Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


29308. Pinpin (válaszként erre: 29303. - Rhyno)
2020. jún. 12. 06:50
Szia Rhyno! Nekem júliusban lesz műtétem! :)
29307. Fire.Girl
2020. jún. 12. 02:11
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy vannak-e itt olyanok, akik pisze orrot (csak porcos orrcsúcsot) műttöttettek, vagy esetleg tudjátok-e, hogy ebben melyik orvos végez többnyire megbízható munkát. Előre is köszi az infót! :)
29306. Tamás4
2020. jún. 11. 20:21

Sziasztok!

Mivel viszonylag régen műtöttek,(18 november) már csak hébe-hóba jövök ide, úgyhogy elnézést kérek azoktól, akiket e miatt nem engedtem be a naplómba. Ezt most pótoltam. Na lényeg a lényeg:Minden Ok, azt az anyagi ráfordítást, ami ezzel járt, egyáltalán nem bántam meg, azóta sokkal jobban érzem magam a bőrömben. KT nehéz eset emberileg, de sebésznek nagyon tuti, ajánlom. Most csak ennyit akartam: Hajrá mindenkinek, drukkolok nektek!!!

29305. Rhyno (válaszként erre: 29304. - Kisluca)
2020. jún. 11. 19:35

Az orvos nevét privátban szeretném inkább csak megírni, de annyit azért hozzáfűznék, hogy a dokim hozzáállása a korrekcióhoz példa értékű volt, és - az én tapasztalatom szerint - mind szakmailag, mind emberileg 10/10 pontot érdemel!

De nyilván bennem is bennem van a félsz, hogy milyen lesz újra a műtét utáni időszak.... az altatástól akkor is halálosan rettegtem, s ez most sincs másképp, pláne a "felébredős" történet után.... 😱

Ezelőtt - szerintem - elég jól viseltem a műtéttel járó kellemetlenségeket, de azért nem szívesen élem át újra...

Meg azért valahol emészt az a gondolat is, hogy mi van, ha az én orromból nem is lehet kihozni azt, amit szeretnék.... hiszen a doki is hozott anyagból tud csak dolgozni.... egy vastag bőrrel rendelkező nózi soha nem tud olyan eszméletlenül keskeny és picike lenni, mint egy vékony bőrű ember esetében, és mint amilyet én szeretnék....

29304. kisluca (válaszként erre: 29303. - Rhyno)
2020. jún. 11. 19:06
Szia!Kinél lesz korrekciód,ha meg szabad kérdeznem?Nekem is úgy néz ki,hogy lesz.
29303. Rhyno
2020. jún. 11. 18:51
Sziasztok! Lesz Valakinek műtéte június végén, július elején? Nekem júliusban elején lesz korrekcióm.... nagyon jó lenne, ha lenne kivel/kikkel együtt "végigszenvedni" ezt az időszakot... :)
29302. G.Anetta
2020. jún. 10. 22:30
Fogja fel ugy * 😀😀
29301. G.Anetta (válaszként erre: 29299. - Pinpin)
2020. jún. 10. 22:29
Dejooo !🙏 Kap egy másik nőt, fogja fel 😀😀 En is ezt mondtam a páromnak. Kitaláljuk mi nekik a valtozatossagot 😌😀😀😀
29300. Gaboo81 (válaszként erre: 29299. - Pinpin)
2020. jún. 10. 16:12
Szuper 😊 hidd el a férjed már most fogja látni mennyivel boldogabb vagy és meg fogja érteni miért kell ez neked és amúgy neki is😊 boldogabb leszel és ezáltal ő is.
29299. Pinpin
2020. jún. 10. 15:26

Sikerült megbeszélnem a férjemmel! :) Kijelenthetem, hogy Nektek köszönhetem!!!!! :) még mindig nem nézi jó szemmel, és lehet, hogy fáj neki, de támogat és mellettem áll! :)


Voltam konzultáción is KT-nál! Megérte rá várni. :) egyeztettem műtétre is időpontot az asszisztensével. A tervet majd küldi rövidesen..... begyorsultak az események :)

29298. Serenity
2020. jún. 10. 09:27

sziasztok!

tudja valaki, hogy Rezeknek mikor nyílik a saját klinikája, illetve, hogy addig is vállal-e műtétet máshol?

előre is köszi!

29297. 298243e975
2020. jún. 9. 21:20
Sziasztok, új vagyok, KT-on gondolkodom. Konzultáción már voltam nála, de annyira döcögősen ment a leszervezés és az utáni következő dolgok, hogy elgondolkodtam, hogy biztosan jó döntést hozok-e? A munkái gyönyörűek, ehhez kétség sem férhet, de van olyan akit ez állított meg?
29296. metélőhagyma (válaszként erre: 29277. - Mchintosh)
2020. jún. 9. 20:26
Jezusom, szörnyen hangzik :( ilyet nem kivannek senkinek :( igen, egyetertek a tb-s kornyezettel, en is tobbet vartam volna egy pincenel 😅
29295. metélőhagyma (válaszként erre: 29278. - Pinpin)
2020. jún. 9. 20:20
Eleg narcisztikus szemely lehet a parod, ha neki fontosabb az, hogy tobb penz maradjon otthon es hogybne valtoztass magadon, minthogy tamogatna a mutetben, hogy jobban erezd magad a borodben.
29294. Timmi08
2020. jún. 9. 19:10

Szasztok!

Valaki tudja vajon hol jarnak az idopontok?

Nemsokara itt a konzi de bele se merek gondolni hogy hany honapra ra kapok majd idopontot a mutetre😅

Ti mennyi idore ra kaptatok?

29293. bdnr22 (válaszként erre: 29292. - Paradise)
2020. jún. 9. 15:59
Köszönöm! 🤗
29292. Paradise (válaszként erre: 29290. - Bdnr22)
2020. jún. 9. 14:45
Igen a képeket nézve most nálam az első helyre került Járai Tamás, gyönyörű lett! Köszönöm az infót!:)
29291. Judit0613 (válaszként erre: 29289. - Paradise)
2020. jún. 9. 13:20
Szia! Szekszárdon és Pécsen is műt! :) Eddig szép munkákat láttam tőle. Én júliusban megyek hozzá konzultációra, Szekszárdra.
29290. bdnr22 (válaszként erre: 29289. - Paradise)
2020. jún. 9. 13:13
Szia. Ő is fül orr gegesz és nagyon profi,nezd meg a képeimet az szerintem elég bizonyíték róla 🤗👌 Pécsen mut egyébként.
29289. Paradise
2020. jún. 9. 12:39

Sziasztok!


Járai doki mióta műt és hol? Mennyire profi? Egyre többet látom az ő nevét, de nem igen találok róla infót :)

29288. rekab (válaszként erre: 29278. - Pinpin)
2020. jún. 9. 12:00

Sajnalom, hogy ilyen helyzetben vagy. Biztosan nehez lehet...

Az a baj, hogy ha miatta nem mutteted meg magad, mert nem hajlando tamogatni ebben a dologban, az is megronthat egy kapcsolatot! Ezt neki is at kene gondolnia. Probald meg valahogy megertetni vele, hogy ez neked miert fontos.

Tovabba azert is fontos, hogy tamogasson, mert -bar nem durva annyira a labadozas - szukseged lesz a segitsegere, turelmere es egyuttmukodesere a mutet utan. Nagyon nehez lesz ugy gyogyulni, ha kozben orol egy parkapcsolati feszultseg.

Az en parom maximalisan tamogatott a mutettel kapcsolatban, es megis, amikor gyogyultam, lattam rajta, hgogy sokszor mar turelmetlen. Zavarja, hogy nem tudok ugy mukodni, ahogy normalisan elotte a mindennapokban. Nem csesztetett, de sokszor az vokt az erzesen, hogy ugy gondolja tulzasba viszem az ovatossagot. (Nalunk nincs gyerek).

Szoval ne add fel az almod, de ra is szukseged lesz hozza szerintem. Hajra! Nagyon drukkolok, hogy meggyozd ot!!!

29287. Times75 (válaszként erre: 29278. - Pinpin)
2020. jún. 9. 08:52

Szia,

még én is lelkesítelek kicsit.

Hidd el nem fogod megbánni, én most vagyok 4 hetes "újszülött". Még nem az igazi az orrformám, de az önbizalmamon így is sokat dobott. Ha bemegyek valahova, nem csapom félre a fejem, most már nem gondolom azt, hogy mindenki az orromat nézi. És az arcomon sem változtatott, azt mondták a szüleim is mintha ezzel az orral születtem volna. Pedig ők is le akartak beszélni róla még az utolsó napon is. Imádtam az altatást is végre pihentem egyet :), tök jól keltem, fájdalom sincs....szóval ne hagyd magad kérlek, mert meg fogod bánni. Bár előbb mentem volna én is, nem 45 évesen. Én és mi itt támogatunk. Ölelés.

29286. Pinpin
2020. jún. 9. 08:20

Köszönöm Nektek! :)

Lelket öntöttetek belém, és pont erre volt szükségem! Igyekszem még megbeszélni a férjemmel a dolgokat újra.

29285. G.Anetta (válaszként erre: 29278. - Pinpin)
2020. jún. 9. 05:49

Szia !

Szerintem a legfontosabb, hogy Te , saját magaddal legyél megbékülve ! Kicsit legyél önző ebben a kérdésben , mert hiába " tagadjuk" , az első helyen mindig az a legfőbb ,hogy Mi hogy látjuk magunkat , elégedetten nézünk e mindennap bele a tükörbe. Magunknak kell leginkább tetszeni, nem másoknak ! Ha az álmodat pedig más valaki miatt feladod, egy életen át bánni fogod, hiszen egy életünk van. Ellenben, ha meglát a férjed az " új éneddel" az elégedettel,aki mosolyog mindig , aki vonzóbbnak látja majd magát , butaságnak fogja érezni és szégyellni fogja magát, hogy nem támogatott ! Biztos van neki is olyan magán amivel nem elégedett ...ha válktoztathatna/változtatna magán Te támogatnád mind attól függetlenül ,hogy Neked így is tetszik? :) Szerintem igen ! Te is kapnál egy új embert, aki megváltozna...aki boldogabb lenne :))) !!!!!

29284. keki70 (válaszként erre: 29278. - Pinpin)
2020. jún. 8. 22:22

Szia Pinpin!


Mire én is írtam volna,a lányok adtak neked lélekerősítőt,amivel teljes mértékben egyetértek.

Elinek,Gabikának és Annának osztom a véleményét.


Még annyit hozzátennék:a te orrod,a te érzéseid,a te életed és végül:a te döntésed.


Bízzunk benne,hogy sikerül megértenie a férjednek,hogy neked ez mennyire fontos,talán akkor szembesül vele igazán,ha már megtetted az első lépést.Ez az első lépés viszont nem kötelez semmire,ahogy Eli is írta.

29283. keki70
2020. jún. 8. 22:17

Mélyaltatás:


A műtéti altatást a szaknyelv általános érzéstelenítésnek hívja,a köznyelv inkább mélyaltatásként emlegeti. Ennek során az aneszteziológusok altató és fájdalomcsillapító gyógyszerek adásával érik el,hogy a beteg ne érezze a beavatkozást és a műtéti fájdalmat.A mélyaltatás során a test izomzata-beleértve a garat-,valamint a légzőizmokat is-elernyed,ami légútbiztosítást, lélegeztetést tesz szükségessé.

Amikor a műtét vége felé tart a folyamat,akkor előfordulhat,hogy kevés az adagolt altatószer,ezért az aneszteziológus figyelemmel kísérve a páciens reakcióját,az operáló orvossal egyeztetve még pótolhatja-a műtét hosszát figyelembe véve.


/Én plasztikai beavatkozásnál még nem találkoztam olyannal,aki megébredt volna,viszont olyannal igen,akinek hasi műtétje volt és megébredt.Viszont az elernyedt izmok miatt nem tudott jelezni,próbálta felemelni a kezét,de nem ment.Ő is mindent hallott,amit körülötte beszéltek és utána vissza is tudta mondani a műtőstábnak./

29282. Anna790418 (válaszként erre: 29278. - Pinpin)
2020. jún. 8. 22:17
Szia, hat nem vagy konnyu helyzetben :(. Az en ferjem is azt mondta, hogy neki ugy tetszem es minden mas ismerosom szerint is felesleges a mutet. Most viszont mutet utan a ferjem is hatarozottan kijelentette hogy kellett bizony ez a mutet :) viszont nekem szerencsem volt mert ugyan elmondta a velemenyet de azt is mondta barhogy dontok tamogat benne. Igazabol normalis esetben a belsot szeretjuk egy emberben es nem a kulsot. A lelkebe szeretunk bele nem abba hogy valaki szep vagy jokepu. Nem lehet hogy a parod attol fel hogy tul szep leszel? Feltekeny? Riziko mindenben van, de minimalis az esely hogy az altatasbol nem ebred fel valaki. Ha ennyire zavar teged valoszinu hogy sose fog hagyni nyugodni ez a dolog es egy ket ev mulva ujra elojon a mutet gondolata. En drukkolok neked, hogy vegul a ferjed is tamogasson. Szukseg lesz ra.
29281. Gaboo81 (válaszként erre: 29278. - Pinpin)
2020. jún. 8. 22:15
Szia! Egy ilyen döntést csak magad miatt hozz meg, ne hagyd hogy befolyásoljon. Nekem is mondott ilyeneket a párom először, hogy így tetszem neki és mi lesz ha megváltozik az arcom és igY szeret stb. Mondtam, hogy meg kell értenie, hogy én így nem vagyok boldog ( mondjuk levegőt sem kaptam) szerintem most jobban tetszem neki mint korábban 😊 amikor megértette onnantól támogatott ebben az egészben. Már bocsánat a férfi sertődöttséget hagyjuk ki a buliból. Nem ő viseli az arcán, hanem Te. Nem fogod neki megbocsátani, meg magadnak sem, ha most miatta lemondod az időpontot.
29280. eli8 (válaszként erre: 29278. - Pinpin)
2020. jún. 8. 21:36

Szia!


Tanácsot nem biztos, hogy tudok adni de teljesen átérzem a helyzeted. Nekem mondjuk "csak" barátom van, nincsenek gyerekeink.

Ő is teljesen ellenezte és nagyon sokáig próbált lebeszélni róla, szintén hasonló indokokkal, hogy neki így is tetszek. Én pedig elmagyaráztam több soron, hogy annak örülök, viszont magamat mindig is csúnyának találtam emiatt és szeretném végre jól érezni magam a bőrömben.

Elmondtam neki, hogy milyen rosszul esik, hogy nem támogat. Ha valaki egy ilyen döntést készül meghozni, hogy kés alá fekszik, akkor tényleg nem tudja elfogadni magát. Nem jókedvünkből vállaljuk be, hanem mert nem akarjuk továbbra is önbizalomhiányosan tengetni a napjainkat-én legalábbis.

Addig mondtam, ismételgettem neki, hogy én így komolyan nem érzem jól magam, hogy úgy látom kezdi elfogadni.

A konzultációra mindenképp elmennék a helyedben, az még nem jár semmilyen kötelezettséggel.

Remélem picit tudtam segíteni : )

29279. Cyber Bunny (válaszként erre: 29271. - Mchintosh)
2020. jún. 8. 21:23

Jóval kisebb, vagy formásabb sajnos szerintem már nem lesz. Engem nem Rezek műtött, de az én orrom is kb. a 3. hónap után elkezdte szépen visszanyerni a régi nagy és lógó formáját. (Erre mondják, hogy természetes hatású orr. Műtét után senki nem mondja meg, hogy műtve volt, mert ki műttetne ilyet. 😃)


Amikor a 3. műtétemhez kerestem az orvost én is elmentem Rezekhez konzultációra. Elmondtam, hogy szeretném az orrcsúcsomat felemeltetni. Azt mondta, hogy az orrnyergemet rövidebbre tudja venni és finomítani is tudna rajta. Amikor mondtam, hogy szemből szeretném az orrom keskenyíteni, na, azzal már kihozhattam a sodrából, mert ezt kigúnyolta. Nagyon csodálkoztam, hogy velem így beszél, pedig majdnem mindenki annyira aranyos embernek írta le. Ezek után (értelem szerűen) nem vele csináltattam meg a műtétem, mert szerencsére találtam olyan dokit, akinek a keskenyítés se jelentett gondot. 😊 A gipszlevételnél itt már láttam, hogy most már jó lesz.


Ilyet még nem is hallottam, hogy valaki műtét közben mélyaltatásból felébredjen… Nem is értem, hogy lehetséges ez.


Tudok küldeni több felhasználó nevet, akiket Rezek korrekciózott, nyugodtan írj és átküldöm őket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook