Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rémálom a kórházban fórum

Rémálom a kórházban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Rémálom a kórházban

1 2 3 4 5 6 7
11. c95c921ae7 (válaszként erre: 8. - Zsuzsika83)
2011. jún. 5. 16:59
ÁÁÁ..ne hidd..ez szinte természetes..sajnos.
10. iemma
2011. jún. 5. 16:59
Az a baj, hogy nagyon kevés az eü. dolgozó, kevés pénz, sok beteg. Olyan emberek is dolgozhatnak akiket régen sokkal kevesebbért kirúgtak volna. Hiába fizetjük a TB-t, egyre silányabb az ellátás, már ha egyáltalán ellátnak. A tv-ben egyre gyakoribb az olyan hír, hogy több kórházból is elküldtek valakit aztán meghalt. Nekem van beutalóm a gastróra, de 1 hete nem veszik fel a telefont, hogy időpontot adjanak, mert persze nem mehetek oda csak úgy. A kisfiamnak 1 hónappal hamarabb időpontot kellett kérni csípőszűrésre és így is vártunk 3 órát. Ami egy 4 hónapos gyerekkel nem leányálom. Én is rettegek mi lesz ha beteg lesz.
2011. jún. 5. 16:48
Ez tényleg borzalmas! Én majdnem elsírtam magam, amikor végigolvastam. Kb. 11 évvel ezelőtt én is voltam hasonló helyzetben, az én kisfiam akkor 6,5 hónapos volt. És velünk sokkal durvább dolgokat is elkövettek. :-( Volt, hogy félreszúrták az infúzióját, és kb. 5-szörösére dagadt a pici karja, mert a szövetek közé ment a fél liter infúzió. Azt mondták, ilyen előfordul... Hát kösz! Úgy kellett levágnom róla a ruhát! Soha senki nem figyelt a kicsikémre, ha pár percig esetleg nem voltam ott, mert elmentem vásárolni, wc-re, stb., s állandóan bújkálnom kellett az osztályvezető főorvos elől, mert nem tetszett neki, hogy a gyermekem mellett akarok lenni. Volt, hogy biztonsági őrökkel vitetett ki a kórteremből. Na de ez már csak az utolsó csepp volt a pohárban! Összepakoltam a gyerek holmiját, és hazajöttünk. S érdekes módon, itthon 2 nap múlva már semmi baja nem volt. Ott pedig naponta többször is befulladt, Krupp-os volt. Megjegyzem, azóta egyszer sem volt emiatt beteg...
2011. jún. 5. 16:45
Borzasztó! Én biztos léptem volna. Minimum kihívtam volna valamelyik tv-t, lapot, az ilyet úgyis szívesen leadja bármelyik médium. Az ilyen emberek pedig félnek a médiától, mint ördög a szentelt víztől.
2011. jún. 5. 16:38
Húúú! Ez nagyon durva! Tiszta ideg lettem, amire végig olvastam. Hogy lehet valaki ilyen állat, hogy így viselkedjen, mint az a f..nővér
6. gne2
2011. jún. 5. 16:36

Én a helyedben panaszt tettem volna. A betegjogi képviselő ezért van, még mennyi kisgyerekkel és szülővel fog így viselkedni a főnővér?!

Borzasztó ami az egészségügyben zajlik, olyan, mintha néhány dolgozó ott élné ki a hatalmi vágyait. :S

2011. jún. 5. 16:25

Borzasztó amit át mentetek.

Én is jártam így Amira lányommal aki akkor csak 2 hónapos volt. De nekem szerencsére volt ágyam és csak mi voltunka szobában.


A fő nővér nálunk is gyalázatos volt.


És végül is mi volt a kislányod betegsége?

2011. jún. 5. 16:24

Nagyon sajnálom,hogy ez történt meg veletek,és igen elszomorító.

Én is kórházban dolgozom itt

Pesten a Gyerekklinikán,de alap ,hogy anyukának ilyen esetben biztosítunk helyetz estére mindenképpen,legfeljebb nappal keltjük ki ,ha sok gyerek jönne.

A főnővér ,hát meg kell hogy mondjam ,bicskanyitogató,én biztos jelenteném a felettesének.

Sajn os az a baj,hogy ilyen helyzetek miatt van ,hogy lenézik vagy inkább rossz híre van a kórházaknak és az egészségügynek.

A rendszer nem tökéletes sajnos!

2011. jún. 5. 16:18

Ez így tényleg rémálomnak tűnik: Sajnálom nagyon, hogy át kellett élenetek.

Melyik kórházról volt szó?

2011. jún. 5. 16:17

Kedves gömböc!

Hát minden elismerésem a tiéd, én azt a főnövérnek nevezett embertelen akárkit lehet már meg vertem volna... fogtam volna a gyereket és megyek máshova...

Igenis megérdemelné, hogy hivatalosan is bejelentsd, én ezt biztos hogy nem tűrtem volna el!

Ahogy elolvastam a cikked hát átérzem nagyon minden pillanatodat...

Én nemvagyok ilyen türelmes és nem tűröm el senkinek, főleg nem egy idegennek hogy így bánjon velem, vagy panaszt tettem volna, vagy tényleg otthagyom, de előtte természetesen megmondom a magamét... Rólam tudni illik, ha ideges leszek nagyon csúnyán tudok viselkedni, de legtöbbször ezt nem érik el nálam, mert ez a pillanat a mindenki meneküljön pillanat...


Kitartást, vége van a rémálomnak, felejtsd el az egészet:)

2011. jún. 5. 16:08
Előbb-utóbb a szülők többségének szembe kell néznie azzal az érzéssel, hogy a gyermeke kórházba kerül valamilyen betegség miatt. A mi kislányunk 11 hónapos volt, mikor erre sor került, 2011. május 8-án.

Ugrás a teljes írásra: Rémálom a kórházban
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook