Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék fórum

Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék (beszélgetős fórum)


2017. febr. 7. 18:38
Olyan fura hogy nem is tudjuk egymás nevét de sok más dolgot meg már igen egymásról.
2017. febr. 7. 18:37
Vérvételre a 4.-re menj ne ugy mint én a 2.-ra ha a Robert Karolyba mész Lujza82.Akkor már aznap délutàn felhívnak.Nagyon szorítok értetek!😘😘
115. Nyuszók (válaszként erre: 113. - Lujza82)
2017. febr. 7. 14:07

Tényleg nem szabad feladni, én azért sem teszteltem soha, mert annyiféle hormont kap ilyenkor az ember, hogy csoda hogy nem bolondulnak meg a tesztek. Szóval csak egyetérteni tudok azzal, hogy a vérvétel a tuti biztos. Már csak egy nap és megtudod, de addig nem szabad idegeskedned.


Nekem a másodiknál csak egy pár vizsgálatra volt szükségem újból, de az is csak azért kellett, mert közben az endokrinológus mégiscsak adott pajzsmirigy gyógyszert, és annak nézték az értékeit.


Nekem most telt le az egy évem azután, hogy minden értékemet végignézték, és így egy év után kellett újból minden. Szóval ha neked nincs semmi extra kilengésed, akkor nem kell a vizsgálatokat ismételni. Persze ez csak alapeset. Én megkérdeztem az orvost, hogy esetleg ajánl e bármiféle plusz vizsgálatot, vagy laborértékeket látni. Gondolom ez mind egyén és probléma függő.


Szóval csak bizakodóan holnapig :-)

114. Fannikutya (válaszként erre: 113. - Lujza82)
2017. febr. 7. 11:46
Azért még ne add fel.Én 4-5 tesztet is elhasználtam.Nem voltak egyértelműek.A patikában lehet kapni nagyon érzékenyet.Azért várd meg még a vérvételt.Az a biztos!Gondolok rátok!
113. Lujza82
2017. febr. 7. 09:55

Ma is teszteltem, ma már nagyítóval se látszik semmi :(

Nyuszók, ha indul a következő, akkor újra elküldenek vizsgálatokra? Egy ismerősömék a János kórházba járnak, ott egy évig, még jók az eredmények, addig nem kell újat csinálni. Vagy ilyen 3-ik napi meg 21-ik napi vérvételt mindenképpen újat kérnek?

2017. febr. 6. 23:12
Gratulàlok!! De jó!! :) Remélem nekünk is összehozza Vass Doki;) És akkor hamarosan minden ünnepelhetünk itt;):)
111. Nyuszók (válaszként erre: 109. - Fannikutya)
2017. febr. 6. 21:38
Nagy nagy gratula!!! Ez nagyon jó hír 😊
110. Lujza82 (válaszként erre: 109. - Fannikutya)
2017. febr. 6. 21:24
Jajj de jó! Örülök Neked :)
2017. febr. 6. 19:59

Köszi csajok!Hcg 729.Egyre jobb úton vagyok.😀✌✌Jövő héten ultrahang.

Látod Lujza82,mondtam én hogy nekem is nagyon halvány volt.Sajnos nem tudom elkuldeni a képet de alig látszott.Làtod mégis.Csak sokkal később lett kicsot jobban lathato.Nekem azt mondtak a nagyon halvàny csík is csík.Jaj de izgi!!!❤😊

108. Babus123 (válaszként erre: 107. - Nyuszók)
2017. febr. 6. 18:26
Amúgy igen!:) Hajrà csajok! Csak pozitívan és nyugi! :)
107. Nyuszók (válaszként erre: 102. - Fannikutya)
2017. febr. 6. 11:43

Már csak pár óra és lesz eredményed. Olyan fura az ember így ismeretlenül is úgy izgul, mintha legalább ő ment volna vérvételre :-)


nagyon szorítok, és tényleg kitartás, már nem kell dokat várnod.

106. Nyuszók (válaszként erre: 105. - Lujza82)
2017. febr. 6. 11:41

Ez nagyon aranyos :-) Elképzelem amint kikukázod, majd veszed a nagyítót és azzal nézed :-)


Na de ilyenkor mindent meg kell tenni a cél érdekében. A lényeg, hogy nyugodt maradj!!!!!!!

105. Lujza82
2017. febr. 6. 11:22
Apa felkelt. Viszem a tesztet a nagyítóval.Már látom, hogy lekorhol, feleslegesen ne stresszeljem magam ezen idő előtt, de nem. Apa szabad szemmel is látja a halvány csíkot. (nem is érti én miért nem látom)Ez egyrészt elkeserítő a szemem állapotát illetően, mivel szemüvegben néztem és nem láttam, csak szemüveg + nagyító kombóval, másrészt visszaadta a reményt.
104. Lujza82
2017. febr. 6. 10:15
Ne nézzetek hülyének, de csak nem nyugodtam bele, kikurkásztam a szemetesből a tesztet és elővettem a nagyítót. És nagyítóval látni egy nagyon halvány csíkot. Most ebbe kapaszkodom erősen.
103. Lujza82
2017. febr. 6. 08:29
Negatív :(
2017. febr. 5. 19:11
Holnap mindketten okosabbak leszünk.😊Szurkolok mindenkiért holnap!Én 8.30-ra megyek vérvételre.Remélem délutánra lesz eredmény.Gynefertbe megyek ott biztos rendesek lesznek.
101. Babus123 (válaszként erre: 99. - Lujza82)
2017. febr. 5. 11:41
Én is szorítok nagyon!!!
100. Babus123 (válaszként erre: 88. - Nyuszók)
2017. febr. 5. 11:39
Köszi!Igen,elég jól belejöttem:). Még az elején vagyok nagyon,csak 3 szurin vagyok túl. Amúgy én is mindent a GYNEFERT-ben,csak majd a leszívás,beültetés a Róbertben.
99. Lujza82 (válaszként erre: 98. - Fannikutya)
2017. febr. 5. 09:07
Úgy döntöttem, holnap lesz a nagy nap :)
98. Fannikutya (válaszként erre: 97. - Lujza82)
2017. febr. 5. 08:49
Nagyon szurkolok!😊Mikor csinàlod?
97. Lujza82 (válaszként erre: 96. - Fannikutya)
2017. febr. 4. 20:58
Holnap leszek Et+10 napos, másoknak már a 7-8-ik napon is kimutatta. Igen, olyat vettem, amire az van írva, hogy az elmaradt mensi előtt akár 6 nappal is kimutatja.
2017. febr. 4. 20:33
Mi van a harmadikon?Vagy félreértettem valamit?Ha 7-9-én jönne meg akkor korai kicsit a holnapi teszt,vagy nem?Vagy valami szuper érzékenyet vettél?
95. Nyuszók (válaszként erre: 94. - Nyuszók)
2017. febr. 4. 19:08
Bár lassan már a Róbertben is ismernek. De bízzunk benne hogy az év második felében már a harmadikra kell mennünk.
2017. febr. 4. 19:06
Igen,nekem közelebb vannak és ott már mindenkit ismerek, meg engem is névről ismernek. Nekem nagyon bejött ez a családias légkör. Anno pont azért esett rájuk a választasom.
93. Lujza82 (válaszként erre: 92. - Nyuszók)
2017. febr. 4. 18:41
Akkor Neked minden a Gynefertben volt, csak a leszívás és a beültetés volt a Róbertben?
92. Nyuszók (válaszként erre: 91. - Lujza82)
2017. febr. 4. 18:14
Én mindig a Gynefertbe mentem vérvételre, ott tudták mit hogyan kell tovább, felirtak a többi szurit. Amit én már nem váltottam ki mert mindig megváltam a telefont. Egyébként ha oda szóltok telefonon hogy ez vagy az folyóban van és megmondjatok mikor van vérvétel akkor ők már írjak is ami esetleg addig elfogyna. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom velük. A Róbertet nem tudom, de szerintem ott is így lenne logikus.
91. Lujza82 (válaszként erre: 86. - Fannikutya)
2017. febr. 4. 17:09
Ja a tesztet elvileg holnapra gondoltam, de most, hogy közeledik, már gyávulok, félek szembesülni az eredménnyel és már azon gondolkodom elhalasztom hétfőre. Nekem 28-30 között szokott megjönni így 7-9-e a nem várt időpontja. Mondjuk képzeljétek el, hogy egy napon múlt, hogy el tudtuk kezdeni most a lombikot, mert pénteki napra volt időpontunk a dokihoz, hogy most már kérem szépen meg van minden papírunk ami hiányzott, hogyan tovább? Akkor mondta, hogy rövid protokoll lesz és kérdezte mikorjön meg. Mondtam neki, hogy jövő csütörtök tájékán és erre mondta, hogy hűha akkor hétfőn rögtön menjek be hozzá a Róbertbe, megvizsgál gyorsan. Elmentem, vizsgálat, felírta a szurikat, elmagyarázták, meg hogy majd telefonáljak első nap stb és képzeljétek másnap megjött....26 napra. A testem úgy látszik legalább olyan türelmetlen mint én, és úgy volt vele, hogy vágjunk bele gyorsan :)Úgyhogy nagy szerencse, hogy még hétfőn meg tudott vizsgálni a doki, különben csúsztunk volna egy hónapot.
90. Lujza82 (válaszként erre: 86. - Fannikutya)
2017. febr. 4. 16:53

Nekem a Predisolont csak a beültetésig kellett szedni. A leszívás óta kell Progesterone Exceltist, napi 2-őt bevenni és Crinone hüvelygélt napi egyet. Szerencsére ez nem folyik vissza, olvastam, hogy másoknak nagyon megkeseríti az életét az az U-betűs kúp, de ezzel nincsen semmi gond.

És akkor Te honnan tudod, hogy még kell szedned? A doki mondta még a beültetéskor? Mert akkor ha a másodikra mentél vérvételre, akkor már nem is találkoztál a fenti nővérekkel meg a dokival gondolom. Mert nekem ez a kettő van felírva de azt már nem tudom, mi van -/+ eredmény után.

És akkor most neked így ingyenes volt a vérvétel vagy fizettél érte? Mert azt olvasom, hogy az első vérvétel ingyenes, csak nem tudom, hogy akkor lent a recepción még lógassam be jolly joker meddőségis kártyámat, hogy kék belépőt kapjak, vagy pirosat kapok és adnak egy nullás számlát?

89. Nyuszók (válaszként erre: 87. - Nyuszók)
2017. febr. 4. 16:42
Nem várakozás teli hétvége, hanem két hét. Már roviditem az időt.
2017. febr. 4. 16:40
Babus123 hogy haladsz az injekciokkal? Minden rendben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook