Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék fórum

Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék (beszélgetős fórum)


237. Nyuszók (válaszként erre: 236. - Babus123)
2017. febr. 24. 09:57
Majd meséld el mi volt.
2017. febr. 24. 08:26
Köszi!!!:) Màr itt vagyok, elvileg kb fél óra és én következek..
235. Fannikutya (válaszként erre: 229. - Nyuszók)
2017. febr. 24. 07:33
Igen én is dolgoztam.4 nap otthon de utàna munka és ugye akkor 12 ora mozgolódás és nem fekvés.Úgy tűnik nincs recept.Az sem feltétlenül segít ha két hetet fekszik az ember utána.Nincs recept.😊Csak két dologra nagyon figyeltem,semmi nehéz emelgetés és hajolgatás.Jót tett hogy dolgoztam mert így is rszembe jutott de nem minden pillnatban.Elhiszem hogy neked is jó.Még egy hét?Ilyenkor olyan hosszunak tűnik de veled várom.
234. Fannikutya (válaszként erre: 233. - Babus123)
2017. febr. 24. 07:28
Babus123,veled vagyunk!!!Jó lesz minden meglásd.😊Gondolunk rád!
233. Babus123 (válaszként erre: 232. - Nyuszók)
2017. febr. 24. 05:39
Úgy legyen! :) Köszi! :) Ti is vigyázzatok magatokra!;)
232. Nyuszók (válaszként erre: 231. - Babus123)
2017. febr. 23. 22:21
Minden ok lesz! Szorítok nagyon. Nyugi, alszol egy jót, és amikor magadhoz térsz jó híreket kapsz majd. Csak ügyesen!
2017. febr. 23. 21:19
Igen, holnap reggel megyek leszívàsra! Màr parázok rendesen. Remélem minden ok lesz. Pozitív vagyok, pozitív vagyok...:)
230. Nyuszók (válaszként erre: 228. - Fannikutya)
2017. febr. 23. 20:46
Babus123 mi újság? Lehet hogy holnap már leszivasra mész? Szóljál mert akkor nagyon szoritunk!!!
229. Nyuszók (válaszként erre: 227. - Fannikutya)
2017. febr. 23. 20:44

Mikor én elkaptam egy hanyos hasmenos vírust akkor nekem egy doki a kólát ajánlotta. Engem a kiszáradástól mentett meg. Azóta nálam mindig van itthon gyogysze gyanánt :-) szerintem néha egy egy üveggel belefér. Próbáld meg a b6 vitamint. Elvileg az hányinger csökkentő,es csak vitamin.


Ma már voltam dolgozni, de csak óvatosan. Muszáj kimozdulnom mert el kell terelni a gondolataimat. Doktor bácsival is egyeztettem. Nekem rosszabb ha itthon vagyok csak tiszta ideg vagyok tőle. Ma legalább ebéd idoig eszembe sem jutottak a dolgok.


Köszi a szoritast, már csak durván egy hét, biztos ami biztos a pizsim továbbra is csíkos és az ágynemű huzat is :-)

228. Fannikutya (válaszként erre: 220. - Babus123)
2017. febr. 23. 20:06
És te Babus?Most hogy állnak a dolgok?Van már terv?
227. Fannikutya (válaszként erre: 226. - Nyuszók)
2017. febr. 23. 20:06
Aranyos vagy hogy kérdezed.Kis hànyinger gyomorsavval a divat mostanság.😊Reggel kólával indítottam.Ez a kóla egy csoda.Tudom hogy nem egészséges de egesz délelőtt kortyolgattam és nekem nagyon jót tett a hányigerre.Igyekszem azért minimalizálni a fogyasztását de ma megmentett.Jaj olyan sokat gondolok rád.Hogy vagy?Szabin vagy es pihensz 3.-ig?Annyira szurkolok értetek.A kis ikrekért.
2017. febr. 23. 14:12
Fannikutya, hogy vagy?
225. Lujza82
2017. febr. 23. 05:09

Szia Nataniel,

Mármint, hogy konkrétan aznap mennyit kellett várni onnantól kezdve, hogy reggel bemész, vagy az egész procedúrára gondolsz?

2017. febr. 22. 22:41
Sziasztok! Ti mennyit vártatok a beültetésre a Róbert Kórházban? Köszi
223. Nyuszók (válaszként erre: 221. - Fannikutya)
2017. febr. 22. 07:56

Ebben lehet valami, barátnőm infúziót is kapott olyan rosszúl volt, a babóca pedig vígan elvolt. Azóta már ovis :-)


Nemsokára már újra mehetsz ultrahangra, nagyon izgalmas!


Igen 10 nap, majd 3-an kell mennem vérvételre.

222. Fannikutya (válaszként erre: 218. - Lujza82)
2017. febr. 22. 07:30
Az altatás szuper volt.A sok izgalom után olyan jól esett aludni és tudtam hogy mindent megtettem és innentől az orvosok kezében vagyok és jó kezekben vagyok.😊Amikor eljutottam a beültetésig ugy éreztem úgy elfáradtam az injekciózásba és izgalmakba hogy hány pete stb.De őszintén most azt érzem hogy bármikor végigcsinálnám újra és bárhányszor egy babáért.Szorítok neked és az azért hatalmas dolog ha sikerül fagyasztani.Sajnos nekem nincs egy sem tartalék de most nem bánkódunk hanem szurkolunk ennek az egy harcosnak.😊
221. Fannikutya (válaszként erre: 219. - Nyuszók)
2017. febr. 22. 07:25

Jaj de örülök!Még semmit nem kiabàlunk el de tényleg minden a terv szerint halad.😉Pihenj sokat!Én éppen fél órája a munkába kéne hogy készülődjek de úgy kínoz a hányinger hogy fel sem tudok kelni.De azt mondják én minél ramatyabbul vagyok ő valószínűleg annál jobban.Így boldogan viselem.😀

Most mennyit várunk?10 napot ugye összesen?

Nagyon szurkolok.Ez most rendben lesz,érzem.❤

220. Babus123 (válaszként erre: 214. - Nyuszók)
2017. febr. 21. 22:27
Szuper! Igen,nagyon vigyázzatok most magatokra!:) Örülök h sikerült fagyasztàsra is és ennyit! Ezek nagyon jó hírek! Minden rendben lesz!:)
2017. febr. 21. 09:45

Igen ilyenkor nagyon lassan telik az idő, bezzeg ha nyaralunk akkor meg hogy elrepül. Érdekes dolog az idő érzékelése.


De ezért jó hogy itt vagytok, mert legalább olyan emberekkel beszelhetek akik ugyanazt élik meg mint én.


Olyan jó hogy így ismeretlenül is biztatjuk egymást.

218. Lujza82 (válaszként erre: 212. - Babus123)
2017. febr. 21. 09:41
Az altatás a legjobb, tényleg nagyon pihentető. Én kicsit tartottsm tőle, zavart h nem én döntök magamról és nem én befolyásolom magam, de kb két szippantás után már csucsultam is. De én utána nem voltam kába, a többi lány a szobában olyan volt még órákig mint akik egy hétig kábulatban lettek volna.
217. Lujza82
2017. febr. 21. 09:37
Jajj a mosoly után rögtön mentettem. De jó Neked. Az első pár nap a legjobb, aztán persze egyre türelmetlenebb lesz az ember h mikor telik már le a két hét.
2017. febr. 21. 09:36
Lujza82 én pszichológushoz járok. Nekem nagyon sokat segít. A második sikertelen lombik után kértem Vass doktort, hogy ajánljon valakit, mert úgy érzem szükségem van rá. Szóval tudom mit érzel, de szerintem egy idegennek sok mindent könnyebb lemondani. És nagyon jó ha ki tudod sírni magad, az nagy megkönnyebbülés. Szóval én csak biztatni tudlak, minden jó ami jottesz a lelkednek, és úgy érzed könnyebb leszel tőle.
215. Lujza82 (válaszként erre: 214. - Nyuszók)
2017. febr. 21. 09:34
:)
2017. febr. 21. 09:30

Húúú Babus123 nagyon ügyes vagy, látod nem kell izgulni. Az altatást én nagyon bírom, olyan jól kipihenem magam, pedig csak kb 20-30 perc. Utána max picit fájhat vagy feszithet sajnos pocakod, de ez inkább csak a konforterzetednek rossz. Nekem most volt a "legkellemetlenebb" de azért mert hát sok tuszom volt és ugye a leszivas után is megmaradt az a teltseg vagy valami ilyesmi érzés. Szóval emiatt egy percig se izgulj.


Hétfőn voltam beültetésen, és hát ilyenkor a férjem semmit nem enged :-)


2 csöppseget ültettek vissza. A doki most nem ajánlott 3-at. Valamint most hívtak hogy 2*2 embriót fagyasztani is tudtak. Most azért így nyugodtabb vagyok.


Vass doktor is azt mondta hogy úgy látszik sikerült megtalálni hogyan lehet engem stimulalni.


Nekem képzeljétek az elején volt olyan hogy nem is indulhatott a lombik mert egy tuszom volt, és mondta arra felesleges penzkidobas lenne, lesz az még jobb is. Aztán szépen lassan nőttek a számok, de ez mostani mindent felülmúlt. Meg ő is csak mosolygott.


A visszaulteteskor is nagyon rendes volt. Meg a kezemet is megsimogatta és mondta reméli mostmár nyugodtabb vagyok. És mosolyogva hozzatette nagyon vigyázzon rájuk.


Ennek az volt az előzménye hogy vettem egy csíkos köntöst, csíkos zoknit és úgy maszkaltam meg feküdtem a Róbertben. Mondtam nekik én most sok csíkokat hordok hogy csíkokat pisiljek majd :-) tudom semmi jelentősége de muszáj valamibe kapaszkodni.

2017. febr. 21. 07:17
Hú de korán keltetek ma lányok.😊Én nem éreztem semmit.Nekem nem volt utána semmi fájdalom.Szurkálás sem.Tényleg teljesen fájdalom mentesnek mondható a dolog.
2017. febr. 21. 06:56
Köszi a bíztatást!:) Szerdán megyek vissza uh-ra,elvileg pénteken szívják le öket,de még persze szerdán véglegesítik ezt a napot.Azon is màr túllennék:) Utàna bmit éreztetek abból ami altatàsban történt? Fäjt valahol?
211. Lujza82
2017. febr. 21. 05:11
Tüszőkre vissza térve, nekem se reagált nagyon a petefészkem a stimulációra, inkább a bal oldal volt aktív, a jobb oldalon kevesebb volt és jóval kisebbek. A leszívás előtti utolsó uh-n is még kicsik voltak és a bal oldalon is csak 3 db-ot láttam én befutónak, hogy na majd ezek még nőhetnek esetleg a két nap alatt annyit, hogy ők jók lesznek, ehhez képest mikor magamhoz tértem azt mondta a doki, hogy kettőt a jobb kettőt a bal oldalról szívtak le. Igaz, ebből csak kettő volt 0 napos a másik kettő -1 napos volt, de meglepődtem, hogy a jobb oldalról is sikerült valamit leszívni.
210. Fannikutya (válaszként erre: 204. - Babus123)
2017. febr. 20. 22:16
Ne aggódj!Nekem dupláztàk az injekciót és nem lett több tüszőm.Az egyikben konkrétan 0 db volt.Eléggé ijesztő a jövőre nézve.A 9 szuper!😊szerintem mivel így beindultak csak nem akarnak tulstimulalni.Ezért az óvatossag.😊Tudni már meddig tart még?
209. Fannikutya (válaszként erre: 207. - Lujza82)
2017. febr. 20. 22:13
Én amugy nem voltam még de a barátnőm igen és ő mesélte hogy a csaj csak rátette a kezét és ő már zokogott is.Nem mertem még soha elmenni.Nem is tudom miket szabadítana ki belőlem.
2017. febr. 20. 22:09
Lujza82,tudom,azt hiszem milyen érzés lehetett.De valahogy ezeket ki kell engedni,hiàba tudod de ki kell és el kell engedni és ebben segítenek bevallom tényleg horribilis összegekért.A lényeg hogy segítsen és megkönnyebbülj.Most mennyi a várakozási,felkészülési idő?Mikor kezded újra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook