Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolati hullámvölgyek fórum

Párkapcsolati hullámvölgyek (beszélgetős fórum)


1 2
52. cebcf50bb7 (válaszként erre: 45. - Gabbbicica)
2021. szept. 6. 10:20
Amit az utolsó mondatodban írtál az valóban durva. Nálunk megközelítőleg sincs hasonló.
51. cebcf50bb7 (válaszként erre: 46. - Nemsüti)
2021. szept. 6. 10:18
Ide annyit hozzáfűznék, hogy az alapján amennyit leírtam érthető a kívülálló véleménye de nem ismersz sem engem sem a párom. Én óvatosabban alkotnék véleményt ennek tudatában :)
50. cebcf50bb7 (válaszként erre: 44. - Ancsika81)
2021. szept. 6. 09:50
Teljesen jól látod :) Köszi a tanácsodat.
49. cebcf50bb7 (válaszként erre: 43. - Nemsüti)
2021. szept. 6. 09:48
A válaszomnál elfelejttem leírni. Nem érzem magam nyájaskodónak inkább kifinomultnak. Nekem ő azt mondta azt szereti bennem amilyen vagyok attól függetlenül, hogy ő másképp mutatja ki minden tekintetben az érzelmeit irányomba. Köszi a tanácsodat hasznosnak találtam :)
48. cebcf50bb7 (válaszként erre: 42. - PanniBp.)
2021. szept. 6. 09:45
Szia, persze vannak közös élményeink már :)
47. cebcf50bb7 (válaszként erre: 43. - Nemsüti)
2021. szept. 6. 09:43
Nem vagyunk egyformák. Nem szoktam megsértődni. Mindenkinek hasznos lehet a véleménye.
46. Nemsüti (válaszként erre: 45. - Gabbbicica)
2021. szept. 4. 22:03

😂😂😂

Jajj..ez szörnyű!!😀😀


Az a baj, hogy az ilyen férfiak elhiszik, hogy ők a főnyeremény, és ezért el sem tudják hinni, hogy ez a nőnek nem jó.


Ráadásul attól tartok, hogy a fórum indító már rögeszmèssé vált a hölggyel szemben. És ha nem lesz vele záros határidőn belül ultra kedves, akkor sajna bekattan. De ne így legyen!!🙏

45. gabbbicica (válaszként erre: 43. - Nemsüti)
2021. szept. 4. 21:15

De jol leirtad.


Ugyanezt erzem. Es ugyanez tortent velem is.


Hogy ami az elején jo volt a sebzett lelkemnek az exem utan, az par honap mulva mar nagyon sok(k) volt....


Raadasul mi skypoltunk, es azt várta, h elaludjak 😂😂😂😂😂 es o majd néz....

44. Ancsika81 (válaszként erre: 41. - Cebcf50bb7)
2021. szept. 4. 21:14

Szia Laca17!


Ismerős a szitu....

Picit türelmesnek kell lenned....amíg "alakulnak"..a barátnőd érzései!

A kérdés: meddig fogod bírni türelemmel..??

Mindenesetre valami elfoglaltságot kell keresned...hogy az érzelmi dolgokat, ne hullámvasútként éld meg!

Úgy gondolom, hogy minden alapja a kommunikáció! Mindenféleképpen beszélj/etek/ pozitív dolgokról is!

Szép estét!

43. Nemsüti (válaszként erre: 41. - Cebcf50bb7)
2021. szept. 4. 20:23
Nem akarlak megbántani, félre ne érts. De te ezt a kommunikációs stílust közvetíted a párod felé is? Annyira - tényleg ne haragudj meg érte- hamisnak tűnik. Túl nyájas, túl kifinomult (már-már visszataszítóan) túl sok. Volt egyszer egy hasonló pasim és míg ez a stílus eleinte imponált, egy idő elteltével már lábrázást kaptam tőle. Kicsit azt érzem így látatlanban, hogy a hölgyike lehet hogy nem erre vágyik. Félreértés ne essék, nem azt akarom mondani hogy legyél bunkó vele, de elképzeltem, ahogy rázúditod a "szerelmem" "édesem" "drágám" "te vagy a legjobb dolog nekem" "mindennél jobban hiányzol" és hasonlókat. Ez az első pár hétben oké, minden nőnek simogatja az egóját és a lelkét. Legyél kicsit lazább, ne ő járjon egész nap a fejedben, ne azt várd hogy mikor ír, mikor hív. Inkább ülj le vele és mondd el kerekperec mit vársz.
42. PanniBp. (válaszként erre: 41. - Cebcf50bb7)
2021. szept. 3. 18:24
Szia, köszönöm válaszodat. Most jutott eszembe, megkérdezem. Voltatok már együtt moziban, szinházban, étteremben, sétálni? No, nem naponta gondolom, hiszen ezek a dolgok nem kis pénzbe kerülnek, viszont olykor. Üdv.: P.
41. cebcf50bb7 (válaszként erre: 31. - PanniBp.)
2021. szept. 3. 15:22
Tudod...sokszor úgy érzem magam mint egy érzelmi hullámvasúton és elhiheted nem én generálom a hullámokat.
40. cebcf50bb7 (válaszként erre: 38. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 3. 15:21
Bizony nagyon a lényegre tapintottál és sajnos ezt a párom nem veszi észre vagy nem veszi tudomásul. Nekünk a legtöbb konfliktusunk ez miatt van.
39. cebcf50bb7 (válaszként erre: 33. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 3. 15:09

Köszönöm kedves szavaid. Nagyon hasznosak számomra :)

Igazából ő nem volt sokat egyedül hiszen egy elrontott házasság után inkább kitombolni kezdte magát majd jött egy szerelem neki de kudarcba fúladt mert egy nárcisztikus férfival élt 2 évig és szomorúan de az ő szempontjából fellélegzés volt mondhatni, hogy vége lett. Én többet voltam egyedül rövidebb időszakokban de több kapcsolatom is volt ugyanakkor amikből annak ellenére, hogy sajnos nem lett gyerekem úgy gondolom sokkal tapasztaltabb vagyok lettem mint ő. Nyilván ez nem volt kérdés kettőnk között szóval ez nem igazán okozott gondot mert emberileg lelkiekben találtunk nagyon egymásra úgy érzem többek között. És ő igen zárkózott az érzelmei kimutatása terén én viszont pont az ellenkezője vagyok de ezt nagyon szereti bennem. Sokáig nem voltam tisztában vele hányadán állunk egymással de egy bulin volt egy kis vitánk és ott azt mondta és az a baj másoktól kellett megtudnom, hogy "ezért nem akart senkibe beleszeretni" mert senki sem tudhatja most mennyire fáj neki az adott esteben levő mondhatni első csalódása vagy nevezzük az ő szóhasználatával megbántásnak. Mikor időnk van egymásra beszélgetünk főleg a megoldandó dolgokkal történésekkel kapcsolatban. De mikor külön vagyunk számomra akkor jön a "pokol" az ő részéről a nélkülözésem de nem rögtön hanem napról napra szokott ez bekövetkezni és ez rossz érzés hiszen én úgy érzem mindent megteszek érte és elfogadtam mindazt, hogy a srácai az elsők mindazt, hogy kevesebbet tud kimutatni az érzelmeiből. Legtöbbször úgy fogalmaz nem velem van baja hanem "háború van benne" de ez többnyire rajtam csapódik le ebben a formában amit írtam. Nem a könnyebb utat választom amit a mai modern emberek mert én is úgy szeretem őt amilyen és harcolok érte amiíg a "szívem dobog"

38. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 36. - Cebcf50bb7)
2021. szept. 3. 14:54

Ezzel a fajta türelmetlenséggel sokat küzdöm én is magammal, főleg írásban, hogy lusta vagyok normálisan kifejezni magam.

Pedig nem lenne szabad, hogy a sebesség az érthetőség rovására menjen.

Mondjuk nekem ez munkahelyi ártalom is, hogy a "gyorsaság mindenek előtt", de persze könnyebb erre fogni, csak ha vki hajlamos arra, hogy kapkodjon. Írásban am is könnyű félreérteni egymást, még azokkal is, akiket nagyon jól és régóta ismerünk.

37. cebcf50bb7 (válaszként erre: 34. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 3. 14:45
Nagyon jók a meglátásaid köszönöm. Többnyire igen sikerül de sajnos egyéb gondok is nehezítik életünket. A középső kamasz fia hiperaktív és agresszív mintát az édesapa után felvette míg a másik két fiú nem. Ez is nagyon sok gondot okoznekünk nap mint nap de ez egy másik téma amiben majd kikérem a véleményeteket.
36. cebcf50bb7 (válaszként erre: 35. - Mermancs)
2021. szept. 3. 14:38

Igen ez jó ötlet én is gondoltam rá. Felvetem neki.

Kérdésedre válaszolva szerinte én túlbonyolítom a dolgokat és mivel ő az elmondása szerint gyorsabban is gondolkodik ezért sokszor figyelmbe sem veszi a véleményem. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy megfontoltabb érthetőbb személyiség vagyok. Sajnos az ő "sebessége" miatt és rövid válaszai vagy nem érthető fogalmazásai miatt van bizony a legtöbb konfliktusunk leginkább írásban. Viszon szerencsére meg tudjuk mindig beszélni a dolgokat és ezt mindketten pozitívumként értékeljük.

35. Mermancs (válaszként erre: 32. - Cebcf50bb7)
2021. szept. 3. 09:19
Gondolom beszéltél mar vele a problémá/dról, hogy több kontaktot szeretnél, ha épp nem vagytok együtt. Erre mit mondott a párod, vagy hogy reagált? Esetleg kitűzhetnétek egy időpontot a minden napokra mikor mind a kettőtők raer es akkor telefonálni, megbeszelni a nap történèseit, egymásról érdeklődni...?
34. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 30. - PanniBp.)
2021. szept. 2. 19:25

Ebben az esetben pedig már önálló gyerekekről van szó, és így nekem az az érzésem, hogy inkább arról szól a dolog, hogy az "anya-szerep az első".


Teljesen jogosnak érzem, hogy napi szintű érdeklődést szeretnél, olyan nincs, hogy vkinek ennyire sincs ideje, hogy " h telt a napod?"; pláne 1 még induló kapcsolatban, ahol, ha akarom, akkor szeretném "megszerezni és magaménak tudni a másikat".


Társadalmilag sokkal elfogadottabb, pláne a nőknek (!), sok dolgot a szülőségre, anyaságra fogni. Így tök jogosan mondjuk ki itt is az abból fakadó nyilvánvaló különbséget, ami 1 "alap konfliktus", hogy Te pedig gyermektelen vagy.

Szerintem 2 felnőtt emberről beszélünk, lehet probléma, hogy nem ugyanazok a vágyaitok kapcsolattartás terén, de sztem hosszabb távon nem elfogadható kifogás az "anya vagyok", bár érthető.

Remélem azért sikerül megbeszélnetek a dolgot.

33. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 18. - Cebcf50bb7)
2021. szept. 2. 19:10

Örülök neki, tényleg. :)


Még az jutott eszembe, hogy esetleg előtte régóta volt vmelyikőtök egyedül, vagy hosszabb kapcsolatban... ezek is meghatározók lehetnek.

Meg az is lehet, hogy veled a szerelmes/női szerepet éli meg, külön meg vmi teljesen mást és kell még 1 kis idő, hogy integrálja a kettőt... ha akarja.

Meg ki mennyire érzi magát biztonságban, mennyire vágyik családra kapcsolatra.

Azt gondolom, hogy, akinek vannak gyerekei kicsit máshogy éli meg ezt a dolgot, mert ő nem tudja igazán, és remélhetőleg már nagy valószínűséggel nem is kell megtapasztalnia, hogy milyen igazán egyedül lenni.


Beszéljetek, és vigyázz magadra.

32. cebcf50bb7 (válaszként erre: 7. - Mermancs)
2021. szept. 2. 17:16

Jól látod amit a mondatod végén írtál. 12,16,18 évesek a középső fiú nagyon "problémás és nagyon kamasz"

Most nyáron relatíve sokat tudtunk együtt lenni egyébként max heti 2-3 alkalommal kb 2-3 órát, ha úgy jön ki a lépés.

31. PanniBp. (válaszként erre: 28. - Cebcf50bb7)
2021. szept. 2. 17:14
Akkor semmi gond, vagy mégis?!
30. PanniBp. (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2021. szept. 2. 17:13
Ahogy gondolod.Bár most is fura nekem, ez a "gyerek az első". Az viszont érdekel, hogy az Illető mit vár el a másiktól. A gyerekes anya mit vár el? S tényleg miért kell folyton a gyerekekre hivatkozni, mennyire szeretjük, stb.
29. cebcf50bb7 (válaszként erre: 8. - Papája)
2021. szept. 2. 17:12
Jól látod és hidd el igy cselekszem amikor csak együtt lehetünk és sokat segítek neki a bevásárlástól a főzéstől a férfi munkáig a házban és a ház körül amiben csak tehetem és időm engedi. Sokszor csak úgy vagyunk együtt, hogy együtt főzünk a srácoknak és ennyi de ennek is örülök :)
28. cebcf50bb7 (válaszként erre: 10. - Bichi)
2021. szept. 2. 17:09

Igen a lehetőség mindenkinek adott igazad van.

Én azt választottam elfogadom mert úgy érzem önmagamért szeret úgy, ahogy eddig senki más.

27. cebcf50bb7 (válaszként erre: 13. - _Berry_)
2021. szept. 2. 17:04
Gondoltam erre is és egyetértek azzal amit írsz.
26. cebcf50bb7 (válaszként erre: 16. - Gabbbicica)
2021. szept. 2. 17:01
A külön töltött idő alatt mindössze annyire, hogy mikor ideje engedi írásos formában kommunikáljon velem kicsit többet mert a mostani az nagyon minimális (érdeklődjön hogy vagyok, mit csináltam aznap pl vagy éreztesse bármivel gondol rám fontos vagyok neki) vagy hívjon fel mikor dolgozni megy a kocsiból pár percre ami előfordul ugyan de ritkán.Én is hívnám de megbeszéltük jobb, ha ő hív és én visszahívom.
25. cebcf50bb7 (válaszként erre: 16. - Gabbbicica)
2021. szept. 2. 16:48
Értem amit írsz és tapasztalom az ő életét és tanulok is sokat általa belőle. Igen már jól ismerem őket. Voltunk nem egyszer nyaralni is most nyáron. Úgy érzem megkedveltek engem a maguk módján és természetes, hogy az apjuk marad mindig az édesapjuk akárhogy is bánt az édesanyjukkal aki sokat mesélt nekem miért vált el és miből lett elege. Az a csoda, hogy "eddig bírta" 3. éve vát el tőle. Mi most nyáron havonta 1 hetet voltunk együtt.Egyébként hetente mikor dolgozunk inkább csak jó esetben fél napokat vagy néhány órát tudunk együtt lenni hetente 2-3 alkalommal.
24. cebcf50bb7 (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2021. szept. 2. 16:39
Teljes mértékben egyetértek veled és a mi esetünkben is ez így van. Ezt a kapcsoltaunk elején ahogy komolyra fordult szinte rögtön tisztáztuk :)
23. cebcf50bb7 (válaszként erre: 21. - Nemsüti)
2021. szept. 2. 16:37
Mi már "ezen" túl vagyunk és a hozzászólásod neked is köszönöm hiszen jól látod amiket leírtál de nincs két egyforma kapcsolat ember férfi/nő. Én már megbocsáss remélem nem veszed rossz néven :) de nem csak egy átlagos pasi vagyok. Nem azért regisztráltam mert nem tudom mit tegyek vagy nem vagyok határozott férfi a mai világban attól független, hogy csak a páromnak van gyereke. Ha "töketlen" lennék akkor a párom már rég elköszönt volna. Ritka határozott kemény és jó NŐ a 3 gyerek ellenére keményen sportol és két munkahelyen is dolgozik. Amiben tudom emberileg szeretetben és anyagilag is támogatom. Nekünk sok tartalmas közös élményünk volt eddig is, és még lesz is tudom. Azt gondolom azért lógunk ki mindketten az átlag emberek közül mert dolgozunk a kapcsolatunkért és nem a könnyebb utat választjuk. Igazából a tapasztalataitok amik érdekelnek hiszen én sem vagyok hibátlan és megfontolok, átgondolok minden megtisztelő hozzászólást :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook