Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pasi fizet első randin? fórum

Pasi fizet első randin? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
845. 814f8b8f23 (válaszként erre: 844. - Hello Titti)
2012. márc. 6. 19:53
ja, és ne figyelje a melleidet...na persze hogy nem fogja. :DD
844. Hello Titti (válaszként erre: 841. - 2a69f78972)
2012. márc. 6. 19:51

egyen gondod rá, hogy azt a széket foglald el, amely a teremnek háttal van. Ez megóv attól, hogy más nők felé kalandozzon a tekinteted...


ez nagyon jóó!!! :)))



de az egész tökéletes ahogy van..:))

843. forgatos (válaszként erre: 841. - 2a69f78972)
2012. márc. 6. 19:28

Hát ha ilyen aprólékos lenne egy pasi, megszöknék a randiról!

Továbbra is vallom, hogy én nem igénylem az első találkán, hogy nekem bármit is fizessenek. Ne az első randin akarjon bárki is elkápráztatni, hanem azt követően, folyamatosan, és persze soha ne a pénzével.

842. 814f8b8f23 (válaszként erre: 841. - 2a69f78972)
2012. márc. 6. 19:17
Ez jóóó. Huhh most már nem is tudom, hogy eddig macsókat fogtam ki, vagy igggazi gavallérokat? :))))
2012. márc. 6. 19:12

[link]


Ezt egy FÉRFI fórumról másoltam ki:



CSAK PASIKNAK !!!


.

A FLÖRTÖLÉSI FÁZIS

.

Ha a nő már kimutatta feléd érdeklődést azzal, hogy két mosollyal ajándékozott meg, akkor menj végre oda hozzá és kezdj el vele beszélgetni! Ha már egyszer zöld lámpát kaptál, ne tétovázz! Szinte mindegy, hogy milyen mondókába kezdesz, cirka öt percet kapsz, hogy meggyőzd róla, hogy érdemes a csevelyt folytatni. Használd ki jól az időt! Indokold meg a közeledésedet. Ha szeretnéd megkapni a telefonszámát, mondj valami egyszerű és őszinte szöveget: „Jól érzem magam veled. Felhívhatlak valamikor?” -és ennyi elég is! Üsd be a számát a mobilodba vagy kérj a pincértől egy tollat. Kérdezz élőszóban, ne írogass emaileket! Ne légy nyámnyila. Ha látni akarod, emeld föl a telefont! Az emaileket hagyd későbbre. Tartsd be a kétnapos szabályt! Ha 24 órán belül hívod fel, úgy tűnik, hogy kétségbeesetten hajtod a kapcsolatot! Ha 3 napot vársz, a nők dühösek lesznek, mert tudják, hogy készakarva várattad őket addig! Hívd fel a második napon. S hogy mi az a két dolog, ami történhet ekkor? Az első, hogy fogadja a hívásodat. Ez esetben folytasd így: „Szia, Kata, Péter vagyok – tudod, az a pasi, akivel végigtáncoltad az estét múlt szombaton. Hogy telt a vasárnapod? Szeretnék újból találkozni veled. Ráérsz szerdán? Most nyílt egy új étterem/bár/kiállítás, ahová szívesen elmennék veled.” A másik eset, ha az üzenetrögzítő veszi fel. Mutatkozz be és közöld, hogy miért hívod. Legyen gondod arra, hogy kihangsúlyozd az alábbiakat: „Sajnálom, hogy nem sikerült beszélnünk. Hívj fel, kérlek, ha teheted, de még én is keresni foglak, hogy egyeztethessünk egy találkozót.” Ez lehetővé teszi, hogy ismét fölhívd, anélkül, hogy tanakodnod kellene, vajon megkapta-e az üzenetedet. Egy igazi férfi előre tervez! Ha látni szeretnéd a hétvégén, hívd fel legkésőbb csütörtökig. Amennyiben már ma éjszaka arra vágysz, hogy meztelenül lásd, hívd fel még józanul, inkább délután, mint éjjel felé, amikor már végképp lerészegedsz. Ne hívd a nőt bulizni! A félreértések elkerülése végett, ne bulizni, hanem szórakozni hívd! Ha ilyen programra invitálod, és a végén csak ti ketten vagytok ott, egy másik barátnő vagy barát sem tűnik fel, azt fogja feltételezni, hogy randevúzni akartál, és tetszik neked. Ha ez a helyzet, ne kertelj, hívd tényleg randevúra! Sajnos tudd, hogy mikor kell hagyni… Amennyiben már kétszer fölhívtad, és semmi kézzelfogható eredménye, akkor sajnos már ne keresd többet.

.

HÉT ÁTHÁGHATATLAN ILLEMSZABÁLY AZ ELSŐ RANDEVÚN:

.

segítsd le a kabátját!

kapcsold ki a mobilodat! Amennyiben elfelejtetted időben megtenni, és megcsörrenne, kapcsold ki azonnal, anélkül, hogy megnéznéd, hogy ki hív. Kérj azonnal elnézést!

legyen gondod rá, hogy azt a széket foglald el, amely a teremnek háttal van. Ez megóv attól, hogy más nők felé kalandozzon a tekinteted, amikor a munkájáról, gyermekkori élményeiről vagy fóbiáiról mesél!

ne legeltesd a szemedet a dekoltázsán! Ha a legfinomabb pókhálót lepipáló blúzban is jelenne meg, akkor is kerüld, hogy lopott pillantásokat vess a melleire! Biztos lehetsz benne, hogy rajta fog kapni, és kevésbé fog becsülni érte!

Miközben a menüt forgatod, oszd meg vele, hogy milyen ételt szeretnél rendelni. Vagy hogy szeretnél-e előételt. A bor kiválasztásánál kérd ki a véleményét, de ne várd tőle, hogy ő válassza meg, pontosan melyik üveg legyen. Feltételezi, hogy te fizetsz, de fogalma sincs arról, mennyi pénzt szántál a közös vacsorátokra.

Kínáld meg valamelyik fogásból, amelyet magadnak választottál!

Rendezd a számlát határozottan, a világért se konzultálj vele előtte! Tilos megkérdezni, hogy szerinte mennyi borravalót illene adnod, ez úgy tűnne a szemében, mintha az orra alá akarnád dörgölni, mennyit költöttél rá az este.

.

A NAGY RANDEVÚ

.

A nagy napon hívd fel valamikor dél és négy óra között, hogy megerősítsd az esti találkozótokat. Válaszd meg jól a helyszínt! A találkahely legyen a nő lakhelyéhez közelebb, így haza tudod kísérni. Érkezz pontosan, vagy inkább kicsit előbb. Amennyiben kocsival mész érte, tartsd be az autózásra vonatkozó illemszabályokat. Kötelező kinyitnod neki az ajtót, akár van központi zár a kocsidon, akár nincsen. Egy gomb megnyomása még egy pasit sem tett úriemberré! Ha túl sokat költesz rá, úgy fogja érezni, hogy meg akarod vásárolni a jóindulatát. Inkább az iránta tanúsított érdeklődéseddel fogod lenyűgözni, mint az anyagi érdekeltségeiddel itt meg ott! A nők temérdek időt szánnak arra, hogy elkápráztassák a férfiakat! Legalább ennyi időt töltenek azzal is, hogy kiderítsék, vajon megérte-e, észrevetted-e. Kicsit méltasd az erőfeszítéseit! Csak csínján a bókokkal. Küldj felé néhány őszinte elismerést, de legyen gondod az eredetiségre! Ne dicsérd a szemeit, a mosolyát, ez már mind a nők könyökén jön ki! Vegyél észre valami különlegeset: „Ez a gödröcske itt! Annyira szép, le sem tudom venni róla a tekintetem!”, vagy „Hmm ezek a dús szempillák!” Ez elég arra, hogy felkeltsd a figyelmét. Ez után rátérhetsz az intelligenciája méltatására, a jól felvágott nyelvére, vagy dicsérheted csalhatatlan tehetségét a legfinomabb desszert kiválasztásában. Ezek után el fog kezdeni becsülni! Ha leállsz beszélgetni valakivel – legyen az akárki, mutasd be neki harminc másodpercen belül, anélkül, hogy „lebarátoznád”. A személyes adatait illik tudni. A hatodik találkozásotokra már az összes olyan barátodat megismeri, aki Neked számít! Hacsak a nő nem kimondottan pénzes pasikra hajt, nem fogod őt lenyűgözni az anyagi javaiddal, már ha van ilyen. Ha kiürült a pohara, kérdezd meg, szeretné-e, hogy föltöltsd újból, vagyis, mit szeretne inni. Ebből látja, hogy figyelsz rá, és gondoskodó vagy! Ettől kellemesen fogja érezni magát a társaságodban, és még jobban fog kedvelni. Veszélyes világban élünk. Szeretné érezni, hogy megvédelmezed őt! Ha örömmel látna téged ajtón belül, bízhatsz benne, hogy be fog hívni. Csak ne akard egyből használni a fürdőszobáját! Egy jól sikerült randevú fináléjaképp teret illik adni az ajkak játékának. Ne keseredj el, amennyiben habozna a csókot viszonozni! Meglehet, csupán azért van ilyen szégyellős zavarban, mivel tetszel neki, és igazán megkedvelt. Ha a második randevún sem csókol meg, sajnos olvasni kell a jelekből.

840. Hello Titti (válaszként erre: 838. - 814f8b8f23)
2012. márc. 6. 18:03
még jó,hogy mi nem ilynek vagyunk :DDD
839. 814f8b8f23 (válaszként erre: 838. - 814f8b8f23)
2012. márc. 6. 15:44
a randiról jutott eszembe :)))))
2012. márc. 6. 15:44
837. a0c1361e44 (válaszként erre: 831. - 39694c0c70)
2012. márc. 6. 15:27
Tudom, hogy nincs egyedül, de azt is csúnyának tartom.
2012. márc. 6. 15:23
Szerintem is a Férfinak kell fizetnie az első randin. Ez egy íratlan társadalmi norma. Sokat leveleztünk Kedvesemmel egy társkereső oldalon ( [link] majd amikor úgy éreztük megérett rá az online kapcsolatunk személyesen is megismerkedtünk. Amikor a kedvesemmel eljutottunk az első randiig én fizettem. Szeretett volna betársulni, ami jól esett, de nem hagytam.
835. balageee (válaszként erre: 833. - 39694c0c70)
2012. márc. 6. 13:38
Igen:) így is lehet mondani...
834. 4a8333133e (válaszként erre: 565. - Tücke)
2012. márc. 6. 13:36
Köszi. Nekem ez így természetes. Az első randevút én állom, ezt tény.
833. 39694c0c70 (válaszként erre: 832. - Balageee)
2012. márc. 6. 13:14

Ebben is van igazság jócskán!

Ezért is írtam az álszenteskedésre a 729-et. :)

832. balageee (válaszként erre: 779. - Timycat)
2012. márc. 6. 11:36
az számít, hogy valamihez olcsóbban jutottál hozzá. Nők megőrülnek ha turiban, vagy leárazáskor, vagy még csak piacon is lealkudhatnak valamit. Nem is kell neki, de megveszi, mert leárazás!!!:) Az a baj, hogy diszkriminatívan emancipálódtok. hehe:)Nem mindenki, csak akinek inge. Fórumindító is írja, ha nagyon erősködött volna, akkor hagyom (:)) had fizesse. Hát ez mi? Vagyis alaphelyzetben elvárja, hogy fizessen, a felajánlás csak a saját alibije, ami bebizonyosodott, mikor a srác komolyan vette. Csaj helyében én nem fizettem volna ki akármilyen pofát vág a gyerek, akkor lett volna őszinte. Én is azt mondom, fizessen a fiú , de akkor mondjuk ki a dolgokat, nem kell álszenteskedni.
831. 39694c0c70 (válaszként erre: 769. - A0c1361e44)
2012. márc. 6. 10:16

Nem azért, hogy megvédjem (arra maga is képes) de nem ő az egyetlen, akinek ez a "szórakozása" hogy a másik témákhoz írt hozzászólásokat említi érvként.

Én ezt mér megszoktam, és nem is zavar.

2012. márc. 6. 00:57
igen persze..szerintem ezt igy illik
829. derintini (válaszként erre: 785. - F1e23b97ee)
2012. márc. 5. 23:46

Aham.

Már amennyiben randinak lehet nevezni egy első találkozást.

Akkor minden esetben.

828. jessejames (válaszként erre: 812. - F1e23b97ee)
2012. márc. 5. 23:41

Ezzel egyetértek mert hasonló tapasztalataim voltak sokszor. A különböző fórumokon sokat beszélnek a nők a gáláns, kedves, udavarias lovagról aki mindenhol fizet és ágyba hozza reggel a kávét, feladja a kabátot, aztán ha összehozza őket a sors egy ilyennel akkor már annyira nem jön be.

Az ágyban szintén legtöbb nő szereti ha kemény valaki, hangsúlyozom nem durva, csak kicsit kemény.

827. derintini (válaszként erre: 826. - 814f8b8f23)
2012. márc. 5. 23:40

csak az sk miatt:)

sikositó kelé:)

826. 814f8b8f23 (válaszként erre: 825. - Derintini)
2012. márc. 5. 23:39
kendszám? :D
2012. márc. 5. 23:36
sk=slovák kendszámtábla:)
824. Hello Titti (válaszként erre: 823. - 814f8b8f23)
2012. márc. 5. 23:34
aham :DDD
823. 814f8b8f23 (válaszként erre: 822. - Hello Titti)
2012. márc. 5. 23:33
mi az az sk? saját kezűleg? :D
2012. márc. 5. 23:33
*pandival..820..javítva..(s.k) :DDD
821. 814f8b8f23 (válaszként erre: 817. - F1e23b97ee)
2012. márc. 5. 23:28

egyszer mindenki megöregszik...

2 éve buktam a kockahasú, kigyúrt, nagypofájú macsókra.

ma már nem kéne ilyen.

820. Hello Titti (válaszként erre: 817. - F1e23b97ee)
2012. márc. 5. 23:28

én most itt másra gondoltam csak pasndival hülyültem :))


nem szeretem ha keményen bánnak velem..1x engedtem meg az életben...SOHA többé!!!

legyen férfi,de nem bunkó...a macsóság..az meg csak bizonyos szintig szimpatikus számomra...utána már forog a gyomrom..hogy azt hiszik,hogy bárkit megkaphatnak...hát NEM!!!!!

819. 91d4989ab9 (válaszként erre: 818. - 91d4989ab9)
2012. márc. 5. 23:27
na ez eltévedt:d
2012. márc. 5. 23:27
amugy érdekes dolog ez, pasi miatt nem fogynék én se, de mennyasszonyi ruha miatt igen:D és még egy dolog van ami miatt fogynék, az pedig ha gyereket terveznék
817. f1e23b97ee (válaszként erre: 814. - Hello Titti)
2012. márc. 5. 23:24

A statisztikák ezt mutatják amit én mondtam. Nagyon sok nő eltűri, sőt néha kívánja is, hogy a férfi keményebben bánjon velük, mert az olyan macsós.


Aki pedig esetleg megpróbál egy nő kedvében járni, az túl maradi. Egyáltalán nem izgalmas.

816. 814f8b8f23 (válaszként erre: 815. - Hello Titti)
2012. márc. 5. 23:24
is? és még valamiiit?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook