Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ötvenen innen, és túl....bárki fórum

Ötvenen innen, és túl....bárki (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
30232. tumbo2 (válaszként erre: 30230. - Liliom10)
2023. jan. 4. 14:08
bármit árul is,nekem már van kettő.
30231. jennyvagyok (válaszként erre: 30229. - Gotinagyi)
2023. jan. 4. 12:13

Kedves Gotinagyi!

Boldog új évet kívánok!

Jól tetted, hogy végül lemondtad! Ezek mind kamu szerek. Mi azt tanultuk az iskolában, hogy ezt csak megelőzni lehet. Ha egyszer mar kialakult, nincs az a szer, ami kitisztítsa! Az ezt hirdető csodaszerek mind kamuk.

30230. liliom10 (válaszként erre: 30229. - Gotinagyi)
2023. jan. 4. 10:53

Ha hívnak telefonon, már gyorsan leállítom az illetőt. Mondom, hogy kisnyugdíjas vagyok, nem veszek semmit !


Örülök, hogy lemondtad ezt a ki tudja, mit tartalmazó szert ! :)

30229. gotinagyi
2023. jan. 4. 09:44

Köszönöm kedves tanácsaitokat. Igen,interneten rendeltem volna.De már visszahívtak, s én lemondtam.

Valahogy nem bízom az ilyen rendelésekben, de most majdnem elcsábultam,de győzött a józan eszem.

30228. tumbo2 (válaszként erre: 30225. - Gotinagyi)
2023. jan. 4. 09:43
tele van minden kamu hirdetésekkel,az ereket tisztítja,májat,tüdőt.egyszer kaptam olyan lábáztató valamit,amitől lemegy a vérnyomás,minden rossz eltűnik,még a tévében is volt.aztán megnéztük,az én eredményem jobb volt,mint a teljesen egészséges lányomé,na mondom,megint átvertek.de az orvosok sem tudták,mi baja a lábamnak,ez volt az utolsó remény.
30227. tumbo2 (válaszként erre: 30226. - Liliom10)
2023. jan. 4. 09:37
nem is szabad.én egyszer rendeltem,itthon tiltott szer volt,olyan magas lett tőle a vérnyomásom,abba is hagytam.nem tudom mi volt benne,enni nem tudtam viszont egész nap kapálni igen.alig akartam abbahagyni,csak mikor sötétedett.
30226. liliom10 (válaszként erre: 30225. - Gotinagyi)
2023. jan. 4. 09:22

Kedves Gotinagyi !

Boldog Új Évet kívánok jó egészségben !

A gyógyszert patikából rendelted vagy az interneten ? Gyógyszert én nem rendelnék a neten ! Ha netán nem használ, még árthat is, veszélyes is lehet ! A patikát Te is fel tudod hívni, hogy kéred vagy nem. Úgy tűnik, csak ők tudnak Téged hívni. :(

30225. gotinagyi
2023. jan. 4. 08:36

Hali, hali.

Lehet, hogy butaságot csináltam, egy gyógyszer megrendelésében. Na nem rendeltem meg, csak a teló számomat adtam meg. A gyógyszer neve: Cardioactive. Ereket tisztít:

Azt hiszem, lemondom, mikor felhívnak.

Valaki hallott róla? Vagy esetleg használja?

30224. gotinagyi
2023. jan. 3. 10:34

Megint csak itt vagyok.


Eltelt szilveszter, itt az új év.Nekem ezek a napok egyformák.


Szilveszterkor a fiatalok jól érezték magukat.


Jövő héten kezdődik az ország ébredése, hisz mindeki "muszály" szabadságon van.


Szóval politizálni nem akarok, pedig nagyon tudnék. Ja, karácsony napjaiban abszolút nem hallgattam híreket.....

Békét akartam a lelkemben.

Ha hallgatok, csak a klubrádióban.


Szóval itt leállítom magamat, mert nagyon nem akarom felzaklatni magamat.


Legyen szép napotok.


Vigyázzatok magatokra.


.....................................................................................................


Üdvére a mindenségnek

Köszöntőm a lényeket,

Áldás, mint az eső hulljon,

Óvjon minden életet!

Akár nagy, vagy legyen kicsiny,

Hatalmas, vagy gyenge lény,

Békessége, biztonsága legyen,

Azt kívánom én!


Közmondás



.......................................................................................

30223. gotinagyi
2022. dec. 31. 11:25

Szép napot, mindenkinek.

Itt a tavasz? Nem, mert ha a naptárra nézek, akkor december van.


Állítólag az év utolsó napja. Van aki fogadalmat tesz, van aki folytatja a "régit"


Én már évtizedek óta nem fogadok meg semmit. Csak visszagondolok, hogy mi volt.S tanulok belőle, s megpróbálom a rosszul csinált dolgokat javítani.


Nekem amúgy ez a nap ugyanolyan, mint a többi.

Csak magamban mérgelődök durrogtatások miatt.


Ti hogy élitek meg ezt a napot?


Most egyedül vagyok, de estére átjön Laura unokám, mert a gimiben van baráti társasága, s itt lesznek nálam (5 fő). Hoznak társasjátékot magukkal.S meglepiként haza jött Flanna unokám is.


Azt nem is meséltem, hogy karácsony első napján, óriásit játszott a családom az "Alias" nevű társasjátékkal. Volt nagy nevetés....


Szóval most is lesz. Természetesen nem "ülök" rá a fiatalokra.


Eddig esett az eső, most kisütött a nap.


Mindenkinek kívánok szép napot, estét, éjjelt.



.....................................................................................................



Kívül, belül maradjon

Békében az ország;

A vásárra menőket

Sehol ki ne fosszák.

Béke legyen a háznál

És a szívredőben.

Adjon Isten, ami nincs,

Ez uj esztendőben.

Arany János

BUÉK..



.............................................................................

30222. libikóka
2022. dec. 25. 12:41
🎀🌲🕯️🎀🌲🕯️🎀🌲🕯️
2022. dec. 25. 09:36

Áldott ünnepeket kívánok!

🎄🎀🎄🎀🎄

30220. tumbo2 (válaszként erre: 30218. - Gotinagyi)
2022. dec. 24. 11:14
én ugyan két napig pihenek.majd hétfőn főzök,akkor jönnek a gyerekek.ja,meg kedden is főzök.aztán szilveszterig semmit.nálunk sosem volt nagy karácsonyi összejövetel,a húgom mind a két sógornőjével csak utálkozott volna.így hát délután megyünk a húgomhoz,utána a gyerekek mennek a lányom unokatestvéréhez,ott is alszanak,mert nálunk nem lehet.utána a volt sógornőmhöz megyünk,aztán szépen mindenki hazaballag.
30219. vigyefene (válaszként erre: 30218. - Gotinagyi)
2022. dec. 24. 11:06
Kellemes Karácsonyi ünnepeket nektek is.
30218. gotinagyi
2022. dec. 24. 11:03

Hali, remélem mindenki már a pihenést fontolgatja.

Délután jön a család, s együtt örülünk.


Vigyázzatok magatokra!


Áldott ünnepeket kívánok Mindnemkinek!


............................................................................


A gondolat, hogy a mai este a szeretet ünnepe, mintha néhány fagyos lélegzetvétel idejére jobb hellyé tenné a világot. És ezen az sem változtat, hogy nemcsak ölelkezés és csókolózás, de veszekedés és verekedés is lesz a fenyőfa alatt. A lényeg a gondolat. És lehet, hogy ennyi a titka az egésznek.


Hans R


............................................................................

30217. libikóka
2022. dec. 18. 17:11
Jó sütést holnapra,,vigyázz meg ne fázz:))
30216. gotinagyi
2022. dec. 18. 17:09

Este van este van....


Párás, ködös, hideg idö van.


Már kezdem megszokni a hideg lakást.Illetve a házat.


MIndenkinek meg van a maga problémája, de nem mindenki nyílik meg annyira, hogy írni merjen.


Ó sok témám lenne, de ki kell válogatnom, hogy ne sértsek meg senkit.


Mesélek valamit. Az egyik fórumon egy szóval kritikát mondtam valamire, hogy : ronda. Erre nálam jóval fiatalabb féfi azt válaszolta: Mint te.

Én nem tegeződök, s sértő volt. Nem az, hogy azt írta ronda vagyok, hanem ahogy letegezett.

Sajnos sokan azt hiszik, hogy ismeretlenül is bárkit meg lehet bántani, hisz csak vélemény...


Na jó, most elmegyek tv-t nézni, mert érdekel ez a foci: Argentin-Francia. Félidő van, 2 nullára vezetnek az Argentínok.


Szeretem még nézni a sílövészetet (biatlon),síugrást ...szóval majdnem minden téli sportot.


Vigyázzatok magatokra!



......................................................................................



Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít.


Ayrton Senna



...........................................................................

30215. gotinagyi
2022. dec. 15. 16:37

Tudjátok, már volt olyan beiglim is, amit kanalazva ettük.úgy is finom volt.

Anyósom receptje szerint készítem.

Nagylányom évek óta nem eszi, mert cukros, pedig szerette.Most meglepiként csinálok neki édesítőszerrel.

Nagyobbik unokám meg a mazsolát nem szereti, ő meg kap mazsola nélküli beiglit.

Nekem Mora gázsütőm van, 2 éves, de nagyon jó. Bizzál benne, minden sikerül.

Igen, én mindíg örülök a tavasznak. Még beszélni is jó róla.

Csak az árnyékolja be, h párom március elsején ment el

30214. vigyefene (válaszként erre: 30213. - Libikóka)
2022. dec. 15. 15:24
Jól van, én pedig amondó vagyok, h az új sütőt be kell járatni, de főleg kitapasztalni.
30213. libikóka
2022. dec. 15. 15:22
Jó az úgy is,,az igaz,,csak mindíg ugyan úgy sütöm,,aztán ez a bitang csak nem lesz egyforma:))Na de majd most ,,új sütőm van ,,minden bizodalmam belehelyezem:DD
30212. vigyefene (válaszként erre: 30211. - Libikóka)
2022. dec. 15. 15:10
Azt szoktam mondani, h a repedés nem jó az úton sem, meg a plafonon sem, de a bejgliben természetes.
30211. libikóka (válaszként erre: 30209. - Gotinagyi)
2022. dec. 15. 15:05

Le a kalappal hogy még ennyi bejglit sütsz,,és egyúttal öröm hogy van hozzá erőd.

A hideg nem nagyon érintett még meg,,persze családiban,ez is más.

Remélem ha kicsit is de megjön a karácsony érzés,,bár az unokák ,gyerekek szerintem gondoskodnak róla,,már csak a kedvükért is érdemes ,,vidámnak lenni ,,aztán az ember észre sem veszi és belejön:DD

Én is hétfőn bejglizek,,majd izgulunk hogy ne repedjen ki,,de ha igen az se baj:))

30210. vigyefene (válaszként erre: 30209. - Gotinagyi)
2022. dec. 15. 13:40
Minél hidegebb van most, annál jobban fogunk örűlni a tavasznak. Már érzem a gyöngyvirág illatát.
30209. gotinagyi
2022. dec. 15. 13:36

Hali, hali.


Csak beköszönök, mert erre "jártam".


Kitöltöttem a gépen a nyerő lottószámaimat.( Évek óta nyerő.) De olyan ügyi vagyok, hogy sosem találják el. Na nem is, mert időnként 2-3 ezer ft-ot nyerek.

De türelmesen várok, mert időm az van.


Ami azt illeti nagyon nehéz ide úgy írni, hogy a politikát ne érintsem. Tiszteletben tartom mindenki választását.

Nekem csak annyi óhajom van, hogy hagyjanak emberhez méltóan élni....s később meghalni.


Sok boldogságot hoznak az unokáim az életembe.

A legkisebb ( Boglárka) Második osztályos. Olvasásból lesz csak négyese. Mondom neki, hogy szomorú, hogy nem szeret olvasni.

Azt felelte, hogy ő olvas, reklám újságokat.....

Szóval sokat nevetgélünk.


Hétfőn elkezdem a beigli gyártását. 6 rúd lesz3 mákos, 3 diós.


Ki hogy vészelte át ezeket a hideg időket? Sajnos jön még hidegebb is.


Én megfogadtam, nem megyek Alszkába lakni.

Nézem spekrumon ezeket a sorozatokat.


Hallottam, hogy van Szibériában egy falu, ahol -64 fok is van. Brrrrr.


Amúgy abszolút nincs karácsonyi hangulatom.


Ja, holnap jön hivatalból felméni a házat egy férfi, mert a hagyatékihoz kell. Isten malmai lassan őrölnek.....


Most búcsuzom, mert a gépnél hideg van, fáznak az ujjaim.


Vigyázzatok magatokra!


.................................................................................



Hol van a nyár, hol van a nyár?

Elröppent, mint egy sóhajtás.

Most tél van, csikorgó hideg tél.


Csukás István


.........................................................................

30208. gotinagyi
2022. dec. 13. 10:55

Nem vesztem el, csak...csak.

Szóval most besüt a nap az ablakon, még a kedvem is jobb lett.

13 éves kutyánknak raktam be takarót, vastagot az óljába. reggel. Azóta ki sem dugja az orrát.


Én se nagyon dugom ki az orromat, amikor ilyen hideg van.

A kertbe szoktam kimenni, a kutyit is hátra engedem ilyenkor. S látnátok hogy örül. Pedig van neki elég helye, hogy futkározzon.


A kissebb unokáim már várják a szünetet, s a havat.

Én meg a tavaszt.


Vigyázzatok magatokra!



::.............................................................................................



A várakozás ott csal meg, ahol

Legtöbbet ígér; s akkor sikerül,

Mikor a remény csüggedésbe hül.


William Shakespeare


.............................................................................

30207. tumbo2 (válaszként erre: 30206. - Jennyvagyok)
2022. dec. 6. 11:58
megrendeltem a bejglit,sütit,mert a derekam odavan,sütni nem tudok.ajándék senkinek sincs,a lányomnak,egy kis pénz,a vejemnek pezsgő.
30206. jennyvagyok (válaszként erre: 30204. - Gotinagyi)
2022. dec. 6. 11:54
Az ajándékokkal még nem állok sehogy, mindennel le vagyok maradva.
30205. jennyvagyok (válaszként erre: 30204. - Gotinagyi)
2022. dec. 6. 11:53

Köszönöm kérdésed, igen túl vagyok. És megállapítottam, hogy az égiek nagyon támogatnak az utamon, mert a szerencse is mellém szegődött.

Most intézem a papírokat, adom be a jelentkezést az állami vizsgára, és fizetem be a 47 ezer Ft vizsgadijat.

30204. gotinagyi
2022. dec. 5. 10:09

Szeretettel köszöntök Mindenkit.


Jennyvagyok, remélem túl vagy már a vizsgán. Természetesen sikerült is, ugye?


Sokat gondolkodom, hogy mit írjak. Mert általánosságokat nem szeretnék, ugyanakkor velem,, aki most szinte bezártságra vagyok itélve, nem történik sok érdekes.

Illetve az unokák által sok mulatságos történés van.


Amikor leülök a gép elé, már megvan általában, hogy mit írok, de valahogy mindíg más kerekedik ki belőle.


Tegnap Mikulás ünnepélyre sétáltam el unokámmal. (egyedül még nem merek menni). Lányomék ahol laknak, az utcában sok fiatal él, s szerveztek a közeli kis foci pályára kis ünnepséget. Vejem volt a Mikulás. Mindenki hozott sütit, zsiroskonyeret, jobbnál jobb édességeket.Volt forralt bor, üdítő...szóval minden korosztálynak.

Nagyon aranyosak voltak a felnőttek, gyerkőcök, volt olyan kicsi aki mégegyszer sorba állt az ajándékért....

Jókat mosolyogtam. Annyira őszinték még ők. A lelkem felvidult, s úgy éreztem, talán nem kell temetni a szeretet, az egymás iránti kedvességet, empátiát.

Mivel ez volt az első alkalom, megfogadták, hogy nemcsak "miki" ünnepség lesz, hanem nyuszi, és még több fajta.

Tudjátok, csupa fiatal gyült össze. Ha valamit akarnak igazából el is érik.


Ki hogy áll az ajándékokkal?

Én hadakozásban állok saját magammal, mert még mindíg nem vagyok" igazi". Azelőtt sajátkezüleg készítettem ajándékokat, de most valahogy nem megy.

Tudjátok, párom elmenetele nagy sebet ütött rajtam, s aztán jött a műtét, az is leamortizált úgy érzelmileg, mint fizikailag.

Most már annyit elértem, hogy angyalkákat horgolok. De már az egész családot elláttam karácsonyfa dísszel (angyalka).


Most Advent időszakában próbálok lelkem mélyére nézni, hallgatni a belső hangra. S higyjétek el, sikerül.


Szóval mindenkinek boldog készülődést kívánok.


S amikor nagyon mélyen érzitek magatokat, próbáljatok a veletek megtörtént( biztos van ilyen) kedves, megtörtént mosolyogni valóra gondolni.


Tudom, nagyon nehéz időszak ez egyeseknek, de emberek vagyunk, s le tudunk sokmindent győzni.


Szeretettel gondolok mindenkire....még írok majd, de én csak a szám. gépemen tudok gyorsan írni, a telón csak olvasok.


Szóval fel a fejjel, vigyázzatok magatokra, s gondoljatok arra, hogy még vannak, akik szeretnek benneteket!



....................................................................................................................



Ne sajnáld az időt arra, hogy kicsit elcsöndesedj! A karácsony előtti időszak arról szól, hogy belül is ünnepi díszbe öltözöl.


Sándor Alexandra Valéri


........................................................................

2022. dec. 3. 08:15

Szép jó reggelt!


Gotinagyi hogy vagy?

Én nagyon tanulok, holnap lesz a házivizsgám, s majd 3 hónap múlva az állami vizsga.

Ide most kikapcsolódásként kukkantok be, ez a levegőzés! :)

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook