Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pasi fizet első randin? fórum

Pasi fizet első randin? (beszélgetős fórum)


5. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Kinga2468)
2012. márc. 3. 12:54
szerintem jól tetted:D
2012. márc. 3. 12:53
igen, ő... :/
2012. márc. 3. 12:53
Szerintem ne érezd rosszul magad. Ez sóherség volt tőle. Mert ha nincs elég pénze, és azért nem tudná kifizetni a tiédet is, akkor szóljon, vagy tényleg menjetek sétálni.
2. Hello Titti (válaszként erre: 1. - Kinga2468)
2012. márc. 3. 12:53
hát ne legyen..egy élmény lehetett vele mozizni..ő hívott el randira?
2012. márc. 3. 12:50
17 éves lány vagyok, és egy 18 éves fiú elhívott moziba. Mikor oda értünk mindenki megvette a maga jegyét. Mikor a popcornos pulthoz értünk, ő is kért egyet és én is. A pasi aki a pult mögött állt egybe számolta az árakat, és a fiú akivel mentem elővette a pénztárcáját és adott a pasinak egy ezrest. Gondoltam magamban hogy milyen rendes, hogy kifizette az én részemet is. Már akartam mondani, hogy én fizetem a sajátom, de láttam az arcán, hogy valami nem stimmel, majd odanyújtottam neki az én részem (450 ft-ot) és elfogadta... Nekem ez egy kicsit rosszul esett, mert az összes barátnőm meséli, hogy az ő barátjuk ha elmennek valahova még máig is fizet (pedig szoktak tiltakozni). Nem azzal volt a bajom, hogy a saját részemet fizettem ki, hanem azzal, hogy fel sem ajánlotta, hogy állja az enyémet is. (ha felajánlotta volna akkor sem engedtem volna neki, hogy az enyémet is fizesse, max akkor ha látom rajta hogy ragaszkodik hozzá, meg tényleg egy szép gesztus lett volna tőle). Nekem az is jó lett volna, ha egyszerűen sétálni megyünk, fel is ajánlottam de ő ragaszkodott a mozihoz... Ezek után mégegyszer elhívott, de kiábrándultam belőle, és nem mentem el. Ti hogy vagytok ezzel? Most lelki ismeret furdalásom van, mert olyan, mintha a pénz számítana nekem, pedig nem így van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook