Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Receptek a 90 napos diétához... fórum

Receptek a 90 napos diétához... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. júl. 21. 21:04
okés ;)
2009. júl. 21. 20:53
igen igen csütörtökön....hihi
2009. júl. 21. 15:02
Tündi, akkor így, hogy dupla gyüminap van, csütörtökön mérlegelünk, ugye?
725. moncsicsi83 (válaszként erre: 723. - N.kriszti34)
2009. júl. 21. 12:10

Nem tudom meddig tarthat, bevallom én most diétázom először. Nekem eddig megközelítőleg 1 kg-ok lementek hetente, az utolsó héten ment le alig fél kg. Most meg szerintem még annyi sem...

Kitartás a diétához, menni fog az!

A közérzetem nekem is sokkal jobb, hála a fogyinak! És remélem lesz még jobb is...


Te szoktál tornázni?

724. moncsicsi83 (válaszként erre: 722. - 811cb5edc7)
2009. júl. 21. 12:09
Oksi, majd kerítek külön hasizom tornát! Jó munkát!
723. n.kriszti34 (válaszként erre: 717. - Moncsicsi83)
2009. júl. 21. 12:00
Hát 123 kg -ról kezdtem most tartok az 5. hét közepén. Az első 2 hétben lement 8 kg, utána még kettő, de most másfél hete semmi. Pedig úgy érzem sokkal éhesebb vagyok mint az elején. Eddig még soha sem jutottam el. Az első két hét után fel szoktam adni, de most valahogy megy. Azért nagyon szeretném elérni az álom határomat a 100 kg-t.Addig még le kellene adnom 13-at. Azért is kérdeztem tőletek, hogy szerintetek meddig tart ez a megtorpanás. A közérzetem viszont nagyon jó lett.
2009. júl. 21. 11:54
bocsi,most meg én nem voltam....ha hasizom nem túl erős a tornában,gyúrj rá külön...OK,akkor holnap is gyüminap!!!puszi megyek melózni
2009. júl. 21. 10:05

Na vagyok, közben tornáztam egyet és totál ki vagyok akadva... Neked a hasad nem ereszkedett meg a fogyással? Basszus most nem magas derekú gatyóba tornáztam és megláttam a hasam. Hát... Rengeteg hasizom tornára lesz szükség, mert különben... Áááááá... Vagy idomul folyamatosan a dolog? Nem tudom hogy van ez, ilyen sokat még sosem fogyóztam...



A dupla gyüminapban benne vagyok. Akkor legalább csütörtökön még a piacra is kitudok szaladni túróért és tudok csinálni fini kaját... Mert holnap nem nagyon érnék rá

2009. júl. 21. 09:30
akkor csinálunk 2 gyüminapot?én benne vagyok!!!!
719. moncsicsi83 (válaszként erre: 718. - 811cb5edc7)
2009. júl. 21. 09:09
Jaja nehezebb, szenvedek is rendesen... Tegnap is kész voltam. Én holnap nem tudok mérlegelni, mert ma anyuéknál alszok -reggel menni kell a fogorvoshoz, szóval majd nem tudom... Valahogy bepótolom. Lehet holnaputáni mérlegelést csinálok és egy plusz gyümölcsnapot? :D Még nem tudom... Majd látom... Max a méreteket azokat letudom reggel mérni, csak a mérleggel lesz gond, mert anyuéknál az a régi pontatlan mérleg van...
2009. júl. 21. 08:55
jaj jaj Moncsi...én itt vagyok!!!!!csak az utóbbi időben sok volt a munkám,meg úgy minden összejött...BOCSI!!!!Holnap mérlegelés és a célom,hogy legalább -1kg kevesebbet mutasson!!!!ma gyüminap és be kell tartani és tornázni is kell!!!most neked nehezebb szerintem,mert szabin vagy és egyfolytában gondolkozol!!!nem???puszi.......ÉN ITT VAGYOK!!!!
2009. júl. 21. 08:38

Tündi, de... Kezdem feladni. Minden nap jövök erre és senki sincs. A kezdő löketek, a tudat, hogy mással tudok beszélgetni és tartja bennem a lelket, az nincs :( Szóval kicsit agyaltam rajta, hogy feladom... Vagy mégse?????


Szia kriszti

Ügyi vagy, gratula a 10 kg-hoz! Mennyit szeretnél még leadni? MEnnyi vagy most?

Remélhetőleg ez az állapot nem sokáig tart...

2009. júl. 21. 08:28
szerintem nem fog sokáig tartani, csak ne keseredj el....most regenerálódik a tested a fogyáshoz,gratulálok,hamarosan újra beindul...
2009. júl. 21. 08:09

Sziasztok!

Kriszti vagyok Szombathelyről.Nem rég találtam ezt a honlapot és nagyon megörültem neki. Most 5. héten tartok a fogyókúrában. Eddig 10 kg ment le, de most másfél hete egy deka sem. Szerintetek meddig tart ez az állapot?

2009. júl. 21. 07:45

szia szia

hát mit is mondjak a fogyás jól megy,szerintem jobban,mint amikor az elején mindent pontosan betartottam.....én is ingok rendesen...nekem a reggeli a nehéz,mert este már nem eszek vagyis próbálok,de reggelre mindig annyira éhes vagyok,hogy néha becsúszik egy virsli vagy pirítós,DE ledolgozom egész nap...azt hiszem,én annyit javítok a diétán,hogy reggelizni fogok és ebéd után már csak víz...most ezt csinálom,de ne félj ugyanúgy tartom a napokat!!!nekem ez jobban bejön....remélem nem készülsz feladni!!!!!

2009. júl. 20. 10:15

Halihó!

Mi újság errefelé?

Tündi hogy megy a diéta? Nekem most sehogy. Most kezdek gyengülni, úgy érzem nem fog ez menni... Kísértés van dögivel... Basszus...

Remélem te jobban bírod. Én félidőben egy kicsit meginogtam :$


lipike, sissa merre vagytok?

2009. júl. 18. 14:15
:(
2009. júl. 18. 11:06
hát mert csak én írok meg te.....
2009. júl. 17. 23:21
Halihóóóóóóó... Merre vagytok elveszve? Fel-fel nézek, de senki sem ír :(
709. moncsicsi83 (válaszként erre: 708. - 811cb5edc7)
2009. júl. 15. 21:01

Húú ma én is több mint 3 liter vizet megittam és valamikor 3 körül kajáltam először. Akkor sem voltam igazán éhes, csak elkezdtem csipegetni a kajcsiból. Ma tényleg jó meleg volt. Azért tornáztam egy kicsit, még jó, hogy szabadnapom volt...


Holnap mi a menü? Nekem grízestészta ;)

2009. júl. 15. 20:35
sziasztok,hogy álltok?nekem egész jól ment a mai nap,habár tikkasztóan meleg van még most is....de legalább nem vagyok annyira éhes,csak iszok iszok iszok....béka fog nőlni a gyomromban...komolyan...ti hogy vagytok?
2009. júl. 14. 18:51
Jah, majd Plaza-ba beugrok az ottani sportboltba, mert a "katlanba" nem volt.. Tesco-ba meg nem akarok venni...
2009. júl. 14. 08:20
egy sportboltban...biztos fogsz találni...
2009. júl. 14. 08:10

A megunás nálam is előfordul, de még most nem volt jellemző. De még lehet... Ugrálókötelet te hol vettél?


Na megyek melózni, szép napot! Este majd jövök! Kitartást a fehérje naphoz :D

2009. júl. 14. 08:09
szia szia jó reggelt....nekem is csak 0.3 kg ment le,de most vagyok a piros napok kozepén,reélem ennek koszonheto...a párom még nem csinálta meg a steppert,nincs rá ido,meg én is mindig elfelejtem mondani neki...ráálltam az ugrálókotelezésre,most ezt nyomom....nem értem magam,olyan hamar megunok mindent....
2009. júl. 14. 07:42

Kukuccs!

Neked mennyi volt a mai mérlegelés? Én elég keveset fogytam most :( 67.5 kg vagyok. Csak 0.4 kg. Ez eddig a legkevesebb. Egye fene, de legalább ment le. Majd most jobban odafigyelek, jövő héten meg tudok tornázni dögivel, mert szabin leszek!

2009. júl. 13. 21:07

Én is jól bírtam, nem voltam éhes egyáltalán. Ami tök fura, hogy az elején a diétának egy nap elfogyott egy ananász, most meg csak a felét bírtam megenni. Egyre kisebb étkű vagyok, pedig eddig sem ettem sokat. Elkészítettem a holnapi kaját, meg letornáztam egy Bérest. Tök hulla vagyok. Pedig még egy szteppert akartam nyomni...

Tényleg neked megcsinálta már párod a gépet?


Holnap van mérlegelés, ugye

2009. júl. 13. 21:01
egész jól bírtam...most fáradt vagyok nagyon...annyira kihajtottam magam....kalória semmi..torna meg annál tobb
700. moncsicsi83 (válaszként erre: 699. - 811cb5edc7)
2009. júl. 13. 19:23

Jah, én is akartam venni ugrálókötelet és ugrálókötelezni, de ráfaragtam, mert nem volt Dechatlonban. Majd valamikor elmegyek HERVIS-be, hátha lesz. Én is nagyon kedvet kaptam hozzá, már 2 hete agyalok rajta!


Hogy bírtad a gyümölcsnapot..

2009. júl. 13. 08:31
sziasztok csajok,fű de nagy pangás van.....bocsika,de egésu hétvégén nem voltam gép közelben...moncsi,azt hiszem elkezdek ugrókötelezni,meguntam az R.R. tornát,azt hiszem csak napi 20 percet fogok rá tornázni a 40 az sok....inkább ugrabugrálni fogok...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook