Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pokrivtsák Mónika módszere fórum

Pokrivtsák Mónika módszere (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
283. sawanya
2008. febr. 3. 18:09

Sziasztok!

Nem gondoltatok esetleg arra, hogy EGÉSZSÉGESEN fogyjatok????

Csak kérdezem....

Zöld lötty....zacskós protein.....hm......

2008. febr. 3. 17:31
de nem azé írtam ám hogy elvegyem a kedvetek,hanem hogy engem biztassatok:)várom mielöbb mélyponti segítő leveleket éa üzeneteket:)meg a siker történeteket!mert az tényleg fény az alagút végén!!!
2008. febr. 3. 17:05
az egy csalódásom,hogy azt olvastam,nem fogom kívánni majd az édességet..és hát ezen téren nincs változás az életemben..ugyan úgy remegek az édesért :(és étvágyamat sem csökkentette..sőt mondom!javította a fekélyemet,ezáltal mindent meg tudok enni és ezért hizok is mint a tök :(
2008. febr. 3. 17:02
fogyni én sem fogyok:(..persze az étvágyam a régi,ha nem jobb...mivel a fekélyem jobban lett ettől..de egy deka sem ment le rólam.az csak egy dolgotól megy le..kevesebb kalória bevitel,és több mozgás...még mindíg nincs csoda...én 2 hónapja iszom,majd a fülemen jön ki annyit,dolgozni alig tudok az állandó pisiléstől..de iszom amig van:)de eszek is..az is igaz!!
2008. febr. 3. 15:57

Sziasztok!

Eladnám 1 havi adag zöld poromat és a hozzá tartozó lúgosító oldatot. Nincs hozzá türelmem. Kedvező áron. Talán 6-7 adag hiányzik belőle.

Érdeklődeni itt tudtok.

Köszi!

278. kisstoth (válaszként erre: 277. - Ragyogás)
2008. febr. 1. 22:06

Köszönöm szépen, megpróbálom az étrendemet megváltoztatni, bár nem tudom mit tehetek többet, betartom az előírást.

Lassan leszokom az evésről, mert félek, hogy puffadásom és görcseim lesznek. Az érdekes az, hogy fogyni egy dekát sem..

Na meglátjuk.

Köszi, jó éjt. M

2008. febr. 1. 18:06
semmi..válaszra sem méltattak.nekem csökkent már hál isten a puffadás,elkezdtem a lugosító táblázat szerint enni és főzni.nah jó olyan 70%ban tudom tartani.és azóta már nincs a felfúvódásom.
276. kisstoth (válaszként erre: 265. - Ragyogás)
2008. jan. 31. 12:07

Szia !


Kaptál választ a puffadásra a dokitól ?

Ha igen, írd már meg, mert azóta is küzdök vele.

Köszi M

2008. jan. 16. 20:11
Írtak h sok a kérdező..majd sorra kerülök...de várom és egyből megosztom veletek:)pár napja előtérbe helyeztem a lugosító kajákat és igy már csökkent a pockom feszülése,de olyan időnként mintha a sok lé lenne benne:)pedig tudom hogy nem lehet:D:D..
274. kisstoth (válaszként erre: 265. - Ragyogás)
2008. jan. 16. 20:01

Szióka !

Ha ír a doki, légyszíves oszd meg velünk a véleményét. valószínű nem vagy egyedül ezzel a problémával (pld. én is ezzel küzdök).

Előre is köszi M

2008. jan. 16. 15:07
zöld íze van:)
272. seniko8
2008. jan. 16. 13:23
sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy milyen íze van ennek a löttynek? tényleg ennyit megtudtok inni belőle???
271. zsuzso58 (válaszként erre: 270. - Baba0214)
2008. jan. 16. 12:31

A pontos adagolás: első-két napon fél adagolókanál por 1 liter vízbe, 10 csepp folyadék, ebből nyugodtan ihatsz 2 litert, gond nélkül. A harmadik naptól pedig literenként egy egész kanál por és 10-16 csepp folyadék.

Napi 2 liter javasolt mindenképp. Ha tudod, minél előbb emeld fel a normál mennyiségre: 20 testsúly kg-onként 1 liter.

Ha komolyabb gondod van, mehetsz feljebb is.

DE!

A por és folyadék napi mennyiségét kevesebb vízzel ne próbáld fogyasztani!!!!

Nagyon hirtelen történő méregtelenítés jelentkezik és nem örülnél neki, amit akkor tapasztalsz.

Nem veszélyes az egészségre, de nagyon kellemetlen lenne! NE PRÓBÁLD KI!!

Vízzel együtt akármennyit ihattok (1kanál/liter)

Jó egészséget mindenkinek.

2008. jan. 15. 21:51
Köszönöm! Holnap reggel kezdem. Azt olvastam négy hónap kell mire elindul a fogyás, mert előtte a szervezet regenerálódása zajlik le.
269. kisstoth (válaszként erre: 268. - Baba0214)
2008. jan. 15. 20:27

Szia !

Javaslom, hogy fokozatosan állj rá. Első nap 1 liter, második nap 2, harmadik naptól 3. Azaz testsúly 25-25 kg-onként javasolnak 1 litert.

Nekem 3 liternél több nem megy.

Próbáld ki, ha csak lasabban haladsz, az sem gond. Reggelre, éhgyomorra fél liter ajánlott.

Sok sikert !M

2008. jan. 15. 13:51
Sziasztok! Tegnap kaptam meg az 1 havi csomagot, ma délután fogok először inni.Először mennyit lehet inni a zöld löttyből?
267. ági3
2008. jan. 15. 12:28
Sziasztok! Olvastam a cikket, de sajnos nem tudom, hogy mi az a protein és hogy hol lehet beszerezni!
266. Faszil
2008. jan. 15. 11:55
Ha valaki tudja a győri fölgy elérhetőségét kérem, legyen olyan jó, hogy nekem is megadja. Köszönöm...
2008. jan. 14. 16:57
Levél még nem jött a dokitól,de valamivel jobb lett a pocom..Remény:):):)mi van veletek ?eltüntetek?
2008. jan. 13. 20:09

Sziasztok !

Már megijedtem, hogy csak nekem nő a hasam és nem történik semmi. Ezek szerint ez mellékhatás. A gyomrom jobbm de se fogyás (sőt..), se cellulitsz minusz, sem lapos has.

Várok türelmesen.

Mindenkinek kitartást !!

Jó éjt M

2008. jan. 13. 19:37
OKse...türelmes vagyok,hisz az egészégem a fontosabb...de ez a has..?mint aki terhes..komolyan..bízom benne egyszer majd az is lemegy..elötte nekem semvolt nagy hasam.Inkább combos,csípős hájam volt,most meg még a hasam is felpuffedt:(én céklát eszem,és sárga répát..és okosan a lugosítós táblázat szerint.Remélem nekem is összejön az egészség,és a szép test egyszerre;) csak látnám már a fényt..az alagút végén....
2008. jan. 13. 17:09
Sziasztok! Ne várjatok gyors fogyást, nekem azt mondták, hogy több hónap míg átáll a szervezet (lehet fél év is).Először az egészséget teszi rendbe, utána a felesleges zsírtól is megszabadít.
261. estella (válaszként erre: 260. - Ragyogás)
2008. jan. 12. 22:30

szia!


Nekem a bőröm szépen kitisztult, s eleinte pont, hogy laposabb volt a hasam, de most nekem is inkább "felfúvodott". Egy hónapja iszom, mostanában három litert naponta. Kilóban én sem érzek fogyást, bár diétázni csak egy hete kezdtem. A savasodás ellen jó, azt érzem.

2008. jan. 12. 20:20

Sziasztok!Iszom iszom..a fekélyem szépen gyógyul..abszolut nem fáj,és jól vagyok.De én nem fogyok:(és a szokásosnál nagyonn a hasam:( :(

mi lesz velem...nekem nem is fog erre hatni?úgy szeretném..persze a legtutibb h a fekélyem jól van!de hogy nem fogyok..az tuti..nektek milyen tapasztalattok van?meséljetek!!

259. estella
2008. jan. 12. 16:30
ja és szia. Bocs, de a nagy lendületben elfelejtettem köszönni:)
258. estella (válaszként erre: 257. - XHoneyX)
2008. jan. 12. 16:29
Amiről most szó volt, az egy lúgosító ital alapját adó zöld por és egy ph csepp. Ezt a fórum névadója :) P.Mónika a "nagy fogyása" után kezdte inni, vagy valahogy így, és többen kipróbáltuk már, eredményesen. Ez is segít a fogyásban, azáltal, hogy lúgosít, és a sav- és gyomor problémákkal küzdőknek - így nekem is - jó hatású. De ez nem a fehérjekészítmény. Arról a fórum legelején találsz infokat, akkor, ott többen felvetették, hogy helyettesíthető más hasonlóval, de nem tudom, mire jutottak :) /magánvéleményem, hogy ha az ember lényegében turmixot iszik egész nap, az tuti fogyaszt, bármiből is van...bármi értsd: gyümölcs+tej, vagy fehérjepor :) /
257. XHoneyX
2008. jan. 12. 15:50
sziasztiok sima -olcsóbb- fehérje porral nem lehet helyettesíteni?
2008. jan. 10. 21:49
Szia Ragyogás!Köszi szépen!Már azt hittem eltűntél.Azért légyszi írd le a tapasztalataidat nekünk. Szép estét!
255. bobcsi2 (válaszként erre: 246. - 27525d0da6)
2007. dec. 29. 06:46
Ha az akarata erősebb nemjön vissza az étvágya.De akarat nélkül az akupunktúra sem ér semmit.Ez csak egy mankó a fogyókúrához.
2007. dec. 28. 17:04

:) ez dejól esett Gina:) nekem lugosítás a legfőbb célom,h erősebb legyen az immunom és egészségesebb életem.éveken át fogyóztam..és könnyen hízok..és utálok már kalóriát számolni,és hát idén nyárra colitis ulcerosát diagnostizáltak nálam.fekélyes vastagbélgyull.Az orvosok megmondtál végleges étrend kell az életemben,mert még 1 csodaszer vagy csodakúra és meg is halhatok!VAgy 33 évesen oldalamra kivezetett béllel élhetek.Így nekem a fekélyem gyógyítása lett a lefőbb célom és nem a külsőm.Közben rájöttem ha az egészségem állandó és stabil,evidens a zsírtalan test.Ez a kettő csak együtt jár:)

Csodásan savtalanítja a testem,és mellékhatásaként lefolyt rólam a cellulitisz...puszi

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook