Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Péntek Enikő (Zóna edzés) rajongók ide!! :-) fórum

Péntek Enikő (Zóna edzés) rajongók ide!! :-) (beszélgetős fórum)


2012. jan. 23. 12:23

Sziasztok!

Én is próbáltam az Enikőt,nagyon jók a gyakorlatok,de nekem is az a bajom,hogy nem tudom megjegyezni a gyakorlatokat,amik itt vannak a neten.Bár ha elégszer csinálná az ember,biztos menne,nem voltam türelmes ez ügyben.De nagyon motiváló ahogy kinéz!!!Elfogadnám az alakját!De ez csak álom egyenlőre!

35. Liesel (válaszként erre: 34. - SweetDelight)
2012. jan. 21. 14:56
Pontosan. Így most váltogatok többfélét.
2012. jan. 21. 14:16
Az a baj a DVD-kel, hogy gyorsan megszokja az izomzat, azért szinte mindennap másik fajtáta kell(ene) edzeni. Cserélgetni variálni kell, kiegészíteni más típusú edzéssel, de van egy pont aminél tovább nem tudsz vele fejlődni.
33. Liesel (válaszként erre: 32. - Melike8303)
2012. jan. 20. 22:50
Rékáztam, és volt is változás. De lelassult. Kellett valami intenzívebb inger az izmoknak. Én is kardio-erősítést csináltam ma, bár ezt nem Enikőtől. Utána viszont Enikő dvd-jéről comb-kar volt. A zene ez alatt kifejezetten álmosító.
2012. jan. 20. 19:44
Egyébként ti is Rékáztatok? Én elég sokáig, de mivel nem történt változás, most ebben bízom, ami már el is kezdődött. Szóval hatásos!!
31. Melike8303 (válaszként erre: 29. - 9ec0d21c44)
2012. jan. 20. 19:42

Lieselnek éppen ezt írtam, nálam is gond, pedig olyan jók a gyakszik. Kár, hogy nem normál időben teszi fel, de hát már nem az lenne az értelme...

Várom az új DVD-t, állítólag nyáron jön ki. És bízom benne, hogy egy picivel jobb zenék lesznek, mert szerintem kell a jó hangulat, hogy elterelje a figyelmet a fájdalomról. :-)

30. Melike8303 (válaszként erre: 28. - Liesel)
2012. jan. 20. 19:40
Előszőr a videókkal próbálkoztam, de éppen az volt a gondom, mint neked. Zavart nézegetni a papírt, nem tudtam sehogy követni. Úgyhogy maradt a DVD, de én nagyon szeretem. Ma megcsináltam a kardió erősítő intervallumot és has+popsi volt. Elég kemény :-)
29. 9ec0d21c44 (válaszként erre: 25. - Melike8303)
2012. jan. 20. 17:50

Szia,

köszönöm a választ. Hát, be kell valljam kipróbáltam pár edzést az oldalról és jóknak bizonyultak. Egy bajom van, hogy pl. a hasizom edzés 3 perc videón, így minden egyes gyakorlatnál le kell állítanom a videót amíg megcsinálom a 32, vagy 16 ismétlést. Megjegyezni egyből nem tudom, így ez bosszantó... :(

28. Liesel (válaszként erre: 27. - Melike8303)
2012. jan. 20. 17:13
Nem, ez Enikő edzéseire vonatkozott. Modern, hatásos. Nekem a dvd-je van meg. Az oldalán lévő videókról hogy edzel? Az időzítő órát be tudom állítani, de nem tudom megjegyezni milyen gyakorlat jön. Felírtam papírra, de akkor közben azt nézegessem? Lehet, hogy csak nagyon megszoktam, hogy dvd-re edzek.
27. Melike8303 (válaszként erre: 23. - Liesel)
2012. jan. 20. 13:09
Bodyrock-ra gondolsz? Én is nézegettem :-), de most Enikő a fő motiváció!
2012. jan. 20. 13:08
Amúgy nagyon jó, hogy egyre többen vagyunk itt is :-))
25. Melike8303 (válaszként erre: 22. - 9ec0d21c44)
2012. jan. 20. 13:08

Szia! Én már november óta edzem vele, és csak pozitív vélemények vannak. Szerintem igenis hatásos!! Én is Rékáztam korábban, de semmi változás nem történt, így áttértem ide, de megérte! Az oldalán folyamatosan születnek a jobbnál jobb videók :-)), mint a héten is.

Én az edzés mellett próbálok több fehérjét is bevinni.

24. Liesel
2012. jan. 12. 22:41
Na, megjött a dvd. Egy 25 perces kardio-erősítés interval után kipróbáltam Enikőtől a has-popsi blokkot. Tetszett. Az eredményességét csak hosszabb távon lehet majd megmondani. A dvd-n van kardio-erősítő interval edzés is, de nem azt csináltam, hanem egy nagyon hasonlót.
23. Liesel
2012. jan. 11. 10:02

A legújabb edzéselméletek alapján állítja össze a tornákat. Egy amerikai edző hasonló elven felépített programját kezdtem pár hete, és fantasztikus az eredmény. A gyakorlatok is szinte ugyanazok. Tehát Enikő programja is hatásos kell legyen. Én most várom, hogy megérkezzen a dvd-je.

Előtte Réka, Norbi dvd-kre tornáztam, de lelassult nagyon az átalakulás. Egyszerűen hozzászoktam uyganazokhoz a vég nélküli ismétlésekhez. Enikő dvd-jére kíváncsi vagyok. Nekem a neten található videók nem jönnek be, A gyakorlatokkal nincs gond, de nem tudom megoldani magamnak az időmérést, és azt, hogy megjegyezzem miből mennyit kellene csinálni. DVD-ről könnyebb.

2012. jan. 10. 16:58
sziasztok, van köztetek olyan, aki 1-2 hónapja edz Enikő videóira? Mik az eredmények? Eddig Rékáztam, de gondoltam kipróbálok valami mást is. köszi a választ előre is.
21. Liesel (válaszként erre: 20. - SweetDelight)
2012. jan. 10. 12:21
Igen, kaptam is edzéstervet az oldalán lévő gyakorlatokhoz. Bár én jobban szeretek dvd-re edzeni, ott egyrészt mutatják, hogy mi következik, másrészt motivál.
2012. jan. 9. 21:43
Én csak az oldalon lévő gyakorlatokat használom. Ott a videón rajta vannak, ill. ha regisztrálsz kapsz ingyenes edzéstervet hozzá.
19. Liesel
2012. jan. 9. 12:53
Enikő dvd-jéhez találok valahoz edzés terveket? Hogy melyik blokkot hányszor érdemes csinálni, vagy mivel kombinálva?
2012. jan. 5. 18:46
Én meg messze vagyok, így marad a dvd:-( Pedig annyira szeretnék Enikővel találkozni.Ő a példaképem:)
2012. jan. 5. 12:43

Illetve bocsi, theát a MAI edzés ingyenes!

Én ma melózok nem tudok sajna menni:(

2012. jan. 4. 22:29
Láttátok? Aki még nem volt januárban az első edzésért nem kell fizetni.
2012. jan. 3. 21:02

Sziasztok! ÉN is Enikővel edzek! Imádom a tornáit!!

Karácsonyra 2x2kg-s lábsúlyt kaptam, így most ezeket használom. Enikőnek mind a két dvd-je megvan és csak pozitív véleményem van róluk.

14. Angéla78 (válaszként erre: 13. - Angéla78)
2012. jan. 3. 13:19
Válaszoltál :) lemaradt egy betű az elöbb...
2012. jan. 3. 13:18

Azokat megnéztem, de jó lenne ha letudnám tölteni valahonnan az egész DVD-t.

Azért köszi, hogy válaszoltá :)))

12. SweetDelight (válaszként erre: 11. - Angéla78)
2011. dec. 31. 14:41
Nem tudom hol tudod letölteni, de az oldaára fel van töltve rengeteg videó.
2011. dec. 30. 11:45

Sziasztok!

Honnan tudnám megszerezni, jobban mondva ingyen letölteni a DVD-jét ?

Köszi a segítséget

2011. dec. 29. 07:35
Én a tornavideo-hu ról edzek és fél kilós lábsúllyal.
9. Melike8303 (válaszként erre: 8. - SweetDelight)
2011. dec. 28. 21:11
Még nem próbáltam. Jelenleg csak a DVD szerint edzek. Bokasúllyal csinálod? Ha igen mekkorával? De jó neked, én is úgy elmennék, csak sajnos vidéken lakom. Igen, Rékára én is sokszor tornáztam, de nem értem el olyan eredményt, amilyet szerettem volna.
8. SweetDelight (válaszként erre: 7. - Melike8303)
2011. dec. 27. 21:48

Nem rég fedeztem fel pár hete. A belső comb totál brutál. Némelyik gyakorlat eszméletlen izomlázat tud csinálni, pedig tényleg nem hosszú és bele sem akarok halni.

Én most kaptam egy jegyet ajándékba zóna edzésre lehet januárban elmegyek rá.

Nekem kezd egy kicsit kevés lenni, úgyhogy januártól kondizni is járok majd, de ha úgy érzem, hogy még mozognék mellette tuti Enikős tornát választok.

Nem mondom, hogy a Rékájé rossz csak már annyit tornáztam rá, hogy kívülről fújom. Kell a változatosság.:)

7. Melike8303 (válaszként erre: 6. - SweetDelight)
2011. dec. 27. 20:13

Nekem is nagyon tetszik, jobban, mint a Réka. Igen, inkább Bodyrock-os. Mint edző, szimpatikusabb. És tetszik, hogy olyan rövidek a blokkok, de mégis nagyon hatásosak. Nem kell 90 perceket ugribugrizni, meg még sorolhatnám...


Te mióta edzel vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook