Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


29222. Timmi08
2020. máj. 29. 22:34

Sziasztok.

Olyan esetleg van itt aki Járai dokinál csináltatta az orrát?

O is felkeltette az érdeklődésem és szeretnék infót gyűjteni róla!

Előre is köszönöm

29221. Timmi08
2020. máj. 29. 21:47

Sziasztok. Orrplasztika előtt állok.

Rezek dokihoz készülök.

Még sajnos csak konzi előtt állok.

De elkezdtem megírni a naplómat.

Addig is hogy most milyen. Az orrom előéletéről.

Akit érdekel szívesen beengedem.

És persze folyamatosan írom majd az eseményeket!

29220. fables (válaszként erre: 29219. - Gaboo81)
2020. máj. 29. 08:55
A vicc egyébként az, hogy ők úgy látnak tükör nélkül, ahogy mi a tükörben, mert ők ahhoz szoktak hozzá. :D :D
29219. Gaboo81 (válaszként erre: 29215. - Fables)
2020. máj. 28. 21:08
Nálam nem a tükör van beállítva, hanem ahogy mások látnak, mindig így csinálom a képeket magamról. Így legalább látom mások hogy látnak 😊
29218. G.Anetta (válaszként erre: 29216. - Bdnr22)
2020. máj. 28. 08:31

Üdv a clubban 😁😁😁

Nálam dettoooooo...

29217. keki70 (válaszként erre: 29212. - Miau55)
2020. máj. 27. 21:05
Miau55 és Dudlar szívesen!😇🌸
29216. bdnr22 (válaszként erre: 29215. - Fables)
2020. máj. 27. 19:45
Szia! Jajj ez nekem is a mániám... Utálom, ha nincs bekapcsolva a tükröződés,mert az arcom aszimmetrikussagát kiemeli... Örülök, hogy van rajtam kívül még valaki aki ennyire utálja ezt. 😄
29215. fables
2020. máj. 27. 18:56
Sziasztok, mennyire veszitek figyelembe a tükör-hatást úgy általában? Egy nagyon érdekes fizikai jelenségről van szó. (Selfie készítés posztoknál lehet olvasni róla.) Röviden annyi, hogy az agyunk hozzászokott a tükörbeli képünkhöz. Ha selfie-t készítünk önmagunkról, mi a tükörképet szeretjük beállítani. A külvilág viszont nem így lát minket, hanem azt a képet látja, amit mi "borzasztónak", "nem önmagunknak" látunk. Ők ugyanis ahhoz szoktak hozzá. És amikor a valódi képet nézzük, kb. duplán torzítottnak látjuk,főleg a ferde vonalakat, ez is fizika. (Na, ezen van a nagy hiszti, hogy "hogy nézek ki", amíg valaki, aki szeret, naaagy szemekkel néz... :D) Van, aki ezt is figyelembe vette esetleg? Vagy éljen a tükör? :) :)
29214. Jankii.
2020. máj. 27. 15:17
Sziasztok, már rég nem írtam a fórumra, mert le kellett mondanom az első időpontom és vártam egy évet, hogy tényleg 1000% biztos legyek a műtétben. 2hét múlva lesz az én nagy napom és már nagyon izgulok. Létrehoztam a (zárt)naplómat, oda fogom leírni az összes tapasztalatom, félelmemet.:)
29213. dudlar (válaszként erre: 29188. - Keki70)
2020. máj. 27. 09:37

Keki70, Gaboo81 és Rekab köszönöm a véleményeket, megnyugtattatok! Így már merek kicsit bátrabban is tervezgetni.

Rekab még pontosan nem tudom ki fog műteni 3-án megyek Awilhez konzultációra. Itt nem találtam róla véleményt de a facebook csoportokban nagyon szép orrokat láttam tőle és beszéltem pár lánnyal ők meg vannak elégedve. Ha nem szimpatikus vagy nem igazán egyezik a véleményünk akkor megyek tovább Doleviczényihez vagy Bajusz Hubához.

29212. miau55
2020. máj. 27. 09:37
Koszi a kontaktot, es a kedves valaszokat, Keki es Rekab! Ha lesz update, jelentkezem. :)
29211. rekab (válaszként erre: 29209. - Miau55)
2020. máj. 27. 08:26

Szia! En ugy tudom, hogy dolgoznak. Azt nem tudom, hogy mutdni is mut mar....

En is megneztem az orrod, es csatlakozom Kekihez. Oldalrol nagyon szep. Szerintem mondjuk szembol is, es valoszinu rajtad kivul nem nagyon veszik eszre a ferdeseget zavaro dologkent. Az osszkep igy is szep! Az, hogy latszanak a porcok latvanyra egyaltalan nem zavaro vagy csúnya szerintem. Nekem kimondottan tetszik. A ferdeseg az mas teszta.

Drukkolok neked, nehez dontes elott allsz... Ha van kedved, es mar tul vagy a konzin, szamolj be nekunk.

29210. keki70 (válaszként erre: 29209. - Miau55)
2020. máj. 26. 22:29

Szívesen :-)


Ha azt mondta,hogy vastag a bőröd,akkor őt vedd alapul,más fényképen látni és más szemtől-szemben és dolgozni vele.


Küldtem az elérhetőséget,biztosan lesz,aki fogadja a hívásodat vagy válaszol az e-mailodra.

29209. miau55 (válaszként erre: 29207. - Keki70)
2020. máj. 26. 22:02

Koszonom a valaszt, Keki! :) Erdekes, mert Karasz annak idejen azt mondta, vastag a borom, es nem lenne eleg rugalmas, ezert nem tudja kisebbre venni az orrom, nem feszulne ra. Most meg tenyleg inkabb tul vekonynak tunik.


Igen, mindenkeppen jol at fogom gondolni, anyagilag is nagy dontes meg egyaltalan... Mar az elso mutet is nagyon dontes volt, a hozzam kozel allok nyilvan le akartak beszelni rola. Utolag nem bantam meg.


Egy konzultaciora szivesen elmennek Rezek Odonhoz... Tudnal legyszi elerhetoseget adni? En csak a New Face facebook oldalat talaltam meg, irjak nekik ott? Van ilyenkor rendeles? (Bar csak nyaron tudnek menni, nem Magyarorszagon elek).

29208. keki70 (válaszként erre: 29206. - 7a7686f2ab)
2020. máj. 26. 20:32
Szívesen🥰
29207. keki70 (válaszként erre: 29204. - Miau55)
2020. máj. 26. 20:28

Szia!


Megnéztem a képeidet.Igen,egy kissé jobbra húz az orrod,ha ezt lehet korrigálni és ettől sokkal boldogabb és elégedettebb lennél,akkor miért is ne.

A porcok sajnos annál,akinél vékony vagy vékony és normál közötti vastagságú a bőr látszódhatnak,nincs felette olyan állományú szövet,ami teljesen takarná.

Nálam is kissé látszódnak,de ezt szerintem csak mi vesszük észre vagy ha felhívjuk rá a figyelmet.

A profilod nagyon szép.


Kevés az az ember,akinek szimmetrikus az arca.Nekem egészen addig nem tűnt fel,hogy az enyém sem az,amíg az orrplasztikán át nem estem.Utána olyan behatóan tanulmányoztam az arcomat és az orromat,hogy erre is rájöttem.😊


Mindent összegezve ha te úgy érzed,hogy igenis sokkal jobban éreznéd magadat attól és meg is oldható,ha teljesen egyenes lenne az orrod-akkor vágjál bele.Mert egyébként mindig ezen agyalsz majd,mi lett volna ha...

/Az,hogy nem okozna javulást az életminőségben már más tészta,de én ezzel nem is hoznám összefüggésbe./

Gondoljad át jól,az ember ilyenkor mérlegel magában és megtudod hozni a döntés.


Sok szerencsét!👍🌸🍀

29206. 7a7686f2ab (válaszként erre: 29205. - Keki70)
2020. máj. 26. 20:25
köszönöm 👱‍♀️ 💝
29205. keki70 (válaszként erre: 29203. - 7a7686f2ab)
2020. máj. 26. 20:06

Szia Eszti!


Tudod milyen hamar itt lesz júni 8?Jövő hét már június és készülhetsz a nagy napra!🤗

Ha bármi van,ami miatt izgulsz vagy amiben egy kis segítség jól jönne,itt vagyunk,csak írjál!

29204. miau55
2020. máj. 26. 18:25

Sziasztok!

7 eve mutott Karasz Tamas. Eloszor nagyjabol meg voltam elegedve az eredmennyel, hiszen valamennyivel kisebb lett az orrom. Meg mindig "karakteres", de hozzaszoktam. Viszont ahogy lement a kezdeti odema, egyre jobban latszanak az orrcsucsomon a porcok. Ami meg oke lenne, ha nem lennenek teljesen asszimmetrikusak, es a teljes orrom jobbra huz. Az utobbi egy evben kimondottan elkezdtett zavarni, fotokon kimondottoan torznak latom magam. Ezert posztoltam is a realself.com-ra par kepet, ahol a legtobb plasztikai sebesz masodlagos korrekciot ajanlott.


Itt van par kep, az eletben jobban latszanak a porcok: [link]


Tavaly nyaron voltam Karasznal megint, aki azt mondta, o nem tartja indokoltnak a korrekciot. "Szetszedhetem megint, de nem okozna javulast az eletminosegeben", meg hogy az arcom amugy is eleg aszimmetrikus. Azt mondta, kiprobalhatnam az injkecios megoldast, amire hajlottam is, de a neten talalt remtortenetek utan nem mertem meg belevagni (visszafordithatatlan vaksag stb).


Most arra gondolok, hogy Rezek Odonnel kene probalkoznom. Ugy latszik, az orrom osszetett problema, amit csak a legprofibb sebeszek (vagy meg ok sem) tudnak megoldani. Nyilvan nem leszek soha tokeletes szepseg, de azert jo lenne legalabb valamennyire szimmetrikusnak lenni... ti mit gondoltok errol?


Udv!

29203. 7a7686f2ab
2020. máj. 26. 17:22

sziasztok.


Junius 8.án műt Járai Doktor.

Kavarognak bennem az érzések! Izgulok és vàrom nagyon,aztàn persze màr előre tartok attól az első pár naptól ami a műtét után következik...

Persze még hol van juni8🤣

Összességében nagyon örülök és

hiszem,hogy a legjobb kezekben leszek!

29202. Editt2 (válaszként erre: 29197. - Itany)
2020. máj. 26. 16:21

Szia!

Nagyon sajnálom ami történt, remélem minél előbb lesz megoldása.

Köszi, hogy leírtad, szerintem minden eset tanulságos, legyen az pozitív vagy negatív.

Nagyon együttérzek veled.🌻🌼

29201. Nozi 20 (válaszként erre: 29200. - Itany)
2020. máj. 26. 12:40

Sziasztok.


Nagyon sajnálom, hogy így elrontottak az orrod!!


Ezt tényleg csak az érti aki sajnos átélte! Nagyon rossz lehet...


Kívánom, hogy következőre olyan orrod legyen amilyenre vágysz!

Kitartást :)

29200. Itany (válaszként erre: 29198. - G.Anetta)
2020. máj. 26. 08:43

Anetta,


nagyon kedves vagy, köszönöm szépen. :)


Anno azért döntöttem a naplóm törlése mellett, mert amikor kitettem a fotókat a már akkor látványosan rosszul alakuló orromról véleményt kérve, akkor annak ellenére, hogy a naplómnak több száz megtekintése volt, egyedül Keki70 és Bdnr22 írtak, hogy támogassanak – akiknek ezt ezúton is nagyon szépen köszönöm.


Egy cirkuszi látványosságnak éreztem magam, akit az emberek csöndben bámulnak. Remélem, mindenki megérti, hogy amíg nem vagyok lelkileg stabil (kiegyensúlyozott pedig csak akkor leszek, ha egyszer helyrehozzák az orromat), nem szeretném magamat mutogatni. Akik esetleg a történetem után is Krasznaihoz készülnek, írjanak nekem, és nekik el tudom küldeni a képeimet.


Mindenesetre nagyon szépen köszönöm neked is, Szalamannak és Eszti0528-nak is a kedvességeteket.

29199. G.Anetta
2020. máj. 25. 20:57
Bocsanat ,hogy nehany szot hibasan irtam le ! :)
29198. G.Anetta (válaszként erre: 29197. - Itany)
2020. máj. 25. 20:56

Ezt borzaszto volt vegig olvasni !

Viszont ,valakinek aki ot dicseri es hozza szeretne menni,nagy segitseg lehetne egy kep Rola(d) Szerintem senki nem nevetne és nem bantana ,max tamogatnank lelkileg mi is ,dzerintem igazan kedves és segitokesz kis csapat gyult itt ossze.! Sokaknak van problemaja mutet utan is a nozijaval ,sokan elegedetlenek Vele és felvallaljuk ,tapadztala gyujtes es adas szempontjabol. Valakinek lehet Te lennél a segitseg !

Kitartast es minden rendbe fog jonno ! 🌼

29197. Itany
2020. máj. 25. 15:33

Sziasztok!


Tudom, hogy a legtöbben Rezekhez vagy Kárászhoz mennek orrplasztikára;

én most elsősorban azokhoz szólok, akik Krasznait fontolgatják.


Engem ő műtött, és borzasztóan megbántam.

(Annyira, hogy egy idő után a korábbi, itteni regisztrációmat is töröltem, mert nem akartam, hogy mások az elrontott orromat nézegessék. Csak akkor fogok fotót feltölteni, ha már túl leszek a korrekciós műtéten.)


Csupán a profilt elcsúfító, orrháti dudort kellett volna eltávolítani. Megígérte, hogy szemből olyan lesz az orrom, mint előtte (mert azzal nem volt semmi bajom), most viszont minden szögből ronda az orrom: az orrcsúcs felett kialakult egy dudor (enyhe papagájcsőr), amely minden irányból látszik, továbbá mindkét félprofilom puklis.


A két hónapos kontrollon úgy kezelt, mint egy hisztiző gyereket, degradálóan lekiscsillagomozott, és belemosolygott a kétségbeesett arcomba, mondván, de cuki vagyok. Mindvégig vaknak tettette magát, kijelentette, hogy szerinte szép az orrom, senki meg nem mondaná, hogy műtve van (persze, mert ronda), és hogy sikeres volt a műtét, hiszen tudok lélegezni (amivel előtte sem volt problémám, de nyilván hálásnak kellene lennem, amiért 850 ezer forintért legalább ettől nem fosztott meg).


Össze-vissza beszélt, mert először azt állította, a belső hegszövet magától felszívódik, aztán mikor megkérdeztem, hogy az orrcsúcsom feletti dudor mégis micsoda, közölte, hogy hegszövet, és amennyiben 6 hónaposan is jelen van, korrigálnunk kell (ha fizetne, sem mennék vissza hozzá). Amikor megkérdeztem, hogy a dudoromat félprofilból is lereszelte-e, merthogy most mindkét félprofilból dudorom van, rávágta, hogy persze, majd később elkezdett magyarázni, hogy többet nem is lehetett volna reszelni, mert ez az orrcsontom (őő… nos, ezzel a logikával a plasztikai sebészek semmit sem tudnának kezdeni az orr csontos részével), továbbá akkor még szélesebb lenne szemből az orrom (amelyről egyébként többször kijelentette, hogy nagyon keskeny), ami engem pont nem érdekelt volna, hiszen a dudor zavar, az orrszélesség nem izgat. Amikor megkérdeztem, hogy a félprofilból látható dudorok eltűnnek-e, annyit felelt, nem tudja.


Az első három hónapot végigzokogtam. Most is akárhányszor belenézek a tükörbe, konstatálom, hogy továbbra is ronda, amit látok, de már számolom vissza a hónapokat, hogy leteljen az egy év, és kimehessek külföldre helyrehozni, amit ő ennyi pénzért, össz-vissz 45 perc alatt elrontott.


Mindezt csak azért írtam le, hogy a tapasztalatom esetleg hasznára válhasson annak, aki hozzá készül.

29196. keki70 (válaszként erre: 29194. - Szalaman)
2020. máj. 25. 14:46

Szia!


Nagyon jó olvasni,hogy ennyire boldog vagy,szívből örülök neki!🤞🤗❤️

29195. G.Anetta (válaszként erre: 29194. - Szalaman)
2020. máj. 25. 13:17

Akkor nagy a boldogság :))

Képet mikor láthatuuunk ? 😁

29194. Szalaman
2020. máj. 25. 13:16
Sziasztok!Pénteken levették a gipszemet.Még két màsik lànnyal futottam össze.Az egyikőjük korrekción volt Jàrai doktor úrnàl,de valaki màs műtötte először. Nekem egy napig volt csak véralàfutàsos a szemem alatt,mert szedtem a rutascorbint meg a traumeel homeopátiás tablettat(abban van àrnika is,csak komplexebb).Viszont nem foglalkoztam a torkommal az elején,így azon lett egy fekély,amitől nem tudtam enni napokig.Végül antibiotikumot is kellett szednem rà,meg ecsetelni.Szóval ahogy Keki is mondta,az a septolete spray vagy cukorka mehet az elejétől,jobb megelőzni a bajt..Még tapaszolva van az orrom,meg duzzadt kicsit,de nekem màr így is tetszik 10naposan😊
29193. keki70 (válaszként erre: 29191. - 7a7686f2ab)
2020. máj. 24. 16:11

Szia!


Kíváncsian várjuk!🤞🤗🍀

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook