Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pokrivtsák Mónika módszere fórum

Pokrivtsák Mónika módszere (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2007. dec. 3. 08:49

Sziasztok!Ma olvastam át ezt a fórumot!Hát én nem tudnám végigcsinálni ezt az egész önsanyargatást!

Én is probáltam elhitetni magammal hogy majd a por-és bogyók segítségével lefogyok:...Csódák nincsenek!! Mozogni kell és este nem kelll teletömni az embernek magát jó kis szénhidrátdús kajával.Sztem ennyi!!!

222. zebracsikó (válaszként erre: 221. - Kriszta72)
2007. dec. 2. 19:37

Kriszta72, semmi mást nem tudok róla, csak annyit, amit azon a weblapon olvastam, amit belinkeltem + annyit, hogy ez a módszer brutális, de annyira hatásos, amennyire ez Pokrivtsákon látszik: szóval abszolút működik.

Nem tudom, miből vana zöld ital, de nem káros, semmi szintetikus.

Ennyit tudok egyelőre, meg azt, hogy magának a szervezetnek a lúgosítása, átállítása tényleg egészséges és tartós fogyást eredményez.

2007. dec. 2. 16:52
Zebracsikó! Segítenél nekem? Mit lehet tudni a lúgosítás módszeréről és arról a fura löttyről? Miből van? Előre is kösz!
220. *Linda* (válaszként erre: 219. - Erikpipi)
2007. dec. 2. 15:32
Nagyon nagyon vékony de szerintem az arca nagyon szép még mindig...
2007. dec. 1. 23:04
Van már egy topik erről. Anorexiás olvastam.:(
218. Zsikee
2007. dec. 1. 22:53
A TV-ben nyilatkozott hogy egy gyógynövény italt fogyaszt , s annak köszönheti vitalitását és a karcsú alakját. Tudja valaki hogy pontosan mit???
2007. nov. 30. 16:07
Kis hüle. PÁ PÁ.:)))))))))))))))))))))))))))))
2007. nov. 30. 16:02
természetellenesen néz már ki. a feje hatalmas a méreteihez.egyértelmüen anorexiás ez van ez a divat!de ebbe bele is lehet ám halni!
2007. nov. 30. 14:13

Pont most akaratam kérdezni, erről a témáról, de úgy látom már elkéstem, ami egyáltalán nem baj. Most visszaolvasok!


Szerintem nagyon sovány! nekem nem tetszik 5 kg segítene rajta. nem több, csak 5!!! Szerintem! De kinek hogy....

214. vyol
2007. nov. 30. 08:05

Halihó,


No gyors reakcióm erre az, hogy így hirtelen ránézésre szerintem nagyon le van fogyva!Ez azonban nekem egyáltalán nem tateszik!Sokkal életerősebbnek látszott, ezelött a nagy fogyás elött.

Engem ilyen esetekben az zavar inkább, hogy akinek ilyen fogyás mániája van az valószínűleg valami mélyebb méghozzá pszichés gócot visz magával...és igazából valahol máshol van a kutya elésva.Amúgy meg ez úgy is ki fog derülni, de azt nyilván nem fogja megosztani a nagyközönséggel!:)


Egyet értek az elöttem szólókkal abban, hogy nem kell készpénznek venni, amit az un. magyar (de ez univerzális) sztárok szájába adnak.Azt,hogy ez a hölgy hogy néz ki mint nő döntsék (döntsétek el ) a férfiak!:)


Vyol (Egy csaj, aki hosszúideig elég vékony volt, ma már nem az (10kilóval több vagyok mint régen 24 évesen) és mégia sokkal jobban érzem magam a bőrömben !:) )

213. Angel forever (válaszként erre: 209. - E5041cbf7f)
2007. okt. 16. 18:03

nézd,szerintem ahogy én elnézem minden nap a tv-be nem látnm azt hogy lenne neki valami is ott...vegyük pl. a többi hasonló médiasztárt aki kis mellel sületett mégis ilyen kitömött meg olyan kitmött melltartókkal simán tudja korihálni a mllméretét...amúgy ha valaki megfigyelte ált. a Mónikán felül mindig bő felső van,hisz ezekkel próbálja "elterelni" a hangsúlyt a mellméretéről..:) persze én nem bátom,hisz nem tehet róla,de az biztos,hogy ezzel a fogyásából onnan is elég szépszámban lejött a "felesleg"...:)!!

Angel

2007. okt. 15. 14:20
Mondanak ezek a "sztárok" mindenfélét. Én egyiküket sem venném komolyan, nehogy már egy médiafigura adjon táplálkozási tanácsokat...
2007. okt. 14. 21:18

2005 ben még biokajákat evett.Egy netes oldalon olvastam, kb 2 éve, hogy candida diétát tart. Egy tv műsorban, még tavaly, arról beszélt, hogy tulzásba vitte a fogyózást, és anorexiás lett, majd megismerkedett a barátjával, és ő próbál rajta segíteni. Most csak zöldségeken él, mert az állitólag nem hizlal, és cáfolja hogy nem eszik. EGyébként 48 kiló. Egyébként az anorexiások, mindig cáfolják, hogy azok.

Akkor melyik változat a nyerő?

210. erikpipi (válaszként erre: 209. - E5041cbf7f)
2007. okt. 14. 21:07
Eredeti?:DD
209. e5041cbf7f (válaszként erre: 208. - Angel forever)
2007. okt. 14. 21:03

szia,


nekem sem tetszik, ahogy kinéz jelenleg, de speciel melle az van szerintem, nem is kicsi. :-)

2007. okt. 14. 20:23

sziasztok!

nos szerintem a Mónikának protein túl adagolása van...:D:D!!!nekem nem tetszik, hogy ennyire vékony...szerintem ő már sehol sem nőies(elnézést a véleményért akire esetleg ez sértő lenne) de alig látszódnak a lábai a nadrágba,melle semmi sincsen...:S:S!!!!!max. annyit ért el ezzel a fogyással,hogy talán jobban tud öltözködni!!mindenestre elismerésem a kitartásáért!

Daniella

207. ec63a7fc29 (válaszként erre: 196. - C08e80c466)
2007. okt. 11. 12:08

Én még emlékszem arra, milyen volt, amikor nem nézték anorexiásnak. Csinos volt akkor is, most is.


Kicsit máshogyan élünk, mint régebben, amikor még nem kövéredtek el az emberek:

Amióta éjjel-nappal világost tudunk magunknak varázsolni, azóta kevesebbet alszunk:

Mit szólnál hozzá, ha akkor feküdnénk le aludni, amikor besötétedik, s akkor kelnénk fel, amikor felkel a nap?

Régebben máshogyan étkeztek az emberek: Nagyon sokáig nem ettek cukrot. Más ízeket tartottak finomnak. A csokit sem ismerték. S ritkán került az asztalra némi hús. Amikor az idénye volt, akkor ettek gyümölcsöket, de mindennap ettek belőle. S akik így étkeznek, s sokat alszanak, azok vékonyak maradnak.


Én marha meg, aki hajnaltól éjfélig dolgozok vagy a melóhelyen, vagy itthon, én nem fogyok egy dekát sem. Még extramagas pajzsmirigyszint esetében sem.

2007. okt. 11. 11:54

Szia Vikocs!

Érdekelne ez a "bűvös" ital.Tudsz esetleg segíteni nekem ebben? Hol kaphato illetve miből áll,hogyan kell fogyasztani stb? Láttam én is a riportot, azóta

probálom kideríteni nem sok sikerrel!!

Előre is köszi : Manoka

2007. okt. 7. 19:35
Ja,ne vegye itt senki magára!
2007. okt. 7. 19:35
A Pokrivcsák ugy néz már ki mint az ökör hugyozás!
203. 7130b15964 (válaszként erre: 202. - 1e98c8d130)
2007. okt. 7. 19:28
Szerintem igen, mert a lúgosítás fontosságát ecsetelte, legalábbis abban a fél percben, amit én láttam abból a bejátszásból a tévében.
2007. okt. 7. 19:21

Sziasztok!

Most is láttam P. Mónikát, hogy valami zöld löttyről beszélt a tv-ben, hogy anélkül ki sem mozdul.

Nem akrok úgy kinézni ahogy ő, de fogyni jó volna, persze mozgás mellett és szeretném tudni a módszerét.

Tudjátok, hogy az a zöld lötty mit tartalmaz?

Köze van a diétájának a sav-bázis egyensúlyhoz?

Köszi!

201. adri25
2007. okt. 2. 20:53
az nekem se lenne rossz
200. 18235c4fc5 (válaszként erre: 198. - Adri25)
2007. okt. 2. 20:53
Reméljük már nem sokáig, és az egészséges nők jönnek divatba.
199. hofiagi
2007. okt. 2. 20:52
jó-jó borzasztóan sovány, de nekem csak a kezdő infó is elég lenne, ha tudja valaki.
198. adri25
2007. okt. 2. 20:45
Szerintem is borzasztóan néz ki,úgy látom most az anorexiás nők divatját éljük.
197. hofiagi
2007. okt. 2. 20:41
ma láttam a tv-ben hogy Pokrivtsák Móni egy lépést sem tesz a zöld löttye nélkül. ti tudjátok miről beszélt? ja, és mik azok a lúgos ételek? köszi
2007. szept. 4. 09:34

Ki az a Hargitai Bea?


Prokrivtsák a tv-ben tényleg elég vacakul néz ki, mint aki bármelyik pillanatban összeeshet!

195. cskata (válaszként erre: 193. - D606bc0fd7)
2007. szept. 2. 23:11

tudom milyenek! Nekem is olyan van..;)

bár én azért nem ülök rá a "felesleges" lábamra vezetés közben..:D

2007. szept. 2. 18:22
Pokrivtsák Mónika módszerével valami nagy gond van, mert lassan úgy összeaszodott, mint egy csontváz. Ritka pocsékul néz ki. Nem vagyok benne biztos, hogy a ducisága nem ment-e át anorexiába!!!
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook