Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Páromnak mástól van gyereke fórum

Páromnak mástól van gyereke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. aug. 5. 13:22
Passz, hogy köztetek mi legyen, de a gyerekek féltestvérek-engedjétek, hogy úgy nőjenek fel! az én féltesóm 2 héttel idősebb tőle, a szülők hibájából sosem volt kapcsolat köztünk, most meg, hiába ugyanolyan a természetünk, nem lehet pótolni a kiesett időt:(
2009. aug. 5. 13:19

Fogadd el,mást nem tehetsz.Beszéljétek meg mint két felnőt ember.

Felelötlen volt, mert nem védekeztek...örülj,hogy nem hozott haza valami betegséget.

6. momo1979 (válaszként erre: 1. - Meric)
2009. aug. 5. 13:18
Szerintem üljetek le és beszéljék meg a dolgot, hogy a párod mit akar. Vagy nyilatkozott mnár?
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Meric)
2009. aug. 5. 13:18

Szerintem próbáld meg elfogadni. Az, hogy mennyire lesz a gyerek az életetek része, azt hagyd, hogy a párod döntse el. Állati nehéz lehet, de már egyéb megoldás nincs. Ha elutasítod a gyereket, talán a párodat is elveszíted.

Vedd úgy, hogy az előző házasságából született a gyerek, akkor is ugyanúgy szeretnéd, nem?

2009. aug. 5. 13:18

Szia! Ez nehéz kérdés.

Ha a pároddal szeretitek egymást akkor tartsatok ki! Beszéljétek ki a dolgot. Hogy mit lehet tenni.


Nagyon nehéz helyzet ez és komoly dolog az a pici baba.

2009. aug. 5. 13:18

Hű ez gáz!

Én mondjuk biztos csináltatnék egy apasági tesztet! Eddig miért nem szólt a csaj a párodnak, ha az övé a gyerek?

Aztán ha megvan a teszt, akkor majd meglátjátok hogyan tovább. Egyébként a párod mit mond, ő mit szeretne?

2. one85 (válaszként erre: 1. - Meric)
2009. aug. 5. 13:18
Az Én páromnak is van mástól gyereke,de Ő egészen más tészta.Neki a volt élettársától van.Amúgy szeretném megkérdezni,hogy 100% hogy a gyerek a párodtól van?
2009. aug. 5. 13:15

Nem vagyunk házasok.

Van egy 3 éves fiúnk.

Tavaly szakítottunk,nekem is volt más, a párom összejött a gyerek bölcsisnénijével. 2 hónapot voltak együtt, aztán szakítottak és kibékültünk. Azóta szépen éltük a hétköznapokat, úgy mint bárki más. Eszünkbe se jutottak az egy évvel történtek. Aztán a Párom meglátta a csajszit az utcán babakocsit tologatni. Megkereste a csajt, aki közölte vele hogy a baba 4 hónapos és hogy az övé.

Teljesen összetörtem. A párom összezavarodott.

Én most babát szeretnék.

Utálom az egész helyzetet. Annyira szeretem a páromat mint még soha.


Szerintetek mit tegyek?


Segítsetek?

Muszály megbeszélnem valakivel!!!!

Köszönöm

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook