Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovi és az állandó betegségek fórum

Ovi és az állandó betegségek (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. f6390e6b9b (válaszként erre: 7. - Anya4005)
2014. szept. 22. 17:29
Mire az én gyerekemnek a taknya-nyála egybefolyik,addigra a láz már rég 39 fölött tombol.
7. anya4005 (válaszként erre: 5. - F6390e6b9b)
2014. szept. 22. 17:20

Ha "csak" a taknya-nyála folyik egybe,akkor mehet?!

Na,pont ezért beteg minden gyerek,mert sok szülő így gondolja! Én már akkor itthon tartom,ha egy nap 3nál többször kifújja az orrát,mert ott tuti kezdődik valami!

Nyilván most is van a csoportban "ugatva" köhögő gyerek,már várom,mikor kezdi a fiam is!

2014. szept. 22. 17:12
Ez a csoportba járó összes gyereknél hasonlóan van, ne aggódj.
2014. szept. 22. 16:51
És eddig miért kellett otthon tartanod?Mert én csak három okból tartom itthon,láz,hányás,hasmenés.Ha nincs ez a 3 dolog akkor mehet az oviba.
2014. szept. 22. 16:39

Igen, ez igaz, nekem meg abból a szempontból szerencsém van, hogy a kisebbel itthon vagyok, így a munkáltató sem néz rám csúnyán. De hogy a lányom olyan csoportba került, ahol senki nem betegeskedik így.......... Az egy dolog, hogy nehezebb, de a gyereknek is milyen, mert eleve egy lelkisebb kislány, és még el sem tudja fogadni az ovit, dadus stb., mert mire megy már marad is.....

Barátságok tudom, nem most szövődnek úgy, de a mi csoportunkban jó, ha van 4-5 kislány és ott már a napokban kialakult a matrica dolog, azaz együtt játszanak a kislányok, az enyém meg kilóg...... Ma is lelkesen mesélte mit játszott... Mindezt az óvonénivel és a dadussal.....

2014. szept. 22. 16:31
Oviban kb.5 percenként váltanak barátot,úgyhogy semmiről nem fog lemaradni a gyermek. :D Egyébként fogd fel úgy,hogy inkább most csináljátok ezt végig,mint majd suliban.
2014. szept. 22. 16:25

Mi is hasonló cipőben járunk.

Azért a kicsiknél ez elég gyakori sajnos. Nálunk még most is, de azért idővel beszoknak a sokat betegeskedők is, de kétségtelenül nehezebb.

2014. szept. 22. 16:14

Sziasztok! 3 hete kezdte a lányom az ovit, összesen sikerült 6-7 napot menni, azt sem egy huzamban, mert pillanatok alatt beteg lett. Ma megint másfél hét után ment, már tüsszög. Vitamint kap, turbózom, és mégsem....... :( Persze ekkora kihagyás után nehezen indul az ovi (sírás), és közben a gyerekekkel sem tud ismerkedni, mert mire bekerül, már más kis klikkek alakulnak ki. Édesanyám szerint nem marad le pl. a barátságokról, mert még kicsi, de félek, mire lesz annyira erős a kis teste, már nem tud olyan barátokat szerezni, mert azok már összeszoktak. Ő meg alig bír beszokni, mert alapból max. 3 napot jár egyhuzamban és utána vége, megint itthon kell maradnia.


Más tapasztalatok? Aki hasonlóképpen járt, mi lett a gyerekkel?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook