuzik.Meg van bennem a szándék,hogy bocsánatot kérjek,de akkor bizonyíts,kíváncsian várom. Mellesleg nem össze veszés miatt vagyok ezen a portálon,nem azért hogy a feszültséget levezessem máson úgy hogy sértegetek.Ha meg is sértettelek azzal,hogy lekamuztalak egyenlőre jogosnak tartom,de ha bizonyítasz a bocsánat kérésemre is számíthatsz. OKÉ:)
376. Maribel (válaszként erre: 375. - 94786a70d9)
2010. aug. 12. 10:31

beky84! Látom ezen a portálon Te vagy az, aki mindenkivel össze akar veszni minden áron!

"Csak annyit írtál,hogy megtudtál valamit: ÉS, MIT? Semmit,mert le se írtad!!!!" - attól mert nem írtam le még megtudhattam! Nem vagyok köteles leírni, és megosztni Veled!

"Addig úgyis egy kis kamugép maradsz a szemembe"- azt hiszed ez Engem érdekel? pff

Tarthatsz kamugépnek, nem zavar. De már csak azért se fogom leírni! Majd elküldöm privibe annak, akit érdekel!

375. 94786a70d9 (válaszként erre: 370. - Maribel)
2010. aug. 12. 10:12
Akkor írd már le, hogy mit tudsz, ne csak annyit , hogy valamit megtudtál!!! Tényeket írjál már kislány!!!! Addig úgyis egy kis kamugép maradsz a szemembe, ha meg leírnád, hogy mit tudsz bocsánatot fogok kérni,miután én is utána tudok nézni!!!! Csak annyit írtál,hogy megtudtál valamit: ÉS, MIT? Semmit,mert le se írtad!!!!
2010. aug. 12. 10:01
Okéé kiki :).Már nagyon vájuk :).
373. kiki55
2010. aug. 11. 21:17
Csak holnap tudom folytani, mert dolgozom.
372. daroki
2010. aug. 11. 21:11

Csajok!Ha én is találok valamit arról amit Kiki ír,akkor ígérem egyből megírom ide nektek:)

Maribel!Ha újra gépközelbe kerülsz,írjál már nekünk is valamit,hogy hol tudunk utána nézni amit Kiki ír!Kösziiiiiiiiiiiiii!

2010. aug. 11. 21:07

De Maribel ha megmondanád hogy mitől hiszel ilyen kitartóan Kikinek akkor,hidd el senki nem hazugozna le senkit :D.

És igen kiki tényleg folytathatná mert engem érdekel ;).Akár igaz akár nem. bár nagyon remélem. hogy ez az igaz wáltozat :D.[ Szerintem ne hazugozzatok le senkit,amig nincs rá bizonyiték:D.Maribel te meg áruld el hogyan lettél ilyen biztos? :D

370. Maribel
2010. aug. 11. 20:56

beky84!

Nem tudom, miért kell mindenkit lehazugoznod, ha Te nem hiszed el amit mond! Ne haragudj, de gondolkozzál már egy kicsit!!! Kikinek is majd leszakadhat a keze, míg leírja Nekünk, hogy miről szól a történet!

És igen, képzeld IGAZ amit ír!!!!!!!

Sookie! Nem szívódtam fel, csak azért nem írtam hamarabb, mert nem voltam gépközelben és így nem tudtam nézni a honlapot!

Kiki! Te meg légyszi folytasd, én tudom, hogy igaz amit írsz, de azért szeretném ha folytatnád, mert vannak itt hitetlenkedők és ha folytatod, a végén Ők is rá fognak jönni, hogy tévedtek!

369. 94786a70d9 (válaszként erre: 368. - Sookie)
2010. aug. 11. 19:16
Mert ez is kamu, addig marad kamu,amíg be nem bizonyítják!És aki kamuzik,addig marad hazug.
368. Sookie
2010. aug. 11. 18:35
Miért van az, ha valaki megtud valamit nem írja meg, csak tesz rá egy utalást, hogy mindenki figyelmét felkeltse, aztán meg eltűnik? :S
2010. aug. 11. 10:04
Maribell, mikor írod meg, hogy mit tudtál meg?
2010. aug. 11. 07:47
Folytasd kikii`:D:).
365. kiki55
2010. aug. 10. 23:12
.........minden tekintet Rubira szegeződik. Cristina tekintetében ott van,a na megmondtam. De Rubi csak áll dermedten. Végül Alejandró oldja meg a helyzetet. Leteszi a fiát maga elé, legugól mellé és azt mondja én a papád vagyok. A kicsi néz egyet, azt mondja sose láttalak. Innen már könnyebb Alejandrónak. azt mondja, hogy láttál, de nagyon pici voltál nem emlékszel, és a papa közben messzire ment. De most hazajött és többet lesznek együtt és meredten Rubira néz. A lány csak áll bénultan. A férfi felkapja a gyereket berobog a fürdőszobába, mire Rubi odaér már szedi is le róla a vízes ruhát., ereszti a fürdőkádba a meleg vízet, és beleteszi a gyereket. Egy rövid időre elmegy és amikor visszajön az ölében hoz egy csomó játékot, amit a vízbe szoktak a gyerekeknek adni. Van ott minden. a kicsi ugrál a vízben az örömtől, Alejandró fogja magát levetkőzik és bemegy a vízbe Ő is. Vetkőzés közben Rubi elfordul és a férfi nem hagyja ki a cinikus megjegyzést, miért fordul el, hiszen már látta így. Azután minden figyelme a fiára irányul. Jó sokáig játszanak a vízben. amikor Rubi kiveszi a kisfiút Alejandró megkéri, hogy adja neki a fürdőköpenyét Rubi ezt is elfordulva teljesíti, amire megint jön a cinikus válasz. Az egyik legaranyosabb jelenet, amikor ruhát keresnek a gyereknek. Az ővé elázott, Rubi gyorsan kimossa, de száradni kell. Ráadják Alejandró pólóját, de hosszú is és nagy is. Hiába két és féléves és fiú rettenetesen tiltakozik, hogy neki az nem kell, mert csúnya. Végül a nagyapja talál ruhát, mivel a felesége a gyerekek ruháiból rakott el emléket és az apa gyerekkori ruhája pont jó. Ezután Alejandró felveszi a fiát beviszi abba a szobába, amit neki rendezett be még korábban arra az esetre, ha nála lesz a gyerek. A szoba polcai tele vannak ajándékokkal, amit nem sikerült átadni. Most lekerülnek a földre, és apa és fia a szőnyegen ülve bontogatják a játékokat a legnagyobb egyetértésben. Később a nagyapa is csatlakozik hozzájuk. Ő is meg akarja ismerni az unokáját. Rubi időnként benéz hozzájuk, de a férfiak figyelemre sem méltatják. Ezeket leszámítva Rubi némán üldögél a kanapé sarkában. A nővére és a sógora nem tudják szóra bírni. Marcó egyébként ellátja a sebesüléseket, mindenki kapott a jégesőből. Alejandró végtelenül figyelmetlen, egyáltalán nem törődik a vendégeivel. Közben a Tv-ben bemondják, hogy a városba vezető utat lezárták. Így a kis csapatnak Alejandró házában kell éjszakázni. Ennek igazából csak ő örül. Vacsorakor Rubi csak egy teát fogad el, de a többiek nagyon jól érzik magukat. Éjszakára Rubi és a fia Alejandró hálószobáját kapja meg, a férfi kiköltözik a vendégszobába. Amikor késő éjszaka minden elcsendesedik. benyít a hálószobába, és látja, hogy Rubi és a kisfia nyugodtan alszanak. Az apja áll mellé.Alejandró azt mondja, hogy Ők a családja és nem tudja holnap hogyan lesz, de addig nem nyugszik amig itt nem fognak élni vele. Az apja megjegyzi, hogy a fia nagyon aranyos, értelmes és végtelenül önnálló. Ő sohasem szerette Rubit, de el kell ismerni, hogy nagyon gondos anya, és nagyon jól neveli a kicsit, és azt is észrevette, hogy nem olyan , mint régen. Alejandró hálásan mosolyog.Másnap reggel újra bemondják a hírekben, hogy az út szabad, ezért a kis csapat felkerekedik. Alejandró nagyon szeretné, ha maradnának, de Marcó ügyeletes. Alejandró azt is felajánlja, hogy felmenti az ügyelet alól, de nincs senki akit a kórház be tud hívni, ezért fájó szívvel engedni kell elmenni a társaságot. Rubi hallani sem akar arról, hogy itt marad. Azt megengedi a fiának, hogy a sok játék közül egyet válasszon. A kicsi egy hosszúfülü plüss állatot választ Bucsúzáskor a kisfiú mindenkinek puszit ad. Az ajtóból visszafút a papájához és neki még kettőt ad. Alejandró szomorúan kiséri le a partra a vendégeit, ahol a fia és Fernanda éppen azon veszekszenek ki száll be elsőként az autóba. Amikor Rubi is odaér az autóhoz, hirtelen hátrafordul az Őt kiséró Alejandróhoz és azt mondja. Ha tényleg komolyan gondolja az apaságot, és bemegy a bíróságra nyilatkozatot tenni, akkor Ő aláírja a papírokat és ezután elhozhatja a gyereket minden hétvégén. Alejandróval hirtelen megfordul a világ.Boldogan mosolyog és legszívesebben már aznap elintézné ezt az ügyet, Egy kicsit szomorú is, hiszen ez csak félsiker, de megtörni látszik a jég. Marcó, aki hallotta Rubi mondatait bátorítóan int a barátjának. Indulnak, mndenki integet, a fia a mami ölében ülve ki is hajol, és amikor Alejandró megkérdezi tőle, hogy szívesen jönne-e máskor is bodogan mondja, hogy igen és különben se vette meg a fagyit. Csak Rubi hajtja le a fejét. Alejandrónak muszáj, hogy Rubi tekintetét lássa, nem tud jobbat kitalálni, mint a mozgó kocsi ablakát megkocogtatja, csakhogy a lány felnézzen. Rubi tényleg ránéz és a férfi nem tud neki mást mondani, mint nagyon vigyázzon a fiúkra. Rubi csendesen azt válaszolja, eddig is ezt tettem. Alejandró vidáman fut fel a házához és már messzíról ujságolja az apjának, hogy mégis apa lesz. Igaz, hogy csak hétvégére, de kezdetnek megteszi. Az apja is nagyon boldog, és azt tanácsolja a fiának, hogy eddig az anyán keresztűl jutott el a gyerekéhez, ezután a gyereken keresztűl josson el az anyához, és vigyázzon el ne szúrja. Másnap Rubi és Alejandró reggel találkoznak a bíróság előtt és elintéznek minden ügyet. Alejandró neve kerül apaként a fia születési papírjaira. A folt ki van törölve. Alejandró, mint egy félbolond egész héten vásárol, pénteken pedig Rubi részére különböző finomságokat. Fel sem merül benne, hogy ilyen kisfiút az anyja nem kisér el. Szombaton már korán elmegy a fiáért, amikor megrökönyödve látja, hogy Rubi nem készül. Értetlen és fél is, hogy egyedül mit fog kedeni egy kicsi gyerekkel. Rubi hajthatatlan, azt mondja, hogy az apaság nem csak ölelgetésből és puszilgatásból áll, meg kell tanulni bánni a gyerekkel. Itt az ideje, hogy elkezdje. Elmondja még azt is, hogy nap közben semmi gondja nem lesz, de éjszaka előfordul, hogy felébred és Őt keresei. Ha nem tudják megnyugtani, hozza vissza akár éjszaka és majd próbálkoznak a következő héten. Előbb utóbb el fogja fogadnai az apját is. Alejandró egy kicsit csalódottan elmegy, de a fiával gyönyörű napot töltenek együtt. Egész nap játszanak, amiben a nagypapa szintén benne van. Fürdenek, bujócskáznak, felordítják a egész házat szóval jól el vannak. Egyetlen személynek nem tetszik ez a helyzet és az Sofia. Még mindig a bátyja nyakán él. Elenával szinte minden nap meglátogatják Maribelt, tovább pletykálnak, és bíztatják Maribelt próbálja visszahódítani Alejandrót. Ebben igen nagy segítséget ígér Sofia. Alejandró és az édesapja nem helyeslik Sofia magatartását, hogy összeveszett a vőlegényével és nem fejezte be a tanulmányait, de mindketten elkényeztették, és a lány visszaél ezzel a helyzettel. Apa és fia ragyogóan érzi magát. Eljön az este, Alejandró maga mellé veszi a fiát, előszöt rajzfilmeket néznek, majd mese olvasás következi és a kicsi hirtelen elalszik. Alejandró egy darabig mosolyogva nézi majd Ő is elalszik. Az éjszaka közepén arra ébred hírtelen, hogy a kisfia mocorog ébredezik és a mamit hívja. Megpróbálja a gyereket nyugtatni, de Ő egyre zajosabban követeli a mamit. Amikor látja, hogy nincs sehol harsány ordításba kezd. Igazi hisztis sírásról van szó. Náhány percen belül talpon a ház. Megpróbálják a csitítást játékokkal, simogatással, de semmire nem mennek. Sofia ront ki a szobából, hogy nem tud aludni, inkább a barátaihoz megy. Alejandróban hírtelen felforr a méreg, de meilőtt szólhatna, már csak a lány hűlt helye van. Felhívja Rubit, aki éppen dolgozik. Írja az ügyvédi szakvizsgához a dolgozatát, hiszen kilátásban van egy munka. Emlékeztek a bányászok szövetségére, akik Arturó ellen kártérítést indítanak. Beadják panaszukat a bíróságra, de ügyvéd is kell. A gróf embere ajánl nekik egy kezdő, de olcsó ügyvédet, akit úgy hívnak Rubi Perez. Emlékeztek rá, hogy Arturó tönkretételére Rubi szövetkezett a gróffal, és számára itt lesz a lehetőség. Azt persze nem tudja, hogy a robbantás mögött a gróf áll. A bíróságra az ügyvédi meghatalmazást beadják, és a tárgyalásig neki meg kell szerezni a végzettséget. Éppen időben van, hétfőn le akarja adni a dogozatát. Éppen ezen dolgozik, tulajdonképpen már csak ellenőrzi az általa lírtakat, amikor megszólal a telefon. A rémült Alejandró szól bele, de Rubi hallja a görcsös sírást a háttérből. Megkéri a férfit tegye a telefont a gyerek füléhez, és megpróbálja így megnyugtatni a gyereket. Valamennyire sikerül, de mire mindenki megnyugodna a kicsi ujúlt erővel ismét elkezdi az ordítást. Rubi megijed és arra kéri Alejandrót azonnal tegye kocsiba és hozza haza, majd jóvő héten újra próbálkoznak. A férfi idegesen leteszi a telefonját, arra kéri az apját és a házvezetőnőt, hogy tatsanak ki mert Ő mindjárt hozza Rubit. Mint a szél száguld a lány lakására, fele idő alatt teszi meg az utat. Beront a lányhoz és elkezd kiabálni. elmondja lelkiismeretlen, lelketlen anyának, és oda teszi a telefont Rubi füléhez, hogy hallgassa a gyerek sírását, aki már szinte örjöng. Rubi megrémül ilyet még soha nem csinált a gyerek, most nincs vita gyorsan menni kell. Pakolni kezd, de Alejandróban nincs türelem, fog egy táskát és besöpri a holmikat, amiaz öltöző aztalon van, kinyítja a szekréyn és találomra begyömöszöl ezt azt. Rubi még nyelni se tud a döbbenettől.Alejandró máf rángatja is kifelé. A laptopot is csak az utolsó percben kapja fel. A rémült Cristinának is csak annyit tud kiabálni, hogy majd jön, de Alejanró nyersen rángatja a kocsi felé. Az úton végig a férfi veszekszik, és nagyon gyorsan hajt, szerencsére éjszaka van. Amikor a kisfiú meglátja a mamit mindjárt a nyakába veti amagát, megmarkolja a ruháját és elég gyorsan elhallgat, majd szinte azonnal a kimerültségtől elaszik. Mehet mindenki aludni. Sofia érkezik dúlva-fúlva, mert ilyen későn már senkihez sem tudott bejutni. Nyersen ráförmed Rubira, hogy hogyan neveli a kölykét, hogy ennyire nem tud viselkedni. Rubi fájdalmas arccal ránéz és azt mondja, hogy Ő még csak egy kisgyerek. Sofia nem veszi észre a bátyja arcát ezért nyeglén odavágja , hogy alig várja hogy Rubi hazavigye a gyerekét. Rubi csendesen azt válaszolja nem feltétlenül kell neki heenként idejönni. Sofia hisztisen el akar rohanni, de a bátyja megállítja, és a jövetkezőket mondja neki. Ez a ház az övé, ez a kisfiú szintén az ővé. Ezt a házat valamikor Ő fogja örökölni, tehát jogosan van itt. Rubi a gyereke anyja, akkor jön-megy amikor akar és olyan utasításokat ad amilyet akar. Ő viszont egy vendég és ha nem tetszik el is lehet menni. Sofia ilyent még nem hallott a bátyjától, sírva elrohan. Ignatio megjegyzi a fiának, hogy nagyon szigorú volt vele, de tulajdonképpen egyetért. Mindenki aludni tér. Rubi úgy érzi elégtételt kapott, hiszen Alejandró most védte meg a családjával szemben. Alejandrónak megint költözni kell a vendégszobába. Addig viszont nem hagyja magára Rubit, amig a gyereket le nem fektette. Nagyon szeretne a lánnyal marani. Arra kéri, hogy kezdjenek előlről mindent,hiszen a gyerek érdeke ezt kívánja, és megígéri, hogy Rubinak nem kell tőle félni, Ő soha többé nem hagyja cserben és nem hagyja el. Emlékeztek Rubi nem ezeket a szavakat várja. Azzal küldi el Alejandró, hogy nem tőle, hanem a saját érzéseitől fél, amit a férfi természetesen nem ért, de azért kimegy..............r
364. daroki (válaszként erre: 360. - Maribel)
2010. aug. 10. 17:53
Engem is érdekel,mit sikerült megtudnod és hol tudtál megbizonyosodni róla???
2010. aug. 10. 15:00
Láátjátok :). Ezért mondtuk h ne hazugozzátok le előre kikit ;).Igen mesélj mit tudsz ? :>
362. Sookie (válaszként erre: 360. - Maribel)
2010. aug. 10. 14:34
Mit tudtál meg?? Mesélj!
361. ditti28
2010. aug. 10. 14:26
maribel hogy bizonyosodtál meg róla? találtál valamit neten?
360. Maribel
2010. aug. 10. 13:46

Kiki! Ne haragudj, hogy nem hittem Neked, mostmár mindent értek! Tudom, hogy igazat írsz!

Higgyetek Kikinek mert igaz amit mond!!!!

Én is meg tudtam bizonyosodni róla!

359. ditti28
2010. aug. 10. 09:47
Folytasd Kiki !!!!!
2010. aug. 10. 08:58

Wháá :):D

Kiki folytaaaasd :D:D ;).

357. kiki55
2010. aug. 9. 23:16

............ Maribel és Alejandró válásának nagyon gyorsan híre megy. Maribelt az apja arra biztatja, hogy járjon a megszokott tárarsaságba, ne gubbasszon otthon. Végül is a ruhái és ékszerei még meg vannak. Maribel szót is fogad, de azt tapasztalja, hogy az un. társaságbéliek, elsősörban az alapítvány befektetőinek nő tagjai lenézéssel kezelik a válása miatt. Elég egyértelmű célzásokat tesznek arra, hogy biztosan rokkantsága miatt nem tudta a férjét kielégíteni és ez volt a a baj. Ugyanebben a társaságban lassan kezd elterjedni Arturó tönkremenetelének híre is. Maribelt egye kevesebb helyre hívják meg. ő kezdi átérezni mit jelent egy társaságban lenézettnek lenni,ahol eddig mindig szívesen fogadták. Már nem akar társaságba járni teljesen visszahúzódó lett. Rubi közben leteszi az összes szigorlatát és az államvizsga megvédésére készül.

Alejandrónak pedig meggyűlik a baja a nőkkel. Először a saját társaságbeli ifjú és középkorú nőnek hirtelen mindenféle betegsége támad, amikor megtudják, hogy a milliomos, fiatal, jóképű orvos újra szabad. Alejandró csak azt veszi észre, hogy torokfájással is őhozzá mennek, amikor neki nem is az a szakterülete. Mindegy, hogy milyen betegséggel mennek, állandóan levetkőznek. Vannak közöttük fiatal szép alakú nők is. A férfi heteken keresztű csak néz ezen az őrületen és egyre több időt tölt a zuhany alatt. A másik szembetünő változás a saját kórházában történik. A fiatal orvosnők és ápolónők szoknyája egyre rövidebb, a köpeny felső gombjai ki vannak gombolva, és Ő váratlanul belelát a mellekbe. Mivel nincsen fából néhány hétig tűri ezt az őrületet, de megúnja, és az Ő sajátos módján intézkedik. Behívatja a titkárnőjét és két utasítás gépeltet. Az egyik, hogy hozzá csak férfi betegeket utalhatnak, és 65 év feletti nőket, de csak ha tolokocsiban vannak. Egyébként minden betegét két iatal orvoshoz küldet. A másik utasítás, hogy a korházban a köpenyeket végig kell gombolni és a legrövidebb szoknya térd fölött tíz cm lehet. Természetesen a nők erre rövidesen megsértődnek és új pletykát kezdenek terjeszteni róla. Úgy gondolják azért vált el, mert nem szereti a nőket. Egy ilyen pletyka partiba csöppen bele Marcó, aki a barátja védelmére kel. Akkor az egyik kis sápolónő azt mondja ne védje az igazgató úrat, mert legalább százan is megpróbálták elcsábítani de nem sikerült. Erre mondja Marcó, hogy száz nem számít csak egy, de az nincs itt. Persze ezután meg azt találgatják ki lehet az az egy. Marco bemegy a barátjához és referál az előbb hallottakról, és arra kéri tegyen valamit, mert le fogják járatni, és ez a kórház jó hírnevét is tönreteheti. Alejandró széttárja a kezét, hogy nem tehet semmit. Már gondolt arra, hogy belebocsátkozik egy egy éjszakás kalandba. De mi van akkor, ha illető nő nem hagyja utána békén. Ő már kétszer nősült hasonló szituációbl, de legközelebb csak akkor nősül, ha Rubi lesz a felesége. Mi van akkor, ha Rubi mondjuk megtudná. Akkor neki egy életre annyi, és nincs az a nő akiért Ő ezt vállalná. Ekkor beszél újra az első feleségéről, akinek halálat most is fájlalja,de soha nem lettek volna boldogok. a gyerekük miatt biztosan most is együtt élnének, de mára Ők lennének a legboldogtalanabb pár. Maribelt csak úgy emlegeti, hogy más arcát mutatta lánykorában és szinte más lett házasságuk elején. alig várta, hogy megszabaduljon ettől a köteléktől. Marcó jól kineveti, hogy milyen gondjai vannak, és nem érti miért kesereg. Azt tanácsolja neki, hogy miért kellene más nővel kezdeni. Fektesse Rubit, rendezze vele a kapcsolatát, így megkapja a fiát is. Végül is Rubi egy gyönyörű nő. Nagyot néz, amikor Alejandró bevallja, hogy Ő ezt nagyon szívesen megtenné, de hogyan tegye meg amikor a közelébe sem kerülhet. Szemrehányást tesz Marcónak, hogy nem akar neki segyíteni. Marcó visszautasítja azzal, hogy igaz, hogy Ő a barátja,de Rubi a sógornője. Mostanában alig veszekszenek, Rubi azt is csak látszatból teszi. Azt veszi észre, hogy a lányok, csak összedugják a fejüket, pusmognak, és Őt ebből kihagyják. Jó testvérek és Rubi mintha más lenne. Alejandró erre csak csüggedten azt mondja, hogy csak tudná mennyire más. Aznap éjjel Marcó éjszakás. Amikor ez a beszélgetés közöttük zajlik, Rubi sikeres államvizsgát tesz, és boldogan rohan Cristinához, aki elsírja magát amikor az oklevélen azt látja, hogy Dr.Rubi Perez. Otthon a szomszédoknak is megmutatják, mindenki gratulál, és rögtönöznek egy kisebbfajta házibulit. Mire reggel Marcó hazatér, már mindenhol rend van és mindenki csendes. Ő viszont Cristinának elmeséli, mit hallot a barátjától és ketten úgy határoznak megpróbálnak segíteni a sorsnak. Kapóra jön, hogy az országban két napos ünnep van, ezért az éttermet sem kell kinyítani lehet pihenni. Marcó azt javasolja menjenek a tengerpartra. Rubi nem akar, úgy gondolja menjenek a házasok, úgyis kevés időt tölthetnek kettesben. Ő elviszi a gyerekeket moziba és fagylaltozni. Lola néni a barátaival akar lenni. Természetes a kisfiú, aki azt sem tudja mi az a tenger menni akar és menni akar Fernanda is. El van döntve tengerhez mennek Marcó kocsiján. Marcó kimegy a folyosóra onnan hívja fel a barátját, hogy másnap kint lesznek a parton, pontosan azon a részen ahová a háza lejárata nyúlik. A tengerpartot úgy képzeljétek el, hogy egy széles homokos rész után egy viszonylag nagy donb emelkedik és ennek tetején vannak a milliomos paloták jó nagy távolságra egymástól. A házaknak önnálló domboldalba vésett lépcsője vezet le a partra. A part mindenkié, de a domboldal kerítéssel védett magántulajdon. Itt van nagy háza Alejandrónak is. Innen dobták ki egyébként annak idején Rubit és innen zavarta el Őt Alejandró az esküvője napján.

Másnap útnak indulnak, mivel sokan mennek a partra Marcó csak messze tud parkolni. Alejandró a háza teraszáról nézi mikor érkeznek meg. Közben telefonhoz hívják, ezért nem látja amikor a csapat megérkezik. Persze a kisgyerek miatt jó későn, mert mindig új játékot akar kivenni a kocsiból. Amikor letelepednek, Rubi felfedezi, hogy pontosan Alejandró háza alatt vannak, és tovább akar menni. Marcó viszont megnyugtatja, hogy Ő nem lát senkit a ház teraszán legyen nyugodt a milliomosok ilyenkor nem jönnek a pór nép közé. Rubi megnyugszik, és elhatározza, hogy a parton sétálni viszi a fiát, legalább jól elfárad, és délután alszik egyet, akkor egy kicsit Ő is tud napozni. El is indulnak a gyerek húz maga után egy több kocsiból álló kis szerelvényt és ezért lépten nyomon megállnak. Mire a telefonálást Alejandró befejezi csak azt látja, hogy Marcó és a felesége ülnek a napozó asztal mellett Rubi nincs sehol. Rohan le, mert azt hiszi, hogy mégsem jöttek ki. Marcó megnyugtatja, hogy sétálni mentek, és most menjen utánnuk, mert itt Rubi nem tud elszaladni, ismerkedjen meg a fiával. Cristina pedig egy jó tanácsot ad neki. A kifiúnak mindene a fagylalt., és ha a kicsi könyörög az anyjának, akkor Rubi nem tud ellenállni. Alejandró megköszöni a jó tanácsot, és elindul Rubi után. Menet közben a kicsi elfárad és nyaggatja az anyját, hogy vegye föl. Először Rubi a kezébe veszi a hosszú játékot és utána felveszi a fiát, aki szinte azonnal el is alszik a vállán. Rubi meg leejti a játékot. Lehajolni nem tud az alvó gyerktől, a lábával próbálja felemelni, amikor egy férfikéz odanyújtja neki. Ijedten megfordul, és Alejandróba ütközik, aki csak nézi őket. Itt tényleg nincs hová menekülni. Rubi visszaindul a többiekhez Alejandró meg mellé szegődik. Annyira nézi a fiát és olyan szépen kéri Rubit, hogy legalább Ő vihese, de Rubi nem engedi. Egy idő után viszont viheti a játékot. Most nem orditoznak egymással, a gyerek miatt nem lehet.Sajnos Alejandró most is csak falakba ütközik. Már egészen közel járnak a többiekhez amikora kicsi felébred, le kell tenni mert rohan Marcóhoz és leül az egyik székre. Rubi udvariasan le akarja pattintani Alejanrót, aki viszont beveti a fagylalt trükköt. A kicsi azonnal felfigyel, hogy ez az ismeretlen fagylaltot hozna, de az anyja nem akarja engedni. Mire a kisfiú könyörögni kezd és Rubi tényleg nem tudja megtagadni a kérését, és megengedi Alejandrónak, hogy fagylaltot hozzon. Persze Alejandró mindenkinek hozni akar valamit és a többiek ezt jól ki is használják. A férfi Rubinak is nagyon szeretne hozni valamit, de a lány konokul elutasítja. A kisfiú megsokalja a várakozást és rászól Alejandróra, ha megigérte a fagylaltot, akkor hozza már. A férfi ránevet, és azt mondja, hogy a kedvedért futva megyek érte és így is tesz. A fagyizó kb. 300m-re van a dombodal közepén. Alejandró a fél fagyizót megvásárolja, ám amikor a kifelé indul, a sziklák mögúl fekete felhőket lát. Gondokodás nélkül ledobja amit vásárolt és rohanva indul a házához. Amikor beront felkap néhány esernyőt egy plédet amit magára terít, odakiált a személyzetnek, hogy hagyják nyítva az ajtót, mert vendégeket hoz és már rohan a lépcsőn lefelé. De már szakad is a jégeső. Lent Rubi Alejandró távozása után játszani küldi a fiát és arra készül, hogy megölje Marcót, mert tudja hogy szándékos volt a mai kiréándulás. Ám Cristina megvédi a férjét, és azt mondja Rubinak, hogy a fia nemsokára óvodába megy. Hacsak nem akar az ajtó elé feküdni Alejandró számtlan lehetőséget fog arra találni, hogy megismerkedjen a fiával, és akkor ez sokkal jobban fog fájni. Hírtelen szélvihar támad, Rubi rohan a gyerekekért, akik nagyon meg vannak riadva. Már nem tudnak a kocsihoz eljutni, egy kis közeli bozótba próbálnak meg menedéket találni, de kevés sikerrel. Dörög, villámlik, zuhog a jégeső. Rubi a saját testével igyekszik a fiát védeni. A gyerek egyre jobban sír. Egyszer csak megjelenik Alejandró, odadobja az esernyőket Marcónak, a gyereket szabályosan kitépi Rubi öléből. Rádobja a plédet és rohan vele a ház felé. ordítja vissza, hogy rohanjanak utána. Mire a házhoz érnek bőrig áznak, a jégesőtől ütéseket is kapnak. A tobbiek berohhannak a nyított ajtón, de Rubi először megáll. Egy kicsi terasztető van az ajtó előtt, ide huzódik, Ő ebbe a házba nem akar bemenni. De Marcó kiugrik és a kezénél fogva berántja, hogy ez nem alkalmas idő a vitára. Ott bent mindenki megnémúlva nézi, ahogyan Alejandró öleli a kisfiát, Úgy öleli, mintha soha nem akarná elereszteni és közben agyon csókolja. Amikor Rubi rászól, hogy tegye le, visszaszól, hogy nem teszi,neki nem parancsol. Rubi kénytelen megfogni a férfi karját, hogy le kell tenni, mert nedves a ruhája és le kell róla húzni, mert megfázik. A kicsi közben abbahagyja sírást eltolja magától Alejandrót és megkérdezi, bácsi te ki vagy?............................

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook