Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


2009. nov. 9. 10:13

Szia Szamy!

Döntöttem, beoltatom magamat, biztos, ami biztos!

Puszi

2009. nov. 9. 09:27

Sziasztok Lánykák!

Még mindig tudok Hoxázni a munkahelyemről :-DDD remélem így is marad!

Megy a drukk ezerrel, gondolok Rátok és várom a fejleményeket!

Az oltással kapcsolatban kissé tanácstalan vagyok:-S most szurassak vagy ne szurassak? Azt hiszem meg fogom kérdezni a dokimat.

Puszi

199. Szamy36
2009. nov. 8. 20:38

Lányok, szorítok holnapra!!!!


Azt akartam kérdezni, hogy mi a véleményetek az új influenze védőoltásról?!

Konkrétan ti beadatjátok?

198. vroni
2009. nov. 8. 20:26

Sziasztok!

Esztikém holnapra nagyon drukkolok, és remélem tényleg megkezded a sikerszériát, és tudunk követni egyszerre mi is.

Drága Katám! Gratulálok a házassági évfordulótokhoz, és én is szívből kívánom, csakúgy, mint Szamy, hogy jövőre 3-an ünnepeljétek! :-)

Bessikém Te is kérlek jelentkezz holnap, mit mondott a doki, remélem Te is jó híreket kapsz, szorítok Neked is!

Puszi Nektek és jó éjt!

197. bessi
2009. nov. 8. 12:25

Sziasztok!

Nem írtak semmi gyógyszert. Nem tudom, hogy holnap miért kell mennem. Azt hittem, hogy majd szerdán kell mennem, mivel a Csongrády akkor van. Vagy jövő hónapba. Gondolom majd most írnak fel vmit. Holnap majd megírom, hogy mi volt.

Puszika

2009. nov. 8. 12:21

Sziasztok Lánykák!

Mindenkinek megy a hatalmas nagy drukk, tessék kinyitni az ablakokat, rendben?

Várom a fejleményeket:-)

További szép hétvégét kívánok nektek!

Puszi

2009. nov. 8. 10:45

Sziasztok Lányok!!


Kata nagyon köszönöm, hogy ilyen részletesen leírtad, és hogy gondolsz ránk!! Gratulálok a házassági évfordulótokhoz és még legalább 100 év boldogságot kívánok Nektek! :))

Szamy, nagyon köszi, a jelet!! :)

Egyébként én is dolgozni fogok, már kedden, nem maradok otthon, persze azért nem terhelem magam.

Én bízom abban, hogy egyszerre leszünk kismamik, és akkor már el is felejtjük ezt a küzdelmet!!

Holnap jelentkezem, és beszámolok a történtekről!!

Drukkoljatok értünk!

Sok-sok puszika

194. Szamy36 (válaszként erre: 193. - Vnékata)
2009. nov. 7. 21:34

Gratula a házassági évfordulóhoz!!!!!

Jövőre hárman ünnepeljétek! A szívem összes szeretetével kívánom!

2009. nov. 7. 19:44

Szép jó estét Csajszikák!

Tehát, ami az inszemet illeti...én nem vittem semmit sem, úgy mentem,mint egy normál vizsgálatra, nem kell hozzá semmi más kellék, mármint papucs meg ilyenek. Maga a művelet kb. 3-5 perc, nem több, mint egy rákszűrés. Azt mondják, hogy mindenkinek más és más, nekem csak egy pillanatra fájt, de ki lehet bírni és tényleg csak egy pillanatra volt vészes, és az sem túlságosan fájt, inkább irtó kellemetlen érzés volt...ezt egyébként akkor éreztem, mikor Török Dr. belémnyomta a 8 milliót:-D Este még egy picit éreztem, hogy megpiszkáltak, de másnap reggelre nem volt már semmi bajom. Utána még három napon át kötelező az együttlét, csak semmi óvatosság és én kaptam Ultro hüvelykapszulát, amit ha lehet akkor én tablettába fogom ezután kérni, márha van ilyen változata, mert engem kicsit frusztrált, hogy állandóan dugdoznom kellett és a hüvelyem ph értéke is kicsit megváltozott, szép magyarul szárazabb lettem (bocsi, de másként nem tudom megírni, és hát mit is kerteljek köztetek?). Nagyon sokat kell majd utána inni, de egyéb kimélő életmódot nem javasoltak és tapasztalatból írom, hogy nem is tesz jót, ha az ember lánya utána nem dolgozik, csak otthon van és figyeli a létező és nem létező tüneteket, bele lehet hülyülni, úgyhogy én azt hiszem, hogy a köv. után nem maradok itthon, talán egy napot, többet nem hiszem.

Szamy, ezek azért nem olyan rossz hírek, kíváncsi vagyok mit mondd Dr.?!

Esztikém, Veled vagyok és remélem megkezded a " babaözönt", aztán majd mi folytatjuk szépen sorban, mondjuk a köv. felállással: Én, Vronika, Szamy, mert hogy azt gondolom, nekik sem kell várni tavaszig:-D

Csak így tovább Csajszikáim, izgulok értetek!

Millió Puszi, chao bella...

(Egyébként ma nagyon jó kedvem van, mert apával holnap lesz az első házassági évfordulónk)

2009. nov. 7. 19:23

Ja,bocsika,azt meg kifelejtettem,nem én adtam be magamnak, hanem sógornőmet kértem meg, de lehet,ha netán még sor kerül ilyenre,persze remélem nem, magamnak adom be!

Na megyek,pihizek.

pussz

2009. nov. 7. 19:21

Sziasztok Lányok!!


Megvolt a szuri,délután 17 órakor, pontban. :)Egyáltalán nem fájt, csak az anyag,ami bejutott, feszített egy kicsit. Most viszont érzem mindkét petefészkemet, feszítenek! Gondolom ez jót jelent, legalább működnek! :) Csak azt remélem, hogy nem előbb fognak megrepedni...

Majd hétfőn minden kiderül, már nagyon várjuk, de izgulunk is egyben! Vroni nemsokára Te is csatlakozol hozzánk,már nincs messze az inszem!! Hamar telik az idő szerencsére, bár lehet, hogy csak most érzem így, múltkor nagyon rossz passzban voltam, de már elmúlt!! És ehez Ti is nagyban hozzájárultatok ám!! Majd még jelentkezem , meg remélem Kata megírja, ha tényleg nem titkos:), hogy miket vigyek, és meddig kellett pihenni! Szamy, örülök, hogy párod már jobban is van! Jó éjt Nektek!

Puszi

190. Szamy36
2009. nov. 7. 14:47

Sziasztok!

Tegnap este voltunk dokinál.(Immunrendszer szakértő, mert a párom betegsége autoimmun eredetű). Azt mondta, hogy nyugodtan próbálkozhatunk, mert az a gyógyszer amit adott, az nem árthat a babának. Picit meglepett és nem hagytam annyiban. Kérdeztem jobbról-balról. Azt állítja, hogy még jót is tesz a spermáknak. Hát nem tudom. 19.-én menni kell Tapolcára. Majd az lesz amit a Török mond! Úgyis ő a főnők ebben. A spontán próbálkozások megvoltak, még a gyógyszer előtt. Inszem. nekünk úgyis csak januárba lenne, az ünnepek miatt. Hát ez van. Kicsit megnyugodtunk, de sok bennünk a kérdés. A párom már most jobban van! :) Ez a fontos.

Olivérem november 30.-án lesz 15 éves:)

Képzeljétek, Ő nagyon szomorú, hogy a kis tesó nem akar érkezni! Imádom:)

189. vroni
2009. nov. 7. 14:33

Sziasztok!

Igen, tudom, eltűntem, nincs is rá mentségem, de azért olvasni be-bekukkantok a "klubba". :-) Nálunk fejlemény semmi, ha nem csal meg az eddigi tapasztalatom, akkor kedden kell megjönnie, aztán csüt.-től Closty, majd uh., és inszem. Csak az bánt, hogy miért nem tudott magától megjönni, mint a múltkor...

Kata! Engem is érdekel, csakúgy, mint Esztikét, hogy milyen volt az inszem, miket kellett vinni, meddig kellett ottlenni... Ha nem titkos :-), akkor légyszi oszt meg velünk a tapasztalataidat. Bár mire én eljutok az inszemig, már te újból, és legutoljára, túlestél rajt, sikeresen. Csakúgy mint Esztike! Drukkolok Nektek!

Esztike! Ma szurizol? Egyedül? Hétfőn meg lesz az inszem, ha jól olvastam!?!

Szamy! Sajnálom, hogy így alakult nálatok, párod is biztos maga alatt van, csakúgy, mint Te, de ott vagytok egymásnak, és így megújultan, meggyógyultan tudtok nekivágni tavasszal a babának!

Puszi Nektek!

2009. nov. 7. 08:03

Sziasztok Csajok!!


Köszi szépen Kata és a többieknek is köszi, hogy gondoltok ránk! Nagyon jól esik!:)

Igen Szamy, csak gyere és nézz be hozzánk,Te is a "csapathoz" tartozol!! :)

Kata, bocsi, hogy butaságot fogok kérdezni, de milyen az inszem, mármint lehet érezni valamit, fáj??

Persze tudom, a cél érdekében ki kell bírnom!!

Vigyek magammal papucsot, mert gondolom az utcai cipőt amúgy is le kell venni!? Vagy még valami mást, kell vinnem??

Bocsi, a lüke kérdésekért!:)

Puszi Nektek

2009. nov. 6. 17:06

Sziasztok Lánykák!

Bessi és Esztike nagyon-nagyon drukkolni fogok nektek hétfőre :-)Szamy-kém nagyon helyes,hogy azért néha benézel hozzánk, ne tűnj el, rendben? Elvégre tavaszig csak 4-5 hónap van, nem egy örökkévalóság, mégha most annak is tűnik. Kicsi Vronikám, te merre vagy, elvesztél nagyon az éterben:-( ?

Puszi Mindenkinek

186. Szamy36
2009. nov. 6. 14:52

Köszi Lányok!

Ma nagyon magam alatt vagyok. A párom elkezdte a szteroidot. :(

Hát ez van. Nagyon drukkolok nektek.

Azért benézek hozzátok! :)

2009. nov. 6. 14:10

Sziasztok Lányok!


Szamy nagyon sajnálom,ami veletek történt!! Remélem párod is meggyógyul és nemsokára együtt örülhettek egy babócának!!

Bessi mi is hétfőn megyünk Tapolcára, inszemre!! Nagyon izgulunk már most!

Mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánok és további kitartást a cél érdekében és persze türelmet, mert annak sokszor én nagyon hiján vagyok!

Puszillak Benneteket!

2009. nov. 6. 10:37

Sziasztok!

Nagyon sajnálom Szamykém, de hiszem, hogy Ti is sikerrel fogtok járni! Bessi, neked nem kell elkezdeni a Closty-t?

Puszi

183. bessi
2009. nov. 6. 09:23

Sziasztok!

Tegnap este megjött. Tfonáltam Tapolcára, hogy akkor most mi van? Hétfőn megyek. Csak azt nem tudom, hogy minek, mikor úgysem csinálnak semmit. Reméltem egyébként, hogy nem fog megjönni. Hétfő, kedden úgy görcsöltem, mint amikor beteg vagyok, de semmi nem volt. Már kezdtem beleélni magam egy kicsit, aztán tessék! Itt van az eredménye. Most megint kicsit depis vagyok. De talán hétfőn majd többet tudok, és kimászok a gödröcskéből.

Szamy!

Sajnálom, hogy így jártatok. De szorítok, hogy legyen babód.

Remélem Csajok, hogy mindenki jól van. Mindenkinek drukkolok.

Puszika

182. Szamy36
2009. nov. 5. 20:22

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, de sajnos nem tudom mi lesz velünk.

A páromnak reumathoid arthritise lett. Holnap kezdik a szteroid kezeléseket. Nagyon el vagyok keseredve, mert ma dönteni kellett.( a kezelés mellett nem lehet baba) Persze a párom egészségét választottam. Visszamegyünk Tapolcára 19.-én, de baba tavaszig bizti nem lehet. Már csak abban bízhatok, hogy most ebben a pár napban megfogant bennem a pici élet. Remény!!!

Szóval ez van lányok.

2009. nov. 5. 19:30

Sziasztok Lányok!!


Szamy, nekünk mindkettőnknél vannak gondok, nekem PCO-m van, mint Vroninak, férjemnek meg alacsony a spermaszáma és még lassúak is.úgyhogy ez van!HSG tényleg kell az inszem előtt!!

Velem most nincsen semmi érdekes, remélem szép nagy tüszőket növesztek hétvégére és szépen meg is repednek a szuri hatására!! :))

Akkor Kata te is csatlakozol ismét nemsokára, és reméljük, nem kell több inszemre menni!!!

Többieknek is millió puszi és szép estét!

2009. nov. 5. 19:04

Szép jó estét kislányok!

Ma elkezdtem a Closty-t szedni és már most tiszta álomkor vagyok, de hála isten más mellékhatás nálam nem jött elő:-)

Szamyke csatlakozom Vronihoz, szerintem is kell az a fránya Hsg, de hidd el semmiség ez a cél érdekében! Amúgy mi is úgy vagyunk, mint Bessiék, nálunk is minden rendben, mégsem jön babóca, annyit mondtak, talán a stressz az oka. Mondjuk ebben lehet valami, mert ha belegondolunk a mai világ nem éppen a nyugalomról szól,vagyis, hogy a mi életünk Apával valóban nem csupa jó és szép. A munkahelyünk,mint sokan másoknak igencsak instabil, van hitelünk, sajnos nem is kevés, állandó rohanásban vagyunk,mivel a nagyszülők is ránk maradtak....hát ez van, nem kell szeretni ugyan, de meg kell oldani és nem szabad keseregni, mivel attól nem lesz jobb, úgyhogy abba is fejezem!!!

Millió puszi

179. bessi
2009. nov. 4. 22:27

Sziasztok Csajok!

Azt hiszem nálam csak jövő hónapba lesz inszem. Ma sincs piri. Amilyen szerencsém van, majd holnap fog megjönni vagy pénteken. Hát így jártam. Nem sok kedvem van megint ennyit várni.

Szamy!

Nálunk mindketten rendbe vagyunk. Nem tudjuk mi van. A doki nem mondott semmit, hogy vajon akkor mi lehet a gond.

Puszika

178. Szamy36 (válaszként erre: 177. - Vroni)
2009. nov. 4. 16:08

Hát az nem jó.

Köszi Roni!

177. vroni
2009. nov. 4. 15:56

Sziasztok!

Szamy! Szerintem így is át kell esned a HSG-n, mivel az inszemhez "előírás", ahogy én tudom.

Nekem sajnos policisztásak a petefészkeim, PCO-m van. :-( Augusztusban estem túl a laparon.

Az én férjemnél szerencsére minden rendben, csak nálam van a gond, sajnos... :-(

Puszi

176. Szamy36 (válaszként erre: 174. - Vnékata)
2009. nov. 4. 12:56

Sziasztok!

Roni! Nálatok a Te problémád a gond a baba érkezésében?


Lányok, a párotok mindenkinél jó eredményeket "produkált"? Csak azért mert nálunk a páromnál van gond és így nem tudom az inszem. egyáltalán eredményes lehet-e! Majd 19.-én megyünk Tapolcára, gondolom ott elmondják, de nagyon foglalkoztat a dolog.

Ha vele van gond akkor is át kell esnem a HSG-n???

175. vroni
2009. nov. 3. 20:11

Drága Katám! Köszönöm a sok pozitív energiát, már ide is értek, megpróbálom nem átalakítani őket negatívvá! :-) És megpróbálok én is küzdeni ezen helyzet ellen, úgy, mint Ti. Lehet, ha beindul a menet, vmivel könnyebb lesz, mert csak úgy egymás után történnek gyorsan a dolgok, és nem lesz ennyi ideje rágódni az embernek rajta.

Én még a pirin mérgelődök, miért nem tudott megjönni, akkor mi értelme volt a műtétnek?! Vagy pont azért jött meg 1-szer, mert ott benn rendezgettek?! Tudom, jó kérdéseim vannak, majd a dokitól biztos megint elfelejtem megkérdezni.

Azt hiszem, megyek fürödni és lefekszek, hulla vagyok.

Jó éjt Nektek! És persze egy csomó drukk!

Puszi!

174. vnékata (válaszként erre: 173. - Vroni)
2009. nov. 3. 19:55

Drága Kicsi Vronikám!

Igazad van, nem lehet elfogadni ezt a helyzetet és nem is fogadjuk, ezért küzdünk ellene mindannyian, és neked is ezt kell tenned, nem szabad elkeseredned, rendben? Küldök neked ismét nagyon-nagyon sok pozitív energiát :-))

Puszi

173. vroni
2009. nov. 3. 19:49

Sziasztok!


Kicsit eltűntem, bocs, de néha nagyon odavagyok, nincs kedvem az egészhez, nem lehet elfogadni szerintem ezt a helyzetet.

De azért olvaslak Titeket, örülök, hogy mindnyájan jó úton haladtok, és sorra mentek inszemre, és hamarosan sorra újságoljátok, hogy van pocaklakótok. :-)

Nálam piri sehol, elkezdtem szedni a Norcolutot, majd olyan kedd környékére várom, aztán utána indul nálam is a gépezet, amitől eléggé félek. Dehát ez van, ha máshogy nem megy, csinálni kell.

Puszi Nektek!

2009. nov. 3. 19:40

Sziasztok Lányok!!


Kata, nagyon köszönöm, hogy gondolsz rám, és így bíztatsz, nagyon jól esik ám!! :)Most már én is lenyugodtam, hiszen a dokibá csak tudja mit miért csinál és tudja a dolgát!! úgyhogy csak előre,pozitívan a babásodás felé vezető úton!! Remélem minden rendben lesz!! nagyon örülök, hogy megjött piri, akkor te is szedheted a gyógyszert,és mehetsz a következő, reméljük utolsó inszemre!! :)

Többiekkel mi van?? Írjatok ám!!

Puszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook