Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Páromnak mástól van gyereke fórum

Páromnak mástól van gyereke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. szept. 23. 14:30

Elvileg fél 4-re vannak otthon?

De ha mondjuk nem mond igazat, akkor sem lesz olyan óvatlan, hogy előtte hívjon...

157. meric (válaszként erre: 155. - 021a029148)
2009. szept. 23. 14:29

Még mindig ki van kapcsolva.

Három előtt pár perccel el kell indulnia a gyerekért.

Ha akkor hív akkor tudni fogom, hogy direkt kapcsolta ki a telefonját.

Ha fél 4 után, akkor tényleg lemerült...

156. écsanya (válaszként erre: 154. - Meric)
2009. szept. 23. 14:26
Őszintén csodállak, hogy mennyi mindent kibírsz és mennyi mindent tudsz tolerálni. Én képtelen lettem volna rá. Minden jót kívánok Neked
155. 021a029148 (válaszként erre: 154. - Meric)
2009. szept. 23. 14:25
Úgy érted, hogy nem hívott még?
154. meric
2009. szept. 23. 14:24
Még mindig semmi....:(
153. 021a029148 (válaszként erre: 152. - Meric)
2009. szept. 23. 14:13
Én meg szkeptikus azokkal szemben, akik már átvertek egyszer.
152. meric (válaszként erre: 151. - 021a029148)
2009. szept. 23. 14:12

Számára ez belefér a normális kategóriába.

Minden ismerősét, kolléganőjét, ügyfelét igy hív, szerinte nincs ebben semmi kivetni való.

De megértette hogy ezzel engem megbántott, és igérte, hogy ezentúl tartózkodni fog ezektől.

De ő amúgyis tényleg ilyen kedveskedő, udvariaskodó.

Én meg szigorú vagyok és kocka :)))

2009. szept. 23. 14:08

Eddig is túl sokat mentegetted, és igazán korrektül bántál vele. De az sms, na az nagyon beszédes. Ha tényleg olyan negatívan érez a csaj iránt, ahogy azt előzőleg írtad (butának tartja, idegesíti), akkor ez az sms teljesen ellentmond ennek.

Arra mit mondott, hogy miért ilyen kedves kis üzit küldött neki?

150. meric (válaszként erre: 149. - 021a029148)
2009. szept. 23. 14:04

Most a pénteki sms után ez egy kicsit hülyén jön ki.

Vagy hiszek neki, vagy nem.

Nem valami nagy kommunikátor, vetíteni nem nagyon tud és hazudni sem.

Úgyhogy majd meglátjuk.

Most 2 óra, legkésőbb 3 kor el kell indulnia a fiunkért az oviba, ha lemerült a telója, akkor fél négykor ő fog hivni amikor hazért, és bedugta.

Csak az a furi hogy fél 12 kor beszéltünk, azt mondta hogy megy még haza enni, és feldugja a telóját töltőre, amíg eszik, hogy nehogy lemerüljön. Akkor most csak ezt elfelejtette?

13.00 kor beszéltem vele, hogy szaladjon már be a bankba, ha már úgyis arra jár, és akkor volt úton a csajhoz. Egy szóval nem mondta hogy le fog merülni, vagy hogy elfelejtett volna rátölteni.


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Már megint mentegetem!!!!

149. 021a029148 (válaszként erre: 147. - Meric)
2009. szept. 23. 13:55
Ezt a telefon után is ugyanúgy megteheted. Persze, ha teljesen megbízol benne, az más. de ahogy én megismertem a történeteket, nem hinnék neki. Már csak az is érdekelne, hogy milyen kifogást ad elő.
148. pemete
2009. szept. 23. 13:55

Szia!

Szerintem jól döntöttél:) Ez nagyon jó ötlet, aztán ha nem tetszik nekik, akkor fejre is lehet állni akár!

147. meric
2009. szept. 23. 13:53

Úgy döntöttem hogy nem megyek oda, nem hívom fel.

De ez volt az utolsó hogy négyszemközt találkoztak, az tuti!!!


A párom ha látni akarja a gyerekét, akkor visz engem is szépen!

Majd leülök a melletük lévő padra, és olvasok!

És ha a csajnak ez nem tetszik, akkor nem kellett volna gyereket szülni egy családos apának!!!!

146. 021a029148 (válaszként erre: 144. - Meric)
2009. szept. 23. 13:51

Akkor hívd fel a csajt. Én nem bírnám ki ezt a bizonytalanságot.

A párod nem számíthatott rá, hogy Te esetleg keresni fogod a mobilján?

145. 021a029148 (válaszként erre: 143. - Meric)
2009. szept. 23. 13:50
Lepd meg őket, menj oda, és hívd le a párodat. Akkor úgyis kiderül, hogy lemerült-e. Meg lehet, hogy más is.
144. meric (válaszként erre: 142. - 021a029148)
2009. szept. 23. 13:50

Nem tudok, dolgozom :(

Mire odaérnék, már nem lenne ott a párom, mert mennie kell a gyerekért!

143. meric (válaszként erre: 140. - 021a029148)
2009. szept. 23. 13:49

Szerinted felhivjam a csajt, hogy ugyan adja már oda a telefont a páromnak?

De akkor a párom megint rám lesz kiborulva hogy zaklatom a csajszit.

K...ra nem jó ez igy.

Asszem mostmár valamit kéne tennem, de mit?

2009. szept. 23. 13:49
Menj oda!
141. meric
2009. szept. 23. 13:48

Na, ez szép!

Mostmár nagyon ideges vagyok!


Ki van kapcsolva a párocskám.

Nehogy valaki is zavarja őket.

Azt a mesét nem veszem be hogy pont most merült le a telefonja.


Elegem van az egészből!!!!

140. 021a029148 (válaszként erre: 138. - Meric)
2009. szept. 23. 13:44

Nekem nagyon gyanús ez az egész. Az ember lehet a másikkal kultúrált és udvarias, de ez nem az. Ez annál sokkal-sokkal több.

Én nem tudnám ezeket elnézni...

139. meric
2009. szept. 23. 13:41
Most úgy inditottam útnak, hogy vegyen két sütőtököt, egyet a nekünk otthonra, és egyet a kislánynak.
138. meric
2009. szept. 23. 13:40

Sziasztok!


Elég rég nem írtam, ami nem azt jelenti hogy nem volt esemény.

Sajnos volt, ami annyira kiborított hogy nem volt kedvem írni.

Múlthét hétfőn volt találkozásuk a páromnak, amiből ugye volt is egy kis veszekedés a pelenka miatt.

Mert a párom azt nem mondta el hogy ő vitte, és nem a csaj vetette. Küldtem a lánynak egy sms-t hogy ne a családi kasszából vetessen pelenkát az ő által egyedül vállalt gyereknek, erre nem válaszolt.

Aztán otthon kitört a botrány. Este 8-tól éjfélig.

Éjfél volt már mire a párocskám kibökte hogy ő már úgy ment a találkozásra, hogy vitte a pelenkát.

És én itt rájöttem, hogy nem borulok ki, ha a párom őszinte hozzám, és nem csak féligazságokat tudok, amiből énnekem kell kitalálnom a sztorit.

Persze egyből irtam a lánynak, hogy elnézését kérem, sajnálom, félreértettem valamit, de már tisztáztuk. Erre sem jött semmilyen reakció.


Szombaton a párom zuhanyzott délután, én meg nem tudom, milyen isteni sugallatra megnéztem a telefonját (tudom, lesznek sokan akik ezért elitélnek, de inkább ez minthogy hülyén haljak meg) És mit találtam? Egy gyönyörűszép sms-t.

"Drága E...! Hétfőn majd hívlak, hogy mikor találkozunk, legyen jó hétvégétek, vigyázzatok magatokra, csókol, ölel Apa.


Na ez kiverte nálam a biztosítékot.

Mi az hogy Drága? Meg hogy csókol, ölel? Ezen nagyon összevesztünk, igazából 3 napig ment a vita.

Nem tudom elfogadni azt a kedveskedést, amit a drága apuka az anyuka iránt tanusít, állítólag azért, mert fél hogy nem láthatja a gyerekét. És hogy ő nem akar rosszba lenni vele, mert azért mégiscsak a gyerek miatt jóba kell lenni.

Elmagyaráztam a páromnak, hogy mit is lehetett volna írni helyette. De persze megint én vagyok a hibás, mert a pelenkahistoria miatt nem merte felhivni a csajt, és hogy azért küldött sms-t hogy ne gondolják azt hogy nem foglalkozik velük.

Én első körben nem is a magam fájdalmát nézve próbáltam neki elmagyarázni neki, hogy ez mennyire rossz nekem, hanem azt, hogy mi van ha a csaj pasija elolvassa az sms-t és esetleg ott kitör a botrány. Akkor tuti nem láthatja a gyerekét egy darabig. Akkor ez a dolog erősen a visszájára sül el.


Hát tényleg nagyon kiborultam, szerintem nem kell részletezni, hogy mit is éreztem én ekkor.


Hétfőn is ment a vita, de azért talán leesett neki, hogy nekem az fáj, hogy bájolog az exével.

Hétfőn délután egy vörösrózsával várt.... Ez felér egy beismeréssel.



És mindez szombaton, azután hogy pénteken megbeszéltük az esküvőnk részleteit.


Most is épp ott van.

Na, majd megírom hogy mi volt.

Mivel világosan kifejtettem neki, hogy a bájolgást felejtse már el, pláne, ha nem is szívből jön (remélem hogy tényleg nem szívből jön), mert ez képmutatás. Ami, valljuk be nem túl szép dolog.

137. bekka76 (válaszként erre: 135. - Meric)
2009. szept. 14. 16:05
Ne legyél féltékeny, és nem rendez jeleneteket, mert így csak rontod az amúgy is nehéz helyzetet. Próbálj megértő és türelmes lenni. Ne arról beszélj vele, hogy mit beszélt a nővel, hanem hogy mi volt a gyerekkel. Hagyd hogy róla beszéljen. Ha otthon feszült a helyet és veszekedések vannak, abból baj lesz. Mint írtad a csaj akár békülne is. Ne kergesd a karjába a párodat.
136. bekka76 (válaszként erre: 133. - Meric)
2009. szept. 14. 15:59
Gondolom, hogy most mennyire nehéz lehet neked. Én is kész voltam amikor hármasban mentek el valahova. De szerencsére ez csak a legelején fordult elő párszor. Ha bíróságra mentek és meghatározták a láthatást akkor oda kell hogy adja a gyereket, nincs olyan hogy nem. Azt nem tudom megmondani, hogy milyen idősen viheti már el egyedül a gyereket az apa, de két hetente 1 hétvégére elhozhatja, ez az alap. Illetve a nyári szünet fele az apát illeti meg, az ünnepek pedig megbeszélés szerint. Persze ez mind függ a bírótól és az ügyvédtől is.
135. meric
2009. szept. 14. 15:19

ÉS akkor még barátkoznak!

A csajszi elmeséli hogy milyen lakást nézett, ami a flancos izlésének nem felel meg, úgyhogy még nem talált semmit.

A páromat meg mi a f.szt érdekli, nem is értem.

Azt mondta a párom, hogy találkoztak a csajszi meg lökte a sódert.

Nem értem miért nem állítja le magát. Én a helyébe kussolnék.


Amikor külön voltunk, akkor a párommal annyira találkoztam hogy jött a gyerekért, és elvitte, kb 2 perc volt, és másik 2 perc amikor hazahozta. Nem kezdtem vele bratyizni. Ha rossz idő volt, és nem vitte sehova, akkor meg én mentem el....

Nem hogy ülne egy padon csöndbe és azon gondolkozna hogy mit csinált....


Ilyenkor, találkozások után mindig igy fel vagyok húzva...

Mi lesz velem így?

Így hogy csinálok végig egy terhességet?

134. meric (válaszként erre: 130. - Bekka76)
2009. szept. 14. 15:16

Nekünk is van egy 3 és fél éves gyerekünk.

Nem tudom, hogyha lesz egy kistesó akkor is ezeken a dolgokon fogok e aggódni, vagy ezek az érzések féltékenységből fakadnak e.

133. meric
2009. szept. 14. 15:15

Na, a mai fejlemény.


Másfél órát volt velük a párom, lenn voltak sétálni (persze, mert nem engedi fel a csaj a lakásba), a párom cipelte a kezébe, úgy sétálgattak.

Vett neki egy csomag pelenkát. Na ezen, megint jól összevesztünk, mert megbeszéltük, hogy minden kiadást megbeszélünk, és a számlát pedig elteszi. A számlát kidobta. :(


Gyűlölöm ilyenkor, hogy úgy csinál a párom, mint amikor a kisfiam volt pici. Mert azért valljuk már be, ez a gyerek nem ugyanaz, akármennyire is szépítjük a dolgot. Az én fiamat a párom is akarta, nem a nyakába lett sózva, utólag, 4 hónap múlva.


Most mondtam a páromnak, és nekem mit vettél? Utállom ezt az egészet, komolyan mondom, néha annyira el tudok keseredni hogy sírni tudnék.

Persze, ilyenkor még a telefont se veszi fel nekem. Most valami kamu dumával jött nekem, hogy új telefonja van, amit nem tud kezelni és nem látta hogy hívtam. Mondtam neki, hogy legközelebb majd a csajszit hívom :S

132. meric (válaszként erre: 130. - Bekka76)
2009. szept. 14. 15:11

Lehet hogy szívtelennek fogok tűnni, de most így gondolom:

pár év után is szívesen elfelejteném ezt az egész hercehurcát, és a párom is, ebbe biztos vagyok. Annyira haragudna a csajra, hogy nem is azt nézné hogy mennyire fájna neki, hanem azt hogy vége.


Nálunk a csaj annyira ragaszkodik a gyerekhez, teljesen magára neveli, a saját anyjával nincs el a gyerek, állítólag 20 percre nem tud kimenni a fürdőbe hajat mosni (párom szerint látszik is rajta) :)

Én beszéltem vele telefonon, azt mondta hogy nem fogja engedni a Páromnak, hogy elhozza a gyereket.

131. bekka76 (válaszként erre: 129. - Meric)
2009. szept. 14. 14:40
Nagyon szívesen válaszolok ha kérdésed van.
130. bekka76 (válaszként erre: 127. - Meric)
2009. szept. 14. 14:33

Én két hónaposan láttam először a kicsit. Addig csak a férjem járt hozzájuk. Szerencsére csak párszor jött vele az anyja is, utána már ott hagyta és pár óra múlva jött érte. Úgy voltunk vele, hogy az a legjobb a gyerekeinknek, ha minél hamarabb találkoznak a kistestvérrel. Szerencsére nagyon jól fogadták, pedig még elég kicsik voltak. 4 hónaposan már egy hétvégét nálunk töltött Én már a nő terhessége alatt készültem a dologra. A nőt nagyon utáltam, de gyerekre nem tudtam haragudni. Sőt nagyon megszerettem a kicsit.

Én elhiszem nektek és a férjednek is, hogy biztosak vagytok a dolgotokban. Ne a pénz nézd amit fizetni fogtok, hanem magatokat, hogy min fogtok keresztül menni. Ha kiderült, hogy nem a férjedé a gyerek, akkor nem tudtok majd mit csinálni, elviheti, úgy hogy sosem látjátok többet. Gondolj bele, ha ez több év után történik, mi fájdalommal jár.

129. meric (válaszként erre: 128. - Meric)
2009. szept. 14. 14:07

Örül annak is, hogy végre a csaj hajlandó volt belemenni az apasági nyilatkozatba.

Én egyből rájöttem, hogy miért, a párom csak később.

De megmondta neki hogy ha pénzt akar, forduljon bírósághoz.

Mostmár ideges vagyok, 1-re ment a párom és még nem hívott, pedig egyből szokott hívni hogy mi volt.

Ilyenkor jön a gyomorideg.


Utálom ezt a nőt! Gerinctelennek tartom és sunyinak! De nem kurva, sőt inkább ártatlan mimózának tűnik! De tényleg...az a kis mosolygós virágszál...

Én meg....nah, mindegy!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook