Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petesejtdonoros lombik fórum

Petesejtdonoros lombik (beszélgetős fórum)


126. aniko8888 (válaszként erre: 120. - Aerdna66)
2016. ápr. 14. 17:57
Amit leírtatok, abból az tűnik ki, hogy 48 órán belül csak egy általános tájékoztatót küldenek, nem személyre szóló választ. A Róbert gondolom már érdemi válaszra vár a megküldött leletek alapján.
125. libalány (válaszként erre: 112. - NLbaby)
2016. ápr. 14. 17:46

ez egyálalán nem olcsó,én már felvettem vlük a kapcsolatot.Milyen csomagra gondolsz,ami olsó?

egyébként jókat írnak angol fórumokon róla.

124. Lisie2015 (válaszként erre: 120. - Aerdna66)
2016. ápr. 14. 17:45

Nem fognak elutasítani szerintem tuti!

Csak minden eshetőségre fel kéne készülnöd. Mert a klinika csak két petesejtet garantál, a többi csak ráadás , mert ügye egészséges fiatal nőket stimulálnak, ami azt jelenti, hogy elvileg sok petesejtet tudnak nyerni tőlük. De nem 100% a felolvasztás!

123. erabala (válaszként erre: 86. - Aerdna66)
2016. ápr. 14. 16:15
Összesen hány lombikod volt? Hány petesejtet tudtak nyerni? Végig a Káliba jártál,
122. erabala (válaszként erre: 120. - Aerdna66)
2016. ápr. 14. 16:11

Én őket nézegetem: [link]


A facbookon is fent vannak ,ott tettem fel a kérdéseimet , magyarul válaszoltak klinikán is magyarul beszélnek veled ,és telefonon MAGYARUL kérhetsz időpontot!


Pénz és idő a Róbert "segítsége"

121. Salco (válaszként erre: 120. - Aerdna66)
2016. ápr. 14. 15:10
Ne legyél ennyire pesszimista, biztosan nem fognak elutasítani és valószínűleg közelebbi időpontot is fogsz kapni. Azért én a helyedben tényleg elgondolkoznék a fagyis változaton, (több ciklus beleférne - ne kelljen.. de tudod, ebben csak te dönthetsz.
120. aerdna66 (válaszként erre: 117. - Lisie2015)
2016. ápr. 14. 14:52
Köszi,aranyos vagy, lehet hogy élni fogok a lehetőséggel! Ha nem kapok jövő hétig választ,muszáj lesz privátban mozdulnom. Szerintem is ez lehet a fő ok, ezért tiltakoznak a fagyi ellen.De ha tényleg 3 hónapba beleférnék még lenne idő következőre is fagyiból. Persze lehet hogy csak álmodozom és alapból elutasítanak csak még nem tudják hogy közöljék.....
119. Lisie2015 (válaszként erre: 109. - Aerdna66)
2016. ápr. 14. 14:43

A Reprofitnál 48 órán belül válaszolnak az e-mailre. Tudom, mert már hármat küldtem nekik.

Szóval még mindig azt mondom, hogy menj privátban.

118. aerdna66 (válaszként erre: 94. - Varrolany)
2016. ápr. 14. 14:43
Mi újság? Tudsz már valamit? Nagyon várjuk a jó híreket!
117. Lisie2015 (válaszként erre: 105. - Aerdna66)
2016. ápr. 14. 14:41

De hat van ott tolmács! De ha akarod segítek németül neked. Én németül tartom a kapcsolatot velük.

Mert mehetsz a Robert nélkül is. És megspórolsz egy csomó pénzt. ( gondolom a fagyibabán nem tudnak annyit keresni) ne hagyd magad! Menj privátban. Es csak egy nőgyógyász kell, aki itthon megvizsgál max 10.000-ert. Itt nincs stimu. Nem kell különösebb orvosi kezelés. Eked!!!

Én is úgy megyek! Itt Bécsben is vannak "kapcsolattartók" de köszi nem kell, csak pénzkidobás.

Nagyon szívesen segítek neked, ha kell a lebonyolításban, ott meg helyben lesz tolmácsod!!!!

116. aerdna66 (válaszként erre: 114. - Rita_72)
2016. ápr. 14. 14:40
Szia! Te is 6-7 hónapra kaptál időpontot?
115. aerdna66 (válaszként erre: 113. - Salco)
2016. ápr. 14. 14:36

Igen, minden orvosi leletemet továbbították és közben beszéltem is velük, türelemre intettek. Legalábbis avval nyugtattak, hogy biztosan figyelembe fogják nálam venni a határidőt és ha jövő hétig nem kapok választ megsürgetik.Az egyik ilyen S.O.S. páciensük 3 hónapra kapott időpontot. Te kértél valamilyen EXTRA kérést a donorral kapcsolatosan? Nekem csak a szemszín a fontos a többi kritériumnál elég az átlag.

Egyébként én is a Kaáliba kezdtem 1-2% eséllyel, de nem igazán hittem nekik mert a generációnkban volt több egészen késői szülés ami nagyon ösztönzött hogy higgyek magamban. De sajnos én csak most jutottam el erre a döntésre tudatlanságomnak köszönhetően, hogy csak nekik volt igazuk és most kapkodhatok az utolsó reménybe kapaszkodva.

114. Rita_72 (válaszként erre: 111. - Aerdna66)
2016. ápr. 14. 14:10
Szia,én is irtam nekik,nekem is kb 2 óra múlva irtak vissza.Angolul irtak vissza nekem is.
113. Salco (válaszként erre: 111. - Aerdna66)
2016. ápr. 14. 13:44
A honlapjukon találsz egy űrlapot "Érdeklődök a kezelés iránt" igazából csak az alapadataidat kell megadni és van lehetőség egy rövid szöveges üzenetre is de csak a megadott nyelveken - nem kötelező. Én angolul írtam egy pár sort (magyar sajnos nincs) ez után rögtön kapsz egy visszaigazoló emailt, hogy megkapták az érdeklődésedet és legkésőbb 48 órán belül válaszolnak - ehhez képest nekem nem sokkal több mint 1 óra múlva megérkezett természetesen angolul. Nem tudom miért mondták neked a 2-3 hetet, talán azért mert az összes leletedet átküldhették nekik? - ha már azt írtad ügynökként ők intézik az időpontodat? Én most csak az általános tájékoztatót kaptam meg és el kell küldenem az összes papíromat az eddigi vizsgálatainkról. Szerintem kérdezd meg nyugodtan a koordinátorodat erről, hiszen a Reprofitnak magyar nyelvű oldala is van tehát nem hiszem ez annyira magánakciónak számítana. ha a leletek miatt kell várnod heteket a válaszra az talán érthető de erről azok a lányok tudnának érdemben nyilatkozni akik már végigcsinálták ezt a procedurát.
112. NLbaby
2016. ápr. 14. 13:35

Van valakinek tapasztalata ezzel a pragai klinikaval?

Az arak szerintem gyanusan alacsonyak:

[link]

111. aerdna66 (válaszként erre: 110. - Salco)
2016. ápr. 14. 13:17
Magyarul tudtál beszélni velük? Most egy kicsit beparáztam , hogy neked miért adtak azonnal választ, ráadásul okt-nov-re. Nekem december elején van a határ, addig meg kellene kapnom a babucikat.És most tanácstalan vagyok , hogy a türelmetlenségemmel használok vagy ártok a beindított folyamatba, ha elkezdek magánakciózni...
110. Salco (válaszként erre: 109. - Aerdna66)
2016. ápr. 14. 12:44
Szia! Én írtam nekik levelet az oldalukon a hét elején és 1 óra múlva megjött a tájékoztató, mindenre kiterjedő email tőlük. Nekem most volt március végén egy újabb lombikom ami ismét sikertelen lett és a dokim a Kaáliban közölte, hogy csak 1-2% esélyem lenne a továbbiakban saját petesejttel, így elkezdtem kutakodni a donoros változat után (bevallom előtte erre gondolni sem akartam- de amikor könyörtelenül közlik veled a tutit ugye akkor az ember átértékeli a korábbi elméleteit-. 42 éves vagyok nincs mire kísérletezzek már. Nagyon örülök, hogy megtaláltalak benneteket és igazán a pozitív tapasztalatokat várom ettől az oldaltól, hogy még reményt adjanak.
109. aerdna66 (válaszként erre: 107. - Salco)
2016. ápr. 14. 12:19
Szia! Te saját magad kerested meg Őket vagy valaki segített attól a klinikától ahol sikertelen volt eddig a kezelésed?Nekem a koordinátorom azt mondta 2-3 hét a válasz az első jelentkezéstől, Neked meg azonnal válaszoltak?!?! Csak én érzem magam egy kissé átvágva?
108. Salco (válaszként erre: 95. - Lulluly)
2016. ápr. 14. 11:51
Szia Lulluly! Nagyon örülök, hogy megtaláltalak benneteket ezen a fórumon. Az én jelentkezésem még elég friss a Reprofitnál, és igazán a tapasztalataitokra lennék kíváncsi valamint a megerősítésre, hogy jó helyről várjuk a segítséget. Remélem minden rendben veled és kíváncsian várjuk a fejleményeket a babócákkal kapcsolatban.
107. Salco (válaszként erre: 94. - Varrolany)
2016. ápr. 14. 11:44
Szia! Nagyon szorítok nektek.Én a héten vettem fel a kapcsolatot a klinikával és azt mondták október- novemberre van időpontjuk. Kérlek ha túl vagy a beültetésen és lesz időd egy kicsit feljönni az oldalra oszd meg velünk a tapasztalatokat. Köszi
106. aerdna66 (válaszként erre: 103. - Libalány)
2016. ápr. 14. 11:28
Ha-ha-ha, majd bedobom a pasimnak: Mit szólnál életem egy ciprusi nyaraláshoz egy kis felárral... De azért jó tudni! Köszi :)
105. aerdna66 (válaszként erre: 104. - Lisie2015)
2016. ápr. 14. 11:14
Köszi, gondoltam erre én is, sőt a koordinátorunktól a Róbertben rá is kérdeztem, de azt mondta csak evvel az eljárással foglalkoznak ők, mint "ügynökök".Lehet hogy ez durva, de kb.így érzem a szitut.Tehát én csak azt tudom elkezdeni , amiben tudnak segíteni vagyis ami bevett gyakorlat náluk. Nyelvtudás nélkül meg totál tehetetlennek érzem magam.Most várom a válaszukat, bízva abban, hátha a korom miatt ezt a Reprofit magától is felajánlja, bízva abban hogy nem sok ilyen őrült némberrel találkoznak, akinek már inkább unokára kellene vágynia.:)
104. Lisie2015 (válaszként erre: 100. - Aerdna66)
2016. ápr. 14. 08:09

Figyu! Miért nem próbálod meg a fagyi donorpetesejt programot? Ott nincs várakozási idő, azonnal tudtok kezdeni. És olcsóbb is. És ha nem sikerülne elsőre rögtön tudtok még probálkozni!!!! Ezt is be kéne kalkulálnod, hogy mi van ha nem sikerül????? Persze nem akarok negatívan gondolkozni, de hát benne van a pakliban! Ugyan ha sok petesejt van, akkor le tudnak fagyasztani embriókat, de ott is ott van az esély, hogy nem ébrednek fel, meg lehet, hogy utána már a korod miatt azokat sem ültetik be!!!!!

A fagyinal az első két beavatkozást fizetned kell de a harmadik grátisz!!!!!

3000 petesejtes bankja van a Reprofitnak!

Gondold át! Szerintem ez jobb megoldás lenne most neked!!!!

Drukkolok neked nagyon!!!!!

103. libalány (válaszként erre: 90. - Aerdna66)
2016. ápr. 14. 00:06
reméljük nem lesz rá szükséged,de úgy tudom,hogy Cipruson 53 év a korhatár. csak ott magasabbak az árak.
102. Varrolany (válaszként erre: 101. - Aerdna66)
2016. ápr. 13. 22:14

Valaki mondta, hogy a bàtyjàt vitte tolmàcskènt, mivel az angol volt a komunikàciós nyelvük.

Remèlem sikerül hyorsan elindulnotok.

Mi is körbejàrtunk az elmúlt èvekben nagyon sok variàciót ès lehetősèget, míg itt kötöttünk ki.

2016. ápr. 13. 20:56
Kaptam tolmács lehetőséget ēn is itt, pedig lehet máshol hamarabb sorra kerülnék,de ez fránya nyelvtudás, bahhhh!
100. aerdna66 (válaszként erre: 98. - Varrolany)
2016. ápr. 13. 20:50
Ez alapján nekem nagyon lutri,hogy beleférek a 7,5 hónapba.Azt ígérték,megsürgetik.
99. Varrolany (válaszként erre: 88. - Erabala)
2016. ápr. 13. 20:39

Ismerek egy csajt, ő szerintem itt volt donoroson.

Sajnos nem jött össze.😒

De szimpatikus volt a klinika, mert beszèlnek magyarul. Nagy könnyebbsèg.

98. Varrolany (válaszként erre: 97. - Aerdna66)
2016. ápr. 13. 20:37

Most emeltek màrciusban àrat. Nekünk mèg 4500.

Szeptember vègèn írtam, szinte azonnal vàlaszoltak, a konzultàció is meg volt októberben. Megmondtàk àprilisra vàrható az ütemezett donàció. K

ezdődött az "előkèszítès". Hormonpótlàs novembertől, februàrba antibèbi- ciklus hozzàigazítàsa a donorèhoz, ès most màr itt is vagyunk- àprilis!

❤️❤️❤️❤️👶❤️❤️❤️❤️❤️❤️

2016. ápr. 13. 19:41
Egyébként nekem már 4900 Eu-t mondtak alapból.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook