Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék fórum

Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék (beszélgetős fórum)


2017. febr. 4. 16:39
Én nemrég végeztem a suliban. Kedden vizsgázom így azt hiszem eléggé leszűkült a hétvégi programom. Utána egy hónap múlva szóbeli szóval amikor nekem jön a hosszú, várakozásteli hétvégém akkor tanulok majd ezerrel. Remélem elterli majd a gondolataimat. Lányok nektek már csak pár nap és bízunk benne jó híreket kaptok.
2017. febr. 4. 14:46
Én 3 dolgot szedek.Prednisolon,Duphaston és az utálatos hüvely gyöngyök.😊Nem is elfogy hétfő reggel az egyik és mindegyiket szednem kell elviekben továbbra is.Szóval igen gyanítom neked is szedned kell.Mikor lenne hivatalosan a menstruaciod (ami ezuttal nem lesz 😊) első napja?Mikor csinálsz tesztet?De várj sokat az eredménnyel.Ilyenkor még leheg nagyon halovány is a csík és az első percekben nem is biztos hogy látszik.Lehet hogy neked olyan sok Hcg-d van hogy erős lesz.Szorítok nagyon.Mi a hétvégi tervetek?
85. Lujza82 (válaszként erre: 84. - Fannikutya)
2017. febr. 4. 06:32

Reggelre megvilágosodtam :)hogy mindenképpen kell teszteljek, mivel a bogyóm meg a kúpom, pont szerdáig elég. Mi van ha sikerült, nekem meg nincs receptem és csak délután kapom meg az eredményt?

Gondolom a + eredmény után is kell szedni ezt azt.

2017. febr. 3. 21:45
Én is 82-es vagyok.A tesztig én 100% biztos voltam hogy nem sikerült pedig optimista típus vagyok.A tesztet is majdnem kidobtam mert nem volt rajta csik aztàn 2 perc és nagyon halvány volt.Szerintem ha nem birod ki csináld meg de inkabb reggel akkor több a Hcg.De addig os irjatok hogy vagytok.
83. Nyuszók (válaszként erre: 81. - Lujza82)
2017. febr. 3. 20:35
Csak pozitívan egy pozitívat :-)
82. Nyuszók (válaszként erre: 80. - Fannikutya)
2017. febr. 3. 20:33
Én is hozzá járok. Nagyon csípem a fejét. Mindig megnyugtat és nem hagyja hogy letőrjek. Nagyon szorítok hétfőn, és szerdán is. Én soha nem csináltam tesztet de azt hiszem én tudat alatt mindig tudtam hogy nem sikerült. Valahogy a női megérzés mindig bejött. De most nagyon pozitívan indulok neki. Egyébként én 81-es vagyok.
81. Lujza82 (válaszként erre: 79. - Fannikutya)
2017. febr. 3. 19:10

Szia Fannikutya, igen 82-es. Épp most battyogtunk fel a DM-ből, persze nem bírtam ki, vettünk egy tesztet.

Gondoltam vasárnap esetleg....de azért félek. Nem akarom idő előtt lelombozni magam. Szerdán kell majd mennem vérvételre.

80. Fannikutya (válaszként erre: 73. - Nyuszók)
2017. febr. 3. 19:04
Kihez jársz a Gynefertbe?Én Vass doktorhoz.És nagyon kedvelem.😊Nagyon odafigyelt mindig mindenre.Az egész csapat nagyon segítőkész.Minden ok a Robert Karollyal is csak a kommunikaciojuk nem jo.Paran tudjatok a vérvételes storymat de utána felhívtak a 4.emeletről hogy nekem oda kellett volna vérvétlre mennem és nem a 2.-ra.Csak erről miért nem szólt senki.Nem is gondoltam hogy 4.-en is van vérvétel.Szóval ha majd beta hcgre mentek és oda akkor figyeljetek és a 4-re menjetek ahol a beültetés is van.Akkor onnan állítólag ők aznap hívnak is az eredménnyel!😊
79. Fannikutya (válaszként erre: 77. - Lujza82)
2017. febr. 3. 18:59

Ki hogy van?Én 2 naponta pisilek egy tesztet.Sajnos még mindig kicsit halvànyak de most már lassan itt a hétfő.A második vérvètel a Gynefertben meg a gyogyszereim is elfogynak.Ugyhogy megyek.Szorítsatok hétfőn.Én sajnos dolgozom ugyanúgy de mondjuk nem ölöm meg magam a munkával.😊

Lujza amugy te is 82-es vagy?

78. Nyuszók (válaszként erre: 77. - Lujza82)
2017. febr. 3. 10:30
Most nagyon irigyellek :-)
77. Lujza82 (válaszként erre: 76. - Nyuszók)
2017. febr. 3. 10:24
Én tegnap délután éreztem, hogy jön a melegfront, akkor volt tompa fejfájásom, de most kifejezetten örültem, hogy kisütött a nap, odagömbölyödtem a szőnyegre, ahova besütött, az arcomat a napfénybe fordítottam és úgy meditáltam, közben jól el is aludtam :) Én 12 éve nem voltam betegszabin, így most megengedtem magamnak ezt a két hetet, hogy nyugiban legyek itthon. Remélem használ.
2017. febr. 3. 10:06
Egyébként ki hogy áll, hogy érzi magát? Nekem ez a hírtelen jött jóidő kicsit rosszúl esik, egész éjjel nem aludtam mert görcsölt a fejem, meg mlegem volt meg minden bajom volt. De azért olyan jó kinézni az ablakon hogy süt a nap, még ha dolgozni is kell, de legalább vidámabb vagyok.
2017. febr. 3. 10:04
Babus123 a szuri adásokba hamar belejösz, nem olyan nagy ördöngösség :-) Én már úgy fogom fel, hogy ezt is megtanultam, és már azt is tudom hogy mennyi féle fecskendő, beadó készülék stb létezik :-) Egyébként én az elsőnél úgy izgultam, hogy elejtettem az ampullát és széttört, még jó, hogy olyan volt amiből többszőr is adni kellett így volt belőle másik.
2017. febr. 2. 22:27

Sziasztok! Jó pozitívat hallani,mert már beparázok teljesen:)Reméljük,hogy a szakmai dolgokban nagyon profik,ha oda is Kell figyelnünk nekünk is,mert vannak figyelmetlenségek.

Megvolt az elsö szuri...hààt jobb,hogy senki nem látta mit müvelek:) :) Majd belejövök ennyi utàn már!:) Sok sikert mindenkinek! Írjatok majd,h ki hogy halad!:)

2017. febr. 2. 18:14
Sziasztok! Én már túl vagyok két sikertel lombikon, most próbálkozunk majd harmadszor. Most hosszú protokoll van folyamatban. Mi teljesen elégedetettek vagyunk a Róberttel,bár mi is csak leszívásra és visszaültetésre járunk oda. A kezelésekre a Gynefertbe járunk, ott is nagyon profi szerintem mindenki. Mindig úgy érzem, hogy szinte már családias a hangulat.
72. Lujza82 (válaszként erre: 71. - Fannikutya)
2017. febr. 1. 20:33
Én amúgy a tüsző leszívásig nem volt semmi bajom, nem éreztem semmit, a tüszőleszívás napja óta vagyok felpuffadva. Túlstimu kizárva, mivel nekem is csak 4-et tudtak leszívni. Én nagyon élvezem, hogy itthon lehetek, soha nem voltam még két hétig egyhuzamban itthon :) csak a bezártság zavar, hogy a rossz idő miatt, nem tudok sétálni. De minden nap hallgatok youtubról meditációt, "megteremtem" magunknak a kis babáinkat és igyekszem nem tüneteket keresni magamon.
71. Fannikutya (válaszként erre: 70. - Lujza82)
2017. febr. 1. 20:01
Szia!Azaz igazság hogy nem éreztem semmit a világon.Néha picit nyilalt a hasam de közben kicsit fel is voltam puffadva a gyógyszerek miatt is.Ugyhogy rájöttem általában hogy ez csak kaja miatt vagy bocsi az őszinteségért de levegő volt.😊Szóval eléggé le is tettem a dologról mert tényleg semmit nem ereztem.Amikor elkezdtem érezni az pont a menstruaciom napja volt.Azaz lett volna.Akkor a cicim elkezdett fájdogálni és aznap reggel nagyon nagyon halvány csíkot teszteletem.Akkor sejtettem hogy valami van.De kicsit aggodok mert ma este is csináltam tesztet de az is eléggé halvány.Lehet nem este kellett volna meg nem is olyan tuti a teszt,valamo DM-es.Nagyon szurkolok neked és hidd el nem boztos hogy a nem várt előtt érzel barmit is.Én 4 napig pihentem de azert jöttem mentem és azota dolgozom is.Nem nagyon pihentem.Nem tudom mi a jobb.Hogy vagy amugy?
70. Lujza82 (válaszként erre: 65. - Fannikutya)
2017. febr. 1. 16:14

Szia Fannikutya,

Félve kérdezem meg, hogy éreztél e valamit, mert akkor én is elkezdem keresni magamon a tüneteket. De hát erről is olvasni ezt is azt is, valaki nem érzett semmit, valaki meg érzett.

És Te melyik utat választottad? A fekvepihenőset vagy az "élem az életem?" Én itthon vagyok de azért jövök megyek nem fekszek egész nap. Emiatt a hülye idő miatt viszont a séta egyelőre elhalasztva.

69. Babus123 (válaszként erre: 68. - Lujza82)
2017. febr. 1. 08:50
Ó,köszi a youtube-os tippet!!:) Eszembe sem jutott,pedig neten tényleg már minden fent van!!:)
68. Lujza82 (válaszként erre: 66. - Babus123)
2017. febr. 1. 05:25
A szurizás nekem elsőre olyan volt mint valami "öncsönkítás" :) Nem akartam fájdalmat okozni magamnak. De az elején nem is fájt. Viszont első este mikor már 3-at is kellett adnom, az vagy fél óráig eltartott. Pánikban voltam, mert mindegyik szuri más és más. De aztán belejön az ember. Youtubon meg nagyon klassz videók vannak a beadásról.
2017. febr. 1. 05:21

Mi is Gynefertbe kezdtük, aztán a dokinő átszékelt a Czeizelbe.Amúgy a Róbertben is mindenki nagyon kedves, csak valahogy mégis vannak hiányérzeteim. A Két biológus hölgy akikkel mi beszéltünk meg pláne, mikor velük beszéltünk, csak pozitív energiákat éreztem és nagyon lelkesen biztatóan mondanak el mindent.

Ennek ellenére én is úgy vagyok, hogy ha nem sikerül, akkor Kaáli. Csak félek ott meg lehet nem lombikoznának elsőre (hacsaknem a rossz AMH értékem miatt) mivel még csak 34 éves vagyok, inszemem még nem volt mert rögtön lombikra mentünk.

66. Babus123 (válaszként erre: 64. - Fannikutya)
2017. febr. 1. 01:08

Szorítok! Én is GYNEFERT amúgy;)

Hàt csajok,elkeserítö h a fizetös opcióban is ennyi a rossz tapasztalat:( pont mikor amúgy is pont elég ami ezzel jàr és nem kellene stresszelni. Én el is döntöttem h egy esélyt kapnak,utàna Kaàli. Ezért ennyit én nem fizetek még egyszer:( Kaáliban ha jól tudom a fizetös is olcsóbb és sokan dícsérik. Ha csak nem lesz nagyon pozitív tapasztslatom,én befejezem velük az elsö után:( Ezeket én is tapasztalom amiket ti:( de bízom benne h a Doki annál jobb és tudja mit csinál!:) Lassan elkezdek szurizni,nekem is elsö lombik. Izgulok,félek, minden bajom van:)

2017. jan. 31. 21:05
Szoval én most reménykedek és a jövő héten hétfőn újabb vérvétel.Remélem addigra egekbe szökik a Hcg-m.Nektek is nagyon szurkolok lányok.Jó hogy tudunk itt kicsit tapasztalatot cserélni.
2017. jan. 31. 21:04
Na kisírtam az eredményem addig telefonálgattam.91,4.Tehát valami történik.😊Még azért hosszú az út.Nekem első lombikom.A doki szerint ezzel az eredménnyel csak egy tapadt meg de nem bánom egynek is örülünk nagyon.Amugy én a dokimhoz egy magán rendelőbe jártam előtte és az szuper hely,nagyon aranyos és gyors mindenki.Gynefert klinika.Csak a beavatkozás volt a RK-ban.Ja és a RK-ban a genetikus,biologus nagyon aranyos szerintem de a főnővér nagyon undok.😊
63. Lujza82 (válaszként erre: 60. - Fannikutya)
2017. jan. 31. 17:38
Egy a sok közül igen, csak az ember, (bár nem tudom Ti voltatok e OEP-es helyen) azért választaja a magán utat, hogy gyorsabban menjen a dolog, hogy ne érezze úgy magát mintha futószalagon lenne, és nem azt várja el az ember, hogy kinyalják a seggét a pénzért, de pl. én néha bizony bizony úgy éreztem, hogy "mi van megfeledkeztek rólam"? Aztán az esetem az injekciós tűvel a tüszőrepsztő szurihoz,azért ott rendesen sokkot kaptam. De még olyan apró dolog is, hogy pl. a tüszőleszívás napján 3000Ft ért parkoltunk bent a parkolóban...Jó ilyen összegeknél már nem oszt nem szoroz, de kint 175Ft a parkolás, sőt kórház kijáratánál lévő Jász utcai rész még ingyenes is, de bent a kórházban 500Ft egy óra.
62. Lujza82 (válaszként erre: 59. - Fannikutya)
2017. jan. 31. 17:30

:) de jó, ha van csíkod :)

De ez felháborító amúgy. És akkor most mi lesz? Holnap megint hívod? Lehet vissza kell menni megint vérvételre?

És neked hanyadik lombikod?

2017. jan. 31. 17:30
Ja és azt nem mondtam, hogy ha van kérdésetek szívesen válaszolok bármire. Nekem is rövid protokoll volt, de nekem sem fejlődtek szépen a petesejtek, csak 4 lett a végén és abból 2 maradt, a 2-t visszakaptam. 2 napig feküdtem, de a 2. napon beteg is lettem, hánytam, eléggé izgultam, hogy ezzel elrontok mindent, még a gyógyszerek is kijöttek. De remélem a teszt igazat mond és a kicsi(k) jól vannak.
2017. jan. 31. 17:23
Azt még érdemes tudni rólam, hogy már augusztus óta készülök a dologra, mert pajzsmirigy gondjaim vannak, így gyógyszert szedek rá minden nap + én szelént szedek + D vitamint, azt mondták, hogy nagyon fontos + folsavat + oremens tablettát, de azt is már egy ideje, mert a barátcserje állítólag jó. Eddig nekem semmi tünetem nem volt, ma kéne azaz nem kéne megjönnie. :) Meg is voltam ijedve, hogy nincs semmi, se szurkálás, se cici fájás se semmmi tulajdonkéépen. Már kezdtem is elkeseredni, de a mai halvány csík reményt adott. Csak ez a fránya klinika ne szórakozna az eredményemmel, tudom én csak egy vagyok nekik a sok közül, de mégis. :(
2017. jan. 31. 17:21
Sziasztok, nos ma sem kaptam eredményt. Felhívtam a vérvételes hölgyet, aki emlékezett rám tegnapról, de az eredményem nem látta a rendszerben. Azt mondta hívja a labort és visszahív. Persze nem hívott. És nem is küldtek semmit. Ma reggel én már felhúztam magam és megcsináltam egy tesztet, pedig nem akartam. Egy percig csak egy csík volt, már éppen ki akartam dobni, amikor megjelent még egy halvány csík. Nagyon halvány, de ott van. Most azóta meg pláne izgatott vagyok az eredmény miatt.
2017. jan. 31. 12:00

Tegnapi és a mai adást érdemes visszahallgatni, a Kossuth Rádióban a lombik volt a téma a Vendég a háznál c. műsorban és a Róbert Kórházban volt az interjú. Az a biológus nő volt benne aki nekünk is megmutatta az embriókat :)

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook