Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rossz élmények orvosokkal fórum

Rossz élmények orvosokkal (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2007. jan. 23. 11:42

sziasztok!

Akkor én is elmesélek egy történetet.

Mivel nem volt még nőgyógyászom, ezért a körzetihez mentem.

Mert csináltam 1 tesztet és terhességet mutatott.

Biztos akartam lenni benne, amit láttam ezért elmentem.

Több órás várakozás után behívtak...

Az aszisztens volt ott, elmondtam neki, hogy mi van. A doki egy másik szobában éppen kávézott és a számitógép mellett ült.

Mondta nekem az aszisztens, hogy vetközzem le, mert mindjárt jön a doki.

Levetköztem odaültem a vizsgáló székre, és tovább beszélgettünk.

Mondta nekem, hogy akkor boztos van baba.

Közben elment és szólt a dokinak, hogy jöjjön, mert én már várom.

Visszajött és mondta rögtön jön.

Eltelt 15 perc a doki még mindig nemjött.

Mikor már egy kicsit ideges voltam, meg ugye levoltam vetközve elég furcsán érezztem magam.

Az aszisztens 3x szólt neki mire odajött.

A dokinak is elmondtam, hogy mi a helyzet, megvizsgált.

Erre mondta, hogy azért csináljunk egy hüvelyi ultrahangot is, mert ott jobban látja.

Átmentem egy másik szobába...

Felültem a székre, felvette a kesztyüt, vizsgált, közben megszólalt a telefonja amit persze fel is vett.

Én ott ültem, közben ugye az egyik kezével vizsgált a másikkal telefonált....

NAGYON MEGALÁZÓ VOLT!!!

Az aszisztens odaforditotta hozzám a monitort és mutatta, hogy nézzem ott a babám.

A doki elnézést kért tőlem, de akkor is hogy tehet ilyet????

Aztán mondta menyjek vizsgálatokra, vérvétel, vizelet...

Visszamentem hozzá, de addigra már találtam egy nőgyógyászt és azt el is mondtam neki.

Nem is kellett hozzá mennem többet!

De ezt a szitut sosem felejtem el!!!!

54. tinendo (válaszként erre: 51. - Flamingó2)
2007. jan. 23. 11:34

Köszi szépen. Remélem boldog is leszek.

A lányom nevében köszönöm a bókot!

53. tinendo (válaszként erre: 50. - Babi83)
2007. jan. 23. 11:33

Nekem zegeden volt.

Én nem tömtem pénzzel.

Egyik dokit sem.

Azért fizetik őket.


Szerencsémre a másik orvos akit megkértem a szülésre, szívesen vállalta a szülés.

Nagyon kedves volt. A szülés után is jött mindig érdeklődni.

Nem bántam meg a választását.

52. Flamingó2 (válaszként erre: 49. - Tinendo)
2007. jan. 23. 11:33
Megnéztem a szemedfényét! Nagyon szép kislány!
51. Flamingó2 (válaszként erre: 49. - Tinendo)
2007. jan. 23. 11:30
Köszönöm szépen, van benne részem. Hasonlókat neked is!!!
50. babi83 (válaszként erre: 48. - Tinendo)
2007. jan. 23. 11:29
a barátnőm is így járt, vagyis amikor szült, akkor éppen pesten volt a doinője, el sem érték. Pedig addig nagyon meg voltak vele elégedeve, tömték pénzzel, még késő este is kereshették bármivel...
49. tinendo (válaszként erre: 45. - Flamingó2)
2007. jan. 23. 11:26

Elhiszem, hogy nehéz volt.

Erős vagy és kitartottál.

És megérte.

Sok boldogságot kívánok neked és a családodnak!

48. tinendo (válaszként erre: 47. - Babi83)
2007. jan. 23. 11:25

Volt.

De pechem-re akkor volt szabin a drága, amikor szültem.

Igaz 2 hetet ráhúztunk mi is. :))

47. babi83 (válaszként erre: 44. - Tinendo)
2007. jan. 23. 11:16
Neked volt fogadott orvosod????
46. Flamingó2 (válaszként erre: 42. - Babi83)
2007. jan. 23. 11:11
Én is ezt tettem volna.
45. Flamingó2 (válaszként erre: 43. - Tinendo)
2007. jan. 23. 11:10
Köszi. Sok időbe telt feldolgozni. Tovább kellett lépni. Elváltam, majd újra férjhez mentem. Nem mondom hogy könnyű volt.
44. tinendo (válaszként erre: 42. - Babi83)
2007. jan. 23. 11:09

Helyesen tette.

Az ilyen orvosok megérdemlik a pénzt.

Lehet, hogy többet foglalkozik egy nem megfogadott orvos a kismamával, mint akit megfoganak. Ők csak a pénzt nézik.

43. tinendo (válaszként erre: 33. - Flamingó2)
2007. jan. 23. 11:08

Sajnálattal olvastam az írtakat.

Az ilyen orvosok nem orvosok!!!


Amúgy nagyon aranyosak a gyerekeid. :))

42. babi83 (válaszként erre: 41. - Flamingó2)
2007. jan. 23. 11:07
Nem volt fogadott orvos, de aki mellett anya szült az egy nagyon lelkiiismeretes doki volt, többször bement hozzá, mint akinek ogadott orvosa volt a szobában, így varratszedéskor a család unszolására adott egy kisebb összeget.
41. Flamingó2 (válaszként erre: 40. - Babi83)
2007. jan. 23. 11:05
Az a legfontosabb hogy nem lett baj. Gondolom utána orvost váltottatok.
40. babi83
2007. jan. 23. 11:03
Ja lényeg, kéthetes túlhordás után 3,15tel, és 50cm-rel egészségesen született meg, igaz 2x volt rátekeredve a köldökzsinór a nyakára, amit észre sem vettek. Azóta is nagyon jó egészségnek örvend.
39. Flamingó2 (válaszként erre: 38. - Babi83)
2007. jan. 23. 11:01
Durva. Nekem szerencsére a későbbiekben már nem volt gondom. Igaz végig feküdnöm kellett, de megérte.
38. babi83 (válaszként erre: 37. - Flamingó2)
2007. jan. 23. 10:59

Tudod erről az jut eszembe, mikor az anyukáb egy bunkó orvos miatt sírva, saját felelősségére jött haza a kórházból, 9 hónapos terhesen!

Mert bent volt,már két het, hogy kicsi a baba, mire egy vizitkor, megkérdezte, hogy mikor mehet haza, mivel szépen gyarapodott a baba súlya az UH szeroint, erre az orvos , így válaszolt: HOVA AKARJA VINNI HAZA? VAGY A TEMETŐBE??

Lőn csoda anya lemegy az UH-re és lefogyott a bébi, na ezen kiakadt, és hazavittük.....

2007. jan. 23. 10:56
Dehogy haragszom. Csak az ilyen szemét orvosokat kellene leselejtezni. Egyébként 17éve történt.
36. babi83 (válaszként erre: 35. - Flamingó2)
2007. jan. 23. 10:54
Nagyon sajnálom, ne haragudj, hogy rákérdeztem!!:(((((
35. Flamingó2 (válaszként erre: 34. - Babi83)
2007. jan. 23. 10:53
Nem. Másnap reggel mivel még élt átvitték. De sajna este meghalt.
34. babi83 (válaszként erre: 33. - Flamingó2)
2007. jan. 23. 10:52
És minden rendben volt?
2007. jan. 23. 10:51
Amikor a koraszülött babám megszületett, a doki azt mondta, felesleges átszállítani másik kórházba úgysem éri meg a reggelt! Ezt a mondatot soha nem felejtem el.
32. babi83
2007. jan. 23. 09:53
Tinendó küldtem privit
2007. jan. 23. 09:16

BABI83:

mizu?

Ha nem megy be a főnököd ma, kérezkedj el a műszakvezetőtől.

Ok?

Inkább doki, mint a teszt.

Az tutibb.

30. babi83
2007. jan. 23. 09:04
Nemrégiben észrevették a munkahelyemen, hogy tartósan magas a vérnyomásom(160-1806/90-100), ezért egy sor kivizsgálás várt rám, egy fiatal dokinőhöz kerültem a belgyógyászaton, aki mindenféle vizsgálatra küldött, és az egyik leletemre kijelentette, hogy ő még nem találkozott olyannal ,a kinek ez pozitív lett volna, na most nem tudja mi legyen, hát egy főorvossal telefonon lebeszélte, hogy végezzen el egy műtétnek minősülő beavatkozást a vesémen, úgy hogy a doki a leletemet sem látta, és még a menzim is meg volt, azt sem tudta , hogy nem lehet olyankor ilyen vizsgálatot végezni. Miután megtudtam, hogy 24 óráig nem mozdulhatok az ágyról stb... , visszautasítotam a vizsgálatot, amit a körzetim helyeselt, és az ő tanácsára elmentem a főorvoshoz, aki műtött volna, aki nagyon mérges volt a dokinőre, mert nem volt indoklot......
29. win
2007. jan. 23. 08:06

De, hogy a témához is írjak vmit:

18 évesen éppen az érettségimre készültem, mikor állandó tüsszögésekkel, orrfújásokkal kezdtem küzködni. Anyu akkor tartott macskákat, és kutyákat is, így felmerült a gondolat, hogy talán allergiás lehetek a szőrre! Elmentem a házidokihoz, elmeséltem mi a bánatom, erre csak nézett vissza! én javasoltam neki, hogy ha esetleg elküldene allergia-vizsgálatra?! S lőn! Aztán én nyertem!

A másik történetem a nőgyógyásznál volt- úgy látszik ez ilyen problémás hely! Speciel nekem ott nem a dokival, hanem az asszisztensével volt gondom. Egyik rendes éves vizsgálat alkalmával a doki megállapította, hogy van egy méhszájsebem, menjek vissza x idő múlva és akkor kezeli. Ez szépen meg is történt. Hónapokkal később valamiért újra mentem, és dolog vhogy szóba kerül az ellátási lapomról. A doki kérdezte, hoyg mi a helyzet vele, de mielőtt megszólalhattam volna, az asszisztens végtelenül bunkó hangnemben közölte: "Biztos nem jött vissza!" Erre én mondtam, hogy dehogynem, sőt. Majd a nő: "Ja, tényleg csak az már a másik oldalon van!" Hát a nénikédet gondoltam magamban, aztán utána hamarosan ott is hagytam őket.

28. babi83 (válaszként erre: 27. - Win)
2007. jan. 23. 07:58

Jó reggelt, de hamar észrevettél?:)))))

Még ma színét sem láttam....

27. win (válaszként erre: 22. - Babi83)
2007. jan. 23. 07:56

Na, mizu?

Főnököd elé járultál már?

2007. jan. 22. 19:40
Én magán nőgyógyásznál jártam, egy idős nőnél. Amikor két hét múlva felhívtam a rákszűrés eredményét tudakolva, megkérdezte, pontosan hányadikán jártam ott, nem tudtam. Még egyszer elismételte a kérdést, mondtam, hogy kb két hete, de a nevem alapján esetleg nem tudna visszakeresni, erre köszönés nélkül lecsapta a telefont. De azért fel tudott hívni korábban, hogy emlékeztessen az időpontomra, és megjegyezze, hogy ha nem jövök, "eladja" a helyet másnak. 9000Ft-ot gombolt le rólam. Nem nagyon ajánlanám őt másnak :(
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook