Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rossz élmények orvosokkal fórum

Rossz élmények orvosokkal (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2007. jan. 22. 18:11

Orvosszakértői vizsgálatra mentem, szociális segély végett.

Bugyira-melltartóra vetkőztem, ahogy azelőtt mindig. Idősebb, 50körüli pacák volt az orvos. Szívhangvizsgálatnál levetette velem a melltartót. Majd' elsüllyedtem szégyenemben, főleg, miután a vizsgálat befejeztével sem hagyta, hogy visszavegyem a melltartómat. Úgy félmeztelenül vizsgálta meg a bokámat, meg a csípőmet, csípővizsgálatnál kificamította a jobb térdemet. A többi vizsgálatot is úgy csinálta meg, hogy végig félmeztelen voltam. Nagyon megalázó volt...


17 évesen voltam először nőgyógyásznál, aki egy hasonló brutális állat volt. Vizsgálatai után rendszeresen erősen bevéreztem. Kezelésre rendelt vissza több alkalommal, ami kb. 2 percet vett igénybe, és amit otthoni kezeléssel, hüvelykúppal, kenőccsel meg lehetett volna oldani... De nyilvánvaló volt, hogy egy szadista barom, ezért amikor új orvost alkalmaztak a rendelőbe, leváltottam rá!

24. reni79
2007. jan. 22. 16:20

16 éves voltam mikor kijött rajtam az első pánikroham.Elmentem a körzetihez aki azt mondta ritmus zavarom van.Felirt napi 1 BETALOC-ot.

Anyám észrevette és rögtön kidobatta velem.

18 éves kor alatt nem szedhető erős szivgyogyszert irt fel!

23. Ancika
2007. jan. 22. 16:14
7 hónapos terhesen elmentem a dokihoz, arcüreggyulladásom volt. Levetkőztetett, megvizsgált, megállapította hogy antibiotikum kell. Írja a recit és megkérdezi tőlem :" Terhesség veszélye nem áll fent?" Előtte félmeztelenűl vizsgált basszus!
22. babi83 (válaszként erre: 21. - Tinendo)
2007. jan. 22. 16:11

na csók mindenkinek!


További jó csevegést!

21. tinendo (válaszként erre: 20. - Babi83)
2007. jan. 22. 16:08

De ha holnapra szabit veszel ki és azt mondja a dokid,h. Ön igenis terhes, a pénteki MR úszott. :))

Oké, reggel írj!

És gondolkozz el azon, amit ajánlottunk win-nel.

Sok szerencsét!

Szép napot!

20. babi83 (válaszként erre: 19. - Tinendo)
2007. jan. 22. 16:05

Hogy megtaláljátok a kiskapukat, de gondolom már van tapasztalatok itt!:))))

Egyébként tudom, hogy igazad van, csak úgy utálok szívességet kérni, pláne, hogy még nem is mondtam, hogy péntre szabi kell, azt is ma akartam , de nem volt kivel beszélni, és ha holnap se jön be, na akkor f..a lesz.

Na most lassan lejár a munkaidőm, reggel jövök.

Addig legalább alszok mindenre.

19. tinendo (válaszként erre: 16. - Babi83)
2007. jan. 22. 15:55

Figyu: mi a fontosabb?

Hogy mit szól a főnököd vagy hogy terhes vagy-e vagy sem???

Mondd meg a főnöködnek, hogy ellenőrzésre kell menned, ennyi!

De minél előbb menj el. Ha lehet még holnap.

Még MR előtt.

Okés?


Amúgy miért vagyunk win-nel csúcsok?! :))

18. tinendo (válaszként erre: 12. - Win)
2007. jan. 22. 15:53
Köszi. :))
17. tinendo (válaszként erre: 11. - Babi83)
2007. jan. 22. 15:52

Nem biztos.

Mert lehet,h. elküld vizeletvizsgálattal egybekötött terhességi vizsgálatra.

Menj el egy másik orvoshoz kérlek és csináltass ultrangot vagy hasit vagy hüvelyit,az a biztos.

Engem nem is vizsgált meg anno a dokim manuálisan, hanem egyből 1 ultrahangot csinált.

16. babi83 (válaszként erre: 15. - Babi83)
2007. jan. 22. 15:49
Ja még ha volna is kinek, de a főnököm egyrészről hál istennek a lábát sem teszi be, hívni meg nem akarom. De a tudta nélkül meg nem akarok elmenni, mert úgyis megtudná, meg ha betoppan.....
15. babi83 (válaszként erre: 12. - Win)
2007. jan. 22. 15:39
Erőt kellen vennem magamon, és elkérezkedni a holnapi vizsgálatra a dokinőmhöz, csak péntek még most volt, és már megint szóljak, hohgy megyek????
14. babi83
2007. jan. 22. 15:37
Most már megint olyan helyzetben vagyok, hogy a héten pontot kell tennem az ügy végére, mert pénteken MR-re kell mennem, és akkorra mindenképp tudnom kell a választ.
13. babi83 (válaszként erre: 12. - Win)
2007. jan. 22. 15:36
Hát csúcsok vagytok csajok!
12. win
2007. jan. 22. 15:35

Hali!

Nagy nehezen én is megtaláltalak titeket! Tinendo gratu!:)))

Babi83 én ugyanezt javasoltam neked, mint tinendo, kérlek hallgass ránk. Ha nincs is baba, azt akkor mondja meg neked egy normális doki egy alapos vizsgálat után.

11. babi83 (válaszként erre: 10. - Tinendo)
2007. jan. 22. 15:32

Egy fillért se, tb alapon voltam. És pont a te példád tartott vissza, hogy beszedjem a bogyókat, mármint , hogy neked sem mutatta ki, ez nem jelenti azt , hogy akkor most én is terhes vagyok, de könyörgöm, honnan tudja, hogy nem,mert a gyógyszerésznő szerint, akinek elmeséltem, azt mondta, kizárt, hogy manuális viszgálattal észrevegyen egy ilyen korai tehességet.

Az biztos, ha legközelebb megyek, azt mondom, nem csináltam tesztet, és akkor kénytelen lesz meggyőződni! NEM?

10. tinendo (válaszként erre: 7. - Babi83)
2007. jan. 22. 15:26

Nekem se mutatta ki 3 teszt se a terhességet, pedig már 7- 8 hetes terhes voltam akkor.

Szerintem mielőtt nekiállnál gyógyszert szedni, ahogy az orvosod javasolta, h. legyen menzeszed, jó lenne, ha mielőbb keresnél egy másik nőgyógyászt is kivizsgáltatni magadat.

Mondd el neki, hogy nem jött meg a menzid már 8 hete, csináltál tesztet, de negatív lett, szeretnéd ha csinálna neked egy hasi vagy egy hüvelyi (ha lehet az utóbbit, mert az tutibb) ultrahangot, h. meggyőződj rőla, h. nem vagy- e terhes.

Ezzel okosabb lennél!


Az első doki akinél jártál igen hanyag munkát végzett. Remélem nem fizettél neki sokat.

2007. jan. 22. 15:22
Volt. Szinte csak az. Nagyon kevés az a doki, akiről pozitívan tudok nyilatkozni, s bizony ott is első az összeveszés, aztán az elismerés, ha belátta az igazamat! :))) Elfogadom én a tudást, de sokkal inkább a megérzéseimnek hiszek. Érdekes, eddig még mindig "én nyertem":)))
2007. jan. 22. 15:21
A háziorvosom egy nagy nulla. Csak akkor megyek hozzá, ha már nagyon rosszul vagyok (megfázás). Soha nem kérdezi meg, mielőtt felírna egy gyógyszert, hogy esetleg érzékeny vagyok-e valamire? Naná, hogy az vagyok, ő meg ész nélkül írna fel bármit.....
2007. jan. 22. 15:14

De most igazából egy nőgyógyászra vagyok pipa, aki olyan felszínesen vizsgált meg, hogy csak na!

Elmentem hozzá, mert már 8 hete nem jött meg, igaz csináltam terhességi tesztet, ami negatív lett, de annyi rosszat halani a tesztek megbízhatóságáról, hogy gondoltam, valamilyen más módon is megbizonyosodik, arról , hogy nincs baba, mielőtt elkezdd gyógyszerekkel kezelgetni. Hát hogyne!

6. babi83 (válaszként erre: 5. - D64f9951e2)
2007. jan. 22. 15:07

Az enyém se kutya, kb 70 éves, már régen nyugdíjba mehetett volna, ha nem párom nagynénje lenne az asszisztense, akkor már nem lennék itt.

Legjobban az tetszett, amikor a párom elment, hogy nagyon fája a füle, és akkor azt mondta, jó akkor nyissa ki száját, mire ő: de doktorúr, a fülem fáj, azt mondja jó akkor adok beutalót a fülészetre.

2007. jan. 22. 15:00

az én háziorvosom egyenlő egy "lódokival". már bocs a kifejezésért.

eddig csak kisebb károk származtak belőle. pl. amikor egy alkalommal az ajtóban állva megállapította rólam, hogy semmi bajom, és felírt egy sima gyulladásgátló tablettát, aztán 1 hét múlva mentem vissza hozzá olyan állapotban, hogy középfülgyulladásom lett és a dobhártyám majdhogynem magától szakadt át a felgyülemlett váladék miatt, ugyanakkor kezdődő tüdőgyulladásom is lett. pedig ha én orvoshoz megyek, akkor valóban beteg vagyok...és ugye ekkor már felírta a normális gyógyszert, amiben 6 db volt, és több, mint 2000,-Ft-ot fizettem érte. erős gyógyszer volt, de ha az első alkalommal hajlandó lett volna megvizsgálni rendesen, akkor nem kellett volna eddig fajulnia...3 hét táppénz lett a vége, és fájdalomcsillapítóként már egy olyan drazsét kellett szednem, ami nyugtatót is tartalmaz, olyan szintű fájdalmaim voltak...

számos ilyen dolog volt...

aztán már okosabb vagyok, és ha háziorvosra tartozó nyűgöm van, akkor inkább elmegyek egy másikhoz, aki pénzért ugyan, de fogad és normálisan bánik velem, megvizsgál, továbbküld...

az abnormálisan magam koleszterinszintem is csak ennek az orvosnak szúrt szemet. tovább is küldött a megfelelő szakorvoshoz... a másik "háziorvos" elrendezte annyival a magas koleszterinszintemet, hogy "előfordul"... hát ennyit az én házidokimról...

2007. jan. 22. 14:54

Tiendo !

Ez nagyon tetszett: semmi páni!!!!!!

:)))))))))

2007. jan. 22. 14:51
Egyébként a gyermekorvosomat leszámiva, aki a világ legodaadóbb gyermekorvosa, nem sok jó tapasztalatom van velük kapcsolatban, pedig mostanában sajnos sűrü vendég vagyoka a magasvérnyomásnak köszönhetően a köreikben!
2007. jan. 22. 14:50

Oké!

Hát nem volt egyszerű idetalálni, látszik, hogy kezdő vagyok!

2007. jan. 22. 14:17
Volt valamelyikötöknek valamilyen rossz élménye az orvosokkal kapcsolatban? Származott valami károd belőle?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook