Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rubi, az elbűvölő szörnyeteg fórum

Rubi, az elbűvölő szörnyeteg (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
476. Maribel
2010. aug. 17. 23:10

Kiki! Lássuk jól értem-e!

Tehát Rubínak és Alejandronak van egy fia Thomas, meg van a legkisebb lányuk Carla.(Loreto vele beszélget a 116-117 részben nem pedig Fernandával)

És ki a középső lány? Ő az aki, úgy néz ki mint Rubi? és ő a gyerekorvos. Ha igen, akkor nagyjából kezdem érteni.

De még egy valamit nem értek.Azt írtad, hogy választanak egy orvost, akit az Alejandrót alakítő színész játszik és mind a két testvér felkiált, hogy Alejandro. Azt nem értem, hogy ha Alejandro az apjuk volt, akkor mért azt kiabálták, hogy Alejandró és miért nem azt, hogy apa?!

Vagy ez már csak részletkérdés?

475. daroki
2010. aug. 17. 23:03

Nálunk 115 részes volt a sorozat.Én találtam egy oldalt,ahol az van írva,hogy 188 epizódos.Most akkor így összecsapták nálunk,hogy a 188 epizódot lefaragták 115-re??

Kiki azt írta,hogy nincs második évad,de folytatták a sorozatot,csak nálunk nem vette meg az RTL a folytatást...

474. Maribel
2010. aug. 17. 22:39

Ezt nézzétek mit találtam!

A Fülöp-szigeteki Rubi!!!

Nézzétek meg a finálét, itt is heges lesz az arca és amputálják a jobb lábát!

[link]

473. Maribel
2010. aug. 17. 22:21

Mégegyszer megnéztem a 117. rész, de nem hallottam, hogy azt mondta, no Carla. Ez hol van? Az utcán, ahol a szőke lány száll ki a lila kocsiból?

És milyen képeket mutattak Alejandróról? Én csak egyet láttam.

472. daroki (válaszként erre: 471. - Kiki55)
2010. aug. 17. 21:44

Ezt találtam a youtube-n.Erre mondod,hogy hamisítvány??

Amikor a nagysikerű Rubí című sorozat végetért Mexikóban, a nézők nem voltak megelégedve a befejezéssel. Erre számítva az alkotók úgy döntöttek, hogy elkészítik a sorozat folytatást, amelyet néhány országban a 116-117.részként vetítettek le, máshol pedig a Más alla de Rubí (Még több Rubí) címet kapta. A 90 perces film mégsem tekinthető igazi folytatásnak (mint történt az például a Paula és Paulina, vagy az Első szerelem esetében), hiszen a sorozat legjobb jeleneteit vágták össze. Mindehhez megtették narrátornak Rubí unokahúgát, Fernandát (Barbara Mori) és legjobb barátját, Loretot (Miguel Pizzaro). Elevenítsük hát fel együtt, hogy hogyan emelkedett ki a szegénységből Rubí, és hogy mi vezetett el a bukásáig!

471. kiki55
2010. aug. 17. 21:34

Nézd meg a 117. részt újra. Kb 7-8 perc telik el.Először Alejandróról vannak képek. Amikor az befejeződik a lány beszél Loretóhoz. Akkor Loreto azt mondja no Carla. Nehezen kivehető, de ezt mondja. A hamisitók elfelejtették kivenni. Az eredeti filmben a találkozó Rubiék lakásában hármasban zajlik. Cristina, aki a lakást bemutatja, és beszél az ott történtekről és így hagyja magukra Loretót és Carlát. Gondolkodj. Miért ment volna Loretó Rubi lakásába és mesélt volna ott, amikor soha nem járt náluk.

Sajnos nem áll módomban levetíteni a filmet, bár szívesen megtenném. Az RTL nem vette meg az összes részt. Javítsatok ki, ha nem így van. A 116-117 részeket nem az RTL vetítette le , azt más módon találtuk. Hamisítók készítették az eredeti alapján. Az is van ráírva, hogy rajongóknak. Nagy szemétség.

Eredetileg azon gondolkodtam, ha eljutunk odáig, hogy megszületnek az új szereplők, írok egy nézői levelet az RTL szerkesztőségének. Kérem őket,hogy ha elkezdték a film bemutását vigyék is végig. Ha úgy gondoljátok, hogy ezekkel a történetekkel is érdekes a Rubi akkor támogassátok a kérést. Megmondom őszintén nagy reményt nem látok benne. Pénzről van szó. Valószínüleg nem az eredeti forgalmazótól vásárolták, hanem olcsóért egy olyan adótól akinek eddig volt meg a történet.

2. évad. Erről már egyszer írtam. Nem Rubi folytatás, mert a szereplők halottak. A 2. évad Rubi gyerekeiről szólhat. Rubit játszó szinésznő a filmben hármas szerepet játszott. Egy negyvenéves családanyát és ügyvédet, egyik szerep a nagyobbik lány a másik szerep a szőke kisebbik lány. Alejandrót alakító szinészt is visszahozták, egy orvos személyében.

Ennek rövid történetét leírom. Rubi nagyobbik lánya gyermekorvos lesz. A szülei halála és a vőlegénye halála annyira megviselik, az egyébként is mindig zárkózott lányt, hogy teljesen magára marad. A vőlegényének gyászát úgy fejezi ki, hogy a köpenyén visel egy fekete szalagot.A bátyja, akit már ismertek vezeti a kórházat, és ők a tulajdonosok az apjuk után. Új szívsebész részleget nyítanak, és oda keresnek vezetőt. Nagyon sok jelentkező közül a fiú olyat választ aki nőtlen és nincs az éeletrajza szerint barátnője.(Az orvos amerikában végzett, és már elég jó nevet szerzett.)A fiúnak nem titkolt a szándéka, hogy így akar segíteni a hugának.A férfi életrajzáról elveszett a kép.A fiú Őt választja. Amikor a két testvér belép a szobába, ahol az új orvos várakozik, aki hirtelen megfordul (Ő az Alejandrót alakító színész). Mindketten felkiáltanak Alejandró! A férfi nevetve mondja, hogy őneki nem ez a neve. Rögtön cikizni kezdi a lányt, és mire a testvére elviszi, hogy megmutassa a kórházat, visszaszól és vacsorára hívja a lányt. Ő váratlanul igent mond. Először leveszi a fekete szalagot és bemegy a szobája melletti kis öltözőbe. Leveszi a vastag szemüvegét, kitekeri a szigorú kontyot, kicsit megigazítja a sminket és előttünk áll a barna Rubi. Amikor az öltözőből előjön, szinte nem ismernek rá. A bátyja visszajön hozzá és rámered, azt mondja neki, hogy soha sem gondolta volna, hogy ilyen gyönyörű, és nevetve hozzáteszi, hogy a doktor úr ma este elveszett. Valóban. Az orvos ül az étteremben és egy szigorú doktornőt vár, és megáll az asztalánál egy bombázó. Ez az a vonal, amin a történetet tovább lehet vinni. Akonfliktust is megteremtették. Ők ketten vacsoráznak, miközben leszáll a városban egy repülőgép. Kiszáll egy gyönyörű hosszúlábú nő, aki az orvos Amerikában felejtett barátnője, és akitől elfelejtett elköszönni.......ez az a szál ami folytatódhat.

470. daroki (válaszként erre: 467. - Kiki55)
2010. aug. 17. 20:46

Hova van írva az,hogy hamisítvány???Én nem láttam sehol.Loreto anyagilag csődbe ment,ezért lett ilyen toprongyos.

Fernandaból azért lett ilyen loknis baba,mert a Rubi formálja hátulról.Ugye kiderült a film végén,hogy ők sokat fognak találkozni és mindez Farnanda anyja háta mögött történik.

Szóval a szőke,loknis hajú csajszi az Fernanda,ez ezer %-ék,legalábbis a másfél órás filmben ami a neten is fent van.Ezt bárki megnézheti,ha letölti.

Valamint az RTL-en is úgy lett vége a filmnek,hogy a suliban a loknis szőke lány Fernanda,Rubiként mutatkozik be a suliban egy gazdag ficsúr előtt.Ott még a bnője rá is kérdez,hogy miért mondta azt,hogy ő Rubi,holott ugye ő Fernanda.

Megkéne nézni az 1968-as filmet is,hátha abban van valami arról amit Kiki leír.

469. Maribel
2010. aug. 17. 20:11

Kiki! Kérlek magyarázz meg nekem 2 dolgot!

- Mikor néztem az összefoglaló részt, 116-117, akkor, hallottam hogy Loreto azt mondja a szőke hajú lánynak, hogy Fernanda, nem pedig azt, hogy Carla.

- Másik dolog, olvastam az Epizód újságban, hogy nincs 2. évad, most próbálják rábeszélni Barbarát, hogy legyen, és ki is hangsúlyozták, hogy a vége, hagyott némi kívánnivalót maga után.

468. Maribel (válaszként erre: 467. - Kiki55)
2010. aug. 17. 20:07

Miért nem fogjuk megismerni? - Mert nem írod le nekünk!

Nézz már szét kiki! Mindenki kíváncsi arra, hogy honnan tudod ezeket, valami információt adhatnál, hogy hol találunk képeket, meg ilyesmi.

Nézd, szerintem senki nem akart Téged megbántani, csupán csak elegünk lett abból, hogy csak rébuszokban beszélsz és nem adsz semmi információt!

Olyan hihetetlen, hogy ez történik a végén!

Légyszíves kiki, szerintem most mindenki nevében leírhatom, hogy írj konkrétumokat: weboldal, link, képek, akármi... neked jó, mert te láttad de mi nem, és mi is szeretnénk látni! Valami bizonyítékot légyszi! Szerintem ha bizonyítanál, mindenki elnézést kérne tőled.

467. kiki55
2010. aug. 17. 19:46

Valamit félreértettete. Nincs okom tisztázni magam. Bezzeg azt a hamisítványr Frnandáról mindenki készpénznek veszi. Pedig rá van írva, hogy hamisítvány.Persze azt sem tudja megmondani senki, hogy az ismert Loretóból hogyan lett ilyen szörnyeteg. A loknikat sem magyarázza senki. Vajon Fernandából hogyan lett loknis baba Tényleg nem gondolkodtok?

Az eredeti filmnek is meg van ez a része. Loretó kicsit idősebb, de egyébként ugyanilyen piperkőc. A szőke lány pedig egyszerűen hordja a haját. Miért találkoznak ők? A lány neve Carla. Ő Alejandró és Rubi harnadik legkisebb gyermeke. A Carla nevet nagyanyjáról kapta. Azért szőke, mert nagyapja anyja szőke volt. Miért találkozik Loretóval? Mert az édesapja erre kérte.Miért? Hogy megismerje anyja múltjának azt a részét, amelyet az apa csak kevébé ismert. Miért? Hogy tanuljon belőle. Miért? Mert három évvel azelőtt olyan súlyos hibát követett el, amely a családjuk tragédiájához vezetett. Az apja azt kéri tőle egy levélben, hogy okuljon, és szedje össze magát úgy ahogyan az édesanja tette. Miért bizta ezt Loretóra? Mert a történet szerint ekkor már Rubi és Alejandró három éve halottak. Nos ezt a történetet nem fogjátok megismerni.

466. daroki (válaszként erre: 463. - F8db0709b8)
2010. aug. 17. 17:24

Én megnéztem ezt a másfél órát,ez végülis arról szólt,hogy a Fernanda akarta megtudni,hogy mik történek a múltban.A másfél órás film vége az volt,hogy Fernanda bement Alejandrohoz a kórházba,a pasi azt hitte,hogy ő Rubi és nagyjából ennyi.

Tényleg üresen álltak azok a házak ahol Rubi vagy Maribel is élt,erről írt Kiki is...

465. f8db0709b8 (válaszként erre: 464. - PinkBubble94)
2010. aug. 17. 15:43
Gugliba beírtam a címet,és regiztem a network-ön,közösségek közösségi oldala,azon belül van a Rubi közössége,és vannak képek,infók minden és ott van a link.
2010. aug. 17. 15:32

filcike azt nem tudod hogy honnan lehetne azt a másfél órás filmet letölteni?:D

Mert énis láttam hogy wan youtubon de nem végig és nem feliratos :(.

2010. aug. 17. 15:17

Itt vagyok ismét.

beregiztem egy oldalra,ott azt írják,van a youtube-n egy másfél órás film,mikor Fernanda és Loretó beszélgetnek,ez valami befejezés féleség,de feliratos.

462. 94786a70d9 (válaszként erre: 458. - Kiki55)
2010. aug. 17. 15:14
És ezek szerint Maribelnek se fogod elküldeni,mert megsértett. Hát ezzel tényleg vége!
461. 94786a70d9 (válaszként erre: 458. - Kiki55)
2010. aug. 17. 15:13
És miért olyan titkos ez a teljes igazság a Rubiról? Miért nem tudhatja itt meg mindenki? Ezzel még magadat nem tisztáztad.
2010. aug. 17. 14:44
Kiki de ha még nem isnigaz amiket leirsz azért folytathatnád mert olwasni jó ;).
2010. aug. 17. 14:43

Oh dejóó :)

Hurrá :D

Végre nyugodt beszélgetések [irások:D]

De örülök :)


Amugy.

Barinőm azt hallotta táncpróbán hogy az egyik lány azt mondta hogy olwasta neten`hogyakkor kezdik forgatni a Rubi folytatását ha Rubinak wisszanő a haja.

Nemtudom hogy mi igaz ebből és mi nem:D

És nincs is rá bizonyitékom.

Csak leirtam amit hallottam.

Ha eről találtok walami akkor irjátok meg ;).

Csak nehogy ebből is vita legyen :S

458. kiki55
2010. aug. 17. 14:42

Maribel! Már majdnem megköszöntem.

A privire azért nem válaszoltam, mert a számítógépem az utolsó üzenetet 2010 január 3án tudta fogadni.Az Extenetes posta fiókom teljesen tele van az Externet jelzése alapján és én nem tudom megnyítani.

Nem vagyok sem forgatókönyv író sem álmodozó. Csak szerettem a Rubi történetet, amely az ismerkedéstől a haláláig szól.Számokkal foglalkozom ezért a memóriám jó.

TETSZIK VAGY NEM TETSZI EZ A RUBI TÖRTÉNET. a VESZTES NEM ÉN VAGYOK. Ezzel vége.

457. Maribel
2010. aug. 17. 14:42

Igen, végre szent a béke, rendben Sookie semmi baj, én is megsértettelek és kérlek ne haragudj!

beky te se, nem volt szép hazudoznom, de csak azért tettem, hogy megtudjam az igazat. Azért írtam ide a fórumba is azt, hogy tudom hogy igaza van kikinek, mert gondoltam, biztos olvassa a fórumot!


KIKI! MOSTMÁR IGAZÁN BEVALLHATNÁD, HOGY HAZUDTÁL, MÁR SENKI NEM HISZ NEKED!

2010. aug. 17. 14:12
De jó!!!! SZENT A BÉKE !!!! :)))))
455. 94786a70d9 (válaszként erre: 452. - Sookie)
2010. aug. 17. 14:12
Ugye! Szegény Maribell meg kiált mellette,úgy,hogy Őt is megsértettem. Így most már ,hogy kiderült, jogtalanul vádoltam. Úgy hogy MARIBELL ne haragudj,ha megsértettelek, te csak így akartad az igazságot kideríteni. :)))))
454. Sookie
2010. aug. 17. 14:11
Egyébként Maribel! Én is inkább kikire voltam mérges, ne haragudj, hogy rád is kivetítettem, de tényleg bosszantó már ez az egész, ami itt van...
453. Maribel (válaszként erre: 447. - 94786a70d9)
2010. aug. 17. 14:10

Köszönöm, hogy megértesz!

Ne haragudj, nem akartalak megbántani, csak nagyon csalódott és mérges voltam kikire.

452. Sookie (válaszként erre: 450. - 94786a70d9)
2010. aug. 17. 14:05

Ez lassan kezd arra a fórumra/cikkre hasonlítani, amiben egy csaj leírja az élettörténetét, hogy vert a férje...stb...stb...mindenki sajnálja, hisznek neki, próbálnak segíteni, erre, a 300. hozzászólás után beírta a lán, h sorry, de csak a szakdolgozata miatt találta ki az egészet, és köszi a válaszokat. Épp' tegnap törölte Hoxa.


Lehet kiki is pszichológiára jár? Megnézi, hogy mennyire hiszékenyek az emberek?! Vagy esetleg forgatókönyvírónak tanul? :D Tiszta röhej ez az egész. Tényleg rossz ám, hogy nem lehet hinni senkinek....

451. Sookie
2010. aug. 17. 14:03

Mondjuk őszintén szólva, az utolsó hozzászólását olvasva is lehet sejteni, hogy kitaláció... Ilyenekre ki emlékszik, hogy milyen nap volt mondjuk vmi megbeszélés a filmben?

kiki-401-es bejegyzés:

"pénteken egyeztetés van a kórházban."

450. 94786a70d9 (válaszként erre: 445. - Kingus25)
2010. aug. 17. 14:02
Tényleg nem vitázni akarok és nem is akartam!!! Olvasgattam én is sokáig a hsz.-at és egyszerűen nem tartottam helyesnek azt, hogy egy jó pár embert ámítanak.Véleményt írni azért lehet,nem ?:) Gondolom itt senkinek nem esett jól, hogy hülyébe nézték.
449. Sookie
2010. aug. 17. 14:00
Egyelőre akkor bebizonyosodott az alapgondolatom, hogy kiki rajtunk próbálgatta forgatókönyvírói ambícióit. Amivel nem lenne semmi baj, ha megmondta volna, hogy ez, amit leír, az ő kitalációja.
2010. aug. 17. 13:55

Sziasztok!

Valamelyik nap találtam erre a fórumra és meglepetten olvastam a folytatást.Én is keresgélek már egy ideje a neten,de semmit nem találtam,ezért vettem a bátorságot és írtam egy privit kiki55-nek,csupán 1 kérdés volt benne,hogy ez tényleg a Rubi folytatása?2 napja nem jött válasz,így én is kételkedem.

447. 94786a70d9 (válaszként erre: 444. - Maribel)
2010. aug. 17. 13:53
Semmi baj ezzel! Csak nagyon akartál valamit,ami sajnos nem jött össze,mert hát ezek szerint nincs mégsem folytatás és bizonyítéka sem. És remélem megérted, hogy miért tartottam azt helytelennek, hogy embereket ámít a kiki, én tényleg erre szebb szót nem tudok írni,mint hogy hazudik, nem mond igazat, de neki is meg van az oka biztos. Lényeg,hogy neki sem hisz senki a folytatás terén, viszont az általa kreált folytatást olvassák. Viszont ha ő is ilyen korrektül bevallaná,az jó lenne.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook