Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rosacea-Couperosa avagy rózsás bőr, borvirágos orr fórum

Rosacea-Couperosa avagy rózsás bőr, borvirágos orr (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Rosacea-Couperosa avagy rózsás bőr, borvirágos orr

❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
1220. gyógyulnivágyó (válaszként erre: 1219. - SSszonja)
2015. febr. 23. 10:34
Szia! Nem csak Neked, hanem minden bőrpírtól kezdődő, bőrproblémával küszködő fórumozónak üzenem, hogy nagyon fontos a nappali fényvédelem. A LA ROCHE POSAY érzékeny bőrre készült 50 faktoros fényvédői kiválóan alkalmasak erre. Van színezett: 15,25,35-ös, kinek-kinek a bőrszíne szerint. Azoknak ajánlom, akik nem sminkelnek. És van, ami nem színezett. Napfény, hideg, felcsapódó meleg gőz, hóról visszaverődő fény, stb. minden-minden irritálhatja a beteg bőrt.
1219. SSszonja (válaszként erre: 1218. - Gyógyulnivágyó)
2015. febr. 22. 08:26

De érdekes!ide én is el fogok menni.csak nem most mert jelenleg az IPL van soron meg idenre tervezek lézeres szemműtetet..szóval az egyebekkel most spórolok,de ez mindenképp érdekes es én is hiszek benne.megpedig azert mert én tavaly két természetgyógyásznal is voltam akik a gépükkel azonos dolgokat hoztak ki.ott egy lapra mellett tenni a tenyeremet es a gép kiírta.



igen az jo lenne ha a TB rendelésen is bevezetnék..de ez szep alom.ott az orvos csak az adott testrészre koncentrál.

Egyébként nálam is vmi érrendszeri problema lehet ez,csak tenyleg az a fura hogy miert vagyok néha hosszú ideig tünetmentes?ha gyenge az erfal akkor miert nem mindig ugyanúgy reagál miert csak időnként lobban be pl melegre.tavaly nyáron is igy volt hogy néha egy reggeli napfény is égette máskor meg a forró du i napot se érezte meg az arcom.ez vajon mitől függ?hiszen az erek ugyanugy kitágult állapotban vannak néha megsem érzékenyek.

1218. gyógyulnivágyó (válaszként erre: 1215. - SSszonja)
2015. febr. 22. 01:37

Még valamit szeretnék elmondani. A Biyovis biorezonanciás állapotfelmérésén voltam

2 hete. A vizsgálatot végző hölgy megszólalt.”mindig abba ütközök, hogy a bőrregenerálás sikeres volt. Árulja már el mi volt az?”. Azért, ez mellbe vágott. A homeopátiás klinikán másfél évvel korábban még azt hozta ki a gép, hogy a bőröm immunvédelme csökkent. Honnan tudja ez a program, hogy közben történt valami? Szerintem ez a jövő. A menyem Londonban orvos. Egy háziorvosnak 10 perce van egy betegre. Hogyan lehet tévedés nélkül úgy diagnosztizálni, hogy nem hallgatja, nem vizsgálja meg a beteget. Felfogad egy számítógépes szakembert, míg a beteg vár az orvosra, az lefuttatja a programot, kinyomtatja az eredményt, a beteg beviszi az orvoshoz, az csak ránéz és tudja, hol kell keresni a problémát, gondolom én a laikus

1217. gyógyulnivágyó (válaszként erre: 1215. - SSszonja)
2015. febr. 21. 22:22

Szia! Ez egy számítógép, vagy laptop két vezetékkel és kb.2cm átmérőjű elektródával. Az elektródákat kell megfogni és a számítógép, egy számítógépes program segítségével, a fejed búbjától a talpadig, az elektromos rezgéseid alapján, közli, hogy hol van probléma. Nekem mind a két helyen azt állapították meg, hogy szív és érrendszeri betegségem van, magas a stressz szintem, méregtelenítek, megmondták hol van gyulladás a szervezetemben, milyen nehézfémeket kell kivezetni a szervezetemből, hogy kell a májamat védeni. Nem elég a mérgeket felszabadítani a szervezetünkben, sok folyadékkal, méregtelenítő teával ki is kell vezetni, stb. Kérdezték nincs-e időnként hányingerem. Ha csináltad a kúrát és nem ittál elég folyadékot, akkor jogos volt a fejfájás és a hányinger. A homeopátiás klinikán a vizsgálatban benne vannak a homeopátiás szerek, nézd meg a honlapjukon az általános felmérés árát, a másik nem olyan alapos, de 6.000,-Ft.

üdv.

Gyógyulnivágyó

1216. SSszonja
2015. febr. 21. 16:29
Visszanéztem a forumot kb 5 hétig voltam tünetmentes.es volt közben sokszor hogy meleg szobában voltam,es nem lobbant be.
1215. SSszonja
2015. febr. 21. 16:24
Gyógyulnivagyo ezeken a helyeken konkretan rosaceara tudnak szereket\kezelest adni?vagy a test általános állapotát merik fel?
1214. SSszonja
2015. febr. 21. 16:21

Köszi a bíztató szavakat,most rám fér..nem tudom most par napja miert lobbant be.csak ezt változtattam,hogy másmilyen lysint vettem.egyébként par dolgot elhagytam mar a listából es ugy is működött.pl az olajfalevel ezt abba kellett hagynom mert állandóan fejfajasom es hányingerem volt tőle.nemhinnem hogy meregtelenitesi hatás mert heteken at volt.bar ki tudja.

most amit azota is szedek;D vitamin csepp,b vitamin (mert hianyom van),méhpempo,búzafűle,vega étrend.Nagyon remélem hogy a lysin az ok,hétfőn meg is kapom a régi fajta lysint es visszaallok arra.(Scitec Nutrition márka).ha elmúlik a pír akkor szamit a lysin fajtája is,legalábbis nálam.

drukkolj kérlek.

Nekem most ami van,,hogy melegre,idegességre,sportra szinte megtelnem a vererek vérrel es langol:(:(:(pedig multkor mar ilyen helyzetekben sem lobbant be.azt hiszem mégis Elmegyek IPL re hamarosan.

1213. gyógyulnivágyó (válaszként erre: 1211. - SSszonja)
2015. febr. 21. 11:40

Nem reklámozni akarok, csak ezeken a helyeken tudok állapotfelmérésről.

1.Medic Poliklinika Magánszakorvosi Rendelő

Biorezonanciás állapotfelmérése

Cím:

Városház U. 14. 1052 Budapest. V ker..

Telefon :(1) 266 6050 Fax: (1) 317 6253



2.Biyovis Írisz Programban biorezonanciás állapotfelmérése.

Olvashattok róla . www.biyovis.hu honlapom.

Az árak nagyon eltérőek.

A homeopátiás klinikán a vizsgálatban benne vannak a homeopátiás szerek, a másik termékeket ajánl, de nem kell megvenned, ha soknak találod az árát, fő, hogy kezedben legyen egy papír, amiről tudod hol is van a problémád.

Nézzetek ezeknek alaposan utána a neten és döntsétek el vállalkoztok-e ilyen vizsgálatra. Nekem nagyon bejött. Nincs sorbaállás az orvosnál, laborban, okoskodás, stb.

Jó nézelődést kívánok:

Gyógyulnivágyó

1212. gyógyulnivágyó (válaszként erre: 1211. - SSszonja)
2015. febr. 20. 22:54

Szia SSszonyja! Emlékszel még:

1 ... Olive Leaf Extract (belső): Oliva levél kivonat /méregtelenítő/

2 ... almaecet (belső): /emésztést segítő/

3 ... A probiotikumok (belső): /bélflóra javító/

4 ... Zöld Foods (külső és belső):

Búzafű, árpafű. /gyulladás csökkentők/

5 ... kolloid ásványok (belső): pl. bór stb. /ásványok/

6 ... A D-vitamin (külső és belső): /Vitamin/

7 ... Zöld Tea (külső és belső): /javítja a keringést, az emésztést, gyógyítja a sebeket, méregtelenít, elősegíti a sejtmegújulást, így az egyik leghatásosabb természetes módja a rák kezelésének./

8 ... egészséges étkezés (belső):

9 ... Niacinamid Cream (Külső): /Még nem találkoztam vele/

Niacinamid egy formája a B3-vitamin. /Néhány szépség kapszulában, Q10 kapszulában ez a vitamin is található./

étkezés közbe ajánlott még:... édesgyökér (glicirrizint):... Csipkebogyó m ag olaj:... Lavender:... őszi margitvirág:... teafaolaj:... Kamilla:... Kámforolaj:... Azelainsav krém:... Chrysanthellum indicum:... csökkenteni a stresszt

Én ezt az ajánlást próbálom követni, kiegészítve Lizinnel + C vitaminnal. Homeopátiás klinikán, és Írisz vizsgálat mellett vannak számítógépes állapotfelmérések. Nekem a kúra elkezdése után azt állapította meg a gép, hogy „erős a méregtelenítés”. Kezdetben a nyakamon a bőr meglepően egyenetlen lett. Hoppá! – akkor ez egy méregtelenítő kúra, gondoltam. Elkezdtem több folyadékot, stresszoldó teát, méregtelenítő teát fogyasztani, és még mindig azt éreztem, hogy meg van terhelve az emésztésem. Felbontottam azt a fránya almaecetet, egy kanállal 1 pohár vízben elkevertem és ebéd közben elfogyasztottam. Meglepődve tapasztaltam, hogy minden rendben. Valószínű, hogy itt egymásra épülnek az ajánlott készítmények hatásai és nem nagyon lehet kalózkodni. Mindenkinek magának kell eldönteni, hogy mennyit tud bevállalni, de időközönként nem árt ellenőriztetni, hogy minden rendben van-e

Ásványok és vitaminok helyett ezt vettem meg. Koenzim Q10, illetve vitaminok (E- és B3-vitamin) és nyomelemek (cink, mangán, réz és szelén) hiányának megelőzésére és kezelésére.

Egy dolog nem elég, hogy visszaess, gondold végig, mit csinálhattál rosszul.

Drukkolok, hogy minden rendeződjön.

Üdv.

Gyógyulnivágyó

1211. SSszonja
2015. febr. 20. 17:33

Sziasztok!nekem par napja romlik a helyzet,főleg melegre belobban.most azt néztem,hogy masik fajta lizint szedek,mert ugye az előző elfogyott.es ebben lysin hydrochlorid van,míg az előzőben (amit testepitos profi helyen vettem)lysin base van.elképzelhető hogy az jobban hatott.rebdeltem olyat es tesztelem,majd beszamolok.

sajnos ma rákvörös lettem egy idegesítő szituban es nagyon lassan ment le.

2015. febr. 17. 21:59

Kedves Fórumozók!

Sok-sok próbálkozás után nekem is az a véleményem, mint SSszonjának, hogy a bőrünk helyi kezelése sokkal hatékonyabb, ha szervezetünk állapotán is próbálunk javítani.

Megosztottam korábban az atkás fertőzéssel és gyógyításával kapcsolatos tapasztalatomat, most pedig a rosaceás bőr ápolásával kapcsolatos tapasztalatomat szeretném megosztani.

Azzal nem foglalkoztam, hogy mit örököltem, mi változtathatatlan, de azzal igen, hogyan tudok a jelenlegi állapotomon javítani. Érett korom ellenére, a visszaigazoló dicséretek erősítenek meg abban, hogy nem tévedtem el a kozmetikumok útvesztőiben, valószínű, hogy jó úton járok.

Ha a CliniQue három lépéses arctisztító készletét veszem alapul, akkor először a szappanokról kell beszélnem. A szappant, ha okosan használjuk, nem szárítja ki a bőrünket. Az okosan kiválasztott gyógyszappan pedig egy aprócska lépés a gyógyulás felé. Nem akarom felsorolni hány gyógyszappant próbáltam ki, de nekem csak 3 nyerte el a tetszésemet. Semmit nem akarok reklámozni, csak a hatásosságuk miatt írom le a nevüket. Nálam első helyen a Kama Ayurverda Nimba Puryfing szappan áll, ami bőrnyugtató és fertőtlenítő neem-levélport tartalmaz és gazdag, lágy habja tökéletesen tisztítja a bőrt. Színe sötét, majdnem fekete. Érzékeny, gyulladt bőrre ajánlott. 2. helyen van Dr.Organic Bio Teafa fertőtlenítő hatású szappana. Neve is tartalmazza, ajánlott, ha a gyulladás mellett már pörsenések is vannak a bőrön. 3. helyen a Tabiano biokénes szuperszappan áll. Kénes, glicerines, neutrális szappan, teafa olajjal gazdagítva még hatékonyabb hatással, különösen ajánlott a zsíros és aknés bőrre, és intim használatra. Mindenkinek magának kell eldönteni, hogy a bőrének melyik a megfelelő. Most három közül kell választani nem kb. harminc közül, mint nekem. Szappanozni pedig úgy kell a bőrünket, hogy a tenyerünket szappanozzuk be, a tenyerünkön habosítjuk fel a szappant, és a habot kenjük a bőrünkre. Ha azt akarjuk, hogy a gyógyszappan hasson is, fogmosás idejére fent kell hagynunk a habot, és fogmosás után kell lemosni.

Arcmosás után következhet az alkoholmentes arc tonik, ami felfrissíti a bőrt. Ha valaki a CliniQue szalíciles arc tonikját használja, csak egy-egy húzás az átitatott pamaccsal a bőrén, mert nagyon hatékony, de túlzásba vitt használata elvékonyítja a bőrt.

Tonizálás után következik a hidratálás. Nekem erre a célra a CliniQue hidratáló emulsionja a legalkalmasabb. Másoknak, a bevált hidratáló krémjük erre a célra a legalkalmasabb. Ne feledkezzünk meg az 50 faktoros fényvédelemről. Megfelelő fényvédelem után jöhet csak a bőrünket nem irritáló smink.

Szervezetem állapotán így próbálok javítani.

Reggel: Méregtelenítéséhez 1,5 l forralt vízből, 1 db Mecsek vagy Naturland salaktalanító tea filterből, teát készítek, amit egész nap iszogatva elfogyasztok.

Éhgyomorra, egy mokkáskanál homoktövis-húsolajt-, majd 1 kapszula bélflóra javítót - beveszek. Reggeli után 1db 30 mg-os Q10-t, 1 db Lizin-C –t, és elfogyasztok 1 bögre stressz-oldó teát. /Ha kávézol, előtte és utána is igyál vizet, mert a kávé vízhajtó./

10 órakor elfogyasztok egy bögre salaktalanító teát.


Délben: Ebéd alatt beveszek 1 kapszula oliva-levél kivonatot, 1 green mixet, és változatosan étkezem. Kevés hús, sok zöldség./ A zöld színű, sok klorolofilt tartalmazó élelmiszerek gyulladás-csökkentők./

15 órakor elfogyasztok 1 bögre salaktalanító teát.

Este: vacsora előtt 1 bélflóra javítót, vacsora után 1 Lizin-C-t veszek be, 1 kanál bió útifű maghéjat 1 pohár vízben elkeverve megiszok és elfogyasztok 1 bögre stressz oldó teát.

Közben figyelem, hogy a teákkal együtt megittam-e 2,5 liter folyadékot. /Testsúly 10kg-ként 4 dl./

A fent felsorolt készítmények egy 2 hónapos méregtelenítő kúra részei, de a felszabadult méreg, csak úgy tud távozni a szervezetből, ha mindenki megissza a testsúlyának megfelelő napi folyadékmennyiséget. Tehát, ha méregtelenítünk, a folyadékfogyasztásra nagyon oda kell figyelni. Még egyszer: Testsúly/10kg=x*4dl

Nekem még nagyon bevált egy kevert krém. Volt idehaza Uriage CU-ZN és Dermazin 10mg/g krém. Amikor megcsípte valami éjszaka az arcomat és kerülete kezdett lenni a csípésnek, összekevertem a két krémet és éjszakára lefedtem a piros részt. A gyulladás reggelre lenyugodott. Aranyat, rezet, cinket, ezüstöt tartalmazó krémek lefedik a beteg bőrt, nem engedik befertőződni és megnyugtatják.

Remélem tudtam valakinek segíteni.

Üdvözlettel:

Gyógyulnivágyó

1209. Lizi55
2015. febr. 16. 09:43

Sziasztok, az Euc. Antirötungen nekem semmit sem segített, azonkívül hogy könnyebb lett a pénztárcám.

Nekem bevált valami más......rájöttem a fényvédő naptejek viszont nagyon jól nyugtatják a bőrt pl. én a Nivea 50+ használom.Szerintem egy próbát mindenkinek megér:) kíváncsi vagyok a tapsztalatokra..

1208. SSszonja
2015. febr. 15. 07:44

Meddig akarsz élni Avagy a halott orvosok nem hazudnak.Ezt a cikket gyógyulnivágyó topictars tette be korábban nagyon érdekes!!e szerint a legtöbb betegség oka vmilyen vitamin vagy ásv. Anyag nyomelem hiany.ez nem misztikum,egyszerűen a mai taplalekokkal nem tudunk mindent bevinni.Ha vmiből hiany alakul ki maris felborul az egyensúly es ez tüneteket produkál betegség formájában.

Ne higgyetek el,hogy nincs gyógyulás.Sokkal súlyosabb betegségekből lehet kigyogyulni akkor miert hisszük el,hogy ebből a "semmisegből" nem lehet kiút?miert nem hisszük el,hogy tenyleg semmiség lehet belőle? fontos hogy mit hiszünk talán ez a legfontosabb!amit az agy elhisz azt végre is hajtja.

1207. SSszonja
2015. febr. 15. 07:34
Ja es meg annyi,hogy nem eszek húst egy jó ideje es nagyon Figyelek a vitaminbevitelre.En nagyon hiszek ebben,hogy ha belülről rendetesszük a rendszert,feltöltjuk a szukseges vitaminokkal es asv anyagokkal akkor az elkezd ujra normálisan es egészségesen működni.
1206. SSszonja
2015. febr. 15. 07:30

A sószappan márkája ha vkit érdekel:Bioemsan.Mikroorganizmusokat viszünk fel vele a bőrre,amik helyrehozzák a gyulladt bőrt ill kiegyenlítik a működését.nekem nagyon Bejött es a bionom.hu n rosaceas tünetekre is ajánlják.

Remélem segít Nektek is.Egyébkéntnalam a lizin teljesen megszüntette az arcégést,a szemem is teljesen helyrejott.most vagy nem rosaceam van (de ugye két bőrgyógyász is diagnosztizálta)vagy valami mégis hat belsőleg erre.vagy csak épp remisszió a vonult de asszem ez is siker.

1205. SSszonja (válaszként erre: 1198. - K. Ildi)
2015. febr. 12. 06:50
Uriagot én nem probaltam.egyébként meg mindig nem vagyok meggyőződve hogy én ugyanazt érzem égés címen mint pl te.mert az OK hogy amikor piros az arc akkor meleg és ég,tulajdonkeppen ez mindenkivel előfordul azzal is akinek nincs ez a szarság.de.nekem a bőröm ott is égett sőt szúrkalt ahol nem volt piros pl a homlokomon meg az orrom hegyen.ez nalad is igy van?
1204. SSszonja
2015. febr. 12. 06:45

Meg megosztanek vmit bar ez nem tudom az orvosi vélemény szerint hasznalhato e rosaceara.szóval vettem soszappant (minden adalektol mentes bio)mivel abbahagytam a fogamzásgátlót es tapasztalataim szerint ilyenkor kitörnek a pattanások,gyullad a bőr.nos ugy tunik hasznal eltelt 1honap es pattanás Sehol.tavaly Ugyanebben a helyzetben már katasztrófa volt.


de ezt mindenki egyénileg mérlegelje,de hátha bejön próbálkozni kell.

1203. SSszonja (válaszként erre: 1199. - K. Ildi)
2015. febr. 12. 06:40

Szia Ildi!igen miota lizinezek azóta talán 1-2szer volt csak hogy égett a szemem.ilyenkor neked is pirosak lesznek a kis vererek a szemben?

Összessegeben a lizin Bejött.most veszem a 2.dobozt.

száraz is a szemed?


nekem most egeszen ok a helyzet,igazabol az a kontrollálhatatlan égés megszűnt csak annyira piirulok el ami meg belefér sőt sexy😊

es az is csak ideges pirulás tehát amint megnyugszom lemegy.ami multkor volt az más volt.azt nem lehetett vhogy szabályozni.


fel a fejjel van kiút.

meg egy észrevétel:megnezettem a b12 szintemet es vitaminhianyom van.itt vki nem nezette?arra gondoltam talán azzal is osszefugghet mert ez az egész tulajdonkeppen idegi dolog,beidegzodesi zavar es a b12nek van koze az idegmukodeshez.

1202. eperella (válaszként erre: 1200. - Zefex)
2015. febr. 11. 10:00
Pöttyöm az nekem is van elég sok! :( Ha krém lehúzza a vörösséget a pöttyök még ott vannak.
1201. zefex (válaszként erre: 1200. - Zefex)
2015. febr. 11. 08:18
*Uriage Roseliane, de az Eucerin Anti-Rötungen dettó
1200. zefex (válaszként erre: 1198. - K. Ildi)
2015. febr. 11. 08:16

Úgy jártam, hogy az égő érzés mellé viszkető kis pöttyöket is kaptam. Biztos ez a prémium :)

Lehet jó lenne az Urige, de nem télen. Korábban a Ruborillal is így jártam. Jön a tél, érzékenyebb lesz a bőröm (ami amúgy nem vészes sem látványra, sem elviselhetőségre) elkezdem használni rá a rosaceára való krémet (amit azért hagyok abba, mert nem látom, hogy használna) és pár nap alatt rosszabb lesz: kiütés, fokozott érzékenység, olyan, mintha kinőttem volna - húzódik, majd az egész lehámlik.

1199. K. Ildi (válaszként erre: 1186. - SSszonja)
2015. febr. 10. 23:39

Szia!

Én meg vagyok győződve, hogy a szememre is ráment, ugyanis állandóan vörös mint az angora nyúlnak. Végül neked a lisin+c enyhítette a szemvörösödést?


Én már rengeteg szemcseppet próbáltam, igazán egik sem volt jó. Valakinek van erre módszere, ötlete?

1198. K. Ildi (válaszként erre: 1180. - Zefex)
2015. febr. 10. 23:32

Szia! Rég voltam erre! Én is próbálgattam ezer fajta krémet, hogy mi enyhítené kicsit az égő érzést. Kaptam jó sok helyről próbákat. Végül az Uriagenál maradtam. az legalább rögtön ad egy hűsítő érzést.

Alapozónak meg egyértelműen a bioderma sensibilo AR BB krémje a legjobb nekem.

Egy ideig szedtem más okból probiotikumot, semmi hatással nem volt a rosaceára. Próbáltam rutascorbint érfalerősítőnek, nem éreztem semmi változást. Ráadásul elkezdődött szép lassan a menopausa, és a hőhullámok marhára nem tesznek jót ennek a bőrproblémának.

Neked végül bevált az Uriage?

1197. peonia53 (válaszként erre: 1195. - Lizi55)
2015. febr. 10. 19:31

Szia!


Világ életem sz.r bőröm volt. Milyen jó találmány lenne egy csúnya bőrűnek a bőrátültetés.

Elég morbid én biztos nem válalkoznék erre.

Pedig 50 éve szenvedek a problámás bőrömmel.

Dóra

1196. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1195. - Lizi55)
2015. febr. 10. 09:48

Láttam már olyan arcbőrt...


Nem láttál, csak fotón vagy erősen sminkelve. Ha látnál élőben egy átültetett bőrt, akkor sohasem akarnál olyat. Mindennek csúnya nyoma van. Ha csak 2 cm-rel arrébb raknak egy bőrdarabot, az is nagyon erős nyommal gyógyul.


Miért látszik meg például nagyon sok, tehetős, magára adó hölgyön a császármetszés helye? Mert még azt sem lehet nyomtalanul eltüntetni, pláne az orr bőre. Emlékszel még Antal Imre orrára? És a megműtött orra? Pedig azt a legjobb sebészek végezték!


Kolbi

1195. Lizi55 (válaszként erre: 1194. - 8f8f3a827e)
2015. febr. 10. 06:46

Miért ne, kis területen szerintem teljesen elképzelhető.Láttam már olyan arcbőrt, amelyet baleset után,égés után átültetéssel részlegesen korrigáltak.

Különben meg ha így halad a tudomány, lehet hogy már itt az ideje felíratkozni egy 35 éves jóképű fejre is:)az "emberi hülyeség "pedig megvalósítható álom van/lesz.

1194. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1193. - Lizi55)
2015. febr. 8. 16:53

Nekem is van pár ér az orromon, kerestem egy 35 év körüli, jóképű férfit, aki a fejét adta volna cserére, de valahogy nem találtam. Ha lenne jelentkező, szívesen ráfizetek!


Kolbi (az emberi hülyeségnek nincsenek határai, szépen tágítható)

1193. Lizi55
2015. febr. 7. 16:36
Az orr bőrének plasztikai műtéte /cseréje megoldás lenne talán, akinek csak ott okoz gondot.Van ebben valakinek tapasztalata? Én megkockáztatnám, ha tudom hogy jobb lesz .szerintem erre nem lesz igazi egyéb megoldás mostanában....:(
1192. Gabor86 (válaszként erre: 1190. - Fixmiki)
2015. febr. 5. 20:03
Fel kell irattatni bőrgyógyásszal, mert vényköteles. Utána elvileg nagyobb patikákban már tudnak rendelni belőle... Az, hogy hosszútávra nem ajánlott-e azt nem tudom, de szerintem még senki, mert pár hónapja jött ki a cucc és nincs hosszútávú tapasztalat még. :/
1191. 8f8f3a827e (válaszként erre: 1187. - Fixmiki)
2015. febr. 5. 10:31

A Mirvaso, kémiai nevén brimonidin erősen szelektív alfa-2-adrenerg receptor antagonista, mely az arcbőrön alkalmazott, erősen szelektív alfa-2-adrenerg receptor antagonista hatása miatt a bőr ereinek közvetlen vasoconstrictiója révén csökkenti az erythemát.


Ez lefordítva azt jelenti, hogy egy jól működő, ritmusos összehúzódásra képes, arcon lévő ér a bőrben szabad szemmel nem látható. A rosacea jele, az érfal bénulás, kitágult, szemmel látható erek megjelenése rohamokban illetve tartósan. A brimonidin ezt a renyhe, elernyedt, kitágult eret húzza össze, újból tartást adva annak. Így az ér „láthatatlanná” válik, gyógyult lesz. De meddig? Amíg a krémet használjuk. Egyszerűbben fogalmazva, olyan, mint egy push up melltartó, melyből a hölgyet kicsomagolva meglepetés érheti a kanos urat.


Még az elején vagyunk, nehéz véleményt mondani, hogy ez a vasoconstrictio (érfalösszehúzás) mennyire meríti ki az érfalat. A brimonidin is csak egy (aki bírja) tüneti kezelés, mely átmeneti javulást biztosítva ad jó eredményt, de valószínű ezt sem lehet hónapokig büntetlenül használni.

Az értelmes ember, aki nem egy csodaterápiában hisz, valószínű nagy sikerrel fogja alkalmazni e szert. Például hétvégén, vagy alkalmakkor teljesen tünetmentessé tudja magát varázsolni.


Kolbi

❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook