Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék fórum

Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék (beszélgetős fórum)


57. Lujza82 (válaszként erre: 56. - Babus123)
2017. jan. 31. 08:27

Nekem se mondtak semmit igazából ezt is hiányoltam. Egyedül a biológus hölgy mondta a tüszőleszívás után, hogy fehérjedúsan kell táplálkozni, ami nekem nem gond az én étkezésemben alapból a fehérje van túlsúlyban.

Pajzsmirigy miatt, szelént, amellé D vitamint. D vitaminhoz viszont ajánlják, hogy K2 vitaminnal kell szedni, volt egy folyékony D vitaminom K2 vitaminnal de sajnos elfogyott most csak sima D vitamin bogyót szedek. Béres Vas Vitál, ebben van folsav, vas, c vitamin, réz, cink, B6 vitamin. Fytominerál, ez folyékony, minden ásványi anyag megtalálható benne. Ezen kívül most a leszívás után vettem gyorsan Q10-et amit nyelv alá kell tenni így jobban felszívódik, hát ennek még gondolom nincs hatása mivel csak egy hete szedem. Chia magot hébe hóba, most kezdtem el megint minden nap enni, hogy itthon vagyok. Illetve szárított. De ha nem sikerülne akkor majd Maca port vagy Maca tablettát is venni fogok és E vitamint meg Omega 3-at is.

56. Babus123 (válaszként erre: 53. - Lujza82)
2017. jan. 30. 22:09
Szia! Nekem a hosszabb lesz alapból:S. Milyen vitaminokat szedtél? Nekem vitamint nem mondtak, de el akarok kezdeni magzatvédö vitamint,Abban gondolom minden benne van ami kell.
55. Lujza82 (válaszként erre: 54. - Fannikutya)
2017. jan. 30. 20:20

Ójajj Te szegény. Igen én is csalódtam a már lent leírtak miatt. És akkor holnap reggel hívod őket, vagy megvárod amíg hívnak? Tesztet nem csináltál?

Én azon morfondírozom, hogy nem fogok csinálni, derüljön ki ott, de hát ki tudja kibírom e.

Én 8-án megyek majd vérvételre.

2017. jan. 30. 19:54
Sziasztok!Én ma voltam vérvételen.Elvileg délután kellett volna visszahívniuk.De se nem hívtak se nem küldtek e-mailt.Pedig eddig is nagyon nehezen bírtam ki a 10 napot és egesz nap tűkön ültem.Nem tudom miért nem jeleztek vissza.😔Most egy kissé csalódott vagyok a klinikában.
53. Lujza82 (válaszként erre: 52. - Babus123)
2017. jan. 30. 11:23
Nekem rövid protokollom volt. A ciklus első napján kellett tablettát szednem és este csak vérhígító szurit, és a 3. naptól betársult még két szuri, majd a 8 naptól még egy.A 12. napon még emellé jött a tüszőrepesztő és a 14. napon volt a leszívás. A beültetés pedig s 17. napon. Ha nem sikerül, akkor a következő már hosszú protokoll lesz gondolom, mert nem igazán reagáltam erre a sokmindenre sajnos 0.76-os az AMH-m, az egyik szuri dózist a 7. naptól emelni is kellett ott két adagot kellett kikevernem. Szóval volt bennem "cucc" rendesen :) de sajnos gyengén produkáltam. Ha nem sikerülne most, akkor sokmindent máshogy fogok csinálni előtte.Visszatérek az Aviva tornához, és nagyon jó minősgű, jól felszívódó vitaminokat fogok szedni. (sajnos a szervezetem nehezen hasznosítja a vitaminokat, úgyhogy ki kell találnom valamit)
52. Babus123 (válaszként erre: 51. - Lujza82)
2017. jan. 27. 23:13
Szuper! Hajrá!!!:) Mennyi ideig tartott a gyógyszeres kezelés nàlad? Egy hónap,pàr hét? Hamarosan én is kezdem remélhetöleg..
51. Lujza82 (válaszként erre: 50. - Babus123)
2017. jan. 26. 15:00

Szia,

Ma voltunk beültetésen :) most itthon pihi. Sajnos csak 4 tüszőt tudtak hétfőn leszívni, abból kettő volt 0 napos ami jó, és kettő volt -1 napos. Kedden telefonáltak, akkor már csak 3-an voltak a két 0 napos és 1 -1napos. Mára Ketten maradtak az egyik 0 napos és egy -1 napos, de ők szépen normálisan osztódtak, így nem volt dilemma, a "hányat rakjanak vissza" kérdésben. De örülünk nagyon nekik, bízunk bennük és optimisták vagyunk, hogy benne vagyunk abban a pár százalékban akiknek elsőre sikerül.

2017. jan. 25. 23:19
Mi újság veletek csajok? Hogy haladtok?
49. Babus123 (válaszként erre: 48. - Lujza82)
2017. jan. 22. 14:01
Szia! Sajnálom:( Úgy làtszik,hogy akkor mindent nekünk is alaposan kell csekkolni.:( Csak hát pont ez az,hogy nekünk KB az életünk és egészségünk a tét,és pont nem azért fizetünk ennyit és megyünk magàn úton,hogy az amúgy is stresszes beavatkozás mellett még ilyenekre is nekünk kelljen figyelni..:( Csak azt tudom mondani,hogy nyugodj meg és csak magadra koncentràlj,hogy sikeres legyen! Fogd fel úgy H ök is emberek,és elfelejthetnek dolgokat,ha màst nem a saját nyugalmad érdekében! Hidd el,hogy sikerülni fog és ne hagyd,hogy bmi kizökkentsen a nyugalmdból,màrcsak azért sem! Drukkolok!
2017. jan. 20. 18:53

Sziasztok,

Én is most kezdem. Nekem hétfőn lesz leszívás.

Ki is borultam ma mert felírták a repesztős szurit, ki is váltottam mindent amit még felírtak mára meg holnapra, beértem a melóhelyre és akkor izgatottan vettem elő, hogy megnézzem a sokadik fajta szurit, hogy milyen lesz, és akkor látom, hogy ez csak ampullás és nincs hozzá tű. Lefagytam. Hívtam őket, és kiderült, hogy nekik kellett volna tűt adni hozzá. Leadták a portán, mert 3-ig nem tudtam volna visszaérni, de három előtt még eszembe jutott volna egy kérdés, hívtam őket 10 percig de nem vették fel...pedig elvileg 3-ig vannak. Ha nem nézem meg mikor beérek a melóhelyre és csak most este nézem meg, vagy holnap mikor már be kéne adnom, akkor mi lett volna? Elúszik a hónapom meg több százezer forint?

Ráadásul a reggel is úgy kezdődött, hogy nem láttak a rendszerben, hogy jönnöm kellett volna.

Nem elég, hogy kis létszámmal indulok csatába de még ilyennel is stresszeltem magam, pont most mikor optimistának és bizakodónak kéne lennem.

2017. jan. 20. 15:33
Szuper!:) Azt hittem,már behalt ez a fórum!:) Sok sikert akkor szorítok! Én még nem tudok dátumot,most kezdem a fogamzàsgátlót és jövö hét után beszéljük meg a többit. Bmi biztatót tudnàl megosztani?:) Sík ideg vagyok,úgy félek ettöl az egésztöl:) Ugye jókezekben vagyunk?:)
46. Fannikutya (válaszként erre: 44. - Babus123)
2017. jan. 19. 18:09
Szia!Én szívesen osztok meg tapasztalaltot.😊
2017. jan. 19. 18:09
Szia!Én itt vagyok.Ha van kedves beszélgetni.Most volt a beültetésem.
2017. jan. 7. 23:22
Ha bki van,aki itt fog a közeljövöben lombikozni,légyszi írjon! Nekem is most lesz az elsö,jó lenne tapasztalatot cserélni,megnyugtatni egymàst:)
2014. aug. 10. 11:57
Ez a fórum teljesen behalt... :(
2014. aug. 7. 10:09

Üdv!


Olvassák még olyanok is a fórumot, akik már megszültek? :) Ha igen, kérem, dobjanak nekem egy privit!

41. probako (válaszként erre: 35. - Szaszus27)
2014. júl. 30. 17:43
A férjeddel mi a probléma? Mit derítettek ki?
40. probako (válaszként erre: 32. - Bcicus)
2014. júl. 30. 17:42
Mik derültek ki?
39. szszilvi76 (válaszként erre: 38. - Brizo)
2014. júl. 14. 14:26
szia! Én is Fülöp drhoz járok!
38. brizo (válaszként erre: 31. - Szaszus27)
2014. júl. 11. 10:24
Én az RK klinika pozitív tapasztalatait tudom megosztani, nekünk mindkét kislányunk Dr.F.I. segítségével fogant meg lombikprogrammal és mütött engem még 2009-ben endometriózis miatt.
2014. júl. 5. 11:42
sziasztok! Most tartanak a kivizsgálások, júli. végén lesz a zárókonzultációnk. Nagyon izgatottak vagyunk! :/
36. koma (válaszként erre: 35. - Szaszus27)
2014. júl. 1. 15:31
Megkérdezhetem, hgoy mi az a tuti? Akár privátban???
35. szaszus27 (válaszként erre: 34. - Koma)
2014. júl. 1. 13:35

Kivizsgaltattam magam a- z ig;-)

Nalam minden rendben, egy rossz eredmenyem sincsen.

Győrbe a Kaáli intezetbe voltunk tegnap konzultación, es olyanokat hallottunk, amikről eddig sehol!

Kőrösi doki allitólag egy zseni:-)

A ferjem szamtalan andrológusnal jart, de hogy egy nőgyógyasz mondja meg a tutit....arra nem gondoltunk.

Szóval most ott kezdünk...az elet apró örömei ;-)

34. koma (válaszként erre: 31. - Szaszus27)
2014. júl. 1. 11:50

Én nem Róbert Károlyba járok, de szeretnék elmenni Fülöp dokihoz endometriózissal kapcsolatban konzultációra.

Csak egy jó tanács: Nálunk is kb.4 éve tudjuk, hogy apa gond van. Voltam is két lombikon, de sajnos sikertelenül. Mondtam, hogy addig nem megyek a fagyi babákért, amíg meg nem néznek a-tól z-ig. Hát ki is derült, hogy endometriózisom van, ezért nem tapadhatott meg. Petesejtem lett szépen, van 7 fagyi babánk is, de mi értelme a beültetésnek, ha nem tuti a siker? Ja! ... és említettem a lombikos orvosomnak, hogy a helyi nődokim endora gyanakszik. Azt mondta erre, hogy az véletlenül derül ki. Mégis kitartottunk mellette, de nem már nem vagyok biztos benne, hogy jól tettem. Szóval csak azt akartam tanácsolni, hogy ne csak a tökéletes hormoneredményeidre alapozz, mert az nálam is szuper volt, sőt a hystero is. Intézz IR-t, immunológiát, genetikát, ha endós tüneteid vannak akkor csináltass lapart... Sajnos nekünk kell utána menni, ment addig csak kísérleteznek velünk az orvosok!!!

33. szaszus27 (válaszként erre: 32. - Bcicus)
2014. jún. 21. 16:54
Mesélj.... Vagy ha gondolod priviben...
32. Bcicus (válaszként erre: 31. - Szaszus27)
2014. jún. 21. 14:38
Hát mi nem, nagyon nem. Utána kiderültek a dolgok.
2014. jún. 21. 14:04

Sziasztok!

Nekünk nem sikerült a Róbertbe;-(

Dr Nyékihez jartunk.

Apa gondunk van.

Sikerrel jart valaki az intezmenyben?

30. szszilvi76 (válaszként erre: 29. - Juccca)
2014. ápr. 23. 20:41
igen:) nagyon szeretnék:)
29. Juccca (válaszként erre: 28. - Szszilvi76)
2014. ápr. 23. 20:37
Az szuper, akkor akár spontán is lehetséges!
28. szszilvi76 (válaszként erre: 27. - Juccca)
2014. ápr. 23. 20:18
Én a fehérvária uton voltam és 3 hónap mulva kell visszemennem kontrolra és addig akár terhes is lehetek azt mondta a doki

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook