Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petesejtdonoros lombik fórum

Petesejtdonoros lombik (beszélgetős fórum)


256. aniko8888 (válaszként erre: 254. - Aerdna66)
2016. ápr. 27. 16:59
igen.
255. lulluly (válaszként erre: 251. - Aerdna66)
2016. ápr. 27. 16:55

Szerintem is májusban kell majd elkezdened szedni a fogigátlót.

Addig is szedjél valamilyen terhesvitamit.

Én Gravidát szedek.

Nálam is olyan furmányosan fogalmaztak a levélben, hogy kezdjem el szedni a monophasic BCP-t. Én gondoltam hogy az valami fogamzásgátló lesz, ezért írtam nekik, hogy írják le az összetételét vagy esetleg pl. a Marvelon jó lesz-e. Válaszoltak hogy igen.

Szóval ha neked is így írják akkor kérdezz vissza.

254. aerdna66 (válaszként erre: 244. - Aniko8888)
2016. ápr. 27. 14:39
A Versysben lesz a köv. lombikod is?
253. aerdna66 (válaszként erre: 249. - Lisie2015)
2016. ápr. 27. 14:19
Még ha nekem mondaná, mert nagyobb rá az esélyem! Egyébként egy deka ránc nem volt rajtam fél éve mielőtt elkezdtem szedni, meg soha nem kellett semmilyen alapozó a bőrömre, el sem tudom viselni. Most viszont száraz az arcbőröm, kezd karikássá és duzzadttá válni a szemem alja.Ez pedig a megnövekedett TSH oka is lehet. Tavaly még 1,1 volt, most 2,2 tehát a duplája lett.
252. aerdna66 (válaszként erre: 248. - Varrolany)
2016. ápr. 27. 14:05
A triaklimot miért kellett szedned és mi az a BCP, fogigátló? Lányok a protokoll alatt mit értetek ha nincs stimu akkor mit kellett még? Már most nem kellene elkezdenem valamit szedni?
251. aerdna66 (válaszként erre: 246. - Lulluly)
2016. ápr. 27. 13:26
Most ott tartok, hogy vissza kellett igazolni, hogy megkaptam a gépi előlegszámlát és rábólintani megint a megadott időpontra. Még semmi utasítást nem kaptam sem a klinikától sem a Reprofittól.Kiszámoltam , kb. 3,5 ciklusom van a megadott punkció időpontig mivel a napokban indul a következő.Amit írtatok az alapján akkor a köv. ciklusom alatt semmit nem kell szedni. Akkor kb. május végétől számíthatok a fogigátlóra?
250. lulluly (válaszként erre: 246. - Lulluly)
2016. ápr. 26. 22:42

Vagyis akkor a beültetés volt.

A leszívás 17-én.

249. Lisie2015 (válaszként erre: 239. - Aerdna66)
2016. ápr. 26. 21:01

Én is szedtem a DHEA-t és mindenem felborult tőle. Hormonok, ciklusom, hullott a hajam, száraz lett a fejbőröm, majdnem megkopaszodtam, de az arcom tocsogott a zsírtól. pfff.

A doki azt mondta, hogy véletlen, valamikor el kell kezdődnie a klimaxnak.....s.....fej.

2016. ápr. 26. 20:18
Szia! Nekem az októberi konzultàció utàn kellett elkezdeni a triaklimot ès januàr vègèn kellett vàltanom BCP-re. Februàr vègén megkaptam a protokolt, amit nekem is a vèrzèsemhez kèpest szàmolt ki a doktornő. Aztàn àprilisban jött a beülti.
247. lulluly (válaszként erre: 234. - Zammis)
2016. ápr. 26. 17:53

Szia!

Látom te is kipróbáltál már mindent, mint gondolom itt a legtöbben.

Ajánlom neked a Brno-ban a Reprofitot.

Ha tehetitek jelentkezzetek donoros lombikra.

Én nem is mertem itthon próbálkozni pont a csalók miatt.

A klinikával, a kapcsolattartóval teljesen elégedettek vagyunk, korrektek voltak.

246. lulluly (válaszként erre: 240. - Aerdna66)
2016. ápr. 26. 17:46

Szia!

Mi utaltuk októberben az előleget, decemberi vérzésnél megírtam nekik a napot hogy mikor jött meg és ugye elkezdtem szedni a Marvelont.

Akkor tudták összeállítani a protokollt és január elején küldték a táblázatot.

Márc 22-én volt a leszívás.

Szóval bő 2 hónappal a leszívás előtt küldték.

Ti már megbeszéltetek valamit, hogy szólsz nekik, ha megjött?

2016. ápr. 26. 17:21
Ivarsejtbank.hu
244. aniko8888 (válaszként erre: 242. - Aerdna66)
2016. ápr. 26. 17:20
Elvileg már Mo.-n is van ivarsejtbank és donor petesejt beültetés.
243. Zammis
2016. ápr. 26. 15:30

Nagyszerű, akkor már tervezgethetsz..Igen,hasonló a cipőm,barátnőm 43,család is "öreg".Mi is gondolkodunk a cseheken, csak az anyagiak....

Bár lehet, inkább az, mint a neten a csalòk...

Köszönöm a sorokat, most megyek,szêp dèlutánt.

242. aerdna66 (válaszként erre: 241. - Zammis)
2016. ápr. 26. 15:22
Visszaigazolt a Reprofit július végére anonim donort, feltételezem hogy találtak az elvárásaimnak megfelelőt. Rokon donorom nincs, hogy Mao.-n be tudják ültetni, pedig az sokkal olcsóbb lett volna.Itthon 35 alatti lehet a donor és aki már szült.A mi családunkban egyik részről sincs megfelelő fiatal nő.
241. Zammis
2016. ápr. 26. 14:15
Engem nem gyözködött, csak közölte, h az volna a legjobb, de olyan elmesèlek egy törtènetet egy korábbi esetrõl stilusban, ahol nekem nem az jött le, h a "mesèben" felemlegetett hasonlò korù, eredmènyü nötársam már a donort hozta, amikor is csak a biztonság kedvèèrt teszteltèk milyen az fsh,AMH, ÈS ELCSIPETT NÁLA KÈT PETÈT, amiböl baba lett. H val szinü nálam is ez lesz. Na most lehet, h a pszihès terhelèsre èrtette, ha lenne donorom, akor hirtelen megfiatalodna, felszabadulna a hormontermelèsem, a lènyeg a lènyeg, èn igyekeztem egy jobb honapot összehozni.Szettem is mindazokat amit irtak, DEHA, D vit, bio melatonin,... Nem nagyon sikerült.Te hol tartasz a donorkeresèssel? Jelölted már van?
2016. ápr. 26. 14:14
Lulluly, Varrólány, nekem visszaigazolta a Reprofit az előleg befizetést. Innentől kezdve mikor kapom meg az utasítást a gyógyszerszedésről vagyis Ti emlékeztek rá mennyi idő múlva kaptátok meg?
239. aerdna66 (válaszként erre: 237. - Zammis)
2016. ápr. 26. 14:07
A DHEA-t én is szedtem februárig ( 1/2 évig), de ahogy megkaptam az új eredményeket, ami sokkal rosszabb lett, abbahagytam. Hallottam arról hogy van akinek felborítja a hormonjait, bár nem tudom ettől lehet-e. Én sajnos egyszer sem voltam Tb-s,túl későn kezdtem lombikozni.
238. aerdna66 (válaszként erre: 236. - Zammis)
2016. ápr. 26. 13:54
Az Amh-m 2014-s adat, azóta nem csináltattam,mert minek az csak lefelé megy elvileg.A friss hormonsorom már nem olyan jó mint eddig, azért is adtam fel a saját sejt keresést. Az Fsh utoljára 16 lett, eddig mindig jóval 10 alatt volt. Ezzel az értékkel már csak nagyon nehezen lehet stimulálni, így meggyőzött az orvosom is hogy ne várjak tovább a donor kérdésben, mert arról is lecsúszok.
237. Zammis (válaszként erre: 235. - Aerdna66)
2016. ápr. 26. 13:42

Megnèztem, most (március vège) 0.06ot irtak.

Mindig a legalsò határ, vagy kicsit alatta voltam.

Szedtem majd kicsit több mint egy èvig DHEA t, akkor volt egy kicsit jobb, de az sem volt tùl remènykeltö. Abban a hònapban volt egy csonttörèsem, ezèrt nem ugrottunk neki a stimunak, közvetlen utánna meg már nem volt keret ,lètszámfelettiek voltunk az intèzmènyben.Máig is bánom, h arròl, h magánban esetleg lehetsèges lett volna a kèsön szereztem tudomást.

236. Zammis (válaszként erre: 235. - Aerdna66)
2016. ápr. 26. 13:34
Szia!Tök jó, h már válaszolsz is, èn mèg nem nagyon írogattam, inkább olvasgattam a fòrumokat, blogokat. A korom 42 ès az AMH-m pont annyi mint a tièd!Legalábbis a règi èrtèkelèsi mòd szerint, most van valami más beosztásù, mindjárt kikeresem, azon mit kaptam.Hormonsorommal nekem sincs különösebb gond....bár egy frisset most vetettem le, annak mèg nincs kezemben az eredmènye.
235. aerdna66 (válaszként erre: 234. - Zammis)
2016. ápr. 26. 13:03
Üdv. itt!:) Te is végigjártad már a poklot, ahogy olvasom.Olyan rosszak a hormonértékeid, hogy egyik orvos sem akart stimulálni? Elárulod a korodat? Nálam úgysem vagy öregebb, engem mindig a korom miatt cikiztek, bár tavaly még tökéletes volt a hormonsorom,amin csodálkoztak is 49 évesen, hogy hogy-hogy és miért, csak az AMH-m 0,1.
234. Zammis
2016. ápr. 26. 11:38

Üdvözlök mindenkit,mint új hozzászóló kicsit bemutatkozom. 40-en túli gyermeket akaró,korai klimaxszal "megáldott" nő vagyok.Hat éve vagyunk együtt a párommal,négy éve kezdődött a babatervezés. Két éve járunk intézetbe, de még csak stimulálni sem akart a doki, mikor kicsit "jobb" hónapot mutatott az anti-mülerian teszt, akkor meg egyszerűen nem fértünk bele a keretbe. Most már tudom ,h feleslegesen pazaroltam az időm, ha az intézet nem engedheti meg magának, hogy az engedményességi mutatói csökkenjenek, akkor nem vállalnak be ilyet...én meg nem tudtam szállítani a petesejt donort.Nincs olyan rokon, vagy barát aki minden kitételnek megfelelne. Valahol meg kellett érnem rá, h mivel nekem számottevő petefészek működésem nincs, ezért nekem kérnem kell...

Sajnos pont a legutóbbi próbálkozásom során (amikor is egy másik oldalon hirdető felajánlására válaszoltam) futottam bele egy csalóba, aki megpróbált pénzt kicsalni belőlem,így még mindig a sebeimet nyalogatom, és óvatos vagyok.

De a reményt nem vesztettem el. Volt már laparoszkópia, évre rá petevezeték átfújásom, aviva torna, bogyók, táplálékegészítők, akupunktúra. Mindezek többször, kombinálva is.

Meg a vegetáriánus étrendet is lecseréltem, egy két alkalommal, h nehogy ezen múljon. Tisztítás volt belülről is, pszihomókus, meg dráma terápia.Sajnos volt miből "dolgozni" ,voltam én molesztált,elhanyagolt gyerek,sértődött, agresszív fiatal... Hosszútávon is hasznos, és sok mindenre kaptam választ.Jósnő, és ráolvasás...azért akinek van ötlete, kérem segítsen. Leginkább egy felajánlásra vágyom, de csak személyesen beszélném meg a részleteket...

Köszönöm, h elolvastatok.

Zammis

233. aerdna66 (válaszként erre: 229. - Varrolany)
2016. ápr. 24. 13:53
Nálunk a mobilitással van a gond, 5 % alatti,az én sejtjeim állítólag kivénültek, így nem csoda hogy nem jött össze a randi.
232. Varrolany (válaszként erre: 230. - Salco)
2016. ápr. 23. 09:19

Èn is mindent magyarul küldtem, nem volt gond.

Az elejèn volt egy àltalànos kèrdőív angolul, amibe nekem kellett beírni a meglèvő eredmènyeket, èrtèkeket.

231. lulluly (válaszként erre: 230. - Salco)
2016. ápr. 23. 08:50

Szia!

Én simán bescannelem a magyar nyelvűt, nem volt kifogásuk.

A legtöbbnél szerintem általános rövidítés van, amit náluk is úgy neveznek.

230. Salco
2016. ápr. 23. 08:33
Sziasztok! Brno-ba magyar nyelvu leleteket is lehet kuldeni vagy le kell fordittatni? Koszi
229. Varrolany (válaszként erre: 228. - Aerdna66)
2016. ápr. 23. 08:05

A spermiogramja tökèletes. Bàr anno hosszú időbe telt mire ràvettem, hogy menjen el megszàmoltatni a katonàkat.

Pedig dohànyzik( màr kevesebbet) ès herevisszere is van. Ès mègis tök àtlagos jó az eredmènye.

228. aerdna66 (válaszként erre: 227. - Varrolany)
2016. ápr. 23. 07:56
Fel a fejjel, most a babára koncentrálj! Sok időd van még, lehet még tesó is! Egyébként a párodnál minden rendben van?Mert Ő is lehet a sikertelenség oka,nálunk is ez a fő ok! Ha hamarabb tudom, 10 évvel előbb kezdek lombikozni.
227. Varrolany (válaszként erre: 221. - Aerdna66)
2016. ápr. 22. 22:01
Akkor csak fele pènz. De mi akarunk testvèrkèt is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook