Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rubi, az elbűvölő szörnyeteg fórum

Rubi, az elbűvölő szörnyeteg (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. aug. 17. 13:51
Milyen kis fondorlatos vagy Maribel. XD
2010. aug. 17. 13:47
Ahogy látom ez a fórum már réges régen nem a Rubi az elbűvölő szörnyeteg című sorozatról szól, hanem arról, hogy hogy tudok veszekedni, és, hogy tudjátok megbántani a másikat. Ha valakiről úgy gondoljátok, hogy hazudik, akkor nem kell vele beszélni (írni) és nem kell elolvasni, hogy mit ír. Ha veszekedni szeretnétek akkor menjetek egy vitafórumra.
444. Maribel
2010. aug. 17. 13:45

Oké, beky84! Elmondom az igazat!

Jól figyelj!

Mikor először jártam ezen a fórumon, láttam, hogy kiki55 elkezdett írni a folytatásról és nagyon beleéltem magamat, hogy van folytatása.

Próbáltam utána nyomozni a neten, hogy írnak e valamit kiki verzoójáról, de nem találtam semmit.

Úgy gondoltam, hogy kiki biztosan nem ír igazat, mivel, nincsen rá bizonyítéka és még az oldal címét is elfelejtette, ahol olvasta, hogy más is látta ezt a történetet. Tehát egyszóval nem hittem neki!

Utána akartam járni, hogy igaz lehet-e amit ír, ezért küldtem neki egy privát üzenetet, amiben ez állt:

"Szia!


Maribel néven vagyok fennt a hoxán. Szoktál írni a Rubí fórumba a folytatásról. Én azt írtam a fórumba, hogy hiszek Neked és, hogy meg tudtam róla bizonyosodni, hogy igazad van! Ez nem igaz. Azért írtam, mert senki nem akart Neked hinni, és _Én hiszek abban, hogy igazat írsz és szerettem volna meggyőzni az embereket, hogy igazad van és ezért írtam ezt.

Kérlek árulj el Nekem privátba pár dolgot a folytatásról, amit nem írtál le a fórumba. Kérlek ha nem igaz amit írsz, azt is mondd el, nem fogom elmnondani másoknak és nem fogok haragudni.


Előre is köszönöm!

Maribel"


Tehát ebből a szövegből rájöhettetek, hogy nem találtam semmit, ezt az egészet csak azért taltam ki, hogy kiki elmondja hogy tényleg igaz-e amamit állít.

Ezt azért írtam most le nektek, mert nem akarok nektek tovább hazudni. Természetesen kiki nem írt vissza semmi az üzenetemre!

Ne haragudjatok, csak azt akartam, hogy kiki elmondja az igazat!

De még most sem tudok semmi újat a sorozatról!

Hát ENNYI!

Gondolom most mindenkinek megvan rólam a véleménye.

2010. aug. 17. 13:05
Nyugodj meg, senki nem bántott, eddig te áltattál mindenkit!Nem kell sértegetni sem, főleg ok nélkül, de hát ,a legjobb védekezés, a támadás. :)Most már Pinkbuble-lel is össze akarsz veszni? Miért, ő csak örült annak, hogy vége a vitának,ami abból indult ki, hogy küldtél egy üzit, hogy valamit találtál a folytatásról és itt vége.Mert nem küldtél semmit, sőt, nem találtál semmit, csak mondtad. Szóval áltattál egy pár embert. Az én bűnöm annyi, hogy lehazugoztalak okkal, mert hát nem mondtál igazat.Ha igaz lenne,akkor sok mindenki számára elküldted volna a bizonyítékot, de nem tetted,miért? Azért ,mert nem mondtál igazat és már nem tudsz kimászni a vermedből. Ennyi. Most meg támadsz mindenkit, ok nélkül sértegetsz. A megoldás annyi lenne, hogy ha valóban találtál valamit,akkor megosztanád, én bocsánatot kérnék és vége lenne. Vagy bevallanád, hogy nem találtál semmit,csak kiki védelmét személyes ügyednek érezted aki ugyan ezt leműveli mint te,és akkor nem lenne semmi baj. Mindenki megbocsájtana neked,mert te csak egy ember mellett álltál ki. Ha meg nem felel meg egyik verzió sem,akkor jobb is ha nem látogatsz ide akkor, csak olvasni kikit. És nyugodj meg, gondolkodj felnőtt fejjel, mint egy 30 éves nő. OKÉ :)
2010. aug. 17. 13:01

Én asszem ebbe inkább nem keverednék bele :D.

Én senkivel sem akarok veszekedni :D

Én már csak azt szeretném hogy kiki folytassa ;).

2010. aug. 17. 12:59
Hát nekem olyan mind1 hogy mész wagy maradsz !
440. Maribel (válaszként erre: 438. - 94786a70d9)
2010. aug. 17. 12:44

Na idefigyelj beki! Nem vagyok ideges, mert én tényleg megtaláltam a bizonyítékot! NEM ÉRDEKEL A VÉLEMÉNYETEK!

NEM te mondod meg, hogy mit látogathatok és mit nem! Inkább neked nem kellene idejönnöd, sőt szerintem még ez internetet sem tudod arra használni amire kell!

Nem fogok lesüllyedni a szintedre!

PinkBubble!

Te ebbe ne szólj bele!

Ha jobban belegondolok, mégis maradok !

Tudom, hogy többen szeretnék, ha elmennék, de köszönjétek meg beky84-nek és PinkBubble-nak!

2010. aug. 17. 12:15

Véégre :D Legalább egy veszekedéssel kevesebb.

Amugy igen`Tényleg azt irtad hogy aki kéri annak elküdöd privibe de semmi :-?. Senkinem nem küldted el.

438. 94786a70d9 (válaszként erre: 436. - Maribel)
2010. aug. 17. 06:51
Hála Istennek! Már ideges vagy, mert nem tudod magad kivágni abból amit csináltál. Egy pár ember hasonló véleménnyel van! Akkor szia! Jó keresgélést továbbra is!!! Mellesleg ez az egész nem így alakult volna, ha nem szórakoztok azzal, hogy találtatok valamit, csak nem mondom meg , hogy mit. Szerintem a portált se látogasd ezentúl,ne csak ezt a fórumot.
437. daroki
2010. aug. 16. 20:48

Maribel!Ezt te írtad,csak idemásolom..."Majd elküldöm privibe annak, akit érdekel!"

Többünket érdekelt,mégsem kaptunk választ.Miért nem??

436. Maribel
2010. aug. 16. 20:10

beky84!

Nem szerzem meg Neked azt az örömöt, hogy fel tudj idegesíteni! Amúgy Te kb. 12-13 éves kis csitrinek tűnsz az írásaid alapján!

Én ezentúl nem látogatom ezt a fórumot és nem olvasgatom a hülye, gyerekes írásaidat!

2010. aug. 16. 19:06
Olvasd végig.
2010. aug. 16. 18:56
kívülállóként mondom, hogy nevetségesek vagytok...mindannyian!!!! így elszarni egy fórumot...gratulálok!
2010. aug. 16. 18:50
Tehát:nem 30 éves! Egy 30 éves, felnőtt nő, de még egy 20 éves se szórakozik így és nem sérül be a tényen ami.
432. Maribel
2010. aug. 16. 18:45
Te vagy a gyerek! Ha felnőtt lennél, lenne annyi eszed, hogy nem irdogálnál ilyeneket! brkykeee XDXD
431. 94786a70d9 (válaszként erre: 430. - Maribel)
2010. aug. 16. 18:36
Te meg gyerek, aki nem 30 éves! Egy 30 éves, felnőtt nő, de még egy 20 éves se szórakozik így és nem sérül be a tényen ami.
430. Maribel (válaszként erre: 429. - 94786a70d9)
2010. aug. 16. 16:01

TE TÉNYLEG GYEREKES VAGY!

Semmi közötök hozzá, hogy mit találtam!

429. 94786a70d9 (válaszként erre: 428. - Maribel)
2010. aug. 16. 15:14
OK NÉLKÜL!!!!!??????? Én se vitázni jöttem ide ,csak pár ember elkezdte a többit szédíteni és kinyilvánítottam a véleményemet. Azt hiszem több ember ért velem egyet! Ugyan is még mindig nincs bizonyíték arra,amit beígértetek!!!! Ennyi, gyerekes meg te vagy: JAJ!!!! MARIBELL VAGYOK! TALÁLTAM VALAMIT ÉN IS? HEHE! NEM MONDOM MEG MI AZ !!! HEHE
428. Maribel (válaszként erre: 427. - D11354fb1f)
2010. aug. 16. 15:03

Lorena! Először én is azért jöttem erre az oldalra, mert érdekelt a fórum, de ezután beky84 elkezdett vitázni.

Igazad van, ez nem vita fórum, de szerintem te sem örülnél neki ha lehazugoznának még ha interneten is.

Engem nem érdekel beky gyerekes viselkedése, csak nem bírom ha ok nélkül hazugoznak le!

2010. aug. 16. 14:36

én csak egyet nem értek:D... ha ennyire elegetek van egymásból, akkor miért nem fejezitek be végre???

így azokat is elülözitek, akik tényleg a topic címe miatt katintanak - mint pl én is.

senki nem kíváncsi a gyerekes vitátokra... szerintem.

ugysem ismeritek egymást, neten mindenki mondhat amit akar. sértegetitek egymást? miért? tök felesleges, mellesleg lealacsonyodtok egymás szintjére.


remélem majd lehet itt olvasni értelmes dolgokat is...

426. Maribel
2010. aug. 16. 14:13

Na most álljon meg a menet beki! Elegem van abból, hogy ilyeneket írkálsz! Komolyan szégyeld el magadat!

Te Velem nem beszélhetsz (írhatsz) ilyen stílusban, mert nincs hozzá jogod. Úgy gondolom, te csak másoknak tudod osztani az észt, miközben te szenvedsz annak hiányában!

2010. aug. 16. 13:24
És azt hiszem ez egy elfogadhatóbb emberi viselkedési forma, mint a hazudozás!!!
2010. aug. 16. 13:23
Inkább vagyok bunkó,de őszinte, mint egy olyan ember aki átver másokat!!!!!!
423. 94786a70d9 (válaszként erre: 422. - Maribel)
2010. aug. 16. 13:23
Ideg beteg is vagy? Nem csak hazudós? Nehogy már te legyél felháborodva!!!!! Meg mondtam, hogy bocsánatot fogok kérni,amennyiben bizonyítotok, de nem így lett, úgyhogy fogadd el a véleményt, vagy lásd be,de ne pampogjál jogtalanul!!!
422. Maribel
2010. aug. 16. 12:58

beky és Sookie!

Jó lenne, ha nem ti lennétek felháborodva! Ha jól megnézitek, éppen TI okoztátok a vitát!


beky te tényleg bunkó vagy sokie meg egy....

ENNYI!

Külön személyek vagyunk kiki és én te tök8 hihettek amit akartok.

2010. aug. 16. 11:02

Olvasom ezt a topic-ot már rég.. a rubi tényleg egy jó film volt,azt sem bánnám ha lenne folytatás...

Viszont úgy vagyok vele,hogy : olvasom amit kiki ír,mert érdekes,ha igaz,ha nem.. de... majd ha a saját szememmel látom a tényleges folytatást... akkor hiszem... :)

420. 94786a70d9 (válaszként erre: 419. - Sookie)
2010. aug. 16. 09:43
Hát ja! Még mi vagyunk a bunkók és ők vannak megsértődve,hagyjuk már!
419. Sookie (válaszként erre: 418. - 94786a70d9)
2010. aug. 16. 09:37

Igen, én is...

Ha lesz folytatás nézem, aztán ennyi. De ez enm hiányzik, hogy hülyének nézzenek.

2010. aug. 16. 09:27
Szerintem ne kezdjük el magyarázni fanatikus rajongóknak, hogy mit tartunk hazudozásnak,mert eddig sem fogták fel.Én épp ésszel kedveltem a sorozatot.
417. Sookie (válaszként erre: 415. - D11354fb1f)
2010. aug. 16. 09:23
Nem, nem görcsölünk, csak bosszantó tud lenni, hogy egyesek hazudozással szórakoznak. S most nem feltétlen kiki történetére gondolok, hanem a kis Maribel irományaira inkább. Bár sztm egy és ugyanaz a két személy.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook