Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pokrivtsák Mónika módszere fórum

Pokrivtsák Mónika módszere (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2007. dec. 28. 00:37
hiszen nem is vagy kövér!!!
252. estella
2007. dec. 26. 20:54

Sziasztok!


LÁttam, némileg megosztotta a fórumot ez a termék, meg Mónika is. Vele kapcsolatban az előttem szólóval értek egyet, pár plusz kiló elférne rajta, de az ő dolga, hogy hogyan akar élni. Az viszont vitathatatlan, hogy egy vele készült cikkben hallottam először erről a termékről,ami úgy tűnik nekem beválik, jóllehet mikor először elolvastam a neten, mi is ez és mennyibe került, én is úgy gondoltam mint gina, hogy jó drága átverés és ennyiből egészségesen is étkezhetek. Aztán csak megrendeltem, szerencsére.Túlsúllyal és reflux betegséggel, vagyis savasodási problémám van. 5 napja iszom a lötyit, már elértem a másfél, két litert, úgy, hogy lényegében ez a napi folyadékom. 5 nap alatt látványosan feszesebb és szebb a bőröm az egész testemen, a karácsonyi zaba elmaradt, mert nem kívánok felesleges ételt, sőt, még apadt is zsírpárna, egyelőre csak látványra és laposabb lett a hasam. Emellett a refluxból eredő nyelési nehézségeim is csökkentek. Pedig csak öt nap... és ugye most nem diétáztam mellé. Januártól azt is szeretnék, gondolom az még növeli a jó hatást. Szóval nekem bejött. Remélem tartós marad a hatás, calli teával már jártam úgy, hogy az első kúra nagyon rendbe tett és karcsúsított, aztán a következők már semmit nem értek. Majd meglátjuk. Ha esetleg valakinek van hosszabb távú tapasztalata, vagy fogyott a lötyitől, örülnék, ha megírná. KÖszönöm. Üdv, E

251. mothertiger (válaszként erre: 241. - 28Cica)
2007. dec. 26. 16:50

Bocsika, hogy beleugatok, de én marhára nem vagyok irigy a Mónikára. Szerintem ami most sugárzik belőle, az a szomorúság és minden negatív érzés. Sokkal aranyosabb volt, amikor volt rajta némi plusz, akkor sokkal őszintébb volt a mosolya.

Most meg amikor mosolyog, csak a nagy fogsora virít. Bocs, de én erre egyáltalán nem vagyok irigy... Ahogy integet a kis csontos kezével hogy "pápá", esküszöm azt várom, hogy mikor törnek össze a ropi ujjacskái. Csodálom, hogy egyáltalán van ereje felemelni a kezét.XDDD

Inkább legyek ilyen mint amilyen most vagyok, mint olyan.:) S nehogy azt mondjátok már, hogy ti olyanok akartok lenni... Mert ő, bármilyen aranyos meg cukicica, szerintem egyáltalán nem csinosan karcsú.

Pussssz!:)

2007. dec. 26. 11:31

3.hete iszom.már a 2 liternél tartok.Egyre finomabbnak éreztem,és elkezdte itatni magát.Első észrevétel pár nap után,energiával telten ébredtem,és jól alszom.Üde és frissességet ad,egy csomó energiám felszabadul:)

gina..nemtom kitől kérdezted,de én az 1 havit 13eFt ért vettem,és már megrendeltem a 4 hónapost ami 34 eFt.

A fekélyemnek érzem olyan mint a balzsam!Eltűnt a savasság érzés a torkomból,és csak plusz ajándék ha esetleg fogyok is.De a legföbb cél,egészséges test,ami alapban zsírtalan és méregtelen.

Üdv és kitartást!

2007. dec. 22. 01:48

Jahh, nekem azt írták a forgalmazók, hogy folyamatosan ajánlatos inni. Szóval nem ám 1x kúraszerűen... Viszont jó olcsó.... Havi 30e körül kb. :S Egészséges táplálkozással is el lehet érni az egyensúlyt.

És válaszul 241.re: Pokrivtsák már csak 1 nagy fej. Méretek? 95-50-55 (ja és fej 65) csinos... Vagy ano-s vagy cuccos...

Ha ez a por olyan tuti lenne, nem lennének kövér emberek!!!!!!!! (vagy bármi "csodaszer") futás futás futás

Na jócca

248. 37970df664 (válaszként erre: 237. - Zebracsikó)
2007. dec. 18. 22:59
Kb 20eFt ez 1-1,5 honapra elég. De van 4es kiszerelésben az kb 4-5 honapra elég ez viszont már csak 40eFt tehát igy már csak a negyedébe kerül.
247. 37970df664 (válaszként erre: 240. - Ragyogás)
2007. dec. 18. 22:53
Ha annyira nem izlik -bár szerintem a szine rosszabb mint az ize- akkor válaszd a kapszulás kiszerelést.Ahoz is meg kell inni a vizet de az már csak nem gond :) Én volt mikor 5 literrel megittam per nap.
2007. dec. 18. 11:03
És nem voltál éhes az 500 kalória mellett?Ha abbahagyja valaki az akupunktúrát,nem jön vissza az étvágya?
245. bobcsi2 (válaszként erre: 244. - 27525d0da6)
2007. dec. 14. 13:54
Elöször is elkezdtem járni akupunktúrára.500 kalóriát lehetett enni,ezt csináltam 2 hónapig.16 kilót fogytam.Közben elkezdtem szedni a szűztea kapszulát és nagyon keveset ettem.Még 2-3 hónap és lent volt a másik 16 is. 1.5 évig tartottam a súlyom mire terhes lettem.22kilót híztam.Most már 2 éves a lányom,még mingig szopik.Most semmi fogyókúra nemsikerül.
244. 27525d0da6 (válaszként erre: 243. - Bobcsi2)
2007. dec. 14. 08:49
Ez igen!Milyen módszerrel fogytál 32 kg-t?
243. bobcsi2
2007. dec. 13. 21:23
Én azért szeretnék a Mómi helyébe lenni!Énis fogytam már egyszer 32kilót,tudom milyen jó érzés.Bárcsak most is sikerülne,20 van rajtam.
2007. dec. 13. 15:36
Ebben a konkrét esetben nem az irigységről van szó, Mónika egyszerűen túlzásba vitte, ha legalább 5 kilót visszaszedne, sokkal esztétikusabban nézne ki. Valószínűleg sokat fogyott izomból is, ezért hiába nagyon sovány, viszont nem "formás". Ez van.
241. 28Cica
2007. dec. 13. 08:51

Üdv mindenkinek!

Szeretném elmondani a véleményemet Mónika fogyásáról de mielőtt ezt megtenném ennél sokkal fontosabb hogy végiggondoljuk milyen is a magyar nő. Irigykedik a vékonyabb, csinosabb, dúskeblü babaarcú, gyönyörü hajzuhataggal rendelkező csillogó sztárokra. És leginkább ez a jellemző. Már sárgit az irigységtől bár sosem vallaná be nyiltan mert még önmaganak is hazudik nehogy kilógjon az őt körülvevő átlagtársadalomból. De titkon sajnálja magát amiért nincs módja lehetősége, esetleg elég kitartása hogy ilyen dolgokat vigyen végbe. Az irásokból messzire visszhangzik a rosszindulat s a kritika, mi a magyarok fő erőssége. Itt eszébe sem jutna senkinek, hogy mások erőfeszitését nyiltan elismerje esetleg megtapsolja pedig más országokban ez természetes. De mi magyarok nem örülünk más sikerének sőt korosan figyeljük s gyülöljük amiért NEKI sikerült és nem nekünk. Tisztelt hölgyeim nem ez a kóros betegség? Nem Mónikát kellene mindenféle pszichoszomatikus diagnózissal megvádolni!. Nézzünk magunkba is, valljuk be, ha csak a 4 fal közt is, hogy Mónika rendkivüli dolgot tett. Megcsinálta! Sikerült neki. Azt amit mi csak szeretnénk,ami után titkon sóvárgunk.De tornászni azt nem! Mivel megerőltető. Diéta? Hamar feladjuk az önsanyargatást,ezt követi a jójó efektus és jöhet a depresszió, önsajnálat, s költhetünk csoportterápiára. Bár itt még felvilágosultság hiányában ez is ciki lenne. Nézzünk tehát magunkba s ismerjük el, Mónikának van akaratereje célja, módszere és lehetséges hogy kemény időszakon van túl, neki is olykor megkellett erőszakolni önmagát, de végülis sikerrel járt és csakis ez számit. Mónika drukkolok neked és remélem nem csak a negativ kritikák találnak meg. Most új külsövel új pasival végre boldog lehetsz, hiszen önmagunk lelki békéjével, saját testünk szeretetével, boldogságot vagyunk képesek adni s szeretetet s elégedettséget sugárzuk környezetünk felé. S tulajdonképpen ez a cél.

2007. dec. 11. 09:06

Sziasztok!10 év állandó fogyizás, rengetek gyümölcs nap,ezerféle tea,akupunktúra után idén tavaszra vastagbélgyuladásom lett fekéllyel:( Közölte a dietetikus h még egy csodakúra és meghalok..jah és nem volt tartós sikerem soha!!!

Több előadást meghallgattam az innerlight termékekről,és így akadtam a supergreenre.Ma kezdtem a kortyolgatást..csak valaki tudna segíteni,hogy mit tegyek h ne hánnyam ki mert olyan szar az íze????:Pés ebből több litert naponta??

2007. dec. 9. 21:31

Sziasztok !


Én is szeretném kipróbálni, gyomor és nyelőcsőfekélyem van. Ha valakinek van tapasztalata kérem segítsen. Allítólag nagyobb tételben fele árban van. Szívesen betársulok.

Jóéjt mindenkinek, sziasztok:

Mari

238. zebracsikó (válaszként erre: 236. - Benita anyuka)
2007. dec. 6. 19:29

szerintem nem anorexiás, csak szimplán életformájává vált a nyerszöldség-evés.

Viszont a fejéhez képest nagyon kicsi a teste és ezért egyáltalán nem esztétikus látvány. 5 kg még simán elférne rajta és akkor lenne igazán jóformájú.

237. zebracsikó (válaszként erre: 234. - 37970df664)
2007. dec. 6. 19:27

SZia,

mennyibe kerül egy havi adag a zöld léből? ENgem szintentartáshoz érdekelne, fogyni is kellene még kicsit, de az megy egész jól és már nincs is sok hátra a célig. Viszont a kívánt súly megtartása fontos lenne, és abban lehet,hogy ez nekem segítene.

2007. dec. 6. 11:21
Szerintem az a csaj eszméletlenül kűzd az anorexiával!húúú!de nem birom a fejét....
2007. dec. 6. 11:19

Ha nekem is lehet véleményem:szerintem anorexiás...Aki normálisan táplálkozik az nem tud így kinézni.Nem szeretnék megbántani senkit, de már ilyesztő az arca,a teste, mindene.Én ha producer lennék leszedném a TV adásból, ahogy ezt Nyugat-Eu-ban csinálják, hogy ne lássanak "rossz" mintapéldát a fiatalok.Nekem olyan erőltetettnek tűnik-gondolom a "csak kizárólag zöldséget eszek" diétája miatt- a jókedve is.Maximum felhúzhat mindenféle rucit amit kitalálnak neki.

Palotás Petra sokkal nőisebb szerintem:-)és biztos több férfi fantáziáját mozgatja meg.

234. 37970df664 (válaszként erre: 225. - Csiga78)
2007. dec. 6. 09:31
Szia! Ez egy 49 féle biotermesztésü növényböl készült koncetrátum.Semmilyen adalékot vagy tartositót nem tartalmaz.Táplálék kiegészitö! Nem gyógyszer és nem is fogyasztószer.A Zöldségek renkivul nagy energiát adnak át a testednek és 130 vitamint rendkivul gyors felszivódással.Ugy érzed magad mint aki egy liter kávét meginnál reggelente.Több embernél fogyást is realizál de nem mindenkinél.Nálam 2 hónap után 10 kg minusz :)Itt az egésszégedet kaphatod vissza ugyanis minden betegség alapja valamilyen egyensuly megbomlásával indul.Ha elsavasodsz sok betegséged lehet.Ez a koncentrátum ellensulyozza a sok élelmiszer ipari termék(amit megeszel) káros savasitó hatását.Ha nem diétázol csak ezt fogyasztod akkor is elkezdi visszaállitani a tested sav-lug egyensulyát optimálisra. röviden ennyi !
2007. dec. 5. 10:21
A Best magazinban is nyilatkozott a fogyásáról!
2007. dec. 3. 16:15
Állitólag dagít a tv.....:)
2007. dec. 3. 15:20
Én nem iszom ezt a lötyit,bár én is meg akartam rendelni,de nagyon drága.Azt ne felejtsétek el,hogy Poki Móni miután lefogyott nagyon vékonyra,akkor kezdte el inni ezt a lötyit!!!!!!!!Éppen azért mert ebben rengeteg vitamin és miegymás van,így ha nem eszik,legalább hiánybetegség nem lép föl.
230. Lynett
2007. dec. 3. 14:53
Sziasztok! Én még új vagyok itt, de tetszett az oldal, ezért regisztráltam, mindjárt hozzá is szólnék a Pokrivtsák-féle írásokhoz: Én ismerem az a "löttyöt" amit iszik, hiszen én is fogyasztom..az INNERLIGHT termékéről van szó, a neve: SUPERGREENS. Nos ebben megvan állítólag minden olyan ásványi anyag, meg vitamin, ami kell a kiegyensúlyozott élethez és helyreállítja a sav-bázis egyensúlyt..De!! Az én tapasztalatom sajnos az, hogy nem hogy fogytam volna tőle, már több mint egy hónapja iszom és híztam. Igaz, hogy nem vagyok beteg, de lehet, hogy nélküle sem lennék az. Eleinte nem éreztem magam olyan fáradékonynak, de most, egy havi szedés után ezt nem mondhatom el. Sajnos az ára nagyon sok, 20.000 ft egy havi adag..és azt hiszem,hogy friss gyümölccsel és zöldséggel elrhewtjük ugyanezt az állapotot. Ráadásul fel kell oldalni a port valamilyen cseppekkel egy liter vízben és ezt vinni magunkkal mindenhová, ezt iszogatjuk. Másrészt meg ugyanúgy ajánlanak hozzá étkezést, mint pl sok zöldséget, gyümölcsöt, meg mozgást, mint egyéb diétánál. Tehát csodaszerek nincsenek, lehet, hogy az, aki betartja a diétát, bármilyen fogyasztószer nélkül is tud fogyni. Hozzáteszem még, hogy a Pokrivtsák Mónika szinte semmit nem eszik, ha igen, akkor is maréknyi zöldséget vesz magához.
229. NOA (válaszként erre: 226. - Csiga78)
2007. dec. 3. 14:25

Csala meg sárgát ivott akkor most melyiket válasszam?:))))))))))))))


Borzasztóan néz ki szegény csaj csak a nagy feje van meg a piszkafa lába egy tizes visszakúszhatna rá.

228. emagdi (válaszként erre: 225. - Csiga78)
2007. dec. 3. 13:28

supergreens.

google-ban keress rá

2007. dec. 3. 12:41
Köszi Zebracsikó! tegnap még feltöltés alatt volt a honlap, majd még próbálom. engem gyomorfekély miatt érdekelne a sav-bázis egyensúly fenntartása.
226. Csiga78
2007. dec. 3. 10:44

Nyilatkozott az egyik bulvár újságban,hogy valamilyen zöld lötyit iszik és attól jó a hangulata,tartja vele a súlyát és méregetelenít.

Jól lenne tőle megkérdezni,de spec nem ismerem személyesen,így hátha van valaki,aki már hallott erről az isziről.

225. Csiga78
2007. dec. 3. 10:42
Tudja valaki, hogy mi az a "zöld löttyi", amit Popvrikcsák(nem tudom, hogy kell írni)Mónika iszik?
2007. dec. 3. 08:52

Ja és a Mónika sztem nem szép, azt se mondom hogy akkor szép volt mielött igy lefogyott de jobb lett volna megállni a középútnál...Ha pasi lenék félnék hozzáérni, mert tuti eltörném.

Nem irigységből momdom hisz rajtam is van 6-7 kg felesleg de akkor inkább maradnák ilyennek amilyen vagyok!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook