Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rubi, az elbűvölő szörnyeteg fórum

Rubi, az elbűvölő szörnyeteg (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
266. kiki55
2010. júl. 30. 17:09

Hűha mit zúditottam a fejemre. Mivel néhányan kértétek írom a folytatást. Zavarók a részletek? Írhatom rövidebben is. Nem muszáj hinni. A részleteket azért könnyű leírni, mert magam előtt látom a jeleneteket, és jó a memóriám. Nem én láttam egyedül, legfeljebb én kezdtem csak el irogatni. Nem akartam, hogy Rubit tényleg szörnyetegnek kelljen hinnetek.egébként és a Rubi az arcátlan néven láttam. Az a fordítás sokkal jobb.

A számítógép és a net nem mindenható. Nem gondoljátok, hogy a keresési feltételek rosszak?

Arra már ebben a fórumban is van megjegyzés, hogy a bemutató után készült a folytatás. Leírtam, hogy a nézők Rubit vissza kérték, és nem akarták torznak látni. Azt viszont nem tudjuk, hogy a rendező adott e a folytatásnak más nevet. Mi van ha nem. Ebben az esetben egy cím alatt fut. Azért, mert az RTL nem adta le az egészet, még nem biztos, hogy az eredeti film úgy van címkézve, mint ahogyan keresitek. Lehet, hogy nincs folytatás vagy 2. évad, mert az egyész egy. Amit most olvastatok, hogy Rubit talán folytatják, az biztosan nem fog bekövetkezni, mert Rubi története a 18 év utáni folytatásban végleg befejeződik, már nem lehet visszahozni. Viszont van egy helyzet a filmben, ahonnan lehet kapcsolatot találni, de az már ugyanazzal a főhőssel, de mégis egy másik történet lehet. Az epizódok hossza sem biztos, hogy megegyezik a nálunk vetítettel. Sőt nagyon rákattantatok az elején a Fernanda bosszújára. Ilyen biztosan nincs.

A 18 év múlva történtekben Fernanda története nagyon egyszerű. Ő már közel jár a 30 évhez Férjhez ment, ahhoz a fiúhoz akit másodszor vitt a sütödébe és akivel gyerekkori szerelem szövődött. A házassága viszont nem sikerült, mert a fiú belebukott a vállakozásába és inni kezdett. Fernanda el akar válni. Egy komolyabb veszekedés után bemegy a kórházba Marcóval beszélni, hogy segítsen elérni az anyjánál, hogy támogassa a válást. Marcó irodájába belép egy Fernandával egykorú fiatal orvos, és hamarosan felfedezik, hogy ismerik egymást, mert együtt kezdték az iskolát. Ő az a fiú akit Fernanda előszór vitt a sütödébe és Ő akkor mindent leszólt. Emlékeztek. Hamarosan elköltöztek és Fernandával azon a napon találkoztak újra. Nagyon gyorsan felcsapott a láng és szerelmesek lettek. Fernanda később mégis úgy dönt, hogy a kisfia miatt az apának új lehetőséget ad, és amikor úgy tünik, hogy talán sikerül a férjét autóbaleset éri. Ennyit árulok el a történetből.

Az általatok összefoglalókeént kezelt részben Loreteo egy Rubira hasonlító kb. 20 éves lánnyal találkozik és neki mondja el Rubi történetét. A göndörhajú férfi az a diáktárs, aki Rubinak udvarolt (Írtam) és azt hiszi Rubi van ott, bár tudja, hogy az lehetetlen. Életkorból adódóan sem Fernanda. ( Fernenda már gyerekkorában barna)


Ítélkezés helyet figyeljetek a karaktrek változására.

Rubi harcos alkat, a céljához felhasznál minden eszközt. Eljutott a mélypontra és fel akar állni. Azt már tudja, ha ezt egy férfitől várja akkor nagyot bukhat. A társaság pedig lenézi.

Alejandró: mindent teljes odaadással csinál. Őrülten szerelmes a lányba és ugyanilyen módon féltékeny is . Mindig az volt. Miért: mert nem bízik benne. Viszont nem volt féltékeny egyik feleségére sem. Egyrész nem is volt olyan szerelmes, másrészt bízott bennük. Az érzékeit sokáig egyikük sem kötötte le. Alejandró az a típus akivel veszekedni kell, azután kibékülni, azután szeretkeni, azután újra veszekedni.Ez hiányzik mindegyik házasságából.A történetben van egy alapvető változás. Eddik mindg Rubi könyörgött a férfi megbocsátásáért.Alejandrónak lehetősége volt nemet mondani és gyakran megalázni Rubit.Most Ő könyörg és nem hallgatják meg. Most Ő sem tudja merre. Odáig már eljutott, hogy nem hallgatja meg a pletykákat, de a bizalom nincs meg és soha nem is lesz. 18 év múlva a bizalmatlanság fog tragédiát

okozni.

Maribel: jó mert megteheti. Van pénz, van gondoskodó apa, dadus. Nem tanították meg harcolni. Most viszont megkellene tartani Alejandrót, de nem tudja hogyan.Házassága hazugságon alapul.Nem gonosz, de nem tud küzdeni. Elisától kér tanácsokat, de nem kap jó ötleteket. Elisa mindig egy kiszolgált nő volt.

Elena sem gonosz, de gyűlöli Rubit. Nem tudja feldolgozni Hector halálát és mindenért Rubit okolja. Fusztrált lett. A történet így alakítja az egyes szereplők jellemét. A következő folytatást olyan stílusban írom, ahogyan eddig, próbáljátok meg magatok elé képzelni őket.Majd elválik akarjátok e tudni a folytatást.

Most jutott eszembe, hogy úgy tudom Rubi a saját gyerekével játszott ebben a részben. Aki kérdezni tud, próbálja meg ezen a szálon a kutatást. Egyébként a Bárbara képek között vannak egy kisgyerekkel mutatott képek is.

265. Judy24 (válaszként erre: 262. - Beababy)
2010. júl. 30. 13:40
Igen.
264. Maribel (válaszként erre: 257. - Kingus25)
2010. júl. 30. 13:27
Eddig valamiért hittem neki és nem gondoltam hogy hazudna, de mostmár annyira lehetetleneket ír, hogy ezek nem lehetnek igazak!
263. Beababy
2010. júl. 30. 13:24
noysee,!! egyet érek veled!!! nekem is leírhatná v.ki privibe!! előre is megköszönném!!!!
262. Beababy
2010. júl. 30. 13:09
amúgy Judy, ez a letöltés ingyenes? mármint a g-portálos?
261. PinkBubble94 (válaszként erre: 256. - Maribel)
2010. júl. 30. 13:04
Maribel én is Tudom hogy amit kiki ir az lehetetlen`de akkor is jó olvasni és én örülnék neki ha folytatná :D (L).
260. PinkBubble94 (válaszként erre: 258. - Kingus25)
2010. júl. 30. 13:00
Kingus Az tényleg Loreto mert az összefoglaló részben ugyanugy néz ki mint az akit te láttál :D. Azért nézte anyira mert megszolalásig hasonlit az ő régi barátnőjére`Rubira :D.
259. Beababy
2010. júl. 30. 12:57
igen kingus!!! az Loréto!!!! de ha felmész a youtube-ra, és ott meg keresed azt a részt ahol Loréto minden helyet megmutat Fernandának, ahol Rubí járt, akk. rájössz, és megismered Lorétót!! pusszi!!!!!!:D
2010. júl. 30. 12:38
Tegnap újra megnéztem a Rubi utolsó részét és most vettem észre, hogy amikor már 18 évvel később mutatja, ahogy Fernanda megy Rubi házába ott van egy pasas akinek göndör haja és bajusza van és nagyon nézi Fernandát. Eddig azt hittem, hogy azért nézi mert hogy olyan szép de most vettem észre, hogy az nem Loreto? Mert nagyon hasonlít rá és ráadásul ruhákat árul. Nem tudja valaki, hogy az tényleg Loreto-e?
257. Kingus25 (válaszként erre: 256. - Maribel)
2010. júl. 30. 12:29
Maribel, igazad van, de azt nem nagyon értem, hogy eddig akkor miért hitted el azt amit kiki írt. Eddig mindig nagyon megvédted, ha éppen más mondta ugyanezt amit te is írtál. Az tényleg elég furcsa, hogy minden egyes mozdulatra emlékszik...
256. Maribel
2010. júl. 30. 11:42

Amit kiki ír, az hazugság!

Gondoljatok már bele, nem látta senki csak ő, nem tudja megmondani melyik csatornán látta, nincs fennt a youtube-n sem a google-n.

Nem igaz, hogy ti minden hülyeséget elhisztek amit hallotok!

Amúgy is olyan abszurd és lehetetlen történetet mesél el, ami biztos nem lehet igaz!

Szerintem kiki csak unatkozott és nem tudott mit kitalálni, ezért írogatja ezeket!

Gondoljatok már bele, nemhogy elküldte volna a linket, amin meg lehet nézni azt a képet, amit említett. Múltkor meg azt írta hogy olvasott egy fórumot amin más is írta, hogy látta ezt az összefoglaló részt, csak már nem emlékszik melyiken. ÁÁÁÁ ezt megjegyzi az ember és nem az hogy elfelejtettem.

ÁÁÁ ez tiszta téboly! Én a helyetekben nem hinném el amiket ír!

És az sem lehet igaz, hogy ennyire pontosan emlékszik minden mozdulatra amit látott.

2010. júl. 30. 10:39
nekem is és már nagyon várom h folytassa mert rég nemírt már
2010. júl. 30. 08:26
Nekemis tettszik amit kiki ir :D. Már igazán folytathatná :)).
253. Judy24
2010. júl. 30. 06:29

Láttom megtaláltátok. Arra gondoltam, hátha valakit érdekel.


Bármi is legyen az igazság engem érdekel, amit kiki ír, és szeretném ha folytatná.

252. noysee
2010. júl. 29. 21:01
úgy értettem h már látta:)
251. noysee
2010. júl. 29. 20:59

Hello. Ha valaki nézi az Árva angyalt letudja nekem írni priviben h nagyjából h fog kinézni a sori? Úgy értem pl Estefaniáék mikor buknak le meg hogy? arra vok a legkíváncsibb, na meg h h derül ki h Marichuy Ceciliáék lánya? Azért gondoltam priviben,mert nem mki szereti, ha lelövik a poént:)

Előre is köszi ha vki leírja:)

250. Sookie
2010. júl. 29. 20:04
Én már meg is néztem az összefoglalót, nem vmi extra, nem sok fernandás rész van benne... :(
249. ditti28
2010. júl. 29. 19:56
Én is megtaláltam csak sajna nagyon lassú a netem így még kell lelnem valakit aki letölti nekem :-(
248. daroki (válaszként erre: 247. - Daroki)
2010. júl. 29. 17:14
Rubi especial a címe.Már ha egyre gondolunk.
247. daroki (válaszként erre: 246. - Beababy)
2010. júl. 29. 17:13
A spanyol filmeknél van az 1968-as film fölött.Bal oldalon keresd a listába!
246. Beababy (válaszként erre: 244. - Judy24)
2010. júl. 29. 14:19
oké, telenovellás oldal!!!! eddig értem!!én rákerestem de csak az 1968-asat találtam meg!! te is azt mondod?? ha nem akk. írd már le privibe pontosan!! köszikkee!!!
2010. júl. 29. 14:08
Az E...ód újságban én is olvastam, hogy lehet lesz folytatás, de ha lesz is akkor az még elég soká lesz, mivel a színészek még el sem vállalták biztosra, ráadásul el sem kezdték forgatni, szóval ha lesz is belőle valami akkor legalább 2 év főleg mire hazánkba ér. Egyébként ha még le sem forgatták a 2. évadot akkor ti miről írtatok, hogy Németországba meg itt-ott már leadták? Egyébként a Szerelem rabjai nekem sem tetszik de az Árva angyalt nagyon szeretem. Ajánlom nektek is h nézzétek amíg még nem lesz folytatás.
244. Judy24
2010. júl. 29. 10:57

A gportálos telenovella oldalon van fenn és le kell tölteni.

Most meghívó nélkül lehet regisztrálni.

Ott találtam.

243. ditti28 (válaszként erre: 241. - Judy24)
2010. júl. 29. 10:05
Küldd el légyszi hogy honnan lehet letölteni vagy megnézni akár priviben is!
242. PinkBubble94 (válaszként erre: 241. - Judy24)
2010. júl. 29. 08:14
Azt sajnos nem irta hogy mikortol :(.Nekem sem nagyon jön be a szerelem rabjai. De a Rubiért mindent :)).Amugy Judy :O. Hol találtad? :D
241. Judy24
2010. júl. 29. 07:09
Ja lányok megtaláltam a 116-117. részt magyar felírattal.
240. Judy24
2010. júl. 29. 07:09

A szerelem rabjai nekem nem tetszik.:-(

De azt megköszönném ha leírnád mit lástz, hisz egy kicsi gyerek mellett a Rubit is sokszor a neten néztem vissza. De nagyon örülök, hogy lesz folytatás.

Azt nem tudni, hogy kb. mikortól?

2010. júl. 28. 22:48
Nagyon szeretem a rubyt remélem lesz még folytatás:-D A szerelem rabkai nem valami jó,de a tv2-ön az árva angyal nagyon bejön:-D
238. Sookie (válaszként erre: 237. - PinkBubble94)
2010. júl. 28. 22:45
Okés :)))))
237. PinkBubble94 (válaszként erre: 235. - Sookie)
2010. júl. 28. 18:49
Ja és én minden nap nézem mostantol a Szerelem rabjait. és mindig minden héten raknak az Epizódba walami Rubisat és ha a sorozattal kapcsolatos akkor mindenképpen ideirom ;).
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook