Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rosacea-Couperosa avagy rózsás bőr, borvirágos orr fórum

Rosacea-Couperosa avagy rózsás bőr, borvirágos orr (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Rosacea-Couperosa avagy rózsás bőr, borvirágos orr

❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
1190. Fixmiki (válaszként erre: 1188. - Gabor86)
2015. febr. 4. 11:25
Szia engem is érdekelne hol lehet kapni, és vajon igaz-e, hogy hosszútávra nem ajánlott?
1189. SSszonja (válaszként erre: 1188. - Gabor86)
2015. febr. 4. 08:47
Betennéd és hogy hol árulják?vagy johet priviben is
1188. Gabor86 (válaszként erre: 1187. - Fixmiki)
2015. febr. 3. 18:38
Valóban árulják a Mirvasót. 14E ft.. ://
1187. Fixmiki
2015. febr. 2. 18:53
Sziasztok, itt új vagyok de sokat vissza olvastam, okoskolbásztól kérdezném, mi a véleménye a Mirvaso gél-ről, egy doktornő írja róla, hogy csak tüneti kezelés, hosszú távon semmi esetre sem ajánlja.
1186. SSszonja
2015. jan. 28. 20:36
Sziasztok! Én miota szedem a Lysint és az olajfa kapszulát+ egyéb dolgokat nincs arc égésem. Persze ez még nem jelent semmit, mert általában amúgy is menzesz előtt erősödött fel, úgyhogy majd arra leszek kíváncsi, kb 2-3 hét múlva. De gyakorlatilag tünetmentes vagyok úgyhogy az IPL-t is lemondtam egyenlőre, nehogy fellobbantsa azt ami most lenyugodott.
2015. jan. 27. 22:12

Kiegészíteném az 1175-ös hozzászólásomat,hogy a Clinique 3 lépéses arctisztító készletéből az arctonik szalicilt is tartalmaz, tehát szolídan, az előírának megfelelően használjátok.

Ezt olvastam a oralbiotikum.hu honlapján:

" A szájüreg, torok, és felsőlégutak megbetegedései komoly akut és krónikus problémákat okozhatnak az emberi testben. Ezen felül egyre nagyobb bizonyossággal állíthatjuk, hogy a szájüreg gyulladásos megbetegedéseit (pl fogínygyulladás, rossz szájhigiénia és egyéb szájüregi betegségek) okozó mikroorganizmusok szív és érrendszeri megbetegedéseket, koraszülést, tüdőbetegségeket és cukorbetegséget okozhatnak. Becslések szerint az átlag lakosság 85 %-nak van fogínygyulladása. Ez az egyik rizikó faktor a szív és agyi infarktusok kialakulására."

Gndoljátok tovább, ha gyakori torok, vagy ínygyulladásotok van.

1184. Gabor86 (válaszként erre: 1182. - SSszonja)
2015. jan. 27. 07:39
Én úgy tudom, itthon nem árulják, de vannak cégek, akik behozzák Ausztriából, hogyha feliratod orvassal (mert végy köteles) !
1183. zsoltigie (válaszként erre: 1181. - 8f8f3a827e)
2015. jan. 26. 11:13
Sziasztok szép napot, engem is érdekelne! köszönöm!
1182. SSszonja (válaszként erre: 1181. - 8f8f3a827e)
2015. jan. 24. 08:21
Elárulod légyszi hogy Itthon hol lehet hozzájutni?köszi
1181. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1179. - Gabor86)
2015. jan. 20. 14:00

Itthon is...


Kolbi

1180. zefex
2015. jan. 20. 13:24

KTP lézerrel volt kezelve az arcom, kb. 2008 telén. Sokat javult, de piros egy kicsit, és érzékeny. Nincsenek göbös elváltozások 2006. óta.

Sokáig rosaceára való krémmel kentem az arcom, de nem vettem észre, hogy bármit is érne. Most bőrorvosi tanácsra az adott termékmintákkal megint nekifogok, egyik felemre Eucerin Anti-rötungen (esti és nappali), másikra Uriage Rosaliane krémet kenni (ami jobban tetszik, majd azt veszem meg). Az Eucerin nappali krém zöldes, lehet alapozót tenni rá, azt kímélő arclemosóval (pl. Toléderm) tisztítani.

Most ekcémás az alsó lábszáram, és reped az ujjbegyem és a sarkam. Megnézte a lábamon a körmöket a bőrorvos, és szerinte van egy pici megvastagodás (körömgomba), ez összefügghet az ekcémával és a rosaceával is. Azt javasolta, kenegessem hetente Neolaque-kal.

1179. Gabor86
2015. jan. 18. 13:46

[link]


Mirvaso gél. Ausztriában már kapható...

1178. Gabor86 (válaszként erre: 1177. - Gabor86)
2015. jan. 16. 17:37
Boccs, ezt nem ide akartam írni. Sorry
1177. Gabor86 (válaszként erre: 1176. - SSszonja)
2015. jan. 16. 12:47
Odavitted a kozmetikumaidat és úgy szűrte ki?
1176. SSszonja
2015. jan. 14. 10:29
Hmm ma reggel kiiktattam a glutént és a szokásos péksüti helyett (mazsolás puffancs) gluténmentes kukoricaliszt sütit ettem. Nincs lángolás. semmi. pedig ilyenkor a legrosszabb mindig.
2015. jan. 13. 23:06

Sziasztok!

A Clinique kutatói, forgalmazói egy olyan 3-as arctisztító készletet csomagoltak össze és jelenleg adják kedvezményes áron, hogy tartalmaz 1db habzó szappant, ami nem szárítja a bőrt, egy arctonikot és egy pH értéket visszaállító hidratáló lotiont. Ilyen komplett arctisztító készlettel, ennyire kedvezményes áron még nem találkoztam. A dobozt meg lehet vásárolni 1 db kozmetikumuk árán. Ezek használata után jöhet a szérum, vagy a smink. Én még egy arcradírt is kaptam hozzá.

Sokat kutattam a neten, kíméletes arctisztítás után, de csak olyannal találkoztam, hogy vegyem meg egyenként borsos áron. Akit érdekel, mondja el a problémáját, és biztosan tudnak adni a bőrének megfelelőt. Megnéztem a neten, több változatban is létezik. Én azt kaptam, ami rácot is simít. Kíváncsian várom a véleményeteket.

1174. SSszonja
2015. jan. 13. 21:19

Újabb tipp, amit ki lehet probálni: napi egy szem aspirin csökkentheti a flushokat.

Természetesen ezt is ki fogom probálni és majd beszámolok.


A Lysin úgy tűnik nem csinál túl sokat. A szemem mintha nem égne annyit, de a bőröm sajnos égett ma is. Azért persze folytatom.

1173. SSszonja
2015. jan. 12. 20:51

[link]


Ki kéne probálni!

1172. SSszonja
2015. jan. 12. 20:47

[link]


Azt írja a cikk 2014 végére elérhető lesz nálunk is. Tud rola vki vmit?

1171. gyógyulnivágyó (válaszként erre: 1169. - SSszonja)
2015. jan. 10. 20:11

Én kíváncsi vagyok a beszámolódra! Dicséretedre szóljon, hogy Te kutattad ki a neten a L-lysint, és a 10 pontos belső kezelést. Korábban sokat mostam, kozmetikáztam az arcom és csodálkoztam, hogy mégsem érem el, a részemről elképzelt és várva várt hatást. Most már tudom, hogy nemcsak külső tüneti kezelésre van szükségem, hanem vitaminokra, aminosavakra, ásványi anyagokra, sétára, mozgásra, stressz-mentes környezetre, hogy jól érezem magam a bőrömben.

Más beszámolóját is szívesen elolvasnám, hogy mennyit segített neki a fórum és meddig jutott a kezelésben.

Üdv. Mindenkinek.

1170. SSszonja
2015. jan. 10. 19:04
bocs nem 10 napos hanem 10 pontos:)
1169. SSszonja
2015. jan. 10. 19:03

2. nap Lysin és 3. nap gyulladáscsökkentő 10 napos kúra: estére a szemem végre nem ég. Eddig izzottak benne a kis hajszálerek, a szemhéjon és a fehér részben is.A szemhéj most nem vörös:)

Persze csodák nincsenek 2 nap alatt. Majd beszámolok hetenként, hogy mit tapasztalok, márha valakit érdekel.

Sajnos mostanában folyamatos a "leégtem a napon" érzés és ez a szememre is igaz.

2015. jan. 10. 11:29
Olvassátok el a "Meddig akarsz élni? Avagy a halott orvosok nem hazudnak" című cikket./Nem reklám./ Az érfalgyengeséget rézhiánnyal indokolja.
1167. SSszonja (válaszként erre: 1166. - SSszonja)
2015. jan. 7. 13:32

2. napja próbálom ezt a krémet, amit előző hszemben betettem.Ez nem rosacea krém, nekem allergiás kipirosodott bőrre adták, mikor még nem tudtam mi a bajom, nem is krém hanem egy kenőcs, sajna jó zsíros. De teljesen megszűntette az égő érzést és nem kenem óránként csak reggel egyszer.Egyedül a szememben ahol a legerősebb a tünet, meg ugye oda bele se tudom kenni, ott érzek néha égést, de sokkal csekélyebb mértékben.

Nálatok is ekkora probléma ez a folyamatos arcbőr égés?szúrkál és ég főleg a homlok és a szemkörül-szemben.

1166. SSszonja
2015. jan. 6. 15:09

Itt van egy jobb kép az előbb említett (1166 hsz). krémről. Ezen látszik a doboza is.


[link]

1165. SSszonja (válaszként erre: 1156. - 8f8f3a827e)
2015. jan. 6. 10:05

Okoskolbi tőled szeretnék kérdezni:

Van egy krém, Naturlandos, de sima gyógyszertári változatban is kapható. Hatóanyaga az unguentum aluminii aceti-itt be is linkelem pontosan:


[link]


Ez az egyetlen krém nekem per pill., ami meggátolja a flushokat az arcomon teljesen. Jól gondolom, hogy azért, mert összehúzza az ereket? vagy mert gyulladást csökkent?

Belinkelem a krémet, kérlek véleményezd, hogy lehet ezt rendszeresen használni? nem káros, hogy aluminium van benne? vagy ez már nem olyan rossz alumínium így? Gyógyszertári krémről van szó ezért úgy gondolnám nem lehet káros, de maga az alumínium szó olyan ijesztő.

Mondom ez nekem totál elmulasztja ill nem is engedi kijönni az égő érzést. CSak ha káros akkor nem merem minden nap használni.

köszi

1164. Pittypang22 (válaszként erre: 1163. - SSszonja)
2015. jan. 5. 19:18
Szia! Nagyon szépen köszönöm!
1163. SSszonja (válaszként erre: 1162. - Pittypang22)
2015. jan. 5. 10:56

Szia Pitypang!nezd végig a hszeimez,a Lysint a 1141esben írtam.ott van a link is,de ha csak beírod a Googleba hogy lysine rosacea te is találsz par oldalt,főleg fórumokat ahol próbálgatják.van akinek bejön.Állítólag a rosaceaban van egy gyulladásos protein amit ez az anyag semlegesít,ez egy közönséges aminosav.allitolag a rosaceas emberekben nincs eleg mennyiségben.nem én állítom ezt csak olvastam es talaltam gondoltam Megosztom próbáljuk ki hátha segít.en ezt a gyakori égő érzést szeretném mar valahogy enyhíteni az arcomon..

Utana pedig megosztottak egy linket egy 10 pontos listáról ami a rosacea ellen van,Szerintük igy felszamolhato.legyunk pozitívak,mindent meg kell próbálni hátha!!

ha nem tudsz angolul gyogyulnivagyo összefoglalta egyik hszeben a 10 pontot magyarul is.

ebben pedig gyulladáscsökkentő,immunerosito es méregtelenítő összetevők vannak.azon alapszik hogy az egész rosaceanak belső oka van,vmi miatt gyulladások es ezt kell helyretenni.nem tudom én nem akarok okoskodni csak Megosztom es ki is próbálom.egyáltalán nem,okoskolbi ellen szól,nem szertenem ha támadásnak venne hogy próbálkozunk.

1162. Pittypang22 (válaszként erre: 1161. - SSszonja)
2015. jan. 5. 06:57

Szia SSszonja,

engem nagyon érdekel, kérlek küldd el nekem, vagy oszd meg itt.

Előre is köszönöm!

1161. SSszonja
2015. jan. 3. 17:12

Aki kiprobálná a Lysint: a forumokon ilyen mennyiséget írnak:

1000-3000 mg Lysin/nap és mellé 1000 mg C vitamin (ez állítolag kell a felszívodásához, de volt akinek flust okozott, ezért ezt szerintem el lehet hagyni ha gondot okozna) és 25 mg cink. Szoval együtt ezt a hármat szedik, de ebből persze a Lysin a lényeg.


Aki pedig kiprobálná a 10 rosacea felszámolo pontot, annak szívesen leírom mit ír a cikk, mire kell figyelni a táplálékkiegészítő kiválasztásánál. Én eltöltöttem egy fél napot a jo termékek kigooglizásával és sajnos nincs Mo-n túl sok, ami megfelel a kívánalmaknak.Pl a sima szűrt bolti almaecet nem lesz jo, mert pont a lényeg hiányzik belőle.


Ha csak egy embernek segít ez az egész már megérte szerintem.

❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook