Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


231. vnékata (válaszként erre: 230. - Ee02af809f)
2009. nov. 13. 19:05

Szia Esztikém!

Szerintem nem fertőzés, nálam is hasonló tünetek jöttek elő, talán az Ultro-tól...Nem volna jobb beszélni dokival? Én ezért szeretném majd megkérdezni, hogy tud-e ajánlani szájon át bevehető tablettát, hüvelykapszula helyett.

Puszi

2009. nov. 13. 19:00

Sziasztok Lányok!!


Lenne egy kis gondom, ma reggel óta, nem tudom mitől, ( lehet, hogy a hormonpótlástól?), viszketek alul, és ég... Nem tudom mi ez? Kicsit aggódom emiatt, és amit Kata is írt, hát ott lennt szárazabb vagyok.... Meg úgy érzem, mintha kisebesedett volna!! Nagyon furcsa, remélem nem egy fertőzés!!

Remélem Ti jól vagytok! Szép estét és hétvégét Nektek!!

Köszönöm a jeleket!

Puszika

2009. nov. 13. 17:00

Kicsi Vroni!

Nagyon köszönöm a jelet!!Remélem megtalál már a gólya!!

Puszillak

2009. nov. 13. 17:00

Sziasztok Lányok!

Úgy látom a hétfői napon majdnem mindenki megfordul majd Tapolcán...remélem, hogy szerencse nap lesz :-D Esztike, tudod mit? Ne is foglalkozzunk a "méreteinkkel", úgyis a sors dönt. Néha azt hiszem, hogy ez az egész dolog nem csak biológia, annál sokkal több...

Puszi

2009. nov. 13. 07:17

Sziasztok Csajszik!


Kata, nekem a 10.ciklusnapon kellett mennem Uh-ra, akkor 3 tüszőt látott dokibá, 10, és kettő 11 mm-eset, az egy szem volt a bal oldali petefészekben, a két 11mm-es, pedig a jobb oldalon.Nekem akkor csak 4,5 mm volt a méhnyálkahártya, de inszem napján már 8,5 mm. Szerintem ez lehetett volna vastagabb is, de ilyenre sikerült. :)Nagyon örülök, hogy már hétfőn mehetsz, nagyon fogok szorítani Neked!!

Remélem már egyikünknek sem kell sokáig várnunk a csodára!!

Puszi Lányok!!

226. Szamy36
2009. nov. 12. 21:18

Sziasztok!

Katám, én is nagyon kíváncsi vagyok, a Török dr. mondandójára, de a hétfőt is nagyon várom, hogy a páromnak mit mondanak. Hisz nálunk vele van a "baj".

Szóval hétfőn míg várunk Tapolcán, rád gondolok majd, és arra, hogy a "kis fickók" ügyesek legyenek.:)

225. bessi
2009. nov. 12. 20:53

Sziasztok Csajok!

Nem sok minden történt velem. Sokszor van hányingerem. Olvastam, hogy ez is az egyik mellékhatás. Jó lenne, ha már jövő hét lenne. Ha elöbb nem, hétfőn majd írok, hogy mit mondtak.

Puszika

2009. nov. 12. 16:58

Sziasztok!

Hát,ma tapasztaltam, hogy az időpont kérés-adás még nem egészen működik. Tízre volt időpontom, aztán már majdnem dél volt mire bekerültem,de sebaj! Van három tüszőm, méreteik: 10,11 és 13-asak, mindegyik baloldalon, nyálkahártya vastagság 8,5, ha jól emlékszem. Tényleg, Esztikém neked milyenek voltak a paramétereid? Bár tudom, hogy végülis semmit sem jelentenek, csak kíváncsiságból kérdem. A lényeget meg majdnem kihagytam: HÉTFŐN INSZEMINÁCIÓ!!!!

Vronikám hogy bírod a Closty-t? Szamyke annyira kíváncsi vagyok, hogy mit fog mondani dokibá? Drukkolok Mindenkinek ám!Bessikém Te hova tűntél?

Millió pusza

2009. nov. 12. 15:48

Sziasztok Lányok!


Látom, már nagyon sokat írtatok, így nekem is muszáj valamit pötyögnöm! :)

Velem semmi extra nincsen, néha érzek kis görcsöket a hasamban, fogalmam sincsen hogy mik ezek! Lehet, hogy az Utrogestán okozza.?

Kata, mi van Veled?? Mit mondott doki bácsi??

Vroni, osztom a véleményedet, ami a gyártószalagra vonatkozik, nagyon személytelennek érzem az egészet. egymás után sorban megyünk, szinte néhány perc után kidobnak...Hát ez van, mondjuk elhiszem, hogy sok a dolguk!!

Én jövő héten, pénteken megyek, reggel 8-ra.

Azt hiszem, legalábbis úgy érzem, nem sikerült, de remélem akkor sem kell sokat várnom a babára!!!

Nem vagyok ám negítv, csak nem szeretném, ha koppannék, így úgy készülök, hogy negatív tesztem lesz!! Mindenkinek megy a drukk továbbra is!!

Puszika

222. Szamy36
2009. nov. 12. 08:36

Sziasztok!

Ki hol tart? Mikor mentek Tapolcára? Ronikám ha jól számoltam te 19.-én mész????!!!

Én is akkor megyek!! Jó lenne összefutni, pár szóra ha neked nem gond :)

Kata te ma voltál???? Mi volt?

Eszti , jól vagy?

Bessi látom te hétfőn mész! Mi akkor is megyünk :) A párom andrológushoz, de elkísérem. A jövő hét nekünk Tapolcára járás hete lesz:)

221. vroni
2009. nov. 11. 16:59

Hát, remélem tényleg próbálják ezentúl az időd tartani. De az a 80 beteg/nap, az nem semmi. Persze, hogy nincs ideje senkire, úgy megy, mintha gyártószalagon dolgozna, azt várja, mikor lesz már vége. Csak azt nem tudom, akkor miért nem keresnek még orvost oda, ha ennyien járnak már most oda, és sajnos csak egyre többen leszünk. Biztos akadna még jó nőgyógyász.

Szamy, sajnos mi is jártunk úgy, hogy 3 órát ott ültünk, nekem már az felüdülést jelentett, mikor a 3 óra helyett 1,5 óra alatt végeztem. Azóta sem volt ilyen. :-)

220. vnékata (válaszként erre: 218. - Vroni)
2009. nov. 11. 16:13

Szia Vronikám!

Sajnos inszemkor sokat vártam, úgy emlékszem, de amikor mentünk vissza, hogy mi lett az eredmény, akkor kb. 10 percet,ha vártam, remélem holnap sem kell órákat ücsörögni, elvileg 10-re van időpontunk:-)

Puszi

219. Szamy36 (válaszként erre: 218. - Vroni)
2009. nov. 11. 15:43

Neeeem!

A Török dr. mondta az értekezleten, hogy túl sok az előjegyzett beteg, egy napra. Nyilván nem azokra gondolt, akiknek már fontos, hogy melyik napon van érés.......stb. Mi is rengetegen voltunk. Sok volt az aki , mint mi "első megjelenésre jött". 10-re mentünk és 13óra után jöttünk ki. :(

Azt mondta, az a kis nő, hogy 70-80 beteget néz meg egy nap. Ez tényleg nagyon sok.

Persze, hogy nagyon kapkodva mennek a dolgok.

Én legalább is úgy éreztem.

218. vroni
2009. nov. 11. 14:17

Kata ez tök jó. Inszemkor vártál annyit, vagy csak egy "sima" vizsgálatkor? Jó lenne, ha nem váratnának órák hosszat minket.

Szamy! A "főnöki" fejmosás mit jelent náluk? Mivel a Török doki a főnök és a legtöbben hozzá járnak, szerintem, megmosta a saját fejét, hogy ne fogadjon annyi beteget?

2009. nov. 11. 13:56

Sziasztok!

Én már kétszer is találkoztam ezzel a nyomja meg a 4-es gombot,ha... :-)

Lehet, hogy próbálják tartani az iramot, mert én a múltkor kb. 10-15 percet vártam,máskor meg órákat.

Puszi

216. Szamy36 (válaszként erre: 215. - Vroni)
2009. nov. 11. 13:45

Sziasztok!

Nekem is új amiket írsz, telefon és 9.55 :)

Bár úgy lenne, hogy akkor be is hívnak.

Azt tudom, hogy október 20.-án voltunk és mondta az asszisztens, hogy előtte nap volt "főnöki" fejmosás! Sok a beteg egy napra!!!!

Gondolom ennek köszönhetőek a változások, de biztosat nem tudok.

215. vroni
2009. nov. 11. 13:01

Jaj, azt meg el is felejtettem, hogy azt mondták, hogy 9:55-re menjek. Ti mostanában többet voltatok, ez azt jelenti, hogy ha kis csúszással is, de akkor be is hívnak? Mert eddig csak annyit szoktak mondani, hogy olyan 10 körül menjek. Vagy ez ugyanúgy megy, mint eddig, hogy össze-vissza kerülünk sorra?

Puszi!

214. vroni
2009. nov. 11. 12:59

Sziasztok!

Én is osztozok Kata véleményével, úgy legyen, ámen! :-)

Igen, ma elkezdtem szedni a Closty-t, ebédidőbe telefonáltam is (munkahelyről azért mégsem próbálkozok, mióta áthelyeztek, azóta meg főleg), jövő szerdán, a 10. napon kéne menni, de akkor ugye nincs a Török doki, úgyhogy csütörtökben maradtunk.

Úgy látszik, le vagyok maradva. A telefonon bejelentkezett egy hang, hogy válasszak melléket. Ez meg mióta van így? Ilyen régen telefonáltam volna? Igaz, utoljára szept. 29-én voltunk ott, azóta sok minden változhatott. Lehet, már nem is Tapolcára kell menni, hanem mondjuk Sümegre?! :-)

Na jó, viccet félretéve, babásodjunk egyszerre! :-)

Puszi Nektek, sajnos dolgoznom kell!

213. Szamy36 (válaszként erre: 212. - Vnékata)
2009. nov. 10. 20:46

Szia!

Minden úgy legyen ahogy írtad, a babákkal kapcsolatban!

Igen, a párom egészsége olyan mint régen :)

2009. nov. 10. 19:10

Szép jó estét!

Most értem haza angolról, hát ami azt illeti...nagy fába vágtam a fejszémet! Esztike, nagyon helyes, hogy nem idegeskedsz, mert nem szabad, akár mennyire is nehéz, hogy az ember esze nem mindig ezen járjon és remélem igazad lesz, már ami az egyszerre babásodást illeti :-)

Szamy-kém, hogyan is érted, hogy Párod olyan mint régen a gyógyszerektől??? HM???

Vronikám, kicsi Drága holnaptól CLOSTY, hurrá!!! Kértél már időpontot?

Bessikém Te már elkezdted a gyógyszert? Bírod?

Képzelhetitek, hogy Én már mennyire várom, hogy csütörtök legyen, remélem j.héten pedig megcsinálja az inszemet, pontosan fogalmazva az utolsó inszememet, mert hogy sikerülni fog, nekem is, Esztikének is, Bessikének is, Vronikának is, Szamykénk pedig ránk fog erre az egészre cáfolni és spontán bebabásodik :-) Ez így megfelelne nekünk Csajok, nemde?!

Puszi a hasakra

2009. nov. 10. 18:00

Sziasztok Csajszik!!


Köszönöm ismételten a bíztatást, és a jelet Katának! Remélem hatni fog ez a sok gólya!:)

Tényleg nagyon örülök, hogy mindenki szépen halad a kitűzött cél felé, csak így tovább!!! Olyan szép lenne, ha mindannyian egyszerre várnánk a babáinkat!! De tudom ez előbb utóbb teljesülni fog!!

Én most csak várok, próbálok nem erre figyelni minden idegszálammal, és belevetem magam a munkába,persze csak mértékkel! :)

Nagyon várom a jövő pénteket!

Mindenkinek szép estét és jó éjt!

Puszika

210. Szamy36
2009. nov. 10. 10:38

Sziasztok!

Húú de jó mindenkinél történik valami reménnyel teli!!! :)

Kata, érleld azokat a tüszőket! Bessi, neked ugyan ezt kívánom!

Eszti, te a babóra vigyázz! Tudom, hogy dolgozni mentél, de csak óvatosan!

Roni, neked is mihamarabbi érett tüszőket, szerdától látom aktuális.

Mi jól vagyunk! Párom olyan mint régen a gyógyszerektől :) Én bizakodom a spontánban, most csak az volt:)

2009. nov. 10. 07:22

Szép jó reggelt Kislánykák!

Kivel mizu? Remélem mindenkivel a lehető legnagyobb rendben van minden:-)

Én csütörtökön megyek Tapolcára u.h-ra, remélem, hogy szép tüszőket fog látni doki bácsim!Vronikám én akkor telefonáltam Tapolcára, mikor elkezdtem szedni a Closty-t, és ennek függvényében kaptam időpontot!

Puszi

208. vroni
2009. nov. 9. 20:31

Sziasztok!

Esztike, örülök, hogy sikeresen túlestél a mai napon, és hogy nem fájt. Hol csinálta a doki? Abba a külön szobába? És miután végzett, már mehettél is el?

Bessi, örülök, hogy nálad is jó hírek sorát halljuk, drukkolok Neked is.

Katám, te mikor mész Tapolcára? Attól függ, hogy mikor kell menni Closty után, hogy mikor kezdi el az ember szedni? Mert ahogy nézem, mindannyian rá egy hétre mentetek/mentek vizsgálatra.

Nálam piri ma du. megjelent, becsapott, mivel holnapra vártam, de úgy látszik, mivel több Norcolut-ot szedtem, előbb megjött. Szerdán kezdem a Closty-t.

Szamy! Én nem oltattam be magam influenza ellen, volt rá lehetőség a munkahelyen, hogy ingyen beoltanak mind a sima, mind a sertésinfluenza ellen, de én még sose oltattam be magam, gondoltam, most sem fogom. Meg úgy tudom, ha már az emberbe ott lappang, akkor úgyis elkapja, ha beoltották, ha nem. Csak ugye erről a lappangásról mi nem tudunk...

Puszi Nektek!

2009. nov. 9. 17:43

Sziasztok!

Drága Esztike, nagyon örülök neked, csak arra az egyre kérlek, hogy ne idegeld magad és lehetőleg ne tesztelj majd otthon, rendben? Tudod nekem doki azt mondta, hogy felesleges is tesztelni előre, mivel a sárgatest hormonok miatt fals eredményt mutathat a teszt. Nagyon drukkolok érted!

Bessikém, ez igen, nagyon jó kis hírekkel jöttél, csak így tovább és tessék majd beszámolni a fejleményekkel!

Vronikám, Veled miújság?Piri kopogtat már?

Szamykém, igazán nincs mit,mármint ami az influs dolgot illetti:-)

Puszi Nektek!

Kata

206. Szamy36
2009. nov. 9. 14:42

Köszi lányok az influenzás véleményeket!

Eszti: Nagyon jó, hogy nem fájt!!! Végre valami jó hír. Sikerülnie kell!!!

Bessi: előre mozdultak az események! Éljen!

Kata te mikor mész Tapolcára?

205. bessi
2009. nov. 9. 13:18

Sziasztok!

Ma kaptam receptet, ki is váltottam. Jövő hétfőn megyek uh-ra, hogy mekkorák a kis aranyosok. Azt hittem már csak jövő hónapba lesz inszem, de már most. Tök fel vagyok dobódva! Köszi, hogy drukkoltatok. Segített!

Esztike!

Remélem sikeres volt az inszem.


Egyébként én nem szoktam beadatni az oltást. Eddig még egyszer sem voltam influenzás. Remélem ez így is marad.

Puszika

2009. nov. 9. 13:18

Sziasztok Lányok!!


Ismét itthon, túl a tapolcai utazáson! :)Megtörtént az inszem, és elmondhatom, hogy én egyáltalán nem éreztem semmit, még csodálkoztam is, hogy a katétert és a befecskendezést sem éreztem, meg elég hamar,kb. 2 percet ha bennt voltam, és végeztünk is. Szóval nem volt rossz az élmény! Azt picit furcsálltam, hogy nem kellett utána feküdnöm, még néhány percet sem,de hát a Török doki csak tudja! :)Nekem is felírta az Utrogestánt, ma este már el is kezdem. Jövő héten pénteken reggel, 8-ra megyünk tesztelni! Remélem először és utoljára! Bár azért nem bízom el magam, de reménykedni mindig lehet és kell is!!

Bessike,kíváncsi vagyok,neked mit mondtak, lehet, hogy láttuk is egymást!? Többieknek is megy a drukk továbbra is!

A védőoltásról én is gondolkozom, de még nem sikerült döntenem!!

Lányok nagyon köszönöm a jeleket, amiket küldtetek, bízzunk benne, hogy csodát tesznek!!

Puszika

2009. nov. 9. 12:49
az arányok: a beoltottak közül eddig csak egy szövődményessel találkoztak, az sem volt hála istennek halálos, a nem beoltattak között pedig már több halálos kimenetelű eset történt....ezt mondta a dokim, hátha tudtam ezzel segíteni Szamykém!
202. Szamy36 (válaszként erre: 201. - Vnékata)
2009. nov. 9. 10:48
Nem tudok dönteni. Annyi minden mondanak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook