Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


2009. nov. 17. 19:54

Szia Szamy!


Érdekes amit írsz, én is sokszor olyan furcsán érzem magam, mikor Török doki vizsgál. Nem mond semmit, ha valamit kérdezek, akkor úgy tűnik, hülyének néz, hogy én mit akarok. Lehet, hogy butaság, de én ezt érzem sok esetben, mikor ott vagyok! Meg nem egy túl szívélyes ember, bár az a lényeg, hogy értse a dolgát!! Szóval érdekes egy helyzet ez! Mindegy, a lényeg, hogy mindannyiónknak tudjon segíteni és végre a karjainkban tarthassuk a babát!

Puszi

2009. nov. 17. 19:49

Sziasztok Csajszik!


Nagyon de nagyon jólesik, hogy így törődtök velem! Drágák vagytok! Már el is múlt a rosszkedvem, de hát sajnos egyszer fennt, egyszer lennt!! Kata küldöm Neked a milliónyi babuciragacsokat,kicsi sejtecske tessék ám gyorsan szaporodni és beágyazódni!! :))Meg persze a többi Drága Csajszinak is küldöm a pozitív energiákat és megy a drukk szüntelen!!

Vroni, én is úgy gondolom, hogy le kell, hogy kösse magát az ember, én sem maradtam itthon, csak még aznap délután pihiztem. De amúgy mindent ugyanúgy csináltam mint máskor. Egyébként nekem is elég fárasztó munkám van, én szociális szférában dolgozom, egy Gyermekjóléti Szolgálatnál.Rengeteg rászoruló családdal tartom a kapcsolatot rendszeresen, szóval ez sem könnyű!

Lányok, tényleg Ti szedtek valamilyen terhesvitamint? Én már kb. egy hónapja szedem, remélem ez is segít!! Bessike holnapra sok sikert Neked, aztán tessék ám beszámolni! Ugyanez vonatkozik Szamyre és Vronira is, nagyon sokat gondolok ám Rátok, mindannyiótokra!! Úgy érzem, mintha már ezer éve ismernénk egymást, holott még nem is találkoztunk személyesen! De ami késik nem múlik, ha máskor nem majd Tapolcán, a babatalálkozón!! :)

Nagyon szép estét Nektek és szép álmokat!!

Puszillak Titeket

259. Szamy36
2009. nov. 17. 19:47

Sziasztok!

Mi csütörtökön 10-körül-re :) megyünk. Gondolom fél tízkor ott leszünk.

Nem tudom egy ilyen eredmény hirdetés milyen!!! Ha elmondanátok nektek milyen volt, az jó lenne. Most van az amikor nekem és a páromnak is minden eredményünk meg van és elmondja dr. Török mi lesz???!!! Gondolom.

Valami érdekes dolgot szeretnék megosztani veletek, nem akarlak elbizonytalanítani senkit, de szerintem elég érdekes.

Első találkozásomkor dr. Törökkel: UH+ vizsgálat közölte velem, hogy nekem nem lehet gyerekem, mert van egy fal a méhemben és azt Ő meg tudja Pécset műteni. Mondom neki, hogy hisz van egy 15 éves fiam és 40, hétre született. Azt mondta, hogy ez hihetetlen. Nagyon rosszul esett. Legjobban az, hogy azt mondta, nem a teherbeesés a gond, hanem valószínű vagy elvetélek, vagy koraszülött lesz a baba. Szóval én 21 évesen szültem. 40 hétig kismama voltam. Tervezett baba volt. Hát én egy picit ezért bizonytalankodom attól amit Ő mond.

Nem engedem magam megműteni, most ezt mondom. A HSG vizsgálatom még nincs meg. Sajnos mi kifogytunk a szabadságból.A HSG-t idén megcsináltatnám. Ha inszemet javasol akkor azt csak januárban.

Egyébként ha már ilyen sokat írtam, még annyit, hogy állítólag van egy olyan a nőknél, hogy egy bizonyos hónapban fogékonyak. Ha a környezetemben körülnézek van is erre példa, hogy testvérek azonos hónapban születtek, nem is kevés. Na, ebből a gondolatból kiindulva az én hónapom MÁRCIUS:) Olivér akkor fogant!!!!!!

258. vroni
2009. nov. 17. 18:37

Katám, a szellemi terhelés nálam is megvan, vagy, hogy 4-re már teljesen lefáradok, lehet néha jobb lenne mondjuk téglát hordani. :-) Nekem is a legjobbkor kellett ktg.vetési ügyintézőnek állnom, nem mintha lett volna választásom. :-)

Esztike, ne keseregj! Bár szerintem nagy öröm fog érni pénteken, és így, hogy most ennyire elszontyolodtál, teljesen feldobódva fogsz nekünk mesélni pénteken. :-)

257. vnékata (válaszként erre: 256. - Vroni)
2009. nov. 17. 18:21

Kicsi Vronikám!

Az hogy mikor lesz az inszemed, nem függ mástól, csakis attól, hogy hogy állnak a tüszőid, szerintem, ha csütörtökön lát megfelelő méretű domináns tüszőt, akkor hétvégén már lehet, hogy szúrhatsz is és akkor hétfő vagy kedd inszem :-))

Én a helyedben elmennék arra testületi ülésre, hidd el lesz kedved, mert ilyenkor az ember nagyon feltud villanyozódni, mert érzed, hogy végre elindultál az úton. Menj csak el, az sem jó, ha otthon ülsz. Ezen okból kifolyólag most én sem vagyon táppénzen, hiszen nem kell feküdni inszem után és talán jobb is így, gyorsabban telnek a napok, ha az ember dolgozik, bár az is igaz, hogy mivel én könyvelő vagyok, igazából szellemi terhelést kapok és nem fizikait.Gondolni fogok rád Kicsim csütörtökön nagyon!

Szamykém Ti hányra mentek Drága?

Bessike küldök neked milliónyi drukkot szívem teljes erejével!!!

Esztike miújság van Veled? Ne tessék már annyira elkenődni, rendben? Mi itt vagyunk Veled és mindannyian szorítunk Neked!

Puszi

256. vroni
2009. nov. 17. 17:28

Sziasztok!

Még az inszemhez kapcsolódva, kíváncsi leszek, nekem mire lesz időpontom. Mert ahogy így elolvasgattalak Titeket, volt, mikor kedden mentetek uh-ra és szombaton szuri, hétfőn inszem, volt, hogy csüt.ön uh, szombat szuri, hétfő inszem. Szerintetek ez mitől függ? Mert a tüszőcskék is kb. ugyanakkorák voltak. Csak azért kérdezem, hogy hogyan készüljek. Ha lesz normális tüszőm (mert gondolom attól függ minden) - és remélem, hogy lesz - akkor lehet, hogy már hétfőn inszem? Miért is ne ma kitalálták, hogy meghívnak engem is testületi ülésre hétfőn, és ezt a meghívást nem illik visszautasítani. Jó, mert este lesz, de ha hétfőn inszem, nem nagyon hiszem, hogy lesz hozzá kedvem. Főleg utána bájcsevegni névnapozás közbe. Hú, nehéz ez az élet. :-)

Igen, Szamy, én is csütörtökön megyek, 9:55-re. Ti mire mentek? Nagyon jó lenne, ha nem kéne egész nap ott ülni, de szerintem de. nem fogok elszabadulni onnan.

Esztike miért érzed azt, hogy nem sikerült? Vagy csak azért beszéled be magadnak, hogy ne csalódj akkorát? Azért remélem reménykedsz, hogy sikerült!

Bessi, holnapra sok sikert, és várunk, hogy beszámolj, mi volt.

Katám, te hogy vagy? Most nem vagy táppénzen? Vagy bírod a munkahelyi gyűrlődést?

Puszi!

255. vnékata (válaszként erre: 254. - Szamy36)
2009. nov. 17. 14:26

Szia Szamykém!

Inszem után nem kell pihizni, nyugodtan lehet bármit csinálni, na jó, azért ha bányában dolgoznék, akkor biztosan TP-re mennék :-)

Puszi

254. Szamy36
2009. nov. 17. 14:16

Sziasztok!

Eszti, igaza van Katának. Ne keseredj előre!!!!

Kata, tegnap az inszem. után azonnal fel kellett kelni, vagy pihizhettél picit?

Bessi, pár nap és neked is meg lesz :) de jó.

Roni, te is jössz csütörtökön?

253. vnékata (válaszként erre: 252. - Ee02af809f)
2009. nov. 17. 13:51

Esztike Drágám!

Kérlek, ne keseredj már el előre, hinni kell és bízni, mást ugysem tehetünk! Na, kislány, fel a fejjel, rendben? Virtuálisan veregetem a vállad...remélem érzed!

Puszi

2009. nov. 17. 06:32

Sziasztok Lányok!


Nagyon örülök a csupa jó híreknek!! Mindenkinek sikerülnie kell!! Küldöm nektek a pozitív Jeleket!

Drága Kata köszönöm, hogy jelet küldtél, nagyon jól esett!! :) Drukkolok, hogy ezúttal sikeres legyen és már el is kezdte életét a sejtecske!! :)

Többieknek is nagyon drukkolok ám, mindenki célegyenesben van, úgy látom!

Nekem sajna nem jó a kedvem, tudom biztosan, hogy pénteken rossz hírt kapok... Nem kéne ilyen pesszimistának lennem, tudom,de ha egyszer így érzek....De legalább Ti itt vagytok és bátorítotok!

puszi Nektek!

2009. nov. 17. 06:04

Szép jó reggelt Csajszikák!

Nagyon örülök a remek híreknek, csak így tovább!Bessikém tényleg nagyon jók az eredményeid, gondolni fogok rád csütörtökön! Vronikám biztosan nődögélnek azok a tüszők, rád is gondolni fogok és várom a fejleményeket, ez természetesen Szamykémre is vonatkozik, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit is mondd majd dokibá, reméljük csupa-csupa jót! Nekem az inszemet a múltkor is és most is a rendes vizsgálóban csinálták. Esztikéről tud valaki valamit?

Puszi(indulnom kell dolgozni lassan)

250. vroni
2009. nov. 16. 20:39

Sziasztok!


örülök, hogy ilyen jól haladtok, és annak is, hogy Bessi végre jelentkeztél.

Kata! Nyugi, most biztos sikerült. Csakúgy, mint Esztikének! Mi pedig Bessivel követünk Titeket. Szamy pedig már csüt.ön közli velünk jóhírét. :-)

Milyen szép is lenne így.

Látom, a parkolói helyzet nem változott Tapolcán, én szerintem meg sem próbálok bemenni, úgysem lesz hely. 8-kor még esetleg, de 10-kor, már tuti nem lesz. Én csütörtökön megyek, és remélem én is jó hírekkel fogok távozni, remélem nőnek azok a kis tüszőcskék. Ajánlom nekik.

Az inszemet ott a bal oldali kis "teremben" csinálják?

Azt hiszem, most már elteszem magam holnapra.

Jó éjt Nektek!

Puszi!

249. bessi
2009. nov. 16. 20:14

Sziasztok Csajok!

Csütörtökön lesz a nagy nap! Holnap 5-kor kell a szurit beadnom. Már alig várom! Mind a két petefészkembe van 1-1 17mm tüsző. Azt mondta a doki, hogy ez nagyon jó. Most nagyon fel vagyok dobva. Azt mondjuk nem tudom, hogy hogyan fogom bírni az éjjelt. A héten pont éjszakás vagyok. Annyiból jó, hogy nem kell szabit kérnem, mert már csak 1 napom van. Azt meg tartogatom decemberre.

Kata!

Most össze fog jönni.

Szamy!

Remélem jó híreket kapsz csütörtökön.

Eszti, Vroni veletek mizu?

Puszika

248. Szamy36 (válaszként erre: 247. - Vnékata)
2009. nov. 16. 19:33

Mi 9.20 körül értünk. A belső parkolóba mentünk. Épp elindult valaki!

Mi kb. 11-ig voltunk. Ti voltatok az alsó szinten? Illetve csak gondolom az inszem. az emeleten van.

2009. nov. 16. 18:12

Az andromókus érti a dolgát, ha azt mondta sokat javult, akkor az úgy is van :-))

Kilenc körül értünk oda, a belső parkolóban mi már nem is próbálkoztunk...akkor lehet, hogy láttuk is egymást?

246. Szamy36 (válaszként erre: 245. - Vnékata)
2009. nov. 16. 18:09

Andrológus: sokat javultak az eredmények, spermaszám 30millió. Az alsó hatás a spontánnál 40 millió. Látom Te más számot írtál, de nekünk ezt mondta. Igaz, a papíron 10M/ml szereppel és 3.0 ml az "anyag". Szóval én se érem. Gondolom a 3.0ml x 10M/ml= 30 millió, de ezt csak gondolom.

Mikor értettek Tapolcára? Mit szólsz a belső parkolóban uralkodó áldatlan állapothoz?

Aztán pihizzél amikor van lehetőséged!

2009. nov. 16. 17:42

Sziasztok!

Drága Szamykém,ez nagyon remek, gondolni fogok rád csütörtökön!!!Mit is mondott pontosan az andrológus? (márha szabad kérdeznem)Engem már fehérben tömött tele Dr. Török :-) Minden rendben volt, most szinte semmit sem éreztem, nem úgy, mint a múltkor, bár az is igaz, hogy most párom kevesebbet produkált, de ez semmit nem jelent. A paramétereim a köv. voltak: 3 tüsző, 9 mm-es nyálkahártya, spermium szám: 1,8 millió. Remélem minden rendben lesz Velünk!

Esztike, én is megint Ultro-t kaptam, mert doki szerint ez a legjobb, ez van, ezt kell elviselni sajnos(hirtelen ötlettől vezérelve vettünk egy síkosítót, de azt hiszem mégsem lesz ez annyira jó, mivel lassítja a spermiumok mozgását:-()így legyen okos az ember lánya...remélem jól vagy, megy a babaragacs ezerrel!!!

Édes Kicsi Vronikám, igen elég,ha csak Te mész uh-kor, amúgy mikor is esedékes?

Drága Bessikém hahó, miújság van Veled szívem? Várjuk a fejleményeket!!!

Puszi Nektek!

244. Szamy36
2009. nov. 16. 15:23

Sziasztok!

Kata, Bessi! Voltatok Tapolcán???

Mi voltunk. Az andrológus csupa jó hírt mondott a páromnak. :) Majd csütörtökön dr. Török mondja ki a végső szót. Katám ma, dr. Török lent "futkosott" kékben! Műtős szerkóban. Gondoltam, lehet éppen te várod fent! Remélem minden rendben ment.

243. Szamy36
2009. nov. 15. 20:17

Sziasztok lányok!

A betegség elhatalmasodott rajtam :(

Nagyon nem vagyok jól! Most kicsit azt szeretném, hogy ne legyen pocaklakó, mert szegényke biztos nagyon megviselné ez az állapot. Lehet mégis az oltás mellett kellett volna dönteni!

Jó éjt mindenkinek!

2009. nov. 15. 15:46

Sziasztok Lányok!!


Kata, nagyon fogok gondolni Rád holnap, minden rendben lesz biztos!! Ügyesek legyetek!

Szamy, remélem jobban vagy már, múlik a nátha!!

nekem még mindig vannak tüneteim az alsó tájakon:),sajnos! Biztos vagyok benne, hogy az Utrótól van. Legközelebb szólni fogok a dokinak, hogy mást írjon fel!! Igen, sajnos úgy gondolom, hogy lesz legközelebb, mert nagyon azt érzem, hogy nem sikerült!! De legalább nem élem bele magam, és felkészülök,a pénteki negatív tesztre!

Vroni, amikor Uh-ra mész, elég ha csak Te mész, persze. Nekem sajna nincsen szabim, már négy napot fizetés nélkülin voltam...Ez van!

Puszika

241. vroni
2009. nov. 15. 13:24

Sziasztok!

Szamykém remélem már jobban érzed magad.

Katám, holnapra nagy drukk és sok sikert kívánok, és eredményes inszemet! :-)

Esztike örülök, hogy már jobban érzed magad ott lenn, mivel kúráltad magad?

Amikor a tüszőcskéket nézi a doki, akkor elég, ha én megyek, ugye? Legalábbis én úgy gondolom. Szegény férjemnek alig van szabija, és ha nem fontos, nem "cipelném" akkor magammal, majd csak inszemkor (hát akkor meg úgyis muszáj).

További szép napot!

Puszi!

240. Szamy36 (válaszként erre: 239. - Vnékata)
2009. nov. 14. 22:53
Köszi, Kata!
2009. nov. 14. 20:32

Szamykém, csakis Panadol! Egy ismerősöm ugyanígy járt mikor két hónapos babás volt, Ő csak azt szedhetett, és hála isten nem is lett semmi baja a kislányának!

Puszi

238. Szamy36
2009. nov. 14. 20:13

Sziasztok!

Kiütött a nátha és a láz! Nagyon nem vagyok jól!

Milyen lázcsillapítót lehet szedni. Hisz lehet van pocak lakóm:)

Mindent elolvastam, de mindegyik azt írja az első 3 hónapban neee:(

Ha tudtok valamit kérlek írjátok meg. Hűtőfürdőt ne, mert már megfagytam benne:(

Valami köhögése is jó lenne!!

Köszi!

2009. nov. 14. 15:06

Sziasztok Lányok!


Köszi kérdéseitek, hát nem igazán múlnak a tünetek, alapból nem viszket, meg ég, de ha odanyúlok, vagy pisiléskor,már bocsika, akkor azért érzem,hogy nem olyan, mint amilyennek kéne lennie!! Lehet, hogy tényleg az Utrótól van,legalábbis remélem nem más!!

Örülök Kata, hogy már a cél felé haladsz, és hogy optimista vagy!! Jó bulit hétvégére és drukkolok hétfőre nagyon is!!! Vronika, biztos mindent rendben talál T doki, és indulhat a sikerszéria!!

Milyen csodás lenne egyszerre babásodni!!:))

Szamy azt kívánom, hogy spontán beköltözzön a Picúr, és T. dokinak már semmi dolga se legyen Veled!! :))

Bessike Te merre jársz??

Puszillak Bennetek!

236. vroni
2009. nov. 14. 12:15

Sziasztok!

Szamy, remélem tényleg jó hírekkel tudsz majd szolgálni Török dokinak.

Katám, kitartás, biztos vagyok benne, hogy most ezt a lehetőséget megfogod, és hamarosan, na jó, úgy 2 hét múlva, boldogan újságolod, hogy pocaklakóval büszkélkedhetsz. Drukkolok!

Esztike, hogy vagy? Múltak már a tünetek? Kipróbáltad a kamillát? Nagyon köszönöm a jelet, most már remélem rám is rámtalál a gólya.

Én már előre félek, mit lát csüt.ön a doki, lát-e egyáltalán vmit, aztán lesz-e inszem, vagy nem, mikor, szurit hogy viselem, meg persze most már az Ultro-tól is félek. Nem egyszerű ez az egész.

Ráadásul mióta átraktak a munkahelyemen máshová, azt sem élvezem annyira, mint a régit, pedig az sem volt leányálom. Remélem, csak azért van, mert még sok kínai dolog van benn nekem, nem a légkör miatt.

Kata jó bulizást. Úgy vettem ki, nálatok lesz az összejövetel, úgyhogy készülhettél.

Puszi és további szép napot!

235. Szamy36
2009. nov. 14. 09:50

Sziasztok!

Remélem Eszti jobban van!!!!!

Katám, célegyenesben :)

Itt Veszprémben nagy köd van! Nyomasztó!

Bízom a spontán fogantatásban! Csütörtök reggel tesztet csinálok. Milyen jó lenne a Török dr.-nak egy pozitív eredményt mutatni!

Reménykedem nagyon!

Mindenkinek szép napot!

2009. nov. 14. 07:09

Szép jó reggelt!


Esztike mizu? Enyhülnek a tüneteid? Többiek, kivel miújság? Nagyon eltudtok ám tünni Kicsikéim...ejnye-bejnye, irgum-burgum!!! Nekem nagyon jó a kedvem, ötkor Decap!!!Megint egy újabb reménysugár, amit most már remélem, hogy eltudok kapni!!! Délután kisebb összejövel lesz, mivel jönnek haza nővéremék és megünnepeljük Anyukám 55. szülinapját és előre az én névnapomat, mivel Tesóék csak most tudtak jönni :-)

CSodálatos hétvégét kívánok mindenkinek!!!

Puszi

2009. nov. 13. 19:19

Sziasztok!


Köszike a válaszokat!! Én is gondoltam ezekre, lehet, ki is próbálom. Maximum,ha nem múlik el, akkor tanácsot kérek a dokitól! De szerintem is az Utrótol lehet..

Puszi

232. Szamy36
2009. nov. 13. 19:12

Sziasztok!

Kamillás borogatás! Picit hülyén mutat, hogy fekszel az ágyon és borogatod, de szerintem jóóó!

Illetve bepanten plus baba-popsikenőcs!

Nekem ezek beváltak. Bár ha fertőzés akkor dokit tudok én is javasolni!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook