Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Önbizalomnövelő baráti kör létrehozása fórum

Önbizalomnövelő baráti kör létrehozása (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. detty1983 (válaszként erre: 8. - 9f86e86d50)
2012. jan. 17. 18:27
Megosztod velünk?
2012. jan. 17. 17:52
Ötletes. Lenne pár ötletem.
2012. jan. 17. 17:27

Pont a napokban olvastam egy könyvben, hogy lehet bevonzani az állást.

Csinálj úgy mintha már lenne munkád. Tudd, hogy van, érezd az örömet és izgalmat amit az új munka hoz. Minden nap kelj fel korán és öltözz fel mintha munkába indulnál. Elmehetsz pl könyvtárba, hogy minden nap elolvasd a friss álláshirdetéseket vagy bármikor bele botlasz egy ismerősbe aki segíteni tud vagy egy kirakatra kirakott munkatársat keresünk feliratba.

Ajánlom pl a Sikertrénig című könyvet vagy Titok címűt és a Titok bármely írójának a könyveit pl Joe Vitale könyvei is nagyon jók.

6. detty1983 (válaszként erre: 5. - Tigrincs85)
2012. jan. 17. 17:07
Köszönjük, aranyos vagy! :-)
2012. jan. 17. 17:02

"Az élet nem arra való, hogy mindig jól járjunk. Az életbe bele kell férnie kudarcoknak, vereségeknek, újrakezdéseknek is. Ezek fejlesztenek ki bennünk olyan tulajdonságokat, lehetőségeket, megismeréseket, amelyek a mindig párnázott úton rejtve maradnának."


(Popper Péter)


/Velem minden oké, csak gondoltam megosztom, amit épp most olvastam:)/


Hajrá!;)

4. 5751a2a59f (válaszként erre: 3. - Kutyaimádólány)
2012. jan. 17. 17:00
igen, szeretnék. De fórumban nem szívesen tárulkoznék ki és írnék a dolgaimról...
3. Kutyaimádólány (válaszként erre: 2. - 5751a2a59f)
2012. jan. 17. 16:52
De változni, illetve változtatni akarsz? Mert akkor itt a helyed!!! :-)
2012. jan. 17. 16:50
Az első 3sort mintha én írzam volna
2012. jan. 17. 16:48

Sziasztok!


Én egy nagyon gátlásos, önbizalomhiányban szenvedő nő vagyok, aki fél az új dolgoktól. Sajnos munkanélküli vagyok már egy ideje. Ezt pedig annak tudom be, hogy gyáva vagyok, illetve lelkileg egy kicsit defektes, úgy érzem semmire sem vagyok képes. (családi háttér)


Sajnáltam magam itthon néhány hónapon keresztül, de elég volt! Változtatni akarok. De ehhez új ismertségek kellenek, úgy érzem. Arra gondoltam, hogy ismerkednék hasonló gondokkal küszködő emberekkel, akikkel esetleg rendszeresen találkozhatnánk, hogy barátkozzunk, hogy erősítsük egymás önbizalmát, hogy segítsük egymást, ha éppen maga alatt van az illető. Segíthetnénk egymást, hogy nézzünk szembe a magunk félelmeivel. Esetleg segíthetnénk egymást az álláskeresésben, gyakorolhatnánk az állásinterjúkat. Én már ráléptem a változás mezejére, úgy érzem. Ezért szeretnék másnak is segíteni, aki hasonlóan rossz passzban van esetleg. De csak olyanok jelentkezzenek, akik valóban változtatni akarnak!!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook