Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ráckevei kismamák fóruma fórum

Ráckevei kismamák fóruma (beszélgetős fórum)


105. andi2379 (válaszként erre: 104. - Sulawesy)
2010. jún. 7. 07:49

Sziasztok


Sajnos még nem derült ki a kicsi lányom ö 7 hónapos, félek nagyon hogy elkapta, de kb még egy hét mulva derül ki. Nagyon jól telt a hétvége, városnapok voltak itt szigethalmon, igaz csak tegnap este mentük át de nagyon jól éreztük magunkat. Elvileg már itt a nyár és kánikula lesz mostmár.köszi.

104. Sulawesy (válaszként erre: 99. - Andi2379)
2010. jún. 6. 23:07

Hát a legjobbakat Nektek!! Kiderült azóta, hogy ki kapja el és ki nem?? Amúgy Te még nem voltál bárányhimlős?? Húú, az komoly, én végig rettegtem volna a terhességem!!

Azért abban bízom, hogy a jó időt kihasználtátok hétvégén! :D

2010. jún. 6. 23:06

A napsütéses jó reggelt megvolt! Jujj, le is égett a vállam.

Itt Ráckevén János Vitéz napok voltak a hétvégén, végre ez volt az első, hogy nem esett az eső, mióta itt lakunk, így körbe is néztünk.

Jól éreztem magam, jól telt a hétvége.


Szülés. Akkor Te hamar túlestél az egészen :D


Hogy telt a mai napod? Jó időtök volt ? Nálunk kellemesen sütött a nap végre, le is égett a vállam nyakam.


Most lehúzok aludni, mert hulla vagyok! Majd írok többet, szebbet :D Jók legyetek!

102. Kippy (válaszként erre: 101. - Sulawesy)
2010. jún. 6. 09:27

Napsütéses szép jó reggelt!!!!


Igen, én is láttam tegnap a százat, de nem mertem egyedül ünnepelni, hiszen nem sokat köszönhetek magamnak, én még alig írtam ide.

Jaaaaaaaaaaj!!! Ugyan ez volt nálunk is. Annyi különbséggel, hogy én nem nagyon mehettem sétálni, mert november óta feküdnöm kellett. Így, teljesen bekattantam a sok nettől, tv től. Zoli is csak ment a programocskáira (és ehhez hozzá kell tegyem, hogy van egy 10 éves fia egy másik kapcsolatból. Hé,Sze ott van nála, és pénteken hozza hozzánk Vasárnapig. No komment.)Szóval, élveztem a fekvést. Viszont, a lényeg. Amikor este elkezdődtek a fájásim és leszaladt a kutyákkal ugye, a kis drága Toto (pincsi) faképnél hagyta apát a réten és haza rohant hozzám. Még sosem csinált ilyet. Tuti érezte, hogy valami esemény van készülőben és rohant anyához. Zoli elég ingerülten rontott haza, hogy mit képzel magáról.Egész nap csak kényeztetve vannak (ez igaz is, mert nem nagyon tudtam velük játszani)Majd, amíg kórházban leszek földön alvás lesz és hasonlók bla bla Szóval, mi ezen vesztünk össze elég rendesen. És én is a szülőszobán kérleltem a szülés után (mindig ki kell várni a jó pillanatot), hogy amint haza jött, béküljön ki vele. Még a könnytől száradó szemekkel megígérte, és mondta hogy tudja miért szaladt haza, csak ideges lett, mert attól tartott hogy elüti egy autó és akkor mi lesz velem. Hát, nem édes? De, ekkor megint bosszús lettem, mert ha ennyi az egész, akkor miért kellett engem is felidegesíteni????

Ma mellesleg szintén progit harcoltam ki magunknak, mert ő legszívesebben focizni ment volna. De, olyan szép idő van és olyan kevés pillanat jut egymásra, főleg így hármasban. így elmegyünk Horányba a barátainkhoz, és egész nap a szabadban leszünk.(Olyan, mint Lórév-Adony nálunk.) Tegnap vettem már a hölgyikének a anti-Uv sátrat. Remélem, tetszik majd neki.

Mondjuk, egy a gáz. Körbe kell autózni, mert a komp nem megy a vízállás végett. Így 45 perc kocsika a 15 helyett. Természetesen vevő vagyok erre, mert ha járna a komp sem merném rá felvinni csöpikét. Mert: a kocsiban nem hagyom, ki meg nem szállok vele a kompon. Így tiszta rizikónak éreztem.

Gréta is elég buktás volt. de, ez mostanra eléggé vissza rendeződött, mert bár többször eszik, mint eddig, de kevesebbet. kicsinek hihetetlen adagokat kajált be. Most annak a felét. De, már nem is nézem mennyiket eszik. Először izgulni kezdtem, hogy vajon mitől nem eszik. Ellenben nagyon szépen fejlődik, nagyon jó a kedve és minimális a bukta végetti öltözködés. illetve, most a meleg végett többször teszem mellre, hogy tudjon iszizni.

Az alvást meg nem értem. Eddig nagy nehezen, ráállt az este 6-tól reggel 6-ig ra. Persze közben szopi félálomban. Nappal nem alszik sokat. Most elalszik este időben, de 15 percenként felsír, és ez megy hol este 8-ig hol este 9-ig.

Vagy, a másik eset. Éjjel ennyira felébred valamire Pl. hagos motor stb. hogy "kipattan a szeméből az álom" és elkzd dumálni, szórakoztatni önmagát. Míg én fekszem mellette csendben, mert hát nincsen délelött, és aludni csak jobb volna még. :) Na, mindegy. Minden változik úgy is.


Na, pá! Megyek készülődni.

101. Sulawesy (válaszként erre: 100. - Kippy)
2010. jún. 5. 23:00

Húú, átléptük a bűvös 100 hozzászólást!! Olyan jó érzés ez. Azt hittem, hogy soha...


Örülök, hogy ilyen szép élmény volt Neked a szülés. Végeredményben nekem is. Nem is hittem el előtte, hogy lehet szülés közben, meg közvetlen utána mosolyogni. De lehet!! Fényképes bizonyítékom van rá!!

Nekem egyértelmű jel volt az indulás, éjjel kettőkor elfolyt a magzatvíz. Első körben azt hittem pisi, és szégyelltem is, hogy magam alá... aztán láttam, hogy rózsaszín és nemsokára jöttek is a fájások.

Én nekem a szülés előtti estém érdekes és felejthetetlen. Nagyon összevesztem Sanyival. 2-3 hónapja nem volt közös programunk, ő aznap volt korcsolyázni a Dunán, este meg ment focizni, velem meg nem jött el egyszer sem sétálni. Anyósom rendes, mert ő nagyon odatette magát, de aznap hozzá sem volt kedvem, pedig jött volna vele. Sanyi érezte, hogy gáz van, mert szinte végigzokogtam a napot. Ő elindult focizni, én meg sétálni. végigsírtam a sétát és elhatároztam, hogy hazajövök, összepakolok és vége, nekem nem kell ilyen ember. Az a séta felejthetetlen. Többször hívott Sanyi, hogy felelőtlen vagyok, hogy utánam jön (mert ő nem ment el végül is focizni, mert eljutott a tudatáig a gondom) . Én csak sírtam és mentem, mentem. Le a kagylósra, ott az üdülő részen... nem tudom mennyit mentem. Aztán hazaértem, fejben már összepakoltam. Itthon ült Sanyi beszéltünk, nem engedett el. Lefeküdt aludni, én nem tudtam, mert dúlt bennem minden. Két órát hagytam aludni, mikor pisilni kellett és megtörtént... első körben nem is akartam felébreszteni, mert mérges voltam még mindig. Aztán csak szóltam, és a kórházban megbeszéltünk mindent. Volt rá időnk.... :D


Azóta jól vagyunk. Kellett ez a trauma :D


Húú, hosszú vagyok.


A legfájdalmasabb az EDA mellé illetve beadása volt. De így utólag az sem vészes :D


Alvás: Igen volt olyan időszak, amikor nem aludt annyit, de alapvetően miután a hasfájósság elmúlt azóta végigalussza az éjszakát. Este olyan 9-10 között elalszik, és 6-7-8 ig húzza a lóbőrt.

Volt olyan, hogy felkelt éjjel párszor, de nem jellemző (kopp-kopp)


Nálunk a nagy probléma a bukás. Na attól néha sírógörcsöm van. Nem, hogy ő de én is napi 4-5 ször öltözöm. Nem tudok mit tenni. Eszik, hízik (most olyan 8200 grammok vagyunk), és jön vissza a kaja. Készen vagyok már a savanyú tej szagtól, amit állítólag nem érez senki rajtam, de nekem már a bőrömbe ívódott...


Na lelövöm magam. :D Jó éjt, holnapra is hasonlóan szép időt!

100. Kippy (válaszként erre: 92. - Sulawesy)
2010. jún. 5. 21:58

És, a kimardt "szülök" rész.

Tehát. (Imádok róla beszélni!!) :O)


Azon (az azóta csodásnak nevezett) napon elkezdtek fájásaim lenni délelött, de simán takarítottam és hasonlók. Annyi, hogy felhívtam a dokimat (mert már 2 ujjnyira nyitva voltam előző hét óta), hogy elkezdtem vérezni is. Azt mondta nem baj, tágulok.

Este 17 körül már nagyon gyanús lett, hogy tudom mérni a fájások közötti időt, ami 5 perc volt.De, egyáltalán nem fájt, még mindig tettem vettem. Azért, szóltam a férjemnek, hogy amint haza ért és levitte a kutyákat (!), vigyen be a kórházba, mert ez már gyanús. Bár, biztos voltam benne, hogy semmi nem lesz. Jövünk egyből haza. Így a nyugalmamat átvéve apa a séta után bevágott egy szendvicset a kényelmes indulás elött (itt azért egy kissé nyugtalan lettem, mert az elvárásom volt abban a pillanatban, hogy legalább ő izguljon már).

20:35 kor átöltözve, és kissé görnyedten sétálgattam a vajúdóban. Megjött a dokim, és azt mondta 23 h-ra túl leszünk rajta, és hozzá tette "Csöpögtessünk egy adag oxitocint!". Hát, ekkor még nem akartam elhinni. Nem is lett igaza, mert 23:03 –kor született meg a kis drágám, laposra nyomott nózival (mert elnyomta a csatornában) . :) Ja, és 3280 ill. 50 cm.


Annyira hihetetlen még most is. Nekem olyan hatalmas pozitív élményt adott a szülés, mert egyáltalán nem szenvedtem. Fájdalomcsillapítás nélkül pikk pakk meg lett. És, a varrás jobban fájt a végén (amit már viszont érzéstelenített az orvosom). Olyan furi ez az egész. És, én voltam akkor az egyetlen, aki 20:30 tól éjjel egyig a szülészeten volt. Szóval, minden tényleg csak rólunk szólt abban a pár órában, ott a félhomályban.


Néha azt hiszem, hogy álmodtam az egészet. Azt hiszem, nagyon szerencsés vagyok…


Ja, és amikor kijött a baba, akkor nekem az első mondatom (mert, hát a ffiak csak egy dologra tudnak koncentrálni): "Apa Apa! Fénykép fénykép!" Szerintem, ha nem szólok, akkor még mindig ott áll a szerelmem és csak boldogan néz.


Amúgy nálam a sorrend ez lett volna: tiszta oxigén, kéjgáz, EDA. De, csak a sok szörnyű és fájdalmas történetek végett.


Hogyan tudtak 3x melé szúrni? Nagyon fájt? Mi volt a legfájdalmasabb? Az EDA mennyire csillapított?


Bakker, három napja alig alszik a baba. Nálatok volt már ilyen?

2010. jún. 5. 10:14
Igen közel vagyunk s lenne kedvem, föleg itt a nyár férjem dolgozik, két gyerekkel a másodikon, élvezetes lesz. Sajna most a nagy lányom bárányhimlös és valószinü a kicsi is elfogja kapni. Az is lehet hogy én is mert lehet hogy nem voltam még.Ugyhogy a junius az jól fog telni.
98. Sulawesy (válaszként erre: 93. - Andi2379)
2010. jún. 5. 09:43
Amúgy Te nem is laksz messze tőlünk. negyed óra kb. kocsival :D Ha levizsgáztam, és rápihentem egy kicsit és van kedved találkozhatunk! :D és és és
97. Sulawesy (válaszként erre: 96. - Kippy)
2010. jún. 5. 09:40

Üdv kedves határozott AKTÍV TAG! :D !


Hát tartalmas napot! Mi is sürgünk forgunk :D

És IGEN! Az egyik Fórizs iker leszármazottja! Az idősebbé! :D

Martinát én csak hírből ismerem, mert ő külföldön él.

96. Kippy (válaszként erre: 92. - Sulawesy)
2010. jún. 5. 09:30

Halihaló!

Aktív tag vagyok, aktív tag vagyok!!

Gyorsan bekukkantottam, mert dolgom az százezer és Anyuék is érkeznek. Este fogok tudni csak egy hosszabbat írni. (Már, ha el nem alszom, mert a kis hercegnőmnek éjjel nyűglődése volt több részletben. Szegény Ő, és szegény én.)

Akkor Artúr csak nem a Fórizs ikrek egyikének leszármazottja? Én csak a Fórizs Martinát ismertem régen. Egy ovi, egy alsó oszt...

Nektek is szép napot!

Majd jövök.

2010. jún. 5. 08:59

Amúgy kellemes hétvégét!

Végre süt a nap! Már ez is akkora pluszt ad lelkileg!! :D

94. Sulawesy (válaszként erre: 93. - Andi2379)
2010. jún. 5. 08:59

Szia!


Én belehalnék! Szó szerint. Annyira emberközpontú vagyok, hogy csak na. Ez a két is iszonytató volt! Ha nem lenne nyáron az a kutyás csaj, aki lejön a kislányával, ha nem lenne a Ringató ahova most kezdtünk járni a fiammal... hát lehet, hog szerelem ide-szerelem oda feladtam volna ezt a kapcsolatot. Azt hittem, hogy erős vagyok, de be kell látnom nem. A párom azt mondja aki keres az talál. Én nem ijedek meg a kereséstől, mikor Bp.-re költöztem senkit nem ismertem. S mégis pikk pakk lettek ismerősök, barátok, de itt lehetőség sincs.


Vagy van, Kippy? Tapasztalat? Merre induljak el?

2010. jún. 5. 08:31

Sziasztok


Én itt vagyok igaz csak olvasgatok, de valahogy én is hasonló helyzetben vagyok mint ti. A férjemmel mi 10 éve költöztünk el a szülöktöl akik több mint 300km-re laknak tölünk. Azóta sem sikerült találnom olyan barátot akivel sok mindent megoszthatnék. Most már van két lányom és kezdek beletörödni, de azért néha hiányzik.

2010. jún. 4. 21:53

Szia!


A fórumon többen is voltunk ,de elkoptak az emberek. (nem haragszom érte, sajnos én egyedül hiába aktívkodom, ha megunod, utánad sem dobok követ :D )Azért indítottam, hogy hátha sikeredik ráckevei kismamákkal, vagy környékbeliekkel ismerkedni... Kemény itt egyedül ismerősök nélkül, de nem akarok panaszkodni.


A vizsgám sikerült, most már csak a jegyet várom. Jövőhéten szerdán lesz ebben a félévben az utolsó. Aztán még két félév van hátra. Felnézni nem kell, mert ha nem idétlenkedem el az előző 5-6 évet már rég lenne egy diplomám, de akkor éltem a nagyvilágba, egyik sulit a másik után hagytam ott. Tehát megérdemlem a sorsom :D


Én Gazdagréten 2000-től 2008-ig éltem egy év megszakítással.


Igen, 14,5 óra természetes úton, 3910 grammal és 57 cm-rel jött világra Fórizs Artúr! EDÁt kértem, de az ügyeletes doki 3x szúrta mellé, meg kellett várnom az én dokimat. Addig valami gázt szívattak velem, attól lett könnyebb. Miután elfolyt a magzatvíz 3 és 2 perces fájásaim voltak szinte a végéig. Fájásenyhítőt kb. másfél, 2 óránként kaptam. De nagyon elfáradtam, miután 38-40 órát voltam ébren.

A szülésznőmnek nagyon sokat köszönhetek!! Pedig nem is fogadott volt! Neki köszönhetem, hogy majdhogynem gátvédelemmel tudtam szülni egy vagy két kis öltést kaptam, mert egy picit vágni kellett, de állítólag nagyon jól tágultam. Mondjuk én ittam előtte a málnalevél teát literszám!!


Nálatok, hogy ment? Kaptál EDA-t? milyen pratikák voltak?

Én ültem labdán és nagyon bejött. Zuhanyozni, nem akartam , meg bordásfalazni sem, de sétálgattam és az is jó volt.Apás szülés volt?? Ha igen, tetszett neki? Hogy bírta?

91. Kippy
2010. jún. 4. 20:34

Csak ketten vagyunk ezen a fórumon?


Na? Hogy sikerült?

Nekem nem lenne erőm, de elsősorban időm a baba mellett tanulni. Felnézek rád! :O) Aszt hiszem, belehalnék. Ilyenkor Artúr szopija? Egyik megoldás sem lehet egyszerű most hirtelen belegondolva.

Mi is laktunk Gazdagréten. Vagyis egy utcával odébb, Sasadon. De, ennek már vagy 4 éve.


14,5 óra??? Húúúú! Ezt nevezik megpróbáltatásnak. De, természetes szülés lett azért ilyen hosszú idő után? Fájás enyhítőket mennyit adtak?

90. Sulawesy (válaszként erre: 89. - Kippy)
2010. jún. 4. 09:35

Jó reggelt! :D

Nálunk is furcsállták, hogy Fülöp úr bent van. Kérdezték is ismerősök, hogy ugye, ha itt a baba, akkor már csak az udvaron lesz a kutty. Én mondtam, hogy NEM. Bár Fülöp nem egy féltékeny típus, de ha kizárnám a gyerek miatt biztos zokon venné, meg amúgy is. Ő volt itt előbb. Imádom a gyerekemet, de Fülöppel 7 éves múltunk van. Sok mindenen keresztül mentünk együtt. Sokszor ő volt a hallgatóság, ha bánatom volt.

Tudod, hogy irigykedem rád a kutyás sétákért!! Én előtte Gazdagréten laktam és ott nagyon sok kedves ismerős és barát köszönhető Fülöpnek. Itt nincs senki. Hazudok, mert van egy nyaraló anyuka, ha itt vannak mindig rám csörög, hogy menjünk sétálni. Neki egy briardja van.

A védőnő nálunk is első körben ki akarta küldeni, még itt volt. Én meg határozottan nemet mondtam. Fülöp marad, ő mehet ha nem tetszik...

Én is nagyon örülök, hogy kutyások vagytok. Aki nem az, vagy nem volt az sokszor nem is érti, hogy lehet őket úgy szeretni, mintha emberek lennének. Anyámék imádják, évente nyaral náluk egy-két hónapot!! Akkor megy a kényeztetés ezerrel. Kilométereket képesek menni vele, amúgy meg otthon ülnének :D


Én a Péterfyben szültem és nagyon nem bántam meg. Barátnőm apukája volt a dokim :D 14 és fél órát vajúdtam, de hihetetlen élmény volt. Úgy mentünk be a kórházba, hogy tiszta volt az út, 14 óra alatt pedig 30 cm hó esett. Artúr hozta oda !!! Ezt mesélem neki mindig :D Nem hittem volna, hogy ennyire lehet szeretni valakit, de ő bebizonyította nekem.


Most elköszönök, szerintem csak este leszek, Megyek vizsgázni. Még kettő van ebben a félévben. Már jó lenne túl lenni rajta.

Szép napot!! NAPSÜTÉST!!

89. Kippy
2010. jún. 4. 08:22

:O)))) Tudom, hogy miről írsz. Nekem kettő kutyám van a lakásban. Egy boxer és egy pincsi. Imádjuk őket. Nagyon sokan hülyének néznek ezért. Éppen e-végett nem szoktam erről másnak mesélni.Itt, keszin, szerencsére sok kutyás barátuk van. Olyan jó érzés.Igazi falka sétáltatás van. Sokszor 10-15 kutya együtt szaladgál. Természetesen itt is vannak kutyát gyűlölők. Egyszer még nagy pocakkal leszaladtam ezzel a két hülyével egy gyorsra. Mögöttem jött 2 anyuka babakocsival. Egymásnak megjegyezték, hogy két dög mellé minek, és hova neki még egy gyerek is? Erre én csak azt mondtam (mert, persze meghallottam), hogy inkább két dög, mint egy disznó mellé. De, nem értették szerintem.

Ez olyan, mint amikor megkérdezték tőlünk, hogy most akkor hová kerülnek akutyák, ha jön a baba? Zzzz.. A védőnéni is megszokta már őket, de eleinte nagyon rossz szemmel nézett rám. De, rájött hogy nálunk sokkal nagyobb tisztaság van, mint ahol nincsen állat. De, persze ne menjnek a Gréta közelébe bla bla bla..

Szupi, hogy ti is nagy kutyások vagytok!!


Én Vácon szültem. Hihetetlenül csodálatos élmény volt. Tényleg megfordul az emberrel a Világ. Megváltozik az értékrend. Folyamatosan boldognak lenni, és a fellegekben járni isteni érzés.:)


És Artúr hol született?? Élmények??

88. Sulawesy (válaszként erre: 87. - Kippy)
2010. jún. 3. 23:29

Hát igen, ezért csináltunk Dharasztiba egy boltot közösen, hogy legyen munkahelyem :D Most egyetemre járok, de fogalmam sincs mit fogok itt a diplomámmal kezdeni.

Nem tudsz kiábrándítani Ráckevéből nyugi :D Én szeretem. Fülöppel a kutyusommal fedeztük fel eleinte. Bár itt eléggé kinéztek minket, mert itt a kutya a házat védi, nem társ... Ha még azt is tudnák sokan, hogy bent van nálunk a házba és családtagnak számít.

Én nem érzem szűknek, bár pl. Bp.-t után kicsi, de valószínű engem azért nem folyt annyira, mert nincsenek ismerősök, nincsenek pletykák.


Tényleg majdnem egy napon születtek. Hol szültél??

87. Kippy
2010. jún. 3. 19:09

Akkor hasonló cipőben járunk. Én is elsősorban a férjem végett költöztem el. De, a munka is jelentős szerepet játszott. Ott nehéz állást találni. Ha, meg találsz valamit, akkor az nem fizet jól.(Persze, biztosan van 1-2 kivétel.) Azután a következő gondom a fővárosba való bejutás volt reggelente. Tömegközivel logikátlan a kapcsolódás. Kocsival pedig a halásztelki M0 elötti torlódás okozott agyhalált, és került órás időveszteségbe reggelente.

Szerencsére annyira nagyon messzire nem mentem. Anyuék nagyon lobbiznak, hogy költözzünk vissza. "A kicsi unokámnak sokkal jobb volna itt!.." -hangzik a mondat, ami a lelkifurdit akar okozni.Természetesen jobb volna. Igen, amíg kicsi. Mellesleg, nagyon jókat alszik lent. Én meg imádom a folyót, a levegőt. Viszont, amíg ott laktam azt éreztem sokszor, hogy megfulladok. Minden olyan szűk és kicsi volt számomra. De, most már jó. Szeretek lejárni. Főként, hogy sokan nem mernek megszólítani, mert már nem nagyon ismernek. Pláne babakocsival.:) De, szerencsére már ez is egyre kevésbé idegesít.

Most egy kissé olyannak tűnik, mint ha csak rosszat tudnék írni. Ez azért nem igaz.Csendes kis üdülni való város, jócskán teli nyári programokkal és ámulatba ejtő szépséggel. Csak a lakosság...


Nagyon édes a kis Artúr. Szinte egynapos a kislányommal. 2010.02.01. :O))))

86. Sulawesy (válaszként erre: 85. - Kippy)
2010. jún. 3. 15:05

Igen szeretek. Bár fura volt első körben, mert feladtam mindent, úgy jöttem le ide a párom végett. A pletykákat tudom, kicsit nehéz is volt megszokni, mert akár hol laktam eddig, sehol nem volt ilyen durván, mélyen személybevágó.

Ami zavar még, hogy nagyon zárkózottak az emberek. Én nagyon társasági lény vagyok, és az első év nagyon kemény volt. Sehol egy ismerős, sehol senki akivel lehetne egyet beszélgetni. A párom családját leszámítva. Nem dolgoztam egy évig, és nagyon előjött a négy-fal szindróma. Azóta szültem, és próbálok nem foglalkozni azzal, milyenek is a ráckevei emberek.


Múltkor találkoztam egy kismamával aki szembe jött velem. Tolta ő is a babakocsit. Köszöntem neki mosolyogva, mire ő elfordította a fejét!!! Fájt nagyon. Nem akartam én beszélgetni, vagy legjobb barátnő lenni, csak jól esett volna ha köszön!


Neked milyen volt itt hagyni Ráckevét?

85. Kippy
2010. jún. 3. 12:31

Köszönöm!

Szeretsz kevén lakni? Meg kell szokni, hogy mindenki tud mindenkirők mindent.Ez egyszer fix. Kiváncsiak, és mindenkiről pletyiznek. Fő pontok a fodrászatok, és a piac. :O) Mondjuk, talán a mi korosztályunk nem annyira ilyen.

2010. jún. 3. 11:52

Szia!


Én nagyon örülnék neki, mivel én Ráckevén lakom. Két éve élek itt. Én szívesen veszem, ha csatlakozol s héba hóba adsz némi életjelt :D

83. Kippy
2010. jún. 3. 10:40

Sziasztok!

Véletlen ide találtam.:O)

Dunakeszin lakok, de a szüleim Ráckevén (ott nőttem fel), így sokat vagyunk ott a kislányommal, Grétával.

Ha, megengeditek, akkor néha én is szívesen beszélgetnék egy kicsit.

2010. ápr. 4. 18:43

Ma borzasztó napot éltem át. Nekem biztosan tejcsatorna elzáródásom volt. Éjjel annyira fáradt voltam, hogy elaludtam anélkül, hogy lefejtem volna a tejet az éppen nem aktuális mellemből. Nos reggelre bepirosodott, délre már 37, 9 volt a lázam!! Fájt mindenem. Aspirin ezerrel, Artúrt fájós mellre rakni, közbe masszírozni. Senkinek nem kívánom ezt a fájdalmat. Majd Artúr után fejni és közben masszírozni. :S

Láz lement 37, 4 re. Aztán egy hirtelen ötlettől vezérelve 38, 7 lett! Most megint "csak" 37, 9 , de már nem olyan rossz a közérzetem.

Hála az égnek pont a szüleimnél vagyunk húsvétolni, így anyukám gondos kezeiben vagyok :D

2010. márc. 31. 13:59
Mi is egyre többet sétálunk. Reninek már kettö foga van, nagyon ügyesen fordul a hasára és vissza. 8080gr és 71cm 19-én lesz 6 hónapos. Most meg van fázva de remélem hamarosan meggyógyul.
2010. márc. 31. 12:09

Hát igen, lassan lehetne sétákat szervezni is :D

Itt nálunk gyönyörű a Duna!!

Kicsi fiam már egyre több gügyögő hangot ad ki... :D

2010. márc. 31. 10:11

Sziasztok


Látom megjött a tavasz mert mindenki eltünt.

2010. márc. 12. 21:24

Sziasztok!


Gratula az álláshoz!


Nekünk a porszívós orrszívó vált be. Nekem is volt elektromos de az annyira nem jött be.

A porszívóssal meg pikk pakk meg van és egyáltalán nem drasztikus mint ahogy első hallásra gondoljuk :)

2010. márc. 12. 20:12

Gratula az egyedül felálláshoz!!! :D

Én örülök, ha egyedül mosolyog :D

2010. márc. 12. 19:58

Délelőtt még katasztrófa volt a helyzet nátha ügyben, délután 2-ig kb. 10-szer szívtam a nóziját. Egész délután meg egyszer!!!! Tök jóóóóóó, úgy örülök! És írtó virgonc, az apjának produkála magát, de nem gyengén, visít, sikít, nagyon jól érzi magát!


ÉÉÉÉÉSSSSSS!!!!!!!! ABSZOLÚT FELÁLL EGYEDÜL!!!!! Már nem kell kapaszkodó, feláll a szoba közepén és megy amerre akar! Hihetetlen! Imádom, olyan ügyes!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook