Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
32892. Livike52 (válaszként erre: 32891. - Pink)
dec. 12. 15:37
Szegény elhiszem drága hogy ki vagy, 😪
32891. Pink
dec. 12. 15:04
Sziasztok...hát kivagyok...be van tapaszolva össze vissza,mint a hülyèknek,de az orrnyeregnèk jobb oldalon puklis dagadt vagy mi a tököm egy hèt plussz gipsz után sem ment az onnan el .. nem tudom az lemegy majd onnan?? 🙄🙄🥺🥺Plussz az orromban belül mintha vmi húscafatka nőtt volna fáj is azt sem tudom mi az...meg mintha ferde is lenne,nyílván változik mèg,de most kivagyok nagyon minek tagadjam ..🤦‍♀️🤦‍♀️💝💝
32890. Livike52 (válaszként erre: 32889. - Pink)
dec. 12. 08:04
Megy a drukk ezerrel szorítok neked minden rendben lesz majd írj várom 🥰
32889. Pink
dec. 12. 07:43
Jó reggelt🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️ Ma megyek 13 re gipszlevètelre megint...🙄🙄 Drukkoljatok🍀🙏🤞🥺ezerrel,semmi para ne legyen....köszönöm 🥰🥰🥰
32888. Livike52 (válaszként erre: 32887. - Pink)
dec. 11. 10:30
Megy a drukker ezerrel drága kitartást kívánok neked 🥰
32887. Pink (válaszként erre: 32884. - Viktoriaerks)
dec. 11. 08:40
Át èrzem...nekem hematóma vagy mina tököm lett egyik oldalon a szememnèl a nyeregnèl...visszatette a gipszet,antibiotikum aztán holnap veszi le,de mèg full èrzèkeny az orrom alatta,hát csak szètbombázta szerintem 'fájhat'az...előre fèlek mi lesz...drukkoljatok kèrlek 🙏🍀🤞🙆🏻‍♀️😃❤️szóval nem egyszerű,persze,hogy totálisan átèrzem,jó,hogy vagytok,segít...🙃💝
32886. Pink (válaszként erre: 32885. - Livike52)
dec. 11. 08:37
Nem egyszerű az biztos....nekem mostanában így át fut az agyamon,ó èdes f@szom....minek vágtam bele??? 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Nem is volt vèszes orrom,mentem volna inkább utazni .....🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Nem akarjuk elvenni a kedved,van akinek elsőre sikerül....Mi nem azok vagyunk 🙆🏻‍♀️🙆🏻‍♀️🙆🏻‍♀️😃😃😃❤️
32885. Livike52
dec. 11. 06:07
Hát csajok ahogy így olvasgatok egyre jobban parázok az orr műtétemtől 🙉
32884. viktoriaerks (válaszként erre: 32883. - Pink)
dec. 10. 23:21
Nekem a gipszlevetel utan 2 nappal visszapuklisodott az orrom, azt nem irtam be a naplomba csak azthiszem ide hozzaszolasba. A gipszlevetel utani kontrollon ugye puklis volt, minden cucc oda begyulemlett. Felszurt mindegyik orrlyukamba egy tut es azzal szivta le a cuccost, kozben nyomta felulrol… ahogy olvastam nagyjabol at tudod erezni, hogy mit eltem at. Aztan jott a tapaszolas… 2 hetente jartam vissza, 3 alkalommal. Aztan visszaegyenesedett… majd ahogy ment le a duzzanat, kezdte elnyerni a formajat az orrom jott ez a ferdeseg szembol 😔 Profilom gyonyoru, amit szerettem volna. Februartol-marciusig nyaralunk igy nem mertem elobb bevallalni a korrekciot, pedig megcsinalta volna elobb is. Szoval nem vagy egyedul!!! 🫶🏼 Kitartast!! 🫶🏼
32883. Pink (válaszként erre: 32882. - Viktoriaerks)
dec. 10. 23:07
Ó,nekem 2.hete gipsz van....levette majd úgy elkanyarodott az orrom,mint egy boxolónak...èn is kivagyok ám,mert visszakerült a gipsz....nem is nagyon merèszkedem így sehová😂🤦‍♀️🤭😁🙆🏻‍♀️előre fèlek mèg mire számíthatok....mert nekem elsőre semmi sem sikerül....de nyugtat,hogy ezzel nem vagyok egyedül....köszi,hogy beengedtèl,láttam a kálváriád....ki tudja nálam mi lesz jáj 🤦‍♀️🤦‍♀️😁😁🍀🙏🤞
32882. viktoriaerks (válaszként erre: 32881. - Pink)
dec. 10. 22:52
Én hallottam már korrekciós műtétről, szerintem gyakori. Az altatás árát kell csak kifizetni. Nyilván nekem se úgy alakult egyből semmi a gipszlevétel után ahogy én azt elképzeltem meg láttam másoknál… volt szenvedés bőven. Nekem ferde nem volt szemből… legalábbis én nem láttam annak, ám de most… 🤣 Puklis volt, így elég sokat kellett dolgoznia rajta, nyilván így optikailag szemből is teljesen máshogy hat mint előtte. 🤯🤯
32881. Pink (válaszként erre: 32880. - Viktoriaerks)
dec. 10. 22:14
Szia.🙃 Kopogtam hozzád...korrekciós műtèt?? Olyan is van? Mert enyhe ferdesèg lehet nekem is marad,úgyhogy van minden bajom.....ferde orral ès orrsövènnyel műtöttek....2 hete...🙄
32880. viktoriaerks (válaszként erre: 32879. - 28bogar)
dec. 10. 21:27

Szia!

Engem Rezek műtött. Van naplóm is, beengedlek ha kéred. Illetve bármi kérdésed van szívesen segítek! 🫶🏼

32879. 28bogar
dec. 10. 21:24

Sziasztok kb 2 eve olvasok az oldalon. Orrmutetet szeretnek elsore Rezek Ödönre gondoltam akit mutott valami velmenyt kerhetnek? Illetve szivesen fogadok mas tippet is orvost illetoen.


Szep estet nektek

dec. 10. 21:20

Sziasztok!

Csütörtökön voltam a fél éves kontrollon. Sajnos márciusban vár rám egy korrekciós műtét. Szemből ferde az orrom, azt mondta a doki, hogy a csonthártya oda nőtt, vagy mi… igazából nem is lényeges annyira az oka… csak egyből bepánikoltam, mert nem akarok újra szenvedni. Azt mondták, hogy ez nem lesz annyira durva mint a nagy műtét. Nem lesz tamponálás, nem lesz olyan hosszú felépülési idő. Akinek volt ilyen korrekciója leírná a tapasztalatait? Előre is köszönöm!🫶🏼

32877. Pink (válaszként erre: 32876. - Livike52)
dec. 9. 10:40
Igen,kicsit megterhelő,de bízom a legjobbakban....ne aggódj,nálad is minden rendben lesz,várjad boldogsággal azt a napot 🍀🙏🙃🥰🤞köszönöm,kedden veszik le újra a gipszet 🤦‍♀️😂😃úgyhogy jah....🍀🙏🤞Puszillak 💝
32876. Livike52 (válaszként erre: 32875. - Pink)
dec. 9. 06:17
Elhiszem drága amin túl mész most de megéri a vég eredményt 😊 ez nagyon türelem játék én is bele gondolok hogy április 3.án ez vár rám 🙉 megy a drukker ezerrel kitartás drága neked 🥰
32875. Pink (válaszként erre: 32874. - Livike52)
dec. 8. 11:43
Sziaa...pont akartam írni 🙃...megvagyok bár kissè frusztráló ez a gipsz már második hete...nem nagyon tudok semmit csinálni,lecsúsztam egy útról is,mert hát gipszesen mègsem megyek inkább ....mondjuk kell a levegő minden csak rossz,hogy megbámúlnak 😃🤦‍♀️🤷‍♀️na mindegy...remèlem a vègeredmèny jó lesz legalább,ha már így megszenvedek èrte....mèg mindig nem vagyok nyugodt...🙄🍀🤞🙏 Mèg drukkoljatok nekem....ja kène már takarítani minden 😃bevásárlások de hát mèg pár hètig relax ilyen tèren....🤷‍♀️😁 Puszillak Titeket 🙃💝💝🙃
32874. Livike52 (válaszként erre: 32873. - Pink)
dec. 8. 09:25
Szia drága hogy vagy?
32873. Pink (válaszként erre: 32872. - Livike52)
dec. 6. 10:15
Remèlem 🍀🙏🤞💝🥺🙃
32872. Livike52 (válaszként erre: 32871. - Pink)
dec. 6. 06:32
Szépen helyre jön drága nemsokára élvezheted a gyönyörű orrocskádat 🥰
32871. Pink
dec. 5. 18:53
Sziasztok🙋🏻‍♀️ Kaptam újra gipszet,meg antibiotikumot..kedden (12èn) veszi le...állítólag vmi hematóma lett az orrnyereg mellett🤷‍♀️🤷‍♀️🙄🙄 hát nem is èn lennèk ha vmi flottúl menne nekem...🤞🍀🙏🙆🏻‍♀️🤦‍♀️úgyhogy remèlem minden rendben lesz mostmár tènyleg..gipszes orral lehet menni intèzni a dolgaim??Max.mindenki engem nèz,ma is ez volt isteni 😂😂🤭🤭💝
32870. Livike52 (válaszként erre: 32869. - Pink)
dec. 5. 14:32
Minden rendben lesz drága 🥰
32869. Pink (válaszként erre: 32868. - Livike52)
dec. 5. 10:44
Köszönöm,most bevagyok sz@rva rendesen.....🥺🥺🥺
32868. Livike52 (válaszként erre: 32867. - Pink)
dec. 5. 10:21
Megy a drukker ezerrel drága 🥰
32867. Pink
dec. 5. 10:10
Sziasztok🙋🏻‍♀️🙄 vissza kell mennem újra kapok gipszet,mert csámpás meg ödèmás az orrnyergem a szememnèl ahogy tegnap megmozgatta mèg vèrzett is,úgyhogy mindjárt bumlizom vissza ....drukkoljatok ..nekem semmi sem megy simán ....🥺🍀🍀🍀 Majd írok puszi Nektek 💝
32866. keki70 (válaszként erre: 32865. - Pink)
dec. 4. 20:15

Tapaszos orral vittem a legkisebbet oviba és úgy néztek rám,mint aki valamelyik másik bolygóról való lenne.Mindenki kíváncsi volt,hogy mi történt az orrommal,nem volt megszokott látvány nálunk,hogy valaki így közlekedik,még jó,hogy nem láttak gipsszel🤭Mondtam nekik,hogy magánügy,délután már a kislányom ment a legkisebbért az oviba,így megúsztam a kíváncsiskodókat🙈


Nincs mit,szívesen💝

32865. Pink (válaszként erre: 32864. - Keki70)
dec. 4. 20:08
Igen most úgy megmozgatta,hogy az orrnyereg dagadt is az egyik oldalon...orccsucsnál is van tapasz csak szabadon hagyta a lukat,hogy kapjak levegőt de agyon tapasztotta ..most csampas,mert dagadt 😀😀elèg riasztó de nyílván jobb lesz 🙏🙏 megmozgatta mert picit ferdènek látta ès most kanyarosan dagadt picit,de gondolom az termèszetes...most így menjek mindenhova malackás orral 🙆🏻‍♀️🙆🏻‍♀️😁😁 🤭🤭 no mindegy 🤷‍♀️🤷‍♀️😀cink egy pöppet....de nagyon köszönöm a megnyugtató szavakat 🥰🥰💝
32864. keki70 (válaszként erre: 32862. - Pink)
dec. 4. 19:39

Szia!🎀


Örülök,hogy túl vagy rajta,annak meg főleg,hogy van nagy boldogság!🤗Most a malackás állapotot látod,de nem fog így maradni,ne aggódjál.A gravitáció életbe lép és rövid időn belül a megemelt orrcsúcs pont odakerül,ahová az orvos tervezte.🙏🏻

A tartótapasz még összetartja az orrodat,a lekerülő gipsz után nem "lóg" az orr a levegőben,van így egy hét átmenet neki,a nyirokfolyadékot leszorítja,nem hagyja duzzadni.Ha az orrcsúcs alatt is átmegy "U" alakban a tartótapasz,akkor még azt is tartja.

Kitartást és akadálymentes gyógyulást kívánok!💕🍀

32863. Livike52 (válaszként erre: 32862. - Pink)
dec. 4. 17:31
A nehezén már túl vagy drága mondtam én hogy gyönyörű lesz pihenj sokat 🥰
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook