Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Öngyilkosságról fórum

Öngyilkosságról (beszélgetős fórum)


2007. ápr. 19. 13:03

Az én apukám is "így "halt meg.Nekem az a véleményem,hogy jellem kérdése az egész, meg azért egy kis genetika is van benne.Ezek az emberek nem tudják tultenni magukat dolgokon,megoldani problémákat,és mint könnyebb útat ezt válasszák.Ezeknek az embereknek van egy kis személyiségzavaruk,önbecsülésbeli problémájuk is.Az én apukámnál is ez lehetett.Társult hozzá egy kis depresszió is.Apukám anyukája is így vetett véget az életének,és apukám testvére is,csak ő gyógyszerrel.A halottkém azt mondta,hogy nálunk megvan a hajlam rá.Én még sosem gondolkodtam ezen,pedig én is meg mások is kerülnek az életük során nehéz élethelyzetbe.Akik felakasztják magukat,azok készülnek rá már jóval elötte.Az én apukám is mindenkit ezzel fenyegetett.De,a végén mégis megtette.Nagyon sajnálom őt,és nagyon hiányzik.44 éves volt.

Ennek már 7 éve.

2007. ápr. 17. 11:11
Szerintem ilyenkor nagyon elborul valakinek az agya,végső elkeseredésben kilátástalanságban szenved nem fél a haláltól, könnyebb lesz neki úgy gondolja.Borzasztó érzés lehet azoknak akiket itt hagy.Ez nagyon szörnyű,sajnálom.
2007. ápr. 17. 09:31
Sajnálom!Azt, hogy mi vehet rá valakit, hogy ilyet tegyen,érthetetlen a számomra.Borzasztó lehet a családjának.
2007. ápr. 17. 09:07

Hogy köthet valaki egy hurkot a nyaka köré és hogyan akaszthatja fel magát?

Tegnap délután egy fiatal ismerősöm (30 volt),megtette...Család,gyerekek,vállalkozás.Nem tudok rájönni,mi juttat el idáig valakit...És senki nem vett észre rajta semmit...


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook