Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olvastatok Nick Vujicic-ról, a kezek és lábak nélkül született 31 éves férfiról? Eltörpül-e a problémánk az övé mellett? fórum

Olvastatok Nick Vujicic-ról, a kezek és lábak nélkül született 31 éves férfiról? Eltörpül-e a problémánk az övé mellett? (beszélgetős fórum)


27. egypt (válaszként erre: 24. - BellaLullaby)
2013. ápr. 7. 22:54
Ez így van, és természetes is, de jó, ha az ember időnként emlékezteti magát, hogy mennyire jó dolga van (már ha tényleg az van), nem árt, ha néha szembesülünk igazán nagy problémákkal is. Egész máshogy látjuk így az életet és a gondjainkat.
26. micimaci87 (válaszként erre: 20. - Egypt)
2013. ápr. 7. 22:54
Bocsi...most látom:) Amúgy akartunk menni a debreceni alkalomra. Én mélyen hiszek Istenben és az a szeretet, ami ennek az embernek az arcán látszik az mutatja, hogy hiteles keresztény ember:)
25. spinneli (válaszként erre: 22. - Egypt)
2013. ápr. 7. 22:52
Nagyon igaz.
2013. ápr. 7. 22:50

Én csodálom Őt! Hihetetlen mennyiségű optimizmus árad belőle!

Viszont az, hogy eltörpül-e a mi problémánk mellette, a válaszom nem. Talán ideig-óráig, amíg eszedbe jut, viszont mindenkinek a saját maga problémája a legnagyobb probléma. Így vagyunk programozva, így vagyunk emberek. Szerintem.

23. egypt (válaszként erre: 21. - Miramira77)
2013. ápr. 7. 22:43
Csak tudod, ő nem azért csinálja, hogy utazgasson és nem húz ebből hasznot. Isten igéjét terjeszti, azért járja a világot, nem pedig azért, hogy őt istenítsék.
22. egypt
2013. ápr. 7. 22:41

Na ezt pont most olvastam egy adatlapon, nem lehet véletlen:


"Bármilyen lelki nyomorban élek, ott még nem tartok, hogy képmutatásnak tartsam mások erényeit, csak azért, mert belőlem hiányzanak. Akadhatnak emberek, akik olyan tisztán halnak meg, amilyen tisztán másnak megszületni sem sikerül."

Moldova György

21. Miramira77 (válaszként erre: 17. - F1e23b97ee)
2013. ápr. 7. 22:41

Ámen

Egyébként én irigylem a fickót.

Teljes életet él, a tesi beformitásából akkora hasznot húzott, mint ide Hawaii. Egy csomó helyre elutazhat, saját filmeket csinál, mindenki isteníti, hogy milyen ügyes, értelmes, vicces...

De valljuk be őszintén: ha lenne keze lába a kutyát sem érdekelné a talentumai. Esetleg állandó műsora lehetne egy kisvárosi dumaszínházban.

Ha választhatnál a szívroham és az agyvérzés közt, melyiket választanád? Melyik a rosszabb?

Mindenkinek megvan a maga baja, teljesen mások, ahogy egy almát sem lehet egy krumplihoz hasonlítani.

20. egypt (válaszként erre: 19. - Micimaci87)
2013. ápr. 7. 22:38
Én említettem.
2013. ápr. 7. 22:37
Amit itt nem említett egyikőtök sem, az az, hogy az Ő hite Istentől van!
18. egypt (válaszként erre: 15. - Krisz42)
2013. ápr. 7. 22:37
Ő egy mélyen hívő ember, az előadásai is erről szólnak, nem pedig életbölcsességekről és bohóckodásról. Csakis tiszteletet érdemel. Mindenkinek a maga baja a legnagyobb, de néha el lehetne gondolkodni, hogy milyen hülyeségeken vagyunk képesek nyavalyogni és sajnálni magunkat, és mik is az igazi problémák az életben.
17. f1e23b97ee (válaszként erre: 16. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 7. 22:36
Vagy néhány valóság show szereplőt, akik lábon hordták ki az agyhalált.
2013. ápr. 7. 22:34

Ehhez képest nekünk nincs problémánk...

Azt a hölgyet tudnám még mellette említeni, aki túlélte a saját abortuszát.

2013. ápr. 7. 22:29
Szerintem inkább a szüleit illeti elismerés,valòszínűleg nekik köszönheti,h ilyen ember lett.Ha nem tudnak megoldani mindent,akkor nem biztos,h ilyen lett volna.Előadàsokat tart,de végül is abból êl jól,h magát mutogatja,mert amikor a gyerekeknek poênkodott,akkor nem arròl szòlt az egész,h milyen életbölcsességei vannak,hanem hogy csinâl magábòl bohócot,ami csak azért sikerült,mert nincsenek végtagjai.
14. f1e23b97ee (válaszként erre: 13. - Miramira77)
2013. ápr. 7. 22:28

Nézd azt, ha mégis lesz ennivalótok akkor te legalább ehetsz a kezedből, ha éppen tányérra nem futja.


A másik oldal viszont, hogy neki nem kell nadrágra,zoknira, cipőre, kesztyűre és pulóverre költenie, és így is lehet spórolni.

2013. ápr. 7. 22:24

Nem, nem törpül el. De jó, hogy van kezem-lábam, igaz átvágtak a munkahelyemen, én meg lemondtam a GYES-t és azt sem tudom, miből eszünk ebben a hónapban.

Majd a kezemet, meg a lábamat.

12. Regin_a (válaszként erre: 2. - F1e23b97ee)
2013. ápr. 7. 22:23
Nyakkendő is jácc!
2013. ápr. 7. 22:22

A lányommal közösen néztünk videót Róla. Mi is arra jutottunk "nincs is nekünk semmi bajunk". Tiszteletre (sőt talán irigylésre) méltó az optimizmusa és az Élethez való viszonya.

Aki teheti, látogasson el az előadására vagy nézze meg neten!

10. Regin_a (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2013. ápr. 7. 22:21

Mindenkinek a maga baja a legnagyobb."


Ippeg ezt irtam volna be!

Nem lehet a betegségeket objektive nézni

9. mothertiger (válaszként erre: 2. - F1e23b97ee)
2013. ápr. 7. 22:09
Köszönöm neked a nevetést!!! XD :) :*
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - D1zsúlika)
2013. ápr. 7. 22:05
Ne szégyelld. Mindenkinek a maga baja a legnagyobb.
2013. ápr. 7. 22:04
Én azt a nőt becsülöm jobban,aki a két karját vesztette el vállbòl már felnőttként.Lábbal vezet autòt,főz,tojást tör fel,sminkel és továbbra is fitneszezik.Gyerekei is vannak,nagyon ügyes.Aki úgy születik,annak se könnyű,de ő ezt szokja meg,most pedig egész jòl êl,ahhoz képest,h fogyatékos.Attòl,h valakinek megvannak a végtagjai,lehet,h sokkal többet kell küzdenie.
2013. ápr. 7. 22:03
Elismerem az életigenlését, de cseppnyi szégyenérzetem sincs a saját problémáimon való aggódásomon. Az én problémám ez, az övé meg az, mindegyikhez másképp kell viszonyulni. Erőt meg a családomból és magamból szoktam meríteni.
2013. ápr. 7. 22:03
Én is hallottam már róla. Tényleg hihetetlen optimista figura. Viszont mindenkinek a maga problémája a legnagyobb...
4. Ekka (válaszként erre: 2. - F1e23b97ee)
2013. ápr. 7. 22:02
Jujjj..:S
2013. ápr. 7. 21:59
19-20-án itt lesz Magyarországon. :) Szerintem óriási fazon. A Pillangó cirkusz című filmje kötelező!
2013. ápr. 7. 21:58
Nem szeretnék állandóan csak sapkát kapni karácsonykor.
2013. ápr. 7. 21:56

Néztem egy pár videót erről a fiatal emberről.

Olvastam fórumozók hozzászólásait is.

Az egyik ledöbbentett, "túl játssza a szerepét", írta. Ledöbbentett ez a hozzászólás.

Ha eszembe jut ez az ember, erőt ad nekem a mindennapok problémáinak megoldásához. Tisztelem azt az erőt, életkedvet, derűt, mosolyt ami az arcán van, és olykor elszégyellem magam, az én "problémám" miatt.

Ti, hogy vagytok evvel?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook