Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


11956. Manda76 (válaszként erre: 11954. - Szdorina88)
2015. dec. 4. 19:33
Igen, simán feszülhet. Tök normális. Egyedül a fájdalom nem normális, minden más érzés benne van a pakliban.
11955. szdorina88
2015. dec. 4. 19:27
Ja es az orrszivo se sziv semmi.Max a sprayt amig befujok....
11954. szdorina88
2015. dec. 4. 16:01
Sziasztok.Valakinek feszult az orra mutet utan? 4 napja mutottek meg.Eddig ilyet nem ereztem.Olyan mintha mindjart kidagadna az orrom a gipsz alol.Es nagyon huzodik. :( ilyenkor mi van?
11953. tbjb (válaszként erre: 11951. - Keki70)
2015. dec. 4. 14:18
Köszönöm KT nevében is :-)
11952. keki70 (válaszként erre: 11949. - Bemutatkozassal)
2015. dec. 4. 10:19
Szívesen :-)
11951. keki70 (válaszként erre: 11950. - Tbjb)
2015. dec. 4. 10:19

Szívesen :-)


Gyönyörű az orrod-nagyon jól sikerült <3

11950. tbjb
2015. dec. 3. 21:54
Köszönöm a gyors választ! :-) El is mentem egy kis light-os edzésre. Hál'istennek nem volt semmi probléma.Készítettem naplót és raktam fel előtte-utána képet. :-)
11949. bemutatkozassal (válaszként erre: 11948. - Keki70)
2015. dec. 3. 21:41
Köszönöm szépen. :)
11948. keki70 (válaszként erre: 11947. - Bemutatkozassal)
2015. dec. 3. 20:52

Szia!


Nem kell leszedni az orrpihéket,nekem az orrplasztika után szinte nincs is.Pont tegnap nézegettem,hogy van-e még.Műtét előtt egyet mindig kihúzogattam,írtó kellemetlen volt,de mióta új orrot kaptam,eltűntek :-)

C-vitamin fontos,eddig is szedhetted volna már,de még nem késő.

A fontosabb dolgokat átküldtem,úgy emlékszem,hogy már korábban kérted.

2015. dec. 3. 20:37

Sziasztok!


Kb. 1,5 hetem van a műtétig, ha a vérképem engedi. Holnaptól elkezdek C vitamin szedni nagy dózisban. Az étrend kiegészítőket abbahagytam, még a fog. gátlót is, a vérképem miatt. Nagyon tartok tőle, hogy nem lesz megfelelő. A műtét előtt kozmetikushoz megyek, mivel írtátok, hogy utána nem lehet nyomogatni az arcot. Más tanács így 1,5 héttel a műtét előtt? Azon gondolkoztam, hogy az orrpihéket belülről leszedetem kozmetikussal. Úgy írják, hogy 4-6 hétig marad szőrtelen a terület. Valaki próbálta?

11946. keki70 (válaszként erre: 11945. - Tbjb)
2015. dec. 3. 20:13

Szia :-)


Nem lesz baja.

Viszont ha úgy érzed,hogy nem bírja a terhelést,úgyis tudod,hogy jelezni fog.

Az új orr nem hagyja magát,mindenképpen ő győz :-)

11945. tbjb
2015. dec. 3. 18:53

Sziasztok! :-)


Hétfőn lesz 2 hónapos az orrom, és már nagyon mennék edzőterembe. Nehezen bírom nélküle. Ha elmegyek, azon kívül, hogy bedagad, nem lesz baja ,ugye? Ha intenzívebben csináltam valamit mostanában, akkor sem éreztem semmi különöset. Még csak be sem dagadt, szóval úgy tűnik nagyon gyorsan gyógyul az orrom. Nekem pl. zsibbadni sem zsibbadt sosem az orrcsúcsom, még a műtétet követően sem. Szóval ha csak meg nem ütöm, akkor nme lehet baja már, ugye? :-)

11944. keki70 (válaszként erre: 11943. - Camyke)
2015. dec. 3. 16:14

Camyke ugyanígy ment nálam is az alvás.Először akkor aludtam egy jót,amikor nem volt rajtam gipsz és az orromat finoman kifújhattam.Félig ülve aludtam még akkor is,mert nem tudtam vizszíntbe menni-úgy éreztem,hogy leszakad akkor az orrom-de egy éjszakát végig aludtam és nagyon-nagyon jól esett.

Úgyhogy kitartás!

11943. Camyke
2015. dec. 3. 15:51

Sziasztok Csajok!


Koszi a valaszokat, asszem most nekiesem jobban, mert mar nagyon raszaradt...

Vivike jobbulast, remelem mostmar hamar jobban leszel!

AMugy en 3. ejjel sem aludtam semmit, tehat lassan 72 oraja..del korul annyira gyenge es almos lettem, hogy vegre 2 orat tudtam aludni. Elore felek az estektol:( De a nehezen mar tul vagyok :)

Puszi Mindenkinek!

11942. keki70 (válaszként erre: 11941. - Vivike0712)
2015. dec. 3. 12:18

Szia Vivike!


Jobbulást neked <3

11941. Vivike0712
2015. dec. 3. 12:05

Sziasztok lányok!


Mindenkinek fogok válaszolni az üzeneteire, csak lassan már 2 hete középfül gyulladásom van (mert hát ugye nem volt szabad fújni rendesen az orromat és ez nem tetszett a fülemnek). Már nagyon idegbeteg vagyok, hogy nem hallok, de próbálom magam kikúrálni, csináltam már mindent. Fül-orr gégészeten is voltam. Jelenleg várom KT asszisztensének hívását, hogy ilyen ügyben rá tudna-e nézni a fülemre?!


Akik nem meritek a varratnál tisztogatni: nyugodtan, de óvatosan! Ártani nem árthattok vele, pont fordítva! Én sem mertem ott pucolni, mire úgy rászáradtak a varratra a dolgok, hogy azok húzták, feszítették azt. Úgyhogy jól benedvesítettem a fülpálcát és odatettem, hogy felázzon. Fognom sem kellett, hiszen megállt az orromban. 😀

11940. tbjb
2015. dec. 3. 02:07
Ahogy Dóri mondta, KT-nak igaza volt. Én is nagyon vigyáztam a tisztogatásnál. Annyira, hogy hiába tisztogattam kb 15 percenként végül nem értem vele semmit. A varratnál lévő beszáradt részt nem bántottam, féltem, rosszat teszek vele. Gipszlevételnél ezt megbántam. KT szóvá is tette, hogy azt a részt nem tisztogattam eléggé, és bizony nagyon kellemetlen volt, mikor ő csipesszel állt neki a procedúrának.
11939. keki70 (válaszként erre: 11938. - Camyke)
2015. dec. 2. 15:21

Még csak két napos az orrod.Úgyhogy ilyenkor még nehéz a többi naphoz viszonyítva.De ha majd meglátod az eredményt,utólag azt gondolod,hogy semmiség volt az egész.

A varratnál is nyugodtan tisztogathatod,oda szárad egyébként a legtöbb trutyi,hiszen ott lett vágva az orr.Csak óvatosan-kicsit kellemetlen-nekem pl.mindig feszítő érzés volt az orrcsúcsban körbejáratnom a fültisztítót,de azért csináltam,mert Tamás azt mondta,hogy jobb,ha én tisztítom ki,mintha ő szedné ki csipesszel gipszlevételnél.Szót fogadtam neki,úgy megijesztett :-)

11938. Camyke (válaszként erre: 11936. - Keki70)
2015. dec. 2. 15:13

Szia Dori!


Egyelore nem ismerek magamra :D

Persze tuszenteni szigoruan szajon!

A bealvadt vert annyira nem aztatnam, mert kozel van a varratokhoz, ugyhogy varok meg vele szerintem. ovatosan probalom azert a fulpiszkaloval, de nem akarom eroltetni. Orrszivo porszivo megvolt, de meg nem jott ki nagy jelentosegu dolog az orrombol :))

Egy icipicit kaptam levegot a bal orrlyukamon, ezt mar oriasi pozitivumkent elem meg, pedig mar ujra bedugult :D

Kesobb irok.

Pussz

11937. Camyke (válaszként erre: 11934. - Frida9)
2015. dec. 2. 12:21

Szia Frida!


Koszi a valaszokat, jo tudni hogy nem csak en szenvedek/szenvedtem ezekkel.

Ma elegge kivagyok, de tudom hogy ennel csak jobb lesz :)

Puszi

11936. keki70 (válaszként erre: 11933. - Camyke)
2015. dec. 2. 12:17

Szia!


Amikor tüsszentessz,nyissad ki a szádat.Így már nyugodtan tüszizhetsz.A gipsz nem mozdul el.

Röfi orr:azért látod annak,mert most még fent van az orrcsúcs,ahogy lekerül a gipsz,úgy fog a helyére kerülni-gravitáció.

A hörcsögpofis állapoban vagy,de ez napról-napra jobb lesz,apadni fog az arcod,mire gipszlevételre kerül a sor,nem lesz ilyen duzzadt.

És igen,ott is nyugodtan tisztítsad az orrodat,először rakjál oda egy átvízezett kozmetikai vattát,feloldja amennyire tudja a beszáradt vért és utána tisztítsad.Nem rövid művelet,naponta többször is csináltam.

Ilyenkor jó a Coldastop,mert növényi anyagokból álló olaj,és az fellazítja a beszáradt trutyit.

11935. keki70 (válaszként erre: 11932. - 783d0943a5)
2015. dec. 2. 12:12

Szia!


Sajnálom.De ami késik,nem múlik.Ha nem most,akkor később-de meg lesz az a szép orr,nem marad el a boldogság.

11934. Frida9 (válaszként erre: 11933. - Camyke)
2015. dec. 2. 12:12

Szia!

Mintha csak magamat hallanam par hettel ezelott!

Az egyiket en sem tudtam ugy tisztitani nem is az a lenyeg hogy az ott teljesen tiszta legyen hanem hogy ne szaradjon be az orrlyukad majd par nap elteltevel sokkal jobban tudod tisztogatni mar. Az orrlyuk meg nekem is pufi aztan mar 16 napja mutottek azon ne agodj! :)

En is tusszogtem kohogtem persze csak finoman kitartast hozza tenyleg! Jobbulast!


Puszi

11933. Camyke
2015. dec. 2. 11:37

Sziasztok! A 2. ejszaka eleg brutalis volt, semmit nem aludtam sajnos. Levegot kicsit sem kapok meg, az egesz arcom duplajara duzzadva es most tusszentettem kettot!!! Ugye ez nem baj? Ti is tusszogtetek? Remelem a gipsz nem mozdul el ilyenkor. Dorinaval reggel 6 korul chateltunk kicsit, o sem aludt sokat szegeny..

A kerdesem: ugye tisztogatasnal a doki mondja hogy a ficakba is be kell nyulni a fulpiszkaloval. Nekem folul a ficakban mar tokre ra van szaradva a ver, de nem naguon akarom ott asztatgatni, mert ugye alatta van a varrat es nem hiszem hogy jo neki. A tobbi helyen tisztitom, de it annyira nem. Neketke hogy volt?

A masik kerdes, ugye a gipsz lenyomasa miatt van rofi orrlyukam? :))))

Pusssz

11932. 783d0943a5
2015. dec. 2. 10:48

Sziasztok!

Sajnos le kellett mondanom a műtéti időpontot,mert egyenlőre nem javul a bőröm állapota.:-((

De remélem,hogy hamarosan én is olyan boldog lehetek az új nózimmal,mint ti,akik már túl vagytok a műtéten,és minden simán és jól ment!:-)

11931. keki70 (válaszként erre: 11930. - Szdorina88)
2015. dec. 2. 09:29

Szia!


Ügyes voltál!Pedig elhiheted,megvalósult,amit szerettél volna :-)

Pihizzél sokat,dupla műtét után főleg ráfér az emberre.Puszi!

11930. szdorina88
2015. dec. 2. 07:41

Sziasztok!

Na tuleltem.Itt vagyok.Szinte meg most sem tudom felfogni ,hogy itt fekszem es lassan elhagyom a klinikat. Szerintem jol sikerult 😀

Mar gipszen keresztul is latom a kis cuki formajat 😊 Fajdalmam nincs.Este belazasodtam,de mar azon is tul vagyok. Lassan megyek hazaaaaa! Puszi mindenkinek ! 😀😍😛😚😎

11929. keki70 (válaszként erre: 11927. - Camyke)
2015. dec. 1. 15:48

Szia <3


Csak C-vitamint.A duzzadás még erőteljesebb lesz,amíg el nem éred a hörcsögpofi állapotot,aztán utána visszahúzódik.Mire gipszlevételre kerül sor,a hörcsögpofi állapot általában megszűnik.Még hiányozni is fog :-)

Ezek az éjszakák ilyenek,nem írom,hogy jók lesznek,de napról-napra jobbak.Igazából én a gipszes időszak alatt nem is nagyon aludtam,csal el-elbóbiskoltam.

De van,aki totál jól alszik,szószerint végig sikerül aludnia az éjszakát.Nálam ez orrtisztogatással ment el,akkor még nem volt használatban az orrszívó-porszívó,viszont most már igen és nagyon jó dolog.


Örülök,hogy minden rendben,pihenjél sokat,jó,hogy megjöttél!

11928. Camyke (válaszként erre: 11923. - Keki70)
2015. dec. 1. 14:58
Koszonooom!:))
11927. Camyke
2015. dec. 1. 14:58

Sziasztok! Minden ok, mar itthon ulok es csendesen dagad az arcom osszes resze:))) alig latok konkretan.

Az orrom nem faj, csak nagyon kellemetlen az egesz. Az ejszakatol kicsit tartok, a tegnapi sem volt tul jo..

Kerdesem, ti szedtetek barmilyen gyogyszert? Vagy csak C vitamint mutet utan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook