Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Push up 2 tabletta használt már valaki ilyet? Ér valamit? fórum

Push up 2 tabletta használt már valaki ilyet? Ér valamit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
171. csaszarimo (válaszként erre: 167. - Hajgumi)
2012. szept. 22. 13:06
Köszi a részletező véleményt.
170. csaszarimo (válaszként erre: 169. - Sammyke)
2012. szept. 22. 13:05

Szia!

Szakorvos szerint a progeszteron kibocsájtó spirállal alkalmazva okozhat vérzést. Ebben az esetben nyilván a teherbeeséstól nem kell tartani, a spirál mechanikus védőhatása miatt. Én elméletem szerint ha a progeszteronnal együtthatva ilyen hatása van valószínű valamilyen együtthatása lesz a fogamzásgátlóval is, bár gyorsabban ürül, de pótoljuk, hiszen 2-őt kell bevenni belőle naponta.

A hatás persze változó attól függően, hogy mit tartalmaz a fogamzásgátló.

169. Sammyke
2012. szept. 19. 09:07

Sziasztok!


Azt szeretném megtudni, hogy a push up 2 tabi használata befolyásolja-e a fogamzásgátló tabletta hatását?

Lehet-e a fogamzásgátló mellett szedni, anélkül hogy félnem kellene attól, hogy a fogamzásgátló hatása módosul és esetleg nem véd a terhesség ellen.

Előre is köszi a választ!

Ancsa

168. hajgumi (válaszként erre: 107. - Csaszarimo)
2012. szept. 18. 15:16
Na emlékeztem, hogy valaki írt ilyesmit, de nem tudtam, hogy te voltál. Ez a jelenség volt nálam is 1x mindenféle tabletta meg bogyó nélkül (és se előtte se utána nem volt több ilyen), több hétig tartott. Egyszer csak vége lett több hét után és 2 héttel később rendes menstruációm volt, tisztára nem értettem az egészet. Tényleg rossz érzés volt. Most viszont utánaolvastam és ez a "barnázás", ahogy írják a progeszteron hiánnyal függhet össze. Minél több fitoösztrogént (vagy fogamzásgátlót) juttatsz a szervezetedbe, annál jobban lecsökken a progeszteron szint (ami peteérés után szokott jó esetben termelődni) és progeszteron hiány alakul ki könnyen. És ez okozhatja. Mondjuk én nem szedtem semmit, de ezek szerint valamiért nem termelt akkor elég progeszteront a szervezetem. Én itt olvastam róla: [link] Amúgy azóta elmúlt neked?
167. hajgumi
2012. szept. 18. 14:57
A fogamzásgátló az mesterségesen előállított ösztrogént tartalmaz, míg ez a bogyó természetesen keletkezett fitoösztrogént. A fitoösztrogén 12 óra alatt kiürül a szervezetből, ezért kell napi 2 (reggel-este) tabletta a push up-ból, hogy legyen utánpótlás. A mesterséges ösztrogén tovább a szervezetben marad, ezért kell csak napi 1 tabletta a fogigátlóból. Ma már a mesterséges fogamzásgátlók sem tartalmaznak annyi ösztrogént, mint a régiek, mert az nyilván nem jó a szervezetnek ha valamiből túl sokat kap (vagy ha túl keveset). Valószínűleg nem olyan mennyiségről van szó, hogy lenne hatása, de inkább kérdezd meg a nőgyógyászodat. Én laikusként azt mondom (mivel nem értek ehhez) inkább védekezz pár hónapig mással amíg ezt szeded, ne ezen múljon. Persze teljes biztonság addig van, amíg senkivel semmikor nem kerülsz túl közel...
166. hajgumi (válaszként erre: 164. - Csaszarimo)
2012. szept. 18. 14:46
82 cm. Hát ebből nem nagyon lehet megállapítani. 2 szám kell hozzá legalább (mell alatti körméret és a mell csúcsánál). De miattam ne írd le, csak ha neked erről vélemény kell.
2012. szept. 16. 17:32
És mi van a fogamzásgátló együtthatásával?Valaki tud vmit erről?
2012. szept. 16. 17:31
A 82 átlagosnak számít?
163. hajgumi
2012. szept. 15. 23:43
Azért az is kérdés alapvetően ki mennyiről indul. Akinek alig van melle nyilván látványosabb a változás. (ez rám is igaz lenne ha kipróbálnám, ne vegyétek sértésnek semmi esetre se) Akinek meg van pl: átlagos, annak lehet hogy nem használ sokat ez a bogyó, az menjen kés alá, ha ahhoz van kedve, mert még nagyobbat akar. Meg ha túl sok fitoösztrogén kerül a szervetebe az vetélytársa lehet a természetesen termelt ösztrogénnek. Csazarimo, lehet azért lett kisebb a melled, mert túl sok került a szervezetedbe fitoösztrogénből? Köszi mindenkinek aki ír véleményt ehhez a témához.
162. mell
2012. szept. 13. 17:40
jaj :-(
2012. szept. 13. 13:26

Igaza van murila-nak. Én már a második dobozt is elkezdtem, de semmi változás, sőt inkább kisebb lett, nagyobb semmiképp.:(

Beszedem a maradékot is ha már megvettem, és visszaküldöm az üres dobozokat:(

Kár h átverettem magam, de ez van:(

2012. szept. 13. 10:41

Ti tényleg elhiszitek, hogy ez működhet???? Hát, gratulálok, komolyan..


Gondoljátok, hogy annyian elmennének plasztikáztatni, bevállalni a rizikót, kiadni a több százezret, ha egy egyszerű tabletta megoldaná a problémát? És gondoljátok, hogy nem árulnák már a patikákban az ilyen tablettákat, ha tényleg hatásos lenne?? Ugyanmár...


Ha pedig megnézitek az említett parasztvatkítós honlapot, kis kereséssel utána lehet járni, hogy a képek mind külföldi plasztikai sebészetek előtte-utána képei.

159. mell (válaszként erre: 158. - Zozobogi)
2012. szept. 13. 10:33
Elhiszem, mert a változás, amit én látok az a semminél talán csak valamivel több! És én az első doboz vége felé járok.Az hogy visszaáll eredeti formára, ha már nem szedem, az viszont rossz hír, mert úgy voltam vele, ha a semminél valamivel több, akkor legalább nem az ablakon kidobott pénz, hiszen végleg olyan lesz, azaz teltebb. :-( Úgy vagyok vele, hogy minden nő más, és lehet, hogy mindenkinél leheletnyit másképpen hat...
2012. szept. 12. 20:59
Sziasztok! Beszedttem 2 DB Tbl-t, és semmi változást nem tapasztaltam. Eleinte kicsit fájt, érzékeny volt, de az is elmúlt. Kértem vissza az árát, de minden kifogással éltek. Aki teheti jól gondolja át megrendelés előtt, mert sem az árát nem látja, sem a nagy változást. Ha nem szeded tovább, akkor a melleid vissza áll ez addigi méretre. (orvostól tudom, korházban dolgozom!!!!)Szóval ne higgyétek el.!!!!!!!!!!!!!!!!
157. f632c88244 (válaszként erre: 150. - Fda026287f)
2012. szept. 12. 14:09
Plasztikázásnál biztosra lehet menni...Ott úgy válogathatnak,mint más az áruházban. Ez a bogyó meg egy lehetőség, s ha nem használ,max el lehet mondani,hogy megpróbáltam :)Nagyobb veszteség szerintem senkit nem érhet az ráfordított összegért.. a benne található gyógynövények meg valamire csak jók:))
156. lori74
2012. szept. 12. 09:10

Sziasztok!

Nekem a héten fogy el egy doboz gyógyszerem.

Meg mértem a cicim kezdéskor,akkor volt 82cm.er,most meg 83 cm-er.Én elégedett vagyok az eredménnyel,hisz a gyors növekedés sem jó.

155. mell (válaszként erre: 154. - Sammyke)
2012. szept. 11. 09:20
154. Sammyke
2012. szept. 10. 16:30

Sziasztok!


Valaki meg tudná adni nekem a weboldal címét, ahol tudok rendelni push up 2 tablettát?


Előre is köszi,

Ancsa

153. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 150. - Fda026287f)
2012. szept. 10. 15:21
ha annyira jó lenne, akkor a képeket nem külföldi plasztikai sebészetek oldalairól szedték volna össze.
2012. szept. 10. 15:00
LÁttam bocsi már kértem hogy töröljék :)
151. r-iett
2012. szept. 10. 14:58
2012. szept. 10. 14:53

Sziasztok!


Ma találtam erre a cikkre és hát nem tudom hogy vagyis kételyeim vannak hogy ez tényleg?? Akkor miért van annyi plasztikázás? Mellékhatás a későbbre vonatkozóan nincsen semmi?


Aki használta véleményeket várom :)))

149. mell
2012. szept. 8. 19:03
Sziasztok! én az első doboz végefelé járok, nekem sokkal duzzadtabb, teltebbnek tűnik, de őszíntén szólva sokkal többre számítottam. Nekem is van mégegy dobozzal, de azt fontolgatom, hogy eladnám...én ugyanis készítettem képet az elején, de már bocsásson meg a világ a saját mellemet lefotózva én nem küldöm el senkinek.
148. lori74
2012. szept. 7. 08:51

Sziasztok!

Nemsokára elfogy egy doboz gyógyszerem.Én látok változást,igaz hogy ne nőtt a mellem,de viszont sokkal teltebb mindt volt.Remélem azért lessz nagyob változás is.Az első hetekben fájt a melle,mindt amikor meg akar jönni,érzékeny volt.Most is fáj még,de már nem annyira.Van még egy dobozzal a gyógyszerből,azt még be szedem,és ha nem tapasztalok nagyobb változást abba hagyom,..

2012. szept. 7. 06:44
Véleményem szerint maga lenne a csoda,ha ez bárkinek 5 nap alatt hatna... Én úgy vélem,hogy kb. az 1. adag beszedésénél fogtok változást tapasztalni... Az lenne a gyanús, és az ütős szer,ha már az 1.napokban látványosságot hozna...Akkor ott vmi nagyon nem volna jó...
146. Ella93
2012. szept. 4. 20:20
Sziasztok! Én 2 hónapi adagot vettem, ma szedtem be az első 2őt.. majd irok a fejleményekről ;) :))
145. Ella93
2012. szept. 4. 20:11
Sziasztok! Én 2 hónapi adagot vettem, ma szedtem be az elő 2őt.. majd irok a fejleményekről ;) :))
2012. szept. 4. 17:00

Sziaszok!


Nektek mennyi idő kellett, amíg volt valami hatása??? Még jó kedvem sincs... :-) De én nem kérem vissza az árát, az én okosságom hogy kipróbálom...

143. Hareszka (válaszként erre: 130. - Mell)
2012. szept. 4. 16:57

Szia!

Eddig semmi változás ez az 5. napja, nem tudom, mennyi időnek kell eltelni, de sem érzékenység, sem duzzadtság, semmi!!!!

142. Énnm
2012. szept. 3. 10:10
Sziasztok! Én is egy hónapig szedtem a kapszulát, de semmi változást nem láttam... :( Visszaszeretném küldeni a terméket, de fényképet nem készítettem. Vajon fénykép nélkül is visszaküldik az árát?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook